Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67801) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!

Mióta átállítottam a PayPal-on a pénzváltást, az összefoglalóban leírtak alapján, ha vásárolnék, ezt az üzenetet írja. Ezek szerint vissza kell állítani?

(#67802) _ak_ válasza Beni2360 (#67797) üzenetére


_ak_
addikt

Ready to use akksik, nem kellene ilyesmivel szórakozni. Legalábbis a Varta/Eneloop akksikkal nem kellett.

pajszer91: nekem a kezdetektől át van állítva, mégis a a héten találkoztam először ezzel az üzenettel. Nem is találtam rá megoldást, viszont böngészőn keresztül simán tudtam fizetni.

Let's begin, de gozaimasu!

(#67803) choco01


choco01
addikt

Hali.

Valaki rendelt már itt ilyen fehér Ralph Lauren bébózsapkát? Vagy akármilyen másikat?Mennyire gyűrődik meg? :U

:R :R

pajszer: Nekem is ezt csinálta a héten... :(((

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#67804) ALgore2 válasza pajszer91 (#67801) üzenetére


ALgore2
tag

Hasonlóan jártam én is ma!
A balancom is le ment 177ft-ra,ami mindig fix 433 volt évek óta!
Megoldást sajnos nem tudok....

(#67805) ALgore2 válasza _ak_ (#67802) üzenetére


ALgore2
tag

Nekem böngészőn keresztül sem megy!

(#67806) ALgore2


ALgore2
tag

Saccco, géeles! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#67807) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Laptophoz tudtok ajánlani olcsó, de bevált usb-s vagy bluetooth-os gps vevőt, amivel a laptopot arra alkalmas programmal gps-ként lehet működtetni? Bár azt sem tudom milyen programmal működne.

(#67808) GZoli7 válasza _ak_ (#67796) üzenetére


GZoli7
senior tag

"Buta" töltővel tudod bebikázni, ami semmit nem csinál, csak tölt. Pár óra után átteszed a Voltcraftba és mennie kell.

(#67809) pimmi


pimmi
senior tag

helló, erre hogy keressek rá? USB hangrögzítő, diktafon (Hangra aktiválódó) köszi
mod
megvan USB data stick, this voice recorder

[ Szerkesztve ]

(#67810) davenport válasza pimmi (#67809) üzenetére


davenport
aktív tag

voice activated usb

No money, no honey.

(#67811) pimmi válasza davenport (#67810) üzenetére


pimmi
senior tag

aha, köszi

(#67812) pajszer91 válasza _ak_ (#67802) üzenetére


pajszer91
tag

Köszönöm, PC-n böngészőből sikerült, de az átállítás után is 1 GBP-t 378Ft - nak vesz.

[ Szerkesztve ]

(#67813) pimmi


pimmi
senior tag

hát nem tudom, ez [link] nem ír ilyet de ugyanaz mint ez [link], ez írja Voice Activated de csak a címben , most akkor ez aktiválódik hangra vagy csak kapcsolóra, mert a kapcsolósnak az a baja, , hiába tud akár több napot is rögzíteni az akku lemerül kb 10 óra alatt, ezért akartam olyat ami alszik ha nincs hang :F

[ Szerkesztve ]

(#67814) csadi0011 válasza jerry311 (#67799) üzenetére


csadi0011
őstag

Néztem, de az csak a cd tartalma, ami hozzá jár. Ami nem rossz dolog, hogy így felrakták, mert kegyetlen karcos volt a cd.

(#67815) zebede


zebede
őstag

Van egy 20 dolláros Alis karóra rendelésem.
A hatvan napos visszaszámláló 4 nap 19 óra múlva lejár.

Mikor nyomjak rá az Open Dispute gombra?

[ Szerkesztve ]

(#67816) dugesz77


dugesz77
őstag

Ilyen ultrahangos mosóbigyóval van valakinek tapasztalata? A rendes aldis tálkás tisztítóm tönkrement(piezzo hibás) pedig azt nagyon szerettem. Szemüvegeket, ékszereket fém óraszíjakat szépen megtakarította. Mondjuk ezt a fajtát ruha tisztításhoz is ajánlják , eszembe nem jutott volna. Csak a hangja furcsa,mintha rezgőmotoros lenne és nem piezzos akkor meg nem igazán ultrahangos a lelkem. Azt a 30-40 KHz hogy hozzák össze vele :F

[ Szerkesztve ]

(#67817) k5.20 válasza k5.20 (#67744) üzenetére


k5.20
senior tag

Cubot X15 kézben! :C

(#67818) PainKiller13 válasza k5.20 (#67817) üzenetére


PainKiller13
őstag

Mennyi idő volt? :U

(#67819) k5.20 válasza PainKiller13 (#67818) üzenetére


k5.20
senior tag

Lássuk csak: november 9-én vásároltuk, 10-én már küldték a track értesítőt, tegnap érkezett be hazánkba, ma kézben. Nem rossz, azt hiszem 3-7 napra vállalták, ez így pont 7 munkanap.

