Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67601) cris78


cris78
őstag

Sztájliszt topik nincs véletlenül? :F :))
Halkan szólok, mert aztán kaptok Beg-től ;]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#67602) cris78


cris78
őstag

Polcocska
polcocska monitor tartóval.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#67603) macilaci78 válasza Real_Necro (#67596) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a Xiaomi gateway és páramérő hogy is működik?

Elszórom a mérőket a világban és viszem magammal konnektortól konnektorig a vevőt, meg egy Android telót és olvasom az értékeket?
A mért adatok hol vannak tárolva? A mérőben, a gateway-ben, vagy a telefonban? Előbbinek rülnék leginkább.

It will automatic alarm if the temperature and humidity is abnormal - be lehet állítani a határértékeket, vagy az előre definiált?
Kalibrálható akár manuálisan, akár digitálisan?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67604) Real_Necro válasza macilaci78 (#67603) üzenetére


Real_Necro
veterán

Passzolom, YT videókat nézegettem, ahol azt látni, hogy monitoroz a kütyü. Gondolom a szenzoroknak azért hatótávon belül kell lenni, mert telóval csak a gatewayen keresztül tudod őket leolvasni. Még azt sem tudom, hogy pl melóhelyemről el tudom e érni... próba cseresznye.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#67605) macilaci78 válasza Real_Necro (#67604) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hatótáv nem érdekel, ha a mérő tárolja a mérési eredményeket. Akkor elég lenne a mérőket szétszórni több épületben (pl lakás, nyaraló, munkahely) és ahol épp kíváncsi vagyok, viszem a gateway-t és kiolvasom az adatokat.

Hozzáférek ilyen tudású professzionális kütyühöz, ott kb 200€ a mérő, ami tárolja is az adatokat és kb 1000-1200€ a BT dongle és a PC-szoftver hozzá. A dongle tetszőleges számú mérőt tud kezelni (persze nem egyszerre).
Nagyon sok Xiaomi mérő-gateway páros kijön egy ilyen szett árából, ha a gateway tárolja az adatokat. De még tán telefonra is futná.

Írtam a xiaomi US service-nek mailt.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67606) metaksza


metaksza
tag

Sziasztok. Most én vagyok hülye, vagy ez a kábel tényleg nem jó a G5-be? A termék leírása alapján a g5-höz jó, de most megjött, és kicsi bele, pedig elvileg mind a kettő Micro USB méretű.

http://www.banggood.com/BlitzWolf-Qualcomm-Certified-Quick-Charger-QC-3_0-33W-USB-Type-C-BW-C8-Car-Charger-with-Micro-Cable-p-1049848.html?rmmds=myorder

(#67607) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#67596) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lemaradtam, akkor minimum egy ilyen szenzor, de lehet kettő. Én a fürdőbe is tennék egyet, meg mondjuk a nappaliba és/vagy hálószobába. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67608) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Egy kis segítség kellene. A resolution centerben van két lehetőség, 1) nem jött meg az item 2) megjött, de nem egyezik a leírással.
Ha a másodikat választom akkor csak Request a return-t tudok nyitni, de (mivel filléres az összeg visszaküldeni nem akarom csak a refund jöhet szóba).
Hogy lehet csak szimpla case-t nyitni?
A historyban az item melletti legördülő menüben már nincs ott a resolve problem mint régen csak egy olyan hogy return this item...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#67609) DJ. Ru$y válasza Dr. Romano (#67608) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Felvetted első körben az eladóval a kapcsolatot és megkérted, hogy refundoljon? Elsőre nem az eBay szoknyája alá szokás rohanni. Az eladó elvárhatja azt, hogy visszaküldd a terméket és csak abban az esetben adjon refundot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67610) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#67607) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem 10 kellene, de sokallom... lehet első körben rendelek 5 darabot, persze külön-külön.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#67611) Dr. Romano válasza DJ. Ru$y (#67609) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem mondod... :U
Igen felvettem, 2010 óta ebayezek tudom hogy megy ez a része, extra ritkán kellett ügyet nyissak mindig megbeszéltünk mindent sikeresen. Most hosszú idő után nem sikerült, ezért muszáj, viszont változtak azóta úgy látom a dolgok ezért kérdezem.
Szóval alaptalanul ne kezdj kioktatásba köszi.
Inkább a kérdésre várnék választ.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#67612) Vagany válasza metaksza (#67606) üzenetére


