Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66751) 206 cc válasza choco01 (#66746) üzenetére


206 cc
senior tag

Nekem sem érkeznek.kb. vagy 15 db... van még szeptemberi rendelésem is úton?!!!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#66752) Saccco válasza beg (#66748) üzenetére


Saccco
nagyúr

A kiemelteken kívül semmi érdemleges nincs benne. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66753) zoltan6


zoltan6
őstag

kell valakinek a snap up-os gyémánt lyukfúró? még 15 perc van eldönteni,mondjuk nem egy nagy akció.

(#66754) w.miki válasza zsiz (#66729) üzenetére


w.miki
veterán

Mágneses USB kábel az ilyen dugó helyett?
Bár nem emlékszem abból melyik is az ajánlott :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#66755) choco01 válasza tboy93 (#66750) üzenetére


choco01
addikt

Én is vagy 40-50 csomagot aliról ebayról egybe nézve, és abból már vagy 20 bőven esedékes, de sehol semi, hetente 1,5 hetente jön a postás akkor vagy 15-20 csomagot letesz és ennyi, de az MPL is érdekes manapság..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#66756) Laci.M


Laci.M
senior tag

Akkor megnyugodtam, már lassan elkezdtem szidni a postást hogy tuti benyelte őket! :D

Aláírás

(#66757) choco01 válasza Laci.M (#66756) üzenetére


choco01
addikt

Itt helyben mondják hogy nagyon nincs ember a központban sem azért halad ennyire lassan minden.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#66758) andrisbandi válasza Laci.M (#66756) üzenetére


andrisbandi
őstag

Én ma írtam a Banggoodnak, h több mint két hónapja nem jött meg 19 csomag.
A nyomonkövetősek száma nem is él, mintha fel sem adták volna...
Kíváncsi vagyok mit válaszolnak.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#66759) Silent77 válasza andrisbandi (#66758) üzenetére


Silent77
veterán

19 csomag?
Az komoly. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66760) zsiz válasza w.miki (#66754) üzenetére


zsiz
őstag

Olyat nem szeretnék. Plusz a jack aljzatba is kellene, mert sokszor poros környezetben dolgozom.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#66761) Laci.M


Laci.M
senior tag

[link] Vélemény?

Valami távirányítós érzékelős lámpakapcsolót szeretnék. De olyan legyen hogy mindkettővel lehessen kapcsolni. Sajnos ami a nappaliban van lidl-ös lámpa azt vagy kapcsolóról, vagy távirányítóról lehet kapcsolni, mivel a relé a lámpatestben van, nem a kapcsolóban.

Ez sajna nem dimmelhető, de az se lenne hátrány! :)

Aláírás

(#66762) TommyX_


TommyX_
őstag

Valaki rendelt mostanában valamit, amit koreai postával küldenek?
Nekem az utolsó esemény a követési számnál: INCHEON, Flight number : OK4191 (November 3.)
Én úgy gondolom, hogy a légi postának már rég az országban kéne lenni, még úgyis, hogy közvetlenül nem Magyarországon száll le a gép.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#66763) huliganboy válasza Laci.M (#66761) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Nekem két hete jött meg ez a fajta... jó nem 13 dollár, de minőségi cucc. Az egyiket felrakod a rendes kapcsoló helyére a másikat ahová szeretnéd és azzal is kapcsolható.

Arra figyelj, hogy ezek új fali dobozba való, nem a hagyományosba, bár abba is beleapplikálható.

(#66764) pimmi


pimmi
senior tag

szi, szerintetek ez elakadt? vagy milehet, izguljak? köszi

(#66765) DJ. Ru$y válasza pimmi (#66764) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Inkább azon izgulj, hogy ez egy fake TN, nem feltűnő, hogy minden időpont percre pontosan egész órakor került bejegyzésre? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#66766) mirci18 válasza zsiz (#66729) üzenetére


mirci18
addikt

Makkos dugót én nem vennék a helyedben bár lehet csak nekem piszkos a fantáziám. ;]
Másrészről ha nem olyan helyen dolgozol teljesen felesleges porvédő a telefonhoz.
Mivel ezeket minden töltés illetve használat előtt ki kell venned.
Ráadásul könnyű őket elveszteni.

