Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) cris78 válasza Silent77 (#66195) üzenetére


cris78
őstag

Miért tettél bele powerbankot? Várj, Fény mester! Azzal világítottál, ugye? :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66202) Silent77 válasza cris78 (#66201) üzenetére


Silent77
veterán

Ágyamra volt felrakva nyáron, venti ment róla. :D
Hűtötte a nyakamat. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66203) interstate76 válasza daniel2121 (#66200) üzenetére


interstate76
addikt

Egy közel 15 ezres lámpa esetén? Én azon is fel lennék háborodva, ha egy led nem világítana. Full refund és az eladó állja a visszapostázás költségét. Paypallal fizettél? Most látom, hogy alis cucc. Ez az eset érdekes tesztje lesz az ottani vevővédelemnek.

Csinálj róla olyan fotókat, amiken egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül látszik a hiba és kérj az eladótól visszapostázás nélküli full refundot, vagy utóbbit + a visszapostázás költségét. Sztem az eladó nem lesz konstruktív (legalábbis ez a tapasztalatom alin) és a vevővédelemhez kerül az ügy - kíváncsi vagyok, mit ajánlanak.

Egyébként számomra nem is igazán az a furcsa, hogy nem ég 3 led, hanem hogy ilyen értékű lámpát az Aliról rendeltél. A fél világ átutazása során annyit dobálják, hogy ihaj - nem lett volna jobb ilyesmit itthon megvenni? Sokkal többe került volna? Nem vagyok képben és nem is utólagos okoskodásnak szánom, csak nagyon meglepődtem az árcédulán.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#66204) daniel2121 válasza interstate76 (#66203) üzenetére


daniel2121
senior tag

Nem,bankkártyával. Az baj hpgy kb. 3 hete kaptam meg és csak most tudtam beüzemelni?

[ Szerkesztve ]

(#66205) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez a "hólánc" bigyó használható? Vett már valaki hasonlót? Meg nem teljesen világos a hirdetés. Akkor egy csomagban 5 db ilyen pánt van?

(#66207) fateless válasza daver88 (#66134) üzenetére


fateless
veterán

Egyik percben azt írja, van még egy, másik percben pedig azt, hogy elfogyott. Viszont ha már itt tartunk, én inkább merném megvenni 4kFt-tal többért az egyesek által nem kedvelt Vernee Thort magyar garanciával, mint ezt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66208) dugesz77


dugesz77
őstag

Összeomlott a PH mintha Snap-up lenne :F

(#66209) daniel2121 válasza interstate76 (#66203) üzenetére


daniel2121
senior tag

Hát igen igazad van. Itthon nincs ilyesmi vagy nem annyiért. Egy próba volt, hogy szabad-e ilyeneket rendelni vagy csak filléres dolgokat. Valszeg ez volt az első és utolsó.

(#66210) fateless válasza dugesz77 (#66205) üzenetére


fateless
veterán

Egy csomagban - szerintem - 5 pánt van, de nem tűnik olyan megbízhatónak, mint a hagyományos értelemben vett hólánc. Ráadásul két szettet kell venni ebből, ami már 4k HUF. Idehaza pedig egy szett alap hólánc 5k.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66211) denko


denko
senior tag

SZIASZTOK

11.11 kor lesz valami izgalmas akcio bangoodon vagy gearbesen?
Olyan ami nem fogy el 10 mp alatt :)

Bangoodon látom van - 11 % lesz mindenre. Kivéve ha fel nem áraznak.

(#66212) Jofi81 válasza LantosBerry8 (#66196) üzenetére


Jofi81
őstag

Én egy ilyet rendeltem ma: QCY QY19 Bluetooth V4.1 Sport Earbuds with Mic. Nem tudom még, hogy milyen lesz, de az értékelései elég pozitívak.

(#66213) interstate76 válasza daniel2121 (#66209) üzenetére


interstate76
addikt

Lehet rendelni ilyen árkategóriájú és drágább dolgokat is, de lámpában nem hiszem, hogy jellemző lenne. De tényleg nem akarok belevauzni a dolgodba, pláne nem utólag.

Őszintén szólva nem tudom, mit lépnek rá, hogy 3 hete átvetted és csak most reklamálsz. Elvileg ettől még nem söpörhetik szőnyeg alá a dolgot.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#66214) wallee86 válasza Jofi81 (#66212) üzenetére


wallee86
csendes tag

Majd írd meg, hogy milyen. Lassan nekem is be kell szereznem egy másikat. Durván egy évet bírnak. Futásra használom.