Vagany
őstag

Az LG G5 az tudtommal type-c csatlakozójú azaz a töltő támogatja, de a kábel amit hozzá adnak az nem jó a G5-höz, mert az micro usb-s.
"Package Included:
1 X BlitzWolf® 33W BW-C8 Car Charger
1 X BlitzWolf® 2.1A Micro USB Cable 1m
1 X User Manual"
Igaz ilyen speciális dupla oldalú a micro usb és az usb oldala is, de azért ne erőltesd bele a type-C csatlakozóba ;] .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#67613) macilaci78 válasza DJ. Ru$y (#67609) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha jól értesültem a topikból, akkor egy évben véges számú alkalommal (talán max 12) kérheted, hogy a visszaküldés költségét térítsék meg neked. Ezt kértem egyszer egy vitás esetben (BT fülhallgató) és mellékeltem a Magyar Posta angol nyelvű táblázatát, ami szerint a visszaküldés költség a termék árának 1,5×-ese lett volna.
Na, ilyen apropóból írták jóvá a termék árának felét, mert feketét rendelte és fehér érkezett. A fehér out of stock volt és voltaképp ezen paprikáztam fel magam, hogy az elfogyott fehérből küldtek.

Valahogy úgy kell ezt megfogalmazni, hogy a termék ára és a visszaküldés költsége nem áll arányban, ezért kéred a full refundot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67614) vasi89 válasza tixem (#67554) üzenetére


vasi89
addikt

1200as vizespapírral megcsiszolod, műanyag alapozó, majd lefújod fekete akríll lakkal. Lökhárító spré is jó lehet de ez így tartósabb :DDD homasitaban egész jó áron van alapozó és festék.

(#67615) metaksza válasza Vagany (#67612) üzenetére


metaksza
tag

Akkor tulajdonképpen milyen kábelt kellene vennem, ami támogatja a gyorstöltést, és jó is a G5-be? :D

(#67616) KrAt válasza tixem (#67552) üzenetére


KrAt
veterán

Én így csináltam, elronthatatlan, csak kell 1 óra, mire mindenen szépen végig érsz. Azóta Apum autóján is megcsináltam. Bízz magadban :)

(#67617) Jarod1 válasza Imy (#67557) üzenetére


Jarod1
addikt

ez a 3D nyomtató olyan hogy lézerrel letapogatja a nyomtatni kivánt alkatrészt?

(#67618) DJ. Ru$y válasza Dr. Romano (#67611) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kérdeztem valamit, nem kioktattalak. Ha ez neked kioktatás volt akkor csak gratulálni tudok.

Ahogy leírtam, az eladó elvárhatja azt, hogy visszaküldd a terméket. Ha nem akarsz ilyen ticketet nyitni eBay-en, akkor marad a Paypal és nyithatsz ott ügyet.

macilaci78
Az a Paypal, a Paypal-t nem érdekli a termék értéke, visszaküldheted és kifizeti neked a 10 Ft-os termékre is a 8000 Ft-os szállítást, ha tényleg visszaküldöd. És ő még nem Paypal-nál tart, hanem eBay-en akar ügyet nyitni, ott pedig az eBay-t nem feltétlen érdekli, hogy ki, hogy fizeti ki a postázást, ha az eladó azt akarja, hogy visszaküldd, akkor lehet nem segít benne az eBay, ha nem küldöd vissza.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67619) DJ. Ru$y válasza Jarod1 (#67617) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez nem szkenner, ez nyomtató. Számítógépen megtervezed egy bizonyos programban, hogy mit szeretnél kinyomtatni (vannak előre elkészített figurák is stb.), és ezt rétegenként kinyomtatja neked ez a nyomtató.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67620) szabifotos


szabifotos
senior tag

Ilyet rendelt már valaki? Kiváncsi vagyok mit tudhat a gyakorlatban, egy megfelelő antennával!? pl... :)

[ Szerkesztve ]

(#67621) Beni2360 válasza tixem (#67554) üzenetére


Beni2360
félisten

A szivacs az karcol semmiképen nem adja vissza a fakulástól a szint.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67622) Ciccuka válasza KrAt (#67616) üzenetére


Ciccuka
veterán

Utána jöhet a csodaszivacs :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#67623) Vagany válasza metaksza (#67615) üzenetére


Vagany
őstag

Olyat aminek legalább az egyik vége USB type-c a másik pedig vagy szintén USB type-c, vagy USB-s (ez a két fajta kimenet van a töltőn, ha jól látom)
Ez pl ajánlott kábel: [link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#67624) Beni2360 válasza JDMKid (#67563) üzenetére


Beni2360
félisten

Mobilról meg tudtam rendelni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67625) gorbep


gorbep
senior tag

Most Ebay -es vásárlásnál, a PyPal megmakacsolta magát, hogy válasszak másik kártyát a fizetéshez.... :W

a kártya eddig tökéletesen jó volt neki, 2017. 05.-ig érvényes...

