Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67401) sambenez válasza #04441088 (#67398) üzenetére


sambenez
addikt

OK.

(#67402) KTU válasza #04441088 (#67398) üzenetére


KTU
addikt

Ott beszéltek el egymás mellett,
hogy a minőségibb alkatrészekből összerakott cucc,
Kínában is többe kerül, legyen az akár "no name" de lehet csak még mi nem ismerjük. :U
Miért kerül többe a minőségi alkatrész.
Többek közt minőség ellenőrzés.

Lehet a feltűnően olcsó termékből is kifogni jót,
csak kevesebb rá az esély.
és / vagy rövidebb ideig működik probléma nélkül.
:U

Lassú voltam, solti fórumtárs is leírta :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#67403) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Október 26-án feladott HDD Caddy ma jött meg, holnap megpróbálom tesztelni, aztán meglátjuk, hogy megérte-e a buli. Fogalmam sincs milyen posta hozta semmi nincs rá írva ami erre utalna (China Post, NL post stb).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67404) CactuS válasza jjeahh (#67341) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én láttam már mindkettőt. Nekem eredeti 10k-s van (bg/gb-ről már nem tudom), családba került egy hamisítvány ajándékból (nem tudtuk, hogy az, csak az eredeti mellett tűnt fel egyértelműen). Súlyra kb. fele-harmada, ahogy a teljesítménye is a hamisítványnak. Kidolgozása szintén.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#67405) tboy93 válasza malisonX (#67397) üzenetére


tboy93
nagyúr

Okt 12.-en :)

(#67406) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem ebben a konténerben vannak azok a csomagok amiket szeptember óta várunk... (a link egy facebook videó)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67407) Donki Hóte válasza solti (#67399) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem márkabuziságból szoktam jobb márkásabb dolgokat venni, mint itt sokan mások is.

Aki márkabuzi, az nem vásárol Kínából :DDD

Mi itt nagyon sokra tartjuk pl. a Choetech kábeleket, de próbálj már valakit, aki nem fórumozik itt meggyőzni arról, hogy a Choetech egy top brand :)

De még a tényleg kiváló termékeket gyártó UGreenről sem hallott senki korábban.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#67408) HoTaZo válasza dugesz77 (#67389) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#67409) spidersoft válasza pimmi (#67375) üzenetére


spidersoft
senior tag

Amint megnéztem a kulturgyíkszes videót, a fészbuk azonnal rúgta is rám a releváns reklámot -- a haszonkulcsban azért ismét nem csalódhatunk :D

[ Szerkesztve ]

(#67410) jjeahh válasza CactuS (#67404) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ettől az eladótól lehet megkockáztatom, már több akksit eladott pozitív értékeléssel és árul más Xiaomi cuccokat is. Ha meg nem lesz eredeti, hisztizni fogok... :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#67411) CactuS válasza jjeahh (#67410) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A képek alapján eredetinek tűnik. Vannak fent YT-n videók, hogy miről lehet felismerni a hamisítványt. Szerintem egyszerű, mert az eredetinek finom a megmunkálása, finomak a színek/feliratok és van súlya.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#67412) pimmi válasza spidersoft (#67409) üzenetére


pimmi
senior tag

:Y

(#67413) Tressy válasza spidersoft (#67409) üzenetére


Tressy
senior tag

Én is majdnem beleszaladtam ilyesmibe, Swarovsky Crystallized néven ezt árulták 4990-ft ért akciós áron [link] meg is kaptam cirka 180 ftért Aliról.....

[ Szerkesztve ]

(#67414) Dluinet


Dluinet
nagyúr

ez most jó vétel US $13.84 -ért

Ezek (nem csak az ORICO márkájú) mindenhol US $22 -tól kezdődnek

ORICO QSE-5U 5 Ports QC2.0 USB Quick Charger

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#67415) Pubszon


Pubszon
veterán

Ilyen inget vett már itt valaki?
Tapasztalat? Mérete pontos?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#67416) PainKiller13 válasza Pubszon (#67415) üzenetére


PainKiller13
őstag

Sajnos... csak a képen ilyen, az anyaga szörnyű és csak a próbababán áll így.