(#67820) PainKiller13 válasza k5.20 (#67819) üzenetére


PainKiller13
őstag

Igen, épphogy, ez most nem volt rossz idő, én 8-án rendeltem az is ma jött meg. Viszont amit előtte rendeltem annak 4-5 nappal több volt az átfutási ideje.

(#67821) Janos250 válasza k5.20 (#67817) üzenetére


Janos250
őstag

Én is rendeltem az akciós CUBOT X15-ből is. Előtte 28 eFt-ért simán megjött, viszont az akciós 20 eFt-ost engedte kifizetni, majd egy idő után "back order" lett a status, és semmit nem tudtam csinálni, csak refund van.
Csakhogy nekem nem a 20 eFt kellene, hanem a telefon. Mit lehet ilyenkor tenni? Egyébként elégedett vagyok vele, bár a kamerája meglehetősen gyengus.

[ Szerkesztve ]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#67822) ghostie válasza Janos250 (#67821) üzenetére


ghostie
tag

Semmit nem lehet tenni. Beszéltem az ügyfélszolgálattal, azt írták hogy nem várható hogy újra készletre kerüljön ezért kérni kell a refundot. Kértem, megkaptam.

(#67823) Janos250 válasza ghostie (#67822) üzenetére


Janos250
őstag

Most néztem, a "back order" helyett már "Order Cancelled" van, és eltűnt a refund domb :((
Akkor most hogy kérjem vissza a pénzt?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#67824) ghostie válasza Janos250 (#67823) üzenetére


ghostie
tag

Írjál nekik az ügyben. De nem lehet hogy már refundolták? Arról küldenek emailt és a Paypal oldalán is látszik.

(#67825) KisApám


KisApám
addikt

Cubot X15 nekem is kézben, 2 órája jött meg, éljen a posta!
20 570 Ft-ért BŐVEN megérte.
Tökéletesen működik, aksi is OK.
CloneIt feltelepítés, régi telóról cuccok átküldése és máris használom.
Viszont feleslegesen rendeltem hozzá átlátszó tokot meg védőfóliát. Minden volt hozzá a dobozban :D

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#67826) Janos250 válasza ghostie (#67824) üzenetére


Janos250
őstag

A Paypal listán nincs pozitív akció, mind csak negatív :-(

Viszont jó, hogy megnéztem most vettem észre, hogy az a nyavalyás Netflix továbbra is vonogatja Paypalon keresztül a pénzt. Na, azzal is kezdeni kell valamit.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#67827) bally4 válasza Beni2360 (#67730) üzenetére


bally4
tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek a váltással kapcsolatban!
Esetleg ebben is gondolkozhatnánk, ha már kis pénzért a topik címe, hogy melyik banknál érdemes milyen kártyával fizetni. Ha nekem a bankom 300 Ft-ért váltja, más bankja meg 285-290-ért, az már nem olyan kis eltérés egy nagyobb tételnél, vagy több kisebbnél. Úgyis bankváltáson gondolkozom, érdemes ezt is figyelembe venni.

Itt a november 11, ez egy fix dátum. Elég sokan rendeltünk, kiindulásnak jó lehet. Megköszönném, ha páran beírnátok a váltási árfolyamot, a bankot, meg hogy milyen számla. Ha valaki rendelkezik a szent grállal, megoszthatja. Pl. érdemes-e a rendelésekhez deviza, dollár számlát nyitni?

Az én adataim:
Aliexpress, 11.11, alipay, citibank, 300,2 Ft/$

(#67828) Raruh


Raruh
tag

Sziasztok!
Régebben olvastam napszemüveg ajánlásokat, most nekem lenne szükségem persze minél olcsóbban, minél jobb uv400-as védelmű polarizált lencsés napszemüvegre, lehetőleg 2-3 héten belül.

Köszi előre is a tippeket!

