Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66501) q1w21 válasza zoltan6 (#66500) üzenetére


q1w21
csendes tag

order number-t kell.

(#66502) XtremLor válasza zoltan6 (#66500) üzenetére


XtremLor
őstag

Order numbert aminek az erteke 24$felett van es szept 9 utan rendeltel.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#66503) pecze


pecze
aktív tag

Banggoodon a BlitzWolf BW-LT1S asztali lámpa pontokkal most 7600-ból megvan.

(#66504) AndrewBlase válasza retesz147 (#66474) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ne akard kipróbálni. Gyenge, recsegős hangszóró, akksi benne meg se közelíti a leírás szerintit. Mondjuk az legalább csereszavatos a korábbi Nokiák akksijával. ;]
Szuma-szummárum, én ahogy használtam, engem nem értettek, és én is eléggé nehezen hallottam vele a másik felet.

Miért mindig én???

(#66505) Mr.Grey válasza daniel2121 (#66491) üzenetére


Mr.Grey
tag

Nem lenne olcsóbb rendelni egy másikat? Ebay-en azért sokkal olcsóbban is találsz. Talán még a postaköltségnél is olcsóbb...

(#66506) Dyingsoul válasza q1w21 (#66495) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én már azt várom a Banggood mikor változik át piramis játékká... Komolyan haszontalanabbnál haszontalanabb "akciókat" találnak ki csak azért, hogy vásárolj valami .....-t Lehet, hogy pár ember jól jár de nekik minden ilyen marhaság hatalmas hasznot hoz. Nem csak azért mondom mert sosem nyertem semmit náluk, de volt már pár refundom mert a hihetetlenül akciós termékeiket ezresekkel olcsóbban találtam meg más oldalakon ahol még csak akciós sem volt. Persze nem akarom elvenni senkinek a kedvét a játéktól de nem hiába van ezeken rendelési limit meg rendelési idő korlát. ;)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#66507) Bazi.Joe válasza cris78 (#66485) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Az szép!! :Y

(#66508) DJGABI válasza Bendegúz98 (#66454) üzenetére


DJGABI
addikt

ezt amúgy nem tudom miért ajánlgatod, igazából a xiaomi-féle sem egy csúcs szoftver terén (vagy hát én csak 1-es mibandről tudok beszélni, azért nem véletlen h ahhoz is voltak 3rd party szoftverek, főleg a színes ledes idején) ennél a klónnál nem tudom mennyit foglalkozhattak a sw-rel.... és akkor arról hogy a pulzusmérő mennyire lehet pontos vagy inkább csak dísz már ne is beszéljünk

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#66509) baandii válasza drinker (#66462) üzenetére


baandii
senior tag

ez az ID101 nem is tűnik rossz vételnek...csak az zavar hogy pl. viber-t nem lehet bállítani riasztásként csak előre meghatározott app-okat.

[ Szerkesztve ]

(#66510) choco01


choco01
addikt

Hali.

Autóba kéne pendrive zenét hallgatni, valami filléres 500-1000 forint a lényeg hogy ténylegesen legyen 1-2 giga.

Tud valaki tutira valami ilyet? :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#66511) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Nem szedte még senki össze, hogy 11-én hol mi lesz amit érdemes rendelni?

Én konkrétan QC-s töltőt keresek, ez talán itt lesz jó árban, kábellel együtt 8.66 az ugreen QC 3.0-s.

Illetve microSD-t keresek, 16-32-64 esetleg 128GB-osat de azt még nem találtam.

(#66512) beg válasza choco01 (#66510) üzenetére


beg
veterán

1270 HUF, ajánlott eladó, SanDisk Cruzer Force 8GB.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#66513) choco01 válasza beg (#66512) üzenetére


choco01
addikt

Sinceritytől szoktam én is rendelni, de ez csak ilyen zenére kell azért gondoltam valami sz@rt.

Tőle ezt néztem, ez legalább belesimul mert rövid, kicsi.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#66514) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok. Szerintetek ez a miband 2 eredeti lehet?

[link]

67db-ot adott el egy nap alatt. És 100%-os a hirdető.

[ Szerkesztve ]

(#66515) DJ. Ru$y válasza Lehiñito (#66514) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Őszintén? Nem valószínű...

Szerk.: Aha, van 27 értékelése, ebből 21-ben vásárló volt... :DDD Nyilván valahol el kell kezdeni, de ez gyanúsan olcsó.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#66516) Joe63 válasza choco01 (#66513) üzenetére


Joe63
tag

Ugyanilyet használok én is, amire kell, arra tökéletes.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#66517) #04441088 válasza Lehiñito (#66514) üzenetére


#04441088
törölt tag

100 %-os hirdető, ez tény, de 27 értékelésből.
Ha valakinek van legalább 10-15 ezer értékelése és abból 100 %-os, az már jó, ez lófaszt nem ér.