(#67417) AndrewBlase válasza PainKiller13 (#67283) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem ma jött meg a november 1-i rendelésű lámpa. Nem mondom, hogy olcsó, de marhán tetszik! :)) És itt nem csak a kinézetére gondolok, hanem a tudására (az állítható fényerőre és színhőmérsékletre) is. Most éppen Sleep üzemmódban van. Az asztalon a billentyűzetet tökéletesen megvilágítja, de az asztal mellett az ágyon már szinte észrevehetetlen a fénye. Kb akkora, mint egy éjszakai irányfénynek. Úgy érzem, megérte beruházni egy példányra (38$ erejéig). Ja, a csomagra 13,4$ került feltüntetésre.

Kis üröm az örömben, hogy a postás kijelentette, több (ekkora) csomagot nem fog kihozni, csak bedob egy értesítőt. Ami azért gáz, mert eléggé korlátozott és hülye nyitvatartással van nálunk posta, és persze nekem ahhoz, hogy be tudjak fáradni a hivatalba, vagy szabit kell kérnem, vagy csak később tudok kezdeni. Egyiket se nézik túl jó szemmel. :(

Miért mindig én???

(#67418) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok !

Jott par dolog a kozelmultban.

Oral B elektromos fogkefehez fej . 4db. Rendben van a minosege, remelem nem esik szet:-)
[link]

itteni tapasztalatok miatt vettem ezt a ledsort a tvhez:-)
Baromi jo cucc, nagyon tetszik hogy usbrol lehet taplalni. Igaz a ragaszto nem egy jo minosegu, de azt megoldottam az itthon levo ketoldalas ragasztoval.
[link]

Androidos kis tv box. Rendkivul jo kis gep. Foleg hogy ra lehet tenni,hogy a kodi sdrol fusson es egy nagyon jo kis medilejatszo mindenest csinal belole. igaz a wifi gyenge egy kicsit, de en lanon vagy a radugott hddrol tolom a neznivalot.
[link]

a szinten itt tolt blitzwolfos tolto. Remek termek:-). igaz a neten talalt kuponokkal 17dollar lett a vege
[link]

meg berendeltem a biltzwolfos lampat , nagyon megtetszett
[link]

(#67419) ZS3NI válasza Hali1975 (#67418) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ez a LED sor eléggé elnyerte a tetszésem. Mekkorát vettél, waterproof - sima? Szerintem 2 méter eléggé overkill lenne, 32" a TV-m. De igazából szétvágható ez ugye? Ha meg később rendelek gondolom azt meg tudom toldani ezzel... Az anyag nem vész el csak átalakul? :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#67420) azbest válasza Dluinet (#67414) üzenetére


azbest
félisten

azon az oldalon nem engedi a színt megjelölni a vásárláshoz valamiért.. de whistlistre téve és onnan válaszva másik linken működik [link]

Amúgy köszi :)

Ahogy nézem alin most más orico akció is van [link]

(#67421) Hali1975 válasza ZS3NI (#67419) üzenetére


Hali1975
tag

hat en 1 meterest vettem es nem vizallot/minek azt a tv moge:-)/. De biztos vaghato ez is csak ha meg derekszogbe szeretned akkor azt a fajta csatlakozot is kell hozza venni/de nem egy tetel. es azert az usbrol valo taplalasnak is van hatara:-), nem tudom mi a max,amennyit elbir .

(#67422) Beni2360 válasza Hali1975 (#67418) üzenetére


Beni2360
félisten

de azt megoldottam az itthon levo ketoldalas ragasztoval - melyik fajtával azt is írhatnád?
Nekem 2 m van és simán megy a tv usb kimeneteléről, sima meleg fehér.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67423) Fail3D! válasza Pubszon (#67415) üzenetére


Fail3D!
addikt

Pedig ilyet en is rendelnek... Ezek szerint ruhat nem erdemes kintrol rendelni? Vagy a minosegi ruhat egyszerubb mo n megvenni?

(#67424) Hali1975 válasza Beni2360 (#67422) üzenetére


Hali1975
tag

boma ketoldalas ragaszto.

