Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) 0021666 válasza Laza... (#61600) üzenetére


0021666
tag

Idáig eljutottam már én is, csak így nem tudom az óráról a zenét váltani/megállítani, mert egy Not connected hibával kidob a BT music appból.
Igazából nem is tudom, hogy lehetséges-e ilyen, de rákérdeztem hogy hátha van valami app, vagy valami beállítás kérdése a dolog.

[ Szerkesztve ]

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#61602) DougButabi válasza csadi0011 (#61581) üzenetére


DougButabi
tag

Igen én már párszor visszakaptam, amikor nem volt nekik raktáron a cuccos...

(#61603) 0021666


0021666
tag

Lejárt a szerkesztésem, de sikerült rájönnöm. Ha füles van a telefonba dugva, akkor alapból azon megy és nem az órán. Androidon a SoundAbout appal manipulálni lehet, hogy a BTNotification app mindig úgy érzékelje, hogy füles van dugva a telefonba, így az órán sosem fog menni a zene, de mindig irányítható róla, sőt ha spotify premium van, akkor akár a számítógépre ki tudom küldeni a zenét, így az óráról irányítom a gépen lejátszott zenét. Nagyon jó kis óra, eddig tetszik, főleg ennyiért.

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#61604) csadi0011 válasza DougButabi (#61602) üzenetére


csadi0011
őstag

Írni kell a supportnak, vagy te szó nélkül visszakaptad?

(#61605) mirci18 válasza Juditta_56 (#61592) üzenetére


mirci18
addikt

Megvettem magamnak.
És a feleségem egyből le is nyúlta.
Így lassan megint vennem kell egyet..

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61606) DJGABI válasza KTU (#61595) üzenetére


DJGABI
addikt

inklább egy normális, 2A-s. szerintem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61607) GZoli7 válasza Devil Smile (#61597) üzenetére


GZoli7
senior tag

Rosszul tudod...

(#61608) -=Jam=- válasza Devil Smile (#61597) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez hülyeség, nincs olyan, hogy maximum. Tehetsz rá 5V 12A-st is, csak nincs értelme, mert úgysem terheli be annyira a PI3. Szerintem te a minimumra gondoltál ;)

(#61609) Mr.Csizmás válasza IldiH (#61599) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Koszi. Merem remelni, hogy ertelmesek annyira :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61610) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a legutóbbbi banggood játéknál pontokért vett HIGHSTAR (Model A)Alarm Clock
Hát pénzért nem érdemes megvenni, jó jó de nem az igazi
Meg a mellé adott filc be is volt száradva
Nem tudom ajándéknak talán valakinek jó lesz vagy megy egy fiók mélyére

Ez:
http://www.banggood.com/Fluorescent-Message-Board-Alarm-Clock-Digital-Calendar-Thermometer-Fluorescent-Light-p-989865.html
(telefonról így megy)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61611) Tressy válasza KTU (#61595) üzenetére


Tressy
senior tag

2A műterheléssel mit produkál?

(#61612) KTU válasza -=Jam=- (#61608) üzenetére


KTU
addikt

Én is így gondolom.
Lényeg hogy ne essen nagyot a feszültség,
azt olvastam hogy akkor szivárványos kocka a jutalom.
:U

(#61611) Tressy:
Még nem értem haza,
majd este megnézem.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61613) mirci18 válasza bul07 (#61610) üzenetére


mirci18
addikt

Mi a gond vele?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61614) bul07 válasza mirci18 (#61613) üzenetére


bul07
nagyúr

Ébresztője halk, betekintési szögre is figyelni kell mert kicsitt feljebbről vagy lejebbről már nem látszik hogy mit mutatt
Ugye ennél a verziónál usb kábel sincs így csak elemről, meg kell nyomni és akkor valameddig villágít, folyamatosan nem jelzi ki az időt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61615) miroon válasza KTU (#61612) üzenetére


miroon
aktív tag

Igen, ha nagyon esik a feszültség akkor kirakja a kis szivárványt a sarokba :( Ha stabilan leadja az 5 voltot, 2,5A-val akkor az tökéletes lesz.

iPhone 13 Midnight Black

(#61616) 2thletme2day válasza 206 cc (#61577) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ebay-ről rendelt fejlámpámban amit 2 18650-es akkuval együtt vettem UitraFlre akksik vannak.. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#61617) mirci18 válasza bul07 (#61614) üzenetére


mirci18
addikt

Értem köszi.

Annó ilyet akartam venni a háttérvilágítás miatt.

De maradtam a jó öreg ledes megoldásnál.
Olcsó,nagy,faék egyszerűségű.
Egy gond van vele. A régi órákkal ellentétben ha kihúzom a 220-ból hiába van benne elem akkor is elállítódik az idő rajta. Gyorsabban telik rajta mint valójában.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61618) Oldman2 válasza Devil Smile (#61597) üzenetére


Oldman2
veterán

:N

Rosszul tudod, nem maximum, hanem minimum. Nagyobb lehet, kisebb nem ajánlott.

(#61619) Oldman2


Oldman2
veterán

Három év tökéletes működés után, úgy tűnik tegnap elhagytam a Sennheiser MX-170-es fülesemet.

Mivel nem csalódtam benne ismét veszek egy ilyet, viszont ahogy látom, egyre kevésbé lehet ilyen kiképzésűeket beszerezni, valami hasonló kivitelű (és akár minőségű) fülest tudnátok-e (bárhonnan) ajánlani?

Egyszerűbben fogalmazva, nem agybadugósat.