(#66518) fateless válasza Lehiñito (#66514) üzenetére


fateless
veterán

100%-os a hirdető, de összesen 27 értékelése van, ebből összesen 6 alkalommal volt ő eladó.

Teljesen biztos, hogy nem eredeti a termék, és nagyon nagy valószínűséggel semmit nem fogsz kapni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66519) zsiz válasza choco01 (#66513) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is ez van. Kocsiba hova jobbat!? :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#66520) choco01


choco01
addikt

Köszi meg rendeltem!

Másik: Ilyen, vagy ezekhez hasonló autóba való antenna erősítőt vett már valaki? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#66521) vlevi válasza beg (#66512) üzenetére


vlevi
nagyúr

Autóba inkább a cruzer fit-et ajánlanám, azért, mert az nem áll ki a műszerfalból.

(#66522) choco01 válasza vlevi (#66521) üzenetére


choco01
addikt

Azt rendeltem végül. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#66523) fecus


fecus
őstag

Ez a hangszóró jött tegnap. Tetszik a hangja. A mély nem túl sok de csak 4,5cm-es a hangszóró. Rááldoztam a 10-5 kupont.

Ez a kis szerszámkészlet is megérkezett. Sajnos vagy szerencsére még nem kellett kipróbálni. Ha jó az anyaga, akkor hasznos lesz.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#66524) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok

Nem találkozott valamelyikőtök 10-20 centes mikulásos/karácsonyos kukcstartóval? Vagy nagyobb mennyiségben? Kb 50 db kellene kollégáknak, úgy hogy aranyos is legyen és csődbe se menjek... De ha van más apró ötlet szívesen fogadom :)

[ Szerkesztve ]

(#66525) fo_di válasza huliganboy (#66524) üzenetére


fo_di
őstag

[link] 36 cent darabja, ez a gumírozott fajta, de jópofák a minták

[ Szerkesztve ]

(#66526) Game-over válasza fo_di (#66525) üzenetére


Game-over
aktív tag

Itt olcsóbb [link] :)

(#66527) choco01 válasza fecus (#66523) üzenetére


choco01
addikt

Mekkora teret zenésít be?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#66528) spidersoft


spidersoft
senior tag

Jött három hőmérő, okt. elsején rendeltem aliról, mindháromban két-két noname LR44 van. Ez azért érdekes, mert sokan nem adnak hozzá, vagy csak egyet-egyet. Igazából eggyel is elballag, a kettő csak azért van, hogy ne kelljen gyakran cserélni benne (simán le van párhuzamosítva a panelen). Ez azért is érdekes, mert ezek a hőmérők készülékbe (dobozba) szereltnek lettek kitalálva, így nem-gombelemes, külső tápellátás esetén csak 1,5V-ot kell adni neki. A képen a negyedik egy januárban rendelt példány, amiben csak egy elem van. A kijelzés már kezd halványodni rajta, szóval szerintem egy elem úgy egy évet bírhat ezekben. Mint látható, a kijelzőnek más a rajzolata, de más a belső panel és a ház is (kicsit más méretű nyílások vannak rajta, más az elemfedél rajzolata, szóval tuti más gyártmány). Amiben stimmelnek, az a 10kOhm-os NTK (számomra ez azért lényeges, mert akarok rájuk tenni hosszabb vezetéket, mérni mindenféle érdekes dolgokat. arra kíváncsi leszek (vagy ha valakinek tapasztalata van, pm please), hogy mondjuk 10m plusz kábel mennyi zavart fog összeszedni).

Valaki kérdezte itt, hogy mennyire pontosak... nos, hogy abszolút mennyire, azt nem tudom, sajnos nincs kalibrált hőmérőm, viszont egymáshoz képest elég közel járnak, amire kelleni fog, arra teljesen jó lesz :)

Jött egy sólyom is (kerek két hete rendeltem). Nagyon szép tükrös lemezből korrekt fotomaratással készült (szerintem valami krómacél lehet -- mágnes vonzza), szóval az ujjlenyomatot imádja -- gondolom a port is. Méreténél fogva (5x7,5cm) valami érdekesebb, kis üvegbe el lehet majd helyezni. Szereléshez szike, csőrös fogó meg egy csipesz nem árt -- no meg kb. 2-3 óra. Nem vagyok egy ügyes figura, pláne apró dolgokkal, így nekem ennyit sikerült kihozni a dologból: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7. A lemezen a sorszámok el vannak írva, de annyira nagyon azért nem lehet elrontani :D

(#66529) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Gearbesten normális hogy ilyen 28 ejrós postaköltséget számolnak fel? Nem tudtok valami jó kupont ami eltörölné onnan? Néha bedob csak 6,80-at, de aztán rövid időn belül átvált, meg volt már olyan is, hogy free postot ír.