(#67425) Dluinet válasza azbest (#67420) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a legjobb akciójukat emeltem ki
akció nélkül US $19 szokott lenni, ami amúgy is kevés egy QC2.0 képes töltőhőz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#67426) vizimento válasza tomcsi23 (#67308) üzenetére


vizimento
senior tag

Most visszanéztem Paypalon a kifizetéseim: Minden vásárlásnál Usd vagy Eur, kivéve Banggood, ott mindig HUF! Hmm... :F

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#67427) Dluinet válasza vizimento (#67426) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mert abban valutában vonja le a Banggood, amit a Banggood oldalán állítasz be

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#67428) Pubszon válasza PainKiller13 (#67416) üzenetére


Pubszon
veterán

Szilveszterre kellene, egy estét sem bírna ki szerinted?
Ha kicsit bő vagy valami, azt át tudom szabatni.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#67429) nimfas válasza Pubszon (#67415) üzenetére


nimfas
addikt

Nehogy te is tőle rendelj!

:DD :DD :DD

(#67430) vizimento válasza Dluinet (#67427) üzenetére


vizimento
senior tag

És azzal végzett már valaki összehasonlítást, hogy a Banggood milyen árfolyamon vált bankhoz képest? Érdemes Ft-on hagyni, vagy jobb Usd (esetleg Eur)?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#67431) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Banngoodon rendeltem kamerát amit korábban linkeltetek. Még egy hét után is processing volt, ezért írtam nekik emailt, erre ez a válasz jött:

Thanks for your e-mail.

About your order 20653195, we are sorry to inform you the stock of items:

Digoo BB-M2 Mini WiFi HD 720P Home Security Camera Wireless USB Baby Monitor IR IP CAM Onvif RTSP[ Color;Black] are delayed.

They will be restocked around 1 week.
Sorry for this inconvenience. Would you mind waiting for them?
Thanks for your patience and we look forward to your kind reply.

Best regards,
Vijay

Na most erre hogy lehet reagálni? És ha nem írok nekik akkor meg tesznek a fejemre? Amikor rendeltem még stock volt, örültem is neki, hogy jön és nem kell rá várni... Nem tudtok valami tuti módszert amivel legalább további kedvezményt vagy BG pontot kilehetne kényszeríteni belőlük? Ha ők genyók akkor én meg fillérb***ó leszek...

Más termék: Mi ez az orosz TN amit a banggood adott? RU48XXXXXX2CH

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#67432) Essejó válasza PainKiller13 (#67283) üzenetére


Essejó
veterán

Kupon nélkül 9ezerért? :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#67433) 2thletme2day válasza Essejó (#67432) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ez a BW-LT1S verzió. Nem ugyanaz amit a kolléga linkelt. Amit ő linkelt az most is majd 45$.

[ Szerkesztve ]

(#67434) attiati


attiati
veterán

szeirntetek ez a Yazole karóra mennyire vállalható?

1000 ft kb

(#67435) peestike válasza Dyingsoul (#67431) üzenetére


peestike
senior tag

az elejéhez nem tudok okosat írni, de a TN számod az nem orosz, hanem svájci. :)

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#67436) IG55 válasza Hali1975 (#67418) üzenetére


IG55
senior tag

Az android box viszi a Netflixet, TVGO-t?

(#67437) Gabócza válasza IG55 (#67436) üzenetére


Gabócza
senior tag

Netflixet igen, de TV GO-t nem. Ha csak fele annyi energiát öltek volna a TV GO fejlesztésébe, mint a védelmére, egy kiváló program lehetne. HDMI-n és vezeték nélkül se megy át a kép. A rootolt eszközöket se támogatja...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#67438) PainKiller13 válasza Pubszon (#67428) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem olyan mint a képen, kb úgy néz ki benne az ember mint egy felszolgáló vagy egy bohóc.

Egyszer próbáltam fel őket, pedig rendeltem 3 félét ezek közül.

(#67439) fateless válasza attiati (#67434) üzenetére


fateless
veterán

Korábban vettem több hasonlóan olcsó és jól kinéző órát. Egy sem bírta sokáig és sokkal gagyibb élőben, mint képeken. Többet már nem veszek ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#67440) mirci18 válasza cadtamas (#67342) üzenetére


mirci18
addikt

Tudtommal garantált szállítási időt adnak meg a cégek.
Akkor azt illik tartaniuk.
Mert akkor ennyi erővel 2-3 hónap alatt is ideérhetne egy csomag vagy még tovább.

Másrészt nem hinném hogy áttenne fizetősre minket egy bolt sem.
Sok terméknél már jelenleg is felszámítanak plusz posta díjakat de ahol nem ott az árban bele építve.