A menüben engedi a kártyát Confim-elni... kéri adjam meg a 2014.11.05-én kiküldött 4 jegyű pint... :Y Persze hogy az OTP-ben csak 3 hónapra vissza van history... :( Küldettem újra igazoló kódot....

Ennyire szar a likviditásuk, hogy kell a 400Ft-om nekik egy hétre???? Mondjuk nem ver földhöz, de most semmit sem tudok addig venni.... :W

Úgy látom kezdenek szaporodni a PayPal szemét húzásai.... csak nincs mire váltani... :(((

Más is járt így? És ha ezzel az új pinnel sem oldódik meg?

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#67626) PhilBrick válasza gorbep (#67625) üzenetére


PhilBrick
őstag

"És ha ezzel az új pinnel sem oldódik meg?"

Akkor utalsz a Paypal számládra előre és kihagyod a kártyát a továbbiakban.

(#67627) AndrewBlase válasza Watcher45 (#67600) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ezt biztos nekem címezted? :D

Pont, hogy sokallottam a Real Necro által írt 10-15 ezres árat az ingre. :P

Miért mindig én???

(#67628) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#67619) üzenetére


Beni2360
félisten

Milyen anyagból?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67629) zoli03 válasza Flexy90 (#67561) üzenetére


zoli03
őstag

"Nem tűnik rossznak :)"

±1,5 °C-os pontossággal nekem elég rossznak tűnik. ±1 °C-ot azért igazán tudhatna.

(#67630) DJ. Ru$y válasza Beni2360 (#67628) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott van a termék leírásában.

Ezt a videót, ha megnézed elmondja az alapokat.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67631) macilaci78 válasza DJ. Ru$y (#67618) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, a paypal nem saját zsebből fizeti a visszapostát. Én csak megemlítettem, hogy ha vissza kell küldenem, akkor fogom kérvényezni a postaköltségem megtérítését.
Ha küldeni kellett volna, akkor egyrészt biztosítással, másrészt nyomkövetéssel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67632) vlevi


vlevi
nagyúr

Ha valamit nem találsz meg emitten, próbáld meg amazon.
Már Magyarországra is ingyen szállít az Amazon

Mostantól a magyarok is ingyen rendelhetnek az Amazonról a cég karácsonyi ajándékaként – írja a Forbes.hu.

Fontos, hogy nem az Amazon.comról, hanem az amerikai online áruház német aloldaláról, az Amazon.de webcímről kell rendelni. Ez minden bizonnyal azért van így, mert utóbbi az Európai Unión belüli piac, így pedig az onnan küldött csomagok vámmentesek, ellentétben az Egyesült Államokból érkező árukkal.

A másik megkötés, hogy természetesen az ingyenes rendelésnek van értékhatára, egészen pontosan 39 euró felett kell vásárolni hozzá. Ha így teszünk, akkor viszont a rendszer azonnal felkínálja az ingyenes kiszállítást. A cég erről levélben tájékoztatta ügyfeleit – a hír elérhető már a világ egyik legnagyobb online kiskereskedelmi cégének oldalán is.

A tájékoztatóból pedig az is kiderül, hogy a Magyarországra szállítandó termékekre (betartva a vonatkozó jogszabályokat) a magyar áfát számolja az Amazon. Ez azt is jelenti, hogy ahhoz, hogy a termékek végső, magyarországi árát lássuk, be kell jelentkeznünk, és be kell állítanunk magyarországi címünket a német aloldalon.

A második leggazdagabb amerikai, Jeff Bezos cége a fenti kondíciók mellett ingyen szállít ki mostantól Szlovákiában, Csehországban, Dániában és Finnországban is.

(#67633) gorbep válasza PhilBrick (#67626) üzenetére


gorbep
senior tag

na az lenne ám a csúf dolog.... nem véletlenül váltottam kártyás fizetésre... Te tudod hogy holnap mekkora értékben szeretnél majd vásárolni? Mert pl lesz egy nagyon alkalmi vétel.... nem szeretnék sok pénzt parkoltatni ott.... tudom a PayPal ennek nagyon örülne, de én nem...