(#66215) denko válasza Jofi81 (#66212) üzenetére


denko
senior tag

ilyenem van!

Nem rossz, de az aksi csak 4 orát bir ki kb, de egy edzéshez bőven elég.
Hangzása nem rossz, de összehasonlithatlan mondjuk egy xiaomi hybriddel..

(#66216) wallee86 válasza denko (#66215) üzenetére


wallee86
csendes tag

4 óra az sajnos kevés. Nekem 5 másfél órás futast bír ki a Bluedio. De előtte QCY volt az is kb annyit bírt.

(#66217) denko válasza wallee86 (#66216) üzenetére


denko
senior tag

holnap lemérhetem neked ponsosan mennyit bir ki ha érdekel, csak találjam meg :)
Épp a hiányoságai miatt még mindig a vezetékest használom.

(#66218) tboy93 válasza interstate76 (#66213) üzenetére


tboy93
nagyúr

A blitzwolf lampa is ennyibe kerult, amit itt eleg sokan megrendeltek, nincs ebben semmi extra. Az alis elado reakciojara en is kivancsi leszek.

(#66219) wallee86 válasza denko (#66217) üzenetére


wallee86
csendes tag

Egy körülbelüli idő is elég. Nem kell pontosan. De köszönöm.

(#66220) dugesz77 válasza fateless (#66210) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi. Akkor felejtős.

(#66221) Bendegúz98 válasza daniel2121 (#66209) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Ott van a sellers guaranteesban. Vagy visszakuldod es full refund vagy megtartod es parital refund.Kérdés az is ledet lehet-e es hogyan cserelni benne?
Visszaigazoltad hogy megerkezett? Alairos volt?

(#66222) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Az 1 dolcsis szuper egerek nincsenek már? Nem találom őket sehol :(

(#66223) bul07


bul07
nagyúr

Újra bővült a Micro USB kábelek tesztje ezekkel

VOXLINK Original Gold Plated 2.1A (0.5m) [link]
VOXLINK Nylon Brand 2.1A (1m) [link]

VOXLINK 1m kábelét teljes áron nem ajánlanám, én $0.15 fizetem érte kuponozva(most amúgy nem mérvadó az ár mert 11.11 miatt megemelték őket, majd visszaáll)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66224) spidersoft válasza Bendegúz98 (#66221) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ránézésre sima 5050-es LED szalag van benne, így valószínűleg nem három LED döglött, csak egy, vagy még az se: lehet elég lenne átforrasztani a LED lábait, illetve lecsekkolni, hogy a flexipanel rendben van-e. Viszont arra kevés esélyt látok, hogy pont ugyanolyan árnyalatú LED-et sikerülni fog beszerezni, ami részint csúnya, részint nem is előnyös a megvilágítás szempontjából, mivel a bevilágított terület egy része (ahol a csere-LED van) kicsit sárgább/kékebb lesz -- mondjuk ez még mindig jobb, mint a foghíj. Egy multiméterrel dióda teszter funkcióban ki lehet sakkozni, hogy mi lehet a hiba. Még olyan is lehet, hogy a lámpa házának krómozása zárja rövidre a LED-eket, elég szabadnak látsznak a lábak (látni őket a fotón). Eh. Megint villanyszereltem, bocsánat... :/

(#66225) dugesz77 válasza bul07 (#66223) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi. Szépen bővül. Ha esetleg érdekes tudok mérni még 3m-es cipőfűzős kábelt.
Illetve usb-c kábeltől is van már 3 féle. Csak ahoz kéne valami átalakító,hogy mérni tudjam. Így csak egy táblagép töltését tudnám mérni jelenleg. Az meg nem pontos.

[ Szerkesztve ]

(#66226) Jofi81 válasza denko (#66215) üzenetére


Jofi81
őstag

A 4 óra nekem bőven elég, annyit úgysem tudok futni...

(#66227) bul07 válasza dugesz77 (#66225) üzenetére


bul07
nagyúr

Jöhet a 3m is , kíváncsi vagyok az mit tud

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66228) wentworth


wentworth
tag

[link] Ez 100% hogy kamu Mi? :D

Vi10 32G Q32G221510...

(#66229) géeles válasza wentworth (#66228) üzenetére


géeles
aktív tag

Számítógépről 8óra alatt a 8000 mAh sem nagyon lehet feltölteni...
:))

Folyamatosan 1ampert, ha biztosítunk a töltésre 20 óra a minimum töltési idő. Minden veszteség nélkül...
Nagyobb kapacitású bank elengedhetetlen "tartozéka", hogy lehessen gyorstölteni. 12V esetén, ha szintén 1A a töltés, több mint kétszeres a bevitt power!