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#67829) pimmi válasza bally4 (#67827) üzenetére


pimmi
senior tag

az otp eur ban írja, szóval abban kéne nézni, nálad az mennyi?, mert minden bank abban számol
2016.11.15
PAYPAL *GEARBEST
EUR 312,0700

2016.11.09. PAYPAL *YOURSTOREUN
EUR 308,5300

[ Szerkesztve ]

(#67830) jjeahh válasza Raruh (#67828) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Polaroid nem játszik? Szinte bárhol kapható és az árukhoz képest kiválóak.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#67831) denko válasza jjeahh (#67830) üzenetére


denko
senior tag

Amiota felfedeztem, csak azt használom, árérték arányában nagyon jó, minőségi és jol nézki.

(#67832) havri1 válasza Raruh (#67828) üzenetére


havri1
félisten

2-3 hét az nagyon necces most Kínából.
Nagy mák kell hozzá, hogy megérkezzen ez időn belül. esetleg fizetős szállítással.

havri

(#67833) jjeahh válasza denko (#67831) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, én anno Komono-t vettem hasonló árban, ami esztétikusabb (bár egyéni ízlés kérdése), a gyártó szerint az is polarizált, de amikor kipróbáltam pár Polaroidot, hát... a Komonóm üvegje sz*rt sem ér mellettük :D . Szal ha most vennék napszemcsit valszeg én is Polaroid mellett döntenék.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#67834) bally4 válasza pimmi (#67829) üzenetére


bally4
tag

Szia! Utánanézek, mert nem nagyon értem azt, hogy minden bank eur-ban számol.
Én az Ali-n dollárban ütöm le és a számlámon is az látszik, 1 dollár, 300 forint, eur sehol sem jön a képbe nálam.

(#67835) LallerHUN


LallerHUN
tag

Nekem egy SANDISK ULTRA FLAIR USB 32GB USB 3.0 érkezett kedvenc barátunktól 12 nap alatt :DD :DD Meg vagyok elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

(#67836) KyeX válasza bally4 (#67827) üzenetére


KyeX
csendes tag

Szia!

11.11-én vettem egy mi band 2-őt alin.
23.71 dollár volt, 6839-et könyvelt rá a bank ~ 288 ft/dollár. Sima kártyás vásárlás(maestro kártya), Budapest Bank.

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#67837) Dr. Gonzο válasza LallerHUN (#67835) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Én November 1.-én rendeltem Sd kártyát tőle, de még nem érkezett meg, tn sincs.
Remélem azért megérkezik.

(#67838) M@rdel válasza KyeX (#67836) üzenetére


M@rdel
őstag

Én sem látam még 290 feletti dollárt az aliról.

Egyébként nem tudjátok mi a baja mostanában a maestro-val?
11.11 alatt csak master-rel tudtam fizetni.

(#67839) havri1 válasza bally4 (#67834) üzenetére


havri1
félisten

VISA kártyád van? Mert az EUR-ban vált.

havri

(#67840) PainKiller13 válasza LallerHUN (#67835) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem ez jött kedvenc eladónktól tegnap, 8-án rendeltem, nem a sebesség volt a lényeg hanem az ár, de USB 2.0-n tud 10MB/s írást és 40MB/sec olvasást h2testw szerint.

(#67841) denko válasza jjeahh (#67833) üzenetére


denko
senior tag

főleg most télen kell nézni.
Multhéten csiptem meg valós fél áron (12.000 ft) ért egy nagyon jó Palaroidot Vision Express-ben.

Olcsobb mint webshopnál rendelném.

(#67842) pimmi válasza bally4 (#67834) üzenetére


pimmi
senior tag

Két cég van jelen komolyan Európában, a Visa és a Mastercard, amelyik felvásárolta a Cirrus/Maestro-t is.
A mi szempontunkból a különbség a két cég között, hogy a nem chipes Visa USD elszámolású, a Mastercard (ez van nekem) és a chippel ellátott Visa kártya euro alapú.
“Ha forintban vásárlunk, ennek nincs jelentősége, de ha euróban, akkor a Visa kártyánkkal költött összeget először dollárra váltják, majd utána euróra. Ugyanez igaz, ha Mastercarddal vásárlunk dollár alapon az interneten.”
Tegyük hozzá azt is, hogy ez forintszámla megléte esetén igaz, de csak félig. Ha euróban vásárolsz akkor Visa esetén dollárra váltják aztán a dollárt forintra. Nem euróra, max. ha eurószámlád van. Ha MC-vel vásárolsz dollárban a neten, akkor egy konverzió lesz: USD->HUF. Nincs közbeiktatva euró. Ostobább bankoknál lehet, hogy van ilyen pl. a K&H, ami a konverziós szokásait leírja az egyik hirdetményében és ott pont ez a bődületes marhaság van, hogy ha dollárban vásárolsz MC-vel, akkor azt először euróba konvertálja.