Te így vásárolsz? :Y .... amikor utoljára kellet így vásárolnom , a TopUp 7 napig tartott... és még az átutalásért is fizetned kell.... hát sok sikert, de én ezt így nagyon nem szeretném...

[ Szerkesztve ]

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#67634) daniel2121


daniel2121
senior tag

Megjött ez a ledsorom,konyhapult alá rendeltem,sajnos gyengus a fénye. Melyik lett volna jobb?Fehéret rendeltem.[link]

[ Szerkesztve ]

(#67635) DJ. Ru$y válasza macilaci78 (#67631) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De, nem terheli rá az eladóra. A beszedett "jutalékok" és váltási haszonból fedezik ezeket a költségeket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67636) zsiz válasza daniel2121 (#67634) üzenetére


zsiz
őstag

Minimum 5050 vagy még inkább 5630-as kellett volna (12V). A 3528 leginkább csak hangulatvilágításnak jó. LED-világítás topik

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#67637) sambenez válasza daniel2121 (#67634) üzenetére


sambenez
addikt

SMD5630-at keress.

(#67638) daniel2121 válasza zsiz (#67636) üzenetére


daniel2121
senior tag

helo ilyesmi?[link]

(#67639) Donki Hóte válasza daniel2121 (#67634) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nincs valami bibi a tápegységgel :F

Méterenként 120 LED-et tartalmazó szalagot rendeltél, méterenként 120 db 3528-as LED-nek azért világítania kellene :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#67640) daniel2121 válasza Donki Hóte (#67639) üzenetére


daniel2121
senior tag

Azért gondoltam hogy jó lesz,szerintem jó a táp.

(#67641) mgy


mgy
senior tag

Urak, kisméretű 32 gigás pendrájvot keresek normál USB csatival.
Tudnátok javasolni mostanában menő, bevált modelleket?
Kösz!

(#67642) sambenez válasza daniel2121 (#67638) üzenetére


sambenez
addikt

Igen, de ez nem waterproof amit meg vettél az az volt nem tudom ez mennyire fontos.

(#67643) géeles válasza daniel2121 (#67638) üzenetére


géeles
aktív tag

Itt öt darab öt métereset ad?
Vagy csak félre akarom érteni?
:F

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#67644) Dluinet


Dluinet
nagyúr

csak szólok, hogy itt a legjobbak között lévő fülhallgató UiiSii HM7

Most $15 helyett (akcióban szokott $11 lenni) $7.19

app-ban $6.87

bocsánat, $15 lett a postaköltség, eddig figyeltem az eladót és free posta volt

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#67645) tahepa válasza Dluinet (#67644) üzenetére


tahepa
senior tag

US $15.78 to Hungary via DHL
...és ez a legolcsóbb szállítás ennél...

itt olcsóbb szállítással

[ Szerkesztve ]

(#67646) dugesz77 válasza daniel2121 (#67640) üzenetére


dugesz77
őstag

Én meg a 2835-ös led szalagot ajánlanám. A múltkor innen vettem. Nálam ezt tudja 1m illetve1,2m hosszban oldalanként opáltakaróval.:

(#67647) daniel2121 válasza géeles (#67643) üzenetére


daniel2121
senior tag

Szerintem 1db/5méteres.

(#67648) macilaci78 válasza daniel2121 (#67634) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Összekeverted, a 2835 is erősebb, mint a 3528.
Az 5630 csecse, de Samsung licenszes, így drágább. A koppincsa az 5730, de ez meg nagyon szór minőségben.
5050 is jó.

Amit rendeltél, az 120 led/méter, a fentiekből a 60 led/méter is elég. Persze így is többet fog fogyasztani, így erősebb táp is kell majd.

Hővezetésről gondoskodj, alura ragaszd rá! Ha vízállót rendelsz, azt könnyebb takarítani. A simához érdemes búrás profilt választani.

De ha nem nem kell mind az 5 méter a pult alá, akkor lapátold vissza a szart a lóba: rakd fel két sorban egymás mellé, elég-e úgy?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67649) daniel2121 válasza macilaci78 (#67648) üzenetére


daniel2121
senior tag

Köszi lehet hogy megpróbálom két sorba. A táp attól még jó lesz így is nem?

(#67650) Dluinet válasza tahepa (#67645) üzenetére


Dluinet
nagyúr

de több problémás ügye volt

AliExpress Tools-t használok és csak 90% feletti eladóktól rendelek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.