Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66651) DJ. Ru$y válasza BoneDragon (#66650) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Eddig is elfogyott kb. 2 másodperc alatt, most sem lesz másképp. :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#66652) KTU válasza AndrewBlase (#66644) üzenetére


KTU
addikt

Van ilyen Ugreen szellőzőrácra rakható tartóm.
Nem használom.
5,5" a telefonom, belerakom, csak az egyik oldala állítható,
így a felfogatás nincs középen, telefon elfordul, ferdén áll benne.

Az elején azt akartam írni használhatatlan, de javítottam, pedig tényleg az.
Így ferdén inkább nem használom.

2db-ot rendeltem, mind 2 ilyen.

A telefon 194gr és 81mm széles, szilikontokkal.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#66653) havri1 válasza AndrewBlase (#66644) üzenetére


havri1
félisten

Ez egy nagyon gáz eladó, én vele szívtam meg a legutóbb. Ettől függetlenül a termékei jók, ha jók..

havri

(#66654) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

BlitzWolf 2 x 2,4 amperes töltő 11.11 akcióban 8,44 dezső. Nem tűnik rossz árnak...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#66655) Doki16 válasza Lehiñito (#66639) üzenetére


Doki16
addikt

Alit annyira nem szeretem es nem is ismerem, de ennyiert bevallalom :) Hol lehet ilyen kupont szerezni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#66656) RBJ


RBJ
addikt

Megjött egy termékem ebay ről. Értékelném feedback de nem elérhető a rendelési listámon. Most ilyenkor a termék szűnt meg az eladónál vagy az eladó szállt el?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#66657) havri1 válasza RBJ (#66656) üzenetére


havri1
félisten

Szűrő 60 napnál nagyobb intervallumban van?
Értékelést amúgy csak 60 napig tudsz adni.

[ Szerkesztve ]

havri

(#66658) dugesz77 válasza Kékkutya (#66641) üzenetére


dugesz77
őstag

Na akkor jó kis akció ez a 11.11 :( És hány ilyen lehet/lesz még.. Mindegy 40 cent az 40 cent.

(#66659) Habsteve válasza Donki Hóte (#66654) üzenetére


Habsteve
tag

BGn pontokkal 7 dodo körül van most is.

(#66660) q1w21 válasza DJ. Ru$y (#66651) üzenetére


q1w21
csendes tag

Ez érdekes akció.

(#66661) trebrona válasza solor (#66630) üzenetére


trebrona
nagyúr

Universal 12x50 Hiking Concert Camera Lens Telescope Monocular With/No Holder For Smartphone

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#66662) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megjött a nem-annyira-drága szőrgyűjtő: sűrű szövésű, bevonatolt anyagból van, zseb nincs rajta, amibe bele lehet önmagát hajtogatni.

Jött egy csipesz is: "the item's color may be slightly different from the pictures" -- igen, a feketétől némiképp eltér :O Persze nem divatbemutatóra készül, itthonra jó lesz ez is (max lecsapatom róla kromofággal...). Méretéhez képest elég erős, és nagyon precízen össze van köszörülve. Nem antimágneses, de nem is volt kiszólva, hogy annak kéne lennie.

Kinéztem egy kisrádiót, de BT nélkülit sikerült vásárolnom... a termék adatlapján szerepeltek a bt képességek (verzió, hatótáv, stb), így feltételeztem, hogy bt-képes... megérkezett, és nem volt az :D Írtam az eladónak, mondtam neki, hogy mi van, kijavította a termék adatlapját és felajánlotta, hogy full refund vagy resend. Írtam neki, hogy teljes refundot semmiképp nem fogadhatok el, lévén van egy működő kisrádióm, amit ugyan nem akartam megvenni bt nélkül, de mégiscsak működik, valamire csak fel tudom használni... ha úgy gondolja, ajánljon valami refund mennyiséget. Írta, hogy csak full refundot ad, vagy újraküldi (nyilván immár a helyes rádiót), pedig ez egy kb. hatezres termék... Először nem is számítottam a gyors reagálásra, így nem néztem a maileket, egy napot késtem a válasszal, és már ott volt a sürgető levele, hogy megkaptam-e a levelét, válaszoljak neki :) Mivel még neki volt fontos, hogy fizethessen vagy újraküldhesse nekem a rádiót, valamint DHL-es tracking is járt a termékhez, így feltételeztem, hogy megbízható az eladó, illetve az újraküldött terméken is lesz tracking, ami így is volt. Ma megérkezett az újraküldött rádió, amin valóban volt DHL-es tracking. Nagyon pozitív eladói magatartás -- nekem viszont kellemetlen, hogy ingyen van egy plusz kisrádióm :) Nyilván lesz helye (azaz hogy már van is), tehát ráadásnak még használni is tudom valamire... persze pénzért nem vettem volna meg.