[ Szerkesztve ]

(#67843) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Másnak is 300ft -on számol a paypal USD-t?

EUR meg 315....

Pedig be van állítva

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#67844) PainKiller13 válasza Vangelis (#67843) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem is horror árakat számol, pedig be van állítva. A múltkori x15-re írta valaki hogy 20540-et vont le, nekem 21200-at, viszont mikor refundolták akkor meg már 21500 jött refundra (azóta még drágább lett a dollár).

(#67845) azbest válasza zebede (#67815) üzenetére


azbest
félisten

mielőtt lejár, mert utána már nincs reklamáció.

Ha türelmes vagy még, akkor lehet indítványozni a hosszabbítást, hogy az eladó megnövelje a határidőt, amíg reklamálni lehet.
Sokszor maguktól is szokták ezt növelgetni, ha közelít a határidő, de sokan ezen felháborodnak, mert nem értik, hogy az mire való. Pedig pont arra jó, hogy türelmesség esetén későbbi időpontban is lehessen még reklamálni. Aki pedig nem türelmes, az olyankor is tud reklamációt indítani.

[ Szerkesztve ]

(#67846) choco01


choco01
addikt

Szingapúrból valóban gyorsabban jönnek a cuccok? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#67847) bul07 válasza Vangelis (#67843) üzenetére


bul07
nagyúr

(#67844) PainKiller13

Nálam is ez van és hiába állítom hogy ne a paypal váltson csak úgy akarja hogy ő váltson , fizetés előtt mindig át kell manuálisan állítani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#67848) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok.
Ha egy 5000 Ft-os headset egyik fele megadta magát 9 hónap használat után úgy, hogy igazából heti 1-2 alkalommal lett használva pár órácskara, akkor mit lehet tenni? Valószínűleg a kábel tört még pedig nem lett agyonhasználva. Banggoodrol van. Ha írok nekik van értelme?

(#67849) spidersoft válasza Samus (#67734) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem is megérkezett a hidegfehér LED szalag: fogyasztásmérő szerint tápostul 11,6W-ot fogyaszt a leírás szerinti 24W helyett. 11,8V a szalag elején a feszültség (valami random ebayes 6,3A-es táp ezt adja ki magából...), míg a szalag végén 9,3V-ot mérek, tehát az utolsó három LED már csak olyan alacsony feszültséget kap, ami kábé épp hogy eléri a három fehér LED nyitófeszültségét. Ennyi a veszteség magán a flexinyákon, így a szalag vége már érezhetően kisebb fénnyel világít.

Aki ismeri a korrekt LED szalagokat: ez mennyire általános jelenség? Mondjuk ha ezt vagy bármi más LED szalagot bekötök valahova, ahova egy vonalban, hosszan, több méter kell, akkor biztosan elhúzok mellette egy-egy szál valamire való keresztmetszetű vezetéket, és rákötök félméterenként... hosszú és nagyon vékony vezető van a szalagpanelen, ezt áthidalandó. (az öt méteren 4,2 Ohmot ír a multiméter az ellenállására -- még egy 0,15mm²-es vezeték is 0,11 Ohm/m a mostani 0,84 helyett) -- A LED szalagot két oldali táplálással (a szalag végét is bekötöttem a tápba) a fogyasztása (ismét tápostul) 11,6W-ról 17,2W-ra emelkedett, ami kábé másfélszerese a normál bekötésnél mértnek, és ez még valószínűleg emelhető, ha még több helyen kap betápot.. Viszont ezt nem vonzza a mágnes: elképzelhető, hogy alumínium... kizárt, hogy réz legyen ;]

szerk: elfelejtettem írni: slim LED-ek vannak rajta, aminek következtében az egész cucc magassága 1,1mm (felxipanel+LED), és az én példányomon keresztben vannak ültetve a LED-ek, ami akkor nyer értelmet, ha a szalagot hajlítani kell: ha a LED-ek hosszában vannak, akkor kis ívben hajlításnál a forrasztásokat nagyobb terhelés éri.

[ Szerkesztve ]

(#67850) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Tablethez max 500 ft-ért tudtok valami olyan stylust amire már azt lehet mondani, hogy jó? Vagy ti milyet ajánlotok? Túl sokat nem szeretnék rá költeni :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.