Ha meg egy cég vagy honlap így tenne akkor megyünk majd egy másikra szabad a piac.
Nem hinném hogy ezt minden cég meg merné tenni hiszen akkor szűkülne a vásárlói körük.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#67441) mirci18


mirci18
addikt

Egy cikk a 11-ei akcióról.

Érdekes módon bővülést jelentett az alibaba és növekedő eladásokat.
Pedig nem voltak igazi akciók.
Csak elvétve.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#67442) jjeahh válasza CactuS (#67411) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, már amennyire meg lehet ítélni. Az a gond, a hamisítványok legtöbb ismertető jelét csak élőben lehet észrevenni.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#67443) Real_Necro válasza Pubszon (#67428) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ne haragudj, de le kell irnom. Szerintem ez meg probababan is borzalmasan nez ki.

En azt mondom ferfi ember ha alkalomra ki akar oltozni, adjon magara es igenyesen oltozzon fel. Ha egy 10-15k-s jobb ingre nincs (es akkor meg olcsorol beszelek), akkor meg erdemes korbe nezni egy hadaban... ott legalabb fel is tudod probalni.

Mindenfele rossz szandek nelkul nekem ez a velemenyem. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#67444) cadtamas válasza mirci18 (#67440) üzenetére


cadtamas
tag

Ha azt hiszed, hogy Magyarország komoly piacnak számít egy olyan országban, ahol egy nagyobb városban többen élnek, mint nálunk az egész országban, akkor nagyot tévedsz.
Csuklás nélkül bannolnak egy egész országot, de persze van elég eladó... egy darabig. Aztán majd ha a sokadiknál futsz bele olyanba, hogy Magyarországra nem szállít, akkor ne lepődj meg.

(#67445) rasky válasza bul07 (#67336) üzenetére


rasky
senior tag

Szerintem a magyar postával lehet valami...nekem is vannak függő csomagok, de hogy belföldön egy ajánlott levél kézbesítése is lassan már egy hete nem történt meg, az már sok...

(#67446) beers válasza nimfas (#67429) üzenetére


beers
addikt

Ha nem 3 számmal kisebbet rendelt volna.....
Bár ez a ruha rávaló méretben már nem így áll, ha méret, akkor sem!

M&N

(#67447) mirci18 válasza cadtamas (#67444) üzenetére


mirci18
addikt

Nyilván nem vagyunk a legnagyobb piac a világon de ezt a vészharang kongatást ami itt megy (jelen esetben szerintetek ha sokat szívózunk kidobnak minket a kínaiak) már hosszú évek óta hallgatom.

De nyomát nem látom neki. Mindegy mindenki abban hisz amiben akar.
Ha neked elfogadott hogy 1 hónap helyett 2-3 hónap alatt jön meg valami akkor rendben.
De én elvárom hogy a pénzemért az jöjjön amit kérek addig amíg ők a határidőt megszabták.

Amúgy meg visszautalva a kis piac elméletedre ha napi több tízezer eladása van egy eladónak ott nem hiszem hogy az az 5-10 visszatérítéses magyar vásárló miatt fog hőbörögni és piacot csökkenteni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#67448) mirci18 válasza rasky (#67445) üzenetére


mirci18
addikt

Jól látod.
Jelenleg emberhiány miatt lassú a posta logisztikai szortírozó része.
Elsőbbségi levelem 3 nap alatt jött meg az egy nap helyett.
Úgyhogy jelenleg semmi értelme elsőbbségi postázást kérni mert hasztalan.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#67449) dugesz77 válasza attiati (#67434) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is csak azt tudom mondani ,hogy ezek ragasztott kismutatós olcsó órák élőben nagyon lehangolóak tudnak lenni. Én is vásároltam jónak kinézőkből. Volt ahol a kismutató szabadult el,volt aminek az üvege fél napot bírt(gondolom sima ablaküveg volt) a pontatlanságról ,lötyögő mutatókról , még a kézmosást sem álló vízvédelem teljes hiányáról akkor még nem is beszéltünk. Olcsókból talán a SOKI márka ajánlható. Az pontos, egyszerű. Sok helyen árulják Bg-n például de ebay is tele van vele.
De van kínai órás topik abba is érdemes beloólvasni van sok hasznos info.

[ Szerkesztve ]

(#67450) Gsx-rr válasza Hali1975 (#67421) üzenetére


Gsx-rr
veterán

És ha 2x 1 métert vennék a tv felső és alsó részére is tennék az megoldható 1 usb csatlakozóval?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.