A rádió egyébként méretéhez képest nagyon jól szól, a két hangszóró azért van rajta, mert minden kínaisága ellenére sztereó, bár nincs összehasonlítási alapom a modern bt hangszórókkal, így nem tudom, hogy tényleg nagyon jó, vagy átlagos, vagy az alatti... 22db csatornát talált a számítógéptől fél méterre, vályogházban, dombok között, ahol egyébként ramaty a vétel (disco lady rádióm a padlásra rakott yagival hozza kb. ezt a szintet, így gép mellett meg egyetlen kisrádió sem vesz semmit sem -- még szlovák csatornákat sem, pedig azok még egy jó irányba tartott sárgarépával is remekül szólnak felénk). USB-ről tölthető, 1000mAh Li aksi van benne (ez van ráírva legalábbis...). Holnap megtesztelem a cégnél a lemezcsarnokban, ahol eddig nem igazán sikerült értékelhető rádiójelet fognom... Ez volt az eladó, ez meg a termék. Nagy előnye, hogy a hangerőt kis potméter állítja, nem kell gombokkal kínlódni, mint sok készüléknél. Angolul mondjuk érdekesen beszél, de legalább úgy nagyjából angol, és nem kínaiul akarja velem tudatni, hogy mit csináljak a kékfoggal :D

Szeptember 26-án rendeltem, október 10-én érkezett meg az első, közben kb. egy hét levelezés folyt, és most a második rádió.

Ha már itt tartunk: a purchase historyban, tehát a listanézetben mióta jelenik meg a megérkezés dátuma? Az alapból kék estimated delivery csík kizöldül...

(#66663) Lehiñito válasza Doki16 (#66655) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Ali alkalmazásban rá lehet bukkanni ha nézegeted a promókat.

Magyar idő szerint du. 5től indul a 11.11.?

(#66664) Game-over válasza Lehiñito (#66663) üzenetére


Game-over
aktív tag

Reggel 9, legalábbis a visszaszámláló szerint.

(#66665) bul07 válasza bul07 (#64589) üzenetére


bul07
nagyúr

A múltkori kulcstartó után itt egy másik(régebbire válaszolok hogy könnyebb legyen megtalálni)
Ugyan az eladó másik fajta kulcstartó, ezen a linken
Ez már jó méret nem túl nagy, zsebarát

Képek
[link], [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66666) #04441088 válasza Game-over (#66664) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nálam meg 12 óra a visszaszámlálás, szóval este 5tol.

(#66667) PainKiller13 válasza #04441088 (#66666) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hol van számláló?

Én őt várom, de azt írja hogy 1 nap múlva.

(#66668) daver88 válasza PainKiller13 (#66667) üzenetére


daver88
aktív tag

Holnap reggel 9 lesz az...

Egyébként a főoldalon van :))

Egyébként a Xiaomi már tévét is gyárt? :Y
Vagy csak kamu..