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#66230) Criminal017 válasza wentworth (#66228) üzenetére


Criminal017
őstag

Ilyet a búcsúban lehet lőni... :D
Szerintem bóvli kategória, nem érdemes vele foglalkozni.

(#66232) Mr.Csizmás válasza PainKiller13 (#66222) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66233) Cavsfan válasza dugesz77 (#66193) üzenetére


Cavsfan
tag

Köszi.

(#66234) wallee86 válasza Mr.Csizmás (#66232) üzenetére


wallee86
csendes tag

Olcsó vezeték nélküli egeret tudsz ajánlani? :)

(#66235) Mr.Csizmás válasza wallee86 (#66234) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fentiek + kisolló ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66236) Minstrel válasza wallee86 (#66234) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#65756) Dr. Romano ajánlott egyet pár napja, én is rendeltem egyet azonnal, mert ez ennyiért hihetetlen :D

(#66237) WestBam válasza daniel2121 (#66200) üzenetére


WestBam
senior tag

Szerintem felajánlanak részleges visszatérítést. Azt ne fogadd el, próbálj ragaszkodni az újraküldéshez, hátha belemennek.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#66238) wallee86 válasza Minstrel (#66236) üzenetére


wallee86
csendes tag

Köszi, megrendelve :)

(#66239) MittuDomain_ válasza Minstrel (#66236) üzenetére


MittuDomain_
őstag

És olcsó vezeték nélküli szimmetrikus egeret?
Balkezes vagyok...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#66240) bul07 válasza Minstrel (#66236) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem ez a fajta se perc alatt tönkrement, a görgője a gyenge pont, meg nagyon érzékeny volt hogy min használtam

Ez a faja bírta nálam olyan 4-5 hónapot(példa link lehet van olcsóbban is), ebből is a másodikat nyúzom

De én többet nem veszek, csak magyar garanciálisat
Mert ha kiszámolom hogy 12hónap alatt elhasználok 3-4 ilyen olcsót akkor már majdnem ott vagyok mintha vettem volna egy magyar garanciás minőségi egeret

Bár az itthoni kínálat se olyan acélos

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66241) Minstrel válasza bul07 (#66240) üzenetére


Minstrel
senior tag

Jó hát gondolom nem Logitech szint, nekem is már 8 éve van Logitech VX Revo és eddig csak egy párszáz forintos kapcsolót cseréltem benne, mondjuk jó drága volt, de most már kiszámolva csak 150Ft havonta :D

(#66239) MittuDomain_ balkezesben sajnos nem vagyok otthon.

(#66242) Imy válasza Minstrel (#66236) üzenetére


Imy
veterán

Én is rendeltem egy ilyet, jó lesz ajándéknak karácsonyra. :)

(#66243) bul07 válasza bul07 (#66223) üzenetére


bul07
nagyúr

Bővült megint a Micro USB kábelek tesztje, dugesz77 fórumtárs jóvoltából

-Fabric Braided Flat Micro USB (3m) [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66244) janakbacsi


janakbacsi
őstag

sebesség váltó gombra hogyan kell vajon rákeresni ebay-en vagy alin?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#66245) pajszer91


pajszer91
tag

Gear shift knob?
Nemrég kerestem én is.

(#66246) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok,
cubot x15-höz hol vettetek silicone tokot?
ill. kitől jönne meg egyben a tempered glass?

(#66247) Janos250 válasza ben-ga (#66246) üzenetére


Janos250
őstag

A szilikon tok jött vele, ha arra az oldalát, hátlapját borító átlátszó valamire gondolsz.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#66248) w.miki


w.miki
veterán

Keresek pár dolgot, hátha látott valaki:
1. Vastag, téli zokni-papucs. Nem mamusz, hanem vastag, téli zokni, aminek erősített talpa van.
2. Erős, műanyag kaparó. Amivel csempéről lehet leszedni a ragasztót. Próbáltam kefével, gőzzel, azzal nem jött le :(
A java lejött, de még van egy vékony réteg, amit sehogy nem tudok leszedni.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#66249) andrisbandi válasza w.miki (#66248) üzenetére


andrisbandi
őstag

üvegtisztító kaparó
kép

Ez az üveggel/csempével/asztallal.. szögben/párhuzamosan tolható széles penge. Mindent lehoz.
Pár száz Forintért vettem régebben az Auchanban a festékek környékén.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#66250) PainKiller13 válasza Promi (#66231) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi szépen!

Mr.Csizmás: Neked is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.