(#61620) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Wifi repeater (jelerősítő) kellene. Minél olcsóbban. :D Telefonon nem akarom állandóan megosztogatni. Igazából jó mindenhol a jel, csak a tablet elég gyengén veszi. Így hirtelen ezt néztem ki. Valakinek tapasztalat? Esetleg mással?

[ Szerkesztve ]

(#61621) Juditta_56 válasza tboy93 (#61598) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Ha autórádió helyett vetted, akkor ráfáztál... :)
Amúgy meg itt a topikban vagy a gugliban is rá lehet keresni. Mint én is tettem, hogy linkelni tudjam a fórumtárs ezirányú írását. :U

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61622) maestro87 válasza -=Jam=- (#61608) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem maximumra gondolt, nem először olvasok már ilyen hülyeséget.:)

Ha már szóba jött az óra. Bluetooth hangszórós ébresztő óra 11.99$
Valaki vett már ilyet? Tipikus kínai órának néz ki, így még nem mertem bevállalni. :DDD
videó

(#61623) tboy93 válasza Juditta_56 (#61621) üzenetére


tboy93
nagyúr

autórádió helyett? ezt nem igazán értem :F

[ Szerkesztve ]

(#61624) szakalistvan válasza Oldman2 (#61619) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Én egy MX 470-et hagytam el,annyira jó volt volt a hangja(a többié pedig annyira szar),hogy ugyanolyat vettem,használtan.Utálom az agybadugós füleseket.Ha tetszett az MX 170 hangja,vegyél ugyanolyat,bár én a 470-et javaslom ;) Hardveraprón árul egy tag Sennheiser füleseket,én tőle vettem,hibátlan.

(#61625) pocokxx válasza Tomi0703 (#61620) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem van ilyen, de sajnos nem a legjobb. Sokszor eldobálja/ingatja a jelet. Beállítani könnyű, és működik is, de nem hozza a stabil jelet, amit elvárhatnánk tőle... Itt a Xiaomi routert ajánlották helyette, de arra még nem szántam rá magam.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#61626) XtremLor válasza Tomi0703 (#61620) üzenetére


XtremLor
őstag

Inkabb itthonrol egy tp link vagy valami mas, lehet 2x ennyibe kerul, de lesz garid, es valoszinu megbizhatobb is mint egy noname cucc, nekunk tobb router van a lakasba igy fedtem le a hatso udvarig. Ismerosnek is ez lett a megoldas, csak ott gyari fw-vel volt a cel igy ASUS N12 D1 lett berakva 2db.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61627) Beni2360 válasza Tomi0703 (#61620) üzenetére


Beni2360
félisten

Wifi repeater (jelerősítő) - Ezek nem erősítők hanem jel továbbítók. vagyis azt a jelet tolja tovább amit érzékel. Tehát oda kell elhelyezni ahol még jó a jel és azt onnan tolja tovább. nekem is van és a verandán még jó a jel de már az udvar végén gyenge. A verandán betettem egy konnektorba a beállítás után és máris megvolt a megfelelő jel az udvar végén is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#61628) debcamp válasza debcamp (#61546) üzenetére


debcamp
aktív tag

Elkalandozott csomag vége :
Bementem a postára amit írt a posta oldala a nyomkövetés alapján.
Valóban meg sem próbálták kezbesíteni, mert a GB elrontotta a címzést, hiányos volt. Ezért bent tartották a csomagot, külön elzárva. Mondta a kedves hölgy, hogy jól tettem, hogy néztem a követést és bejöttem, mert kitudja mikor értesítettek volna, ugye pontos adatok híján. Szóval happy. Igaz tetű lassan, de meglett a cuccos :DDD

(#61629) pocokxx válasza debcamp (#61628) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Lehet nekem is be kellene nézni a dinnyeszeletelőért. A kártyakés ma megjött... (aug. 10.)

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#61630) bul07 válasza mirci18 (#61617) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is egy ilyen van, talán még 1994 környékén lett vásárolva
Ez lett volna a utód, de nem jött össze, bár nekem nekerült semmibe csak pontba
Bár menyivel jobban jártam volna egy 5portos töltővel

Ez az óra is már gazdára talált, egyik munkatárs megvette 1000Ft-ért

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61631) pocokxx válasza debcamp (#61628) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

upsz dupla...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#61632) w.miki válasza Tomi0703 (#61620) üzenetére


w.miki
veterán

nekem is volt ilyen kb. semmit nem ér
inkább egy Asus N12D1, más is írta router topikban ajánlják

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#61633) basaja


basaja
senior tag

Aliról rendeltem üvegfóliát, de törötten érkezett. Itt tanácsoltátok, hogy egyezkedjek az eladóval. Baromi korrekt volt, azonnal belement, hogy küld másikat, csak ne legyen rossz értékelés. Ma megjött(8!!!nap alatt Kínából), de szinte hajszál pontosan ugyanúgy szarrá törve... Az a gyanúm, hogy az idióta postás valahogy beleszexuálja a ládába, akkor teszi tönkre... :W

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#61634) Jarod1 válasza basaja (#61633) üzenetére


Jarod1
addikt

az üveg fólia 2 db egy centis habszivacs között van? mert nekem úgy jött meg és egyben.

(#61635) basaja válasza Jarod1 (#61634) üzenetére


basaja
senior tag

2db 2 centis között... Ez a durva... A múltkor a keresztlányom Xiaomi telójára rendeltem, a másik eladó ajánlottan adta fel, természetesen hibátlanul kaptam kézhez... Ezért gondolom, hogy az idióta postás a hibás...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#61636) Ciccuka válasza Tomi0703 (#61620) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nemrég volt linkelve
Pontokkal olcsóbb

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#61637) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

Tudnátok ajánlani falra rögzíthető monitor kart? Valami ehhez hasonlót