[ Szerkesztve ]

(#66669) PainKiller13 válasza daver88 (#66668) üzenetére


PainKiller13
őstag

Akkor iparkodnom kell, mert negyed10kor indulok be az egyetemre :)) Remélem jönnek majd a jobbnál jobb ajánlatok :D

(#66670) daver88 válasza daver88 (#66668) üzenetére


daver88
aktív tag

Nem kamu...gyárt TV-ket is :P
bár elég húzós áruk van

(#66671) G@ben


G@ben
addikt

Honnan lehet tudni, hogy az ilyen pengék milyen méretűek? Nekem egy kicsit nagyobb kéne, de nem tudom, mi alapján rendeljek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#66672) fateless válasza daver88 (#66668) üzenetére


fateless
veterán

Amikor kijött az első rabletjük, akkor már volt tévéjük, arra emlékszem

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66673) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok! ismeri valaki ezt a hdd házat? [link]

kicsit húzós, de ha tényleg jó, lehet megvenném.

(#66674) bul07 válasza DeFranco (#66673) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez nem ugyan az 9$-ért? És ha van pontod akkor US$7.64

Ha ugyan az akkor keres itt rá a MantisTek szóra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66675) Dyingsoul válasza cris78 (#66612) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ez most akkor átverős oldal vagy nem? Nem merem megvenni a telefont pedig nagyon kellene...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#66676) solor válasza trebrona (#66661) üzenetére


solor
tag

Köszönöm!

(#66677) cris78 válasza Dyingsoul (#66675) üzenetére


cris78
őstag

Nem tudom. Én nem rendeltem még, de Ivánék nagyon linkelik.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66678) Dyingsoul válasza cris78 (#66677) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én csak megrendeltem végül... Amúgy Alin is ennyibe kerül ez a dög, csak most látom. :W

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#66679) Saccco


Saccco
nagyúr

Pokemon leGO :DDD ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66680) szjoci válasza Dyingsoul (#66678) üzenetére


szjoci
őstag

Csak onnan rendelve számolhattál volna a vámolással is. ;)

(#66681) Joe63 válasza AndrewBlase (#66644) üzenetére


Joe63
tag

Ugyanilyen van nekem is.
55 mm a legkisebb, 80 körül a legnagyobb szélessége.
Nem használom én se, vettem komolyabbat.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#66682) tomchy válasza Tomi0703 (#66622) üzenetére


tomchy
tag

itmedia.sk
Náluk van Panasonic Eneloop meg a lincencet megvásárló Fujitsu is.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#66683) DeFranco válasza bul07 (#66674) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak a termék érdekes most, én is láttam a 9 USD-s verziót. amazonon el kellene lőnöm kb. 6 dollárt valami értelmesre, ez meg ránézésre tetszik, de nem tudom milyen minőség.

(#66684) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Tud valaki megfizethető árú, normális akció kamerát, víz alatti működéssel (esetleg tokkal) mondjuk 20 m-ig? Nyilván GoPro lenne a király, de kissé drága sajnos.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#66685) cadtamas


cadtamas
tag

Ilyen telefontokkal van valakinek tapasztalata?

(#66686) joy_k


joy_k
tag

Szia, nekem pont ilyen van 1-ben, de nem nekem kell hanem a feleségemnek és azt mondja ez is merev, amúgy a mini usb az stimmel. Köszi

(#66687) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok!

Okosórát tudnátok ajánlani jó ár érték arányban?
Mik a lehetőségek?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#66688) FingR86 válasza vidaila (#66687) üzenetére


FingR86
őstag

nem igazán óra, de óra funkciót is tud a mi band 2, mostanában ki lehet fogni 20$ körül.
akksi időben nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#66689) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Néha olvasgatni, hogy többen keresnek wifi jel erősítőt (jel ismétlőt).
Ajánlom mindenki figyelmébe a Mantistek WR300-at, teszt itt olvasható.
Ebay-en 3500 Ft-ért megvan!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#66690) repvez


repvez
addikt

ÉS GSM jel erősítőt tud valaki ami működik is? Mert 4km-re vagyok a toronytól ,de egyik szolgáltatónál sincs térerőm, se kint se épületen belül sem és így nem tudnak elérni mobilon.
Már jeleztem a szolgáltató felé, de nem jártam sikerrel.