[ Szerkesztve ]

(#66530) Silent77 válasza csucsotke (#66529) üzenetére


Silent77
veterán

Normális.
Keress mellé 1 dolláros termékeket, azzal tudod lentebb vinni, nullázni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66531) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Úgy emlékszem, aztán lehet, hogy tévedek, hogy akkumulátort pl repülőgépen nem szállítanak Kínából az EU-ba. Szeretnék venni egy ehhez hasonló akkumulátort egy elektromos kerékpárba, és nem tudom, hogy milyen szállítási móddal rendeljem meg. 110 USD-ért megajánlotta a csajszi, csak ebben a posta meg az esetleges vám+áfa nincs benne. Tudna valaki segíteni?

(#66532) csucsotke válasza Silent77 (#66530) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Köszi, megpróbálom!

(#66533) Bendegúz98 válasza DJGABI (#66508) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Mert szep szines olcso es nem raz. De ajanlhatok konzervnyitot,csodaszivacsot,dinnyeszeletelot. Csak azokat mar torli a gazda.

(#66534) csucsotke válasza Silent77 (#66530) üzenetére


csucsotke
aktív tag

nem lehet mert eu raktárban nincsenek 1 dolláros cuccok

(#66535) fateless


fateless
veterán

Úgy látszik, Donald Trump elintézi nekünk, hogy 11.11-ére más árfolyamokon vásároljunk (elsőre csökken majd a Dollár, aztán hamarosan a Forint is követni fogja)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66536) DeFranco


DeFranco
nagyúr

xiaomi 10000 mah-s hordozható akkuért mi a kb. reális ár lepontozás kuponozás nélkül?

valamit kellene még rendelnem az amazonról hogy ingyenesen jöjjön, ott 14 EUR-ért láttam

esetleg van valami best buy az amazon.de-ről ezen kívül amit érdemes behúzni? 6,2 EUR-t kellene elvernem, vagy kicsit többet.

(#66537) gulac12


gulac12
tag

Ez a BlitzWolf® Qualcomm Certified Quick Charger QC 3.0 töltő alkalmas régebbi, nem gyorstöltős telefonok, tabletek töltésére is?

(#66538) Dluinet válasza gulac12 (#66537) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#66539) gulac12 válasza Dluinet (#66538) üzenetére


gulac12
tag

Köszönöm a választ, akkor nekem kell egy ilyen, mert van rajta USB type-C csatlakozó is és akkor nemcsak a régebbi de a legújabb eszközökhöz is használható.

(#66540) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

Külső akksik terén van most ennél jobb vétel?

(#66541) XtremLor válasza daver88 (#66540) üzenetére


XtremLor
őstag

11.11-et vard ki 2 nap az egesz, nem kizart hogy lesz ettol olcsobb is.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#66542) BullZeye


BullZeye
veterán

Meglustultak mostanában az eladók, vagy én vagyok ennyire peches, hogy október 1én megvásárolt terméket 26án adták csak fel, és ilyenből van jelenleg 5~, van amit még fel sem adtak azóta se.
Mikor szóvá tettem, kaptam egy kamu tracking numbert. :\ gondolják, hogy ha meg is jön a termék nem fogom szóvá tenni aliexpress felé? O.o Hogy éri meg ez nekik?
RS664281296NL

[ Szerkesztve ]

(#66543) repvez válasza BullZeye (#66542) üzenetére


repvez
addikt

Valami biztos változott, mert nekem is az átlag eddig 17 nap volt, egyszer volt 42 nap, de azt már reklamaltam. Most az utolsó 3 rendelésemet amit szeptemberben adtam le még mindig úton van 34 napja már.

(#66544) zeon.hu válasza repvez (#66543) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Banggoodon kértem egy újraküldést, ebayen meg refundot, mindkettő szeptemberi rendelés.
Érezhetően lassabb lett a postázás mostanában, a többi termék is kisebb-nagyobb késéssel érkezik.

#?*@&!

(#66545) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

4M világtó "zsinór" 0.99$
Az ár csak a kosárban vált át, és csak a kékre érvényes az akció. Még van 38 drab. :)

(#66546) RedCactus


RedCactus
senior tag

Srácok! Banggood-on Cubot X15 teló 20527Ft szállítással együtt EU raktárból a "Thankeu50" kuponnal. Akit érint siessen, már csak 10 db van. Szerintem kihagyhatatlan ajánlat ennyiért.

(#66547) vidaila válasza RedCactus (#66546) üzenetére


vidaila
aktív tag

invalid kupon

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#66548) RedCactus válasza vidaila (#66547) üzenetére


RedCactus
senior tag

Idézőjel nélkül természetesen...

(#66549) woodworm válasza vidaila (#66547) üzenetére


woodworm
veterán

Idézőjel nélkül is? Nekem elfogadta.

(#66550) k5.20 válasza vidaila (#66547) üzenetére


k5.20
senior tag

Működik az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.