Ha meg olyan helyen dolgozol vagy használod a telefont a portól víztől úgysem bírod megvédeni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#66767) daniel2121 válasza pajszer91 (#66742) üzenetére


daniel2121
senior tag

Ez mire is való?

(#66768) Laci.M válasza huliganboy (#66763) üzenetére


Laci.M
senior tag

A tiéd az elegánsabb verzió már ami a távirányítót illeti. Hát itt még a régi foglalat van... Kiváncsi vagyok milyen lehet az enyém féláron.

(nagyon durván lopja amit linkeltem a Livolo leírását. Az összes promokép a livolo-é)

daniel2121
Tavaly olvasgattam a topikot rendszeresen akkor kötelező volt minden topiklakónak blitzwolf kábel csodaszivacs usbdoctor xiaomi ventillátor csomagot megvenni, csak utána lehetett közbeszólni! Azóta nem tudom mi változott, mik az újabb kötelező cuccok? :D :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#66769) Dluinet válasza zsiz (#66729) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem olyan a szilikontokom, hogy belemegy a csatlakozokba

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#66770) daniel2121


daniel2121
senior tag

Milyen elemlámpát javasoltok a holnapi akcióba?

(#66771) huliganboy válasza Laci.M (#66768) üzenetére


huliganboy
addikt

Mert ez 11.11 esetén fele lesz? De nem írja, hol látod?

(#66772) Dluinet válasza daniel2121 (#66770) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha első lámád, akkor convoy S2+

de kell hozzá akku, és töltő is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#66773) pajszer91 válasza daniel2121 (#66767) üzenetére


pajszer91
tag

Pl. usb telefon töltőfej, micro usb kábel, autós 12V usb töltő áramerősség mérésre. Kell hozzá még egy mű terhelés is.

(#66774) Laci.M válasza huliganboy (#66771) üzenetére


Laci.M
senior tag

Amit te linkeltél az 27$, amit én az 13$ ezért írtam, hogy félár.

Ti vesztek pénzért kedvezményes kupont holnap?

Aláírás

(#66775) daniel2121 válasza Dluinet (#66772) üzenetére


daniel2121
senior tag

Köszi kicsit olcsóbb?

(#66776) pimmi válasza DJ. Ru$y (#66765) üzenetére


pimmi
senior tag

nem értek hozzá, nyilván ezért kérdeztem, akkor?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#66777) Dluinet válasza daniel2121 (#66775) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Elemlámpa, zseblámpa topicban kérdezd meg, ott vannak a szakértők

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#66778) daver88


daver88
aktív tag

Esetleg van valakinek tapasztalata filctollak terén? (leginkább tűfilc kellene, több színben) kipróbált, bevált típus, ami nem 2 napig tart?
Itthon stabilo tollak 4 színű packja olyan ~1000 Ft körül mozog, de mivel elég sokat használjuk, ezért hamar is fogy...ha van olcsóbb alternatíva, az érdekelne..

(#66779) Jarod1 válasza TommyX_ (#66762) üzenetére


Jarod1
addikt

észak koreai postával?:)

(#66780) pprod94 válasza mirci18 (#66719) üzenetére


pprod94
aktív tag

Jó kérdés, szerintem megegyezik a kettő. :) Bár majd valaki úgyis kijavít. Sebességben ne várj sokat, ha a Xiaomit veszed! Nekem 30-as neten 12 jön át kb. A jel viszont stabil most már. Mobil és érzékenyebb eszközök szenvedtek, ezzel jobb a helyzet. Ilyen árban nem hiszem, hogy kapsz jobbat, nyugodtan ajánlom a Xiaomit!

(#66781) TommyX_ válasza Jarod1 (#66779) üzenetére


TommyX_
őstag

Dél koreai postával.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#66782) #04441088 válasza Gaborz1 (#66709) üzenetére


#04441088
törölt tag

Linket kérhetek erre a sale-re?
40 dolcsiert komoly lenne, bár gondolom csak 1 db lesz annyiért.

(#66783) bally4 válasza 206 cc (#66751) üzenetére


bally4
tag

Jött pár csomagom október elejéről, de nem sok és még szeptemberből is várok párat. Általánus lassulást tapasztalok..

(#66784) Gsx-rr válasza Laci.M (#66761) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ilyenbol nincs ami nem taviranyitos,csak sima kapcsolo?