(#66691) KTU válasza DeFranco (#66683) üzenetére


KTU
addikt

Én nem vennék, MantisTek usb HDD rack-et [link]
Ha csak nem az a cél, hogy 1 kacattal több legyen. :D

Orico 2,5 inch SATA USB 3.0, ilyet vettem, Amazon link

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#66692) fo_di válasza repvez (#66690) üzenetére


fo_di
őstag

a vodafonnál létezik ez a megoldás elvileg, ha van zsinóros interneted [link]

[ Szerkesztve ]

(#66693) DeFranco válasza KTU (#66691) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ok, köszi, erre voltam kíváncsi, akkor nem veszek. jó lesz ez hdd rack nélkül is, annyit nem spróolnék rajta, amennyivel többe kerül. köszi.

(#66694) Timyyy válasza mobilizmo (#66684) üzenetére


Timyyy
őstag

SJCAM SJ4000 például, nekem ilyen van. Mielőtt megvettem, csomó osztott képes videót néztem, amiken egy goprot raktak mellé és alig volt valami különbség, árban viszont az ötöde. Természetesen ehhez is van rengeteg kiegészítő, amikkel különböző helyekre tudod felfogatni a kamerát. Vízálló tok is jön vele, tulképp minden megvan a csomagjában, csak egy szelfibot hiányzik - már ha egyáltalán van rá igény. :) Úgyhogy megvettem motorozáshoz, és remek döntés volt! :)
Vigyázni kell honnan rendeled, mert pont a nagy sikere miatt hamisítják, és ultragagyi az egész, a doboza meg majdnem olyan mint az igazié.
Ja az kimaradt, hogy 25 000 Ft körül van a wifis verzió, amilyen az enyém is. Ez annyiban több mint a sima, hogy a telódra letölthetsz hozzá egy appot, amin látod a kamera képét, és egyéb funkciókat is állítgathatsz vele. Pl ha fent van a sisakodon, akkor ez nem olyan rossz dolog. :) YT oldalamra raktam már fel néhány motorozás közben készült videót, ha gondolod belinkelem.

[ Szerkesztve ]

(#66695) Kékkutya válasza mobilizmo (#66684) üzenetére


Kékkutya
csendes tag

Gitup Git2
nem csak az összes kiegészítő használható hozzá - ezek amúgy is kvázi-szabványosak - de a kamera mérete és a kezelőszervek/csatlakozók elhelyezkedése is ugyanolyan, mint a GoPro Hero 4. Így a GoPro (utángyártott) vízalatti tokja is használható.

teszt

Prohardver fórum

(#66696) Lehiñito válasza mobilizmo (#66684) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Akciókamera. Lamax x7 mira.
Magyarországi forgalmazótól.
http://www.lamax-electronics.com/hu/eshop/akciokamerak/472-lamax-action-x7-mira-8594175350289.html

(#66697) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Berendeltem a korábban itt linkelt, gyaníthatóan fake eBay-es Mi Band2-t (tudjátok, 9,88CAD aka 2326HUF), már fel is adták.
Majd beszámolok a tapasztalataimról, HA megjön, bármi jöjjön is meg.
Nyugi, nem fogok rinyálni, tudom, hogy kicsi az esély, max hitelezek egy kevés pénzt másfél hónapra.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#66698) HornedReaper válasza KTU (#66691) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Kár, hogy az Orico USB 3-as tokban a vinyó fejjel lefelé van benne, ha felül a led :DDD
Így fordítva érdemesebb talán használni, a csapágyazás miatt.

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#66699) Dyingsoul válasza vacs (#66689) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az ilyen erősítőkkel azt is ki lehet küszöbölni ha a falak blokkolják a jelet? 3 m-rel arrébb két falon keresztüli másik szobában 2-3mbites netet mutat a speedtest a gigás netre...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#66700) mobilizmo válasza Timyyy (#66694) üzenetére


mobilizmo
addikt

és @Kékkutya és @Májküll, köszönöm a tanácsokat.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.