(#66785) zsiz válasza mirci18 (#66766) üzenetére


zsiz
őstag

Mint írtam olyan helyen vagyok, ahol szerintem már érdemes valami védelem a telefonra, tok+temp.glass már van. (A karórámat most takarítottam ki óraátállításkor, mert kb fél év alatt annyi kosz lett benne, hogy a gombját már nem lehetett benyomni.) Ráadásul általában ki is lóg a zsebemből, így még az sem védi. Töltés közben nem hagynám el a dugót, mivel akkor a telefon mellett lenne úgyis. A fejhallgató kimenetet meg kb soha nem használom. Ezért gondoltam valami ilyen megoldásra. Vagy valami jobb? Nem a tökéletes por/vízállóság a cél, de valamit csak védene, gondolom.

(#66769) Dluinet: az a helyzet, hogy nekem még tokot se lehet kapni a telefonomhoz, nem hogy még ilyen extrákat is tudjon :D Ami van rajta, az is pár mm-rel kisebb, mint ami rá való lenne.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#66786) k5.20 válasza k5.20 (#66577) üzenetére


k5.20
senior tag

No, a Cubotra már van tracking number, most jött a mail. A DHL hozza, csak ide fog érni.

(#66787) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BG-n a back order mit jelent? :U (elvileg raktárkészleten lévő/volt cucc...)

szerk.: belekattintva meg processing...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66788) #56573440 válasza Mr.Csizmás (#66787) üzenetére


#56573440
törölt tag

Elfogott valszeg az a verzió, szín, stb

(#66789) dugesz77 válasza Gsx-rr (#66784) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha csak sima egyes kapcsolót keresel talán ez a legolcsóbb Eu-s. Én mondjuk ezen már nem spórolnék és a megbízható Livolo-t vettem több darabot is azokat tudom ajánlani. Bg-ről egész jó árban megvehető igaz trükközni kell rendelésnél,mert simán nem engedi ide postázni. Keress rá volt itt szó a kiskapuról.

[ Szerkesztve ]

(#66790) Gsx-rr válasza dugesz77 (#66789) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Konnektor is van hozzajuk? Alternativ kapcsolo?

[ Szerkesztve ]

(#66791) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Karácsonyra apróságok, tippek?

(#66792) dugesz77 válasza Gsx-rr (#66790) üzenetére


dugesz77
őstag

Csak egy és két áramkörös kapcsolót vettem eddig. Konnektor aljzatból én a kilökős prodaxra esküszöm. De van minden a Livolonál alternatív, konnektor (érdemes kilesni a cikkszámot és úgy rákeresni BG-n)

(#66793) Mr.Csizmás válasza #56573440 (#66788) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

@_@ na mindegy akkor...köszi.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66794) attiati


attiati
veterán

láttok durva akciókat holnapra:
1. Xiaomi Powerbank-re
2. kábelekre
3. digitális kinti-benti hőmérőre?
4. Zeblaze ZeBand okoskarkötőre?
5. bármire? :)

(#66795) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Engem Xiaomi Piston 2/3 érdekelne, ha valaki beleszaladna. Köszi.

(#66796) Dyingsoul válasza Gaborz1 (#66709) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Linket tudna adni ehhez valaki? Nem találom az oldalon az akciót.

Más: Olcsó szobai drónt tudtok ajánlani?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#66797) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Jah és érdekelne porszívó robot is, nem tudom abból mi számít jónak de ilyen huszonezreket nem szeretnék rá költeni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#66798) Juditta_56 válasza vacs (#66689) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Köszönöm, :R megrendelve, remélem, hasznos is lesz.
Neked van már? Majd konzultálhatunk, ha elakadok?
:R Előre is köszönöm!

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#66799) atyca válasza Juditta_56 (#66798) üzenetére


atyca
senior tag

Ha esetleg nem találnád a trükköt a megrendeléshez.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#66800) ghostie válasza Teplic (#66597) üzenetére


ghostie
tag

Nekem is back order volt, tegnap jött az email, hogy "shut down" állapotba került és elfogadom-e a refundot.
Többször is volt már back orderem de azoknál eddig mindig automata email jött ahol voltak választási lehetőségek, többek között várni is lehetett.
Ez az email viszont nem automata volt és nem is ajánlott fel más lehetőséget, szóval esélyes hogy ez a telefon már nem fog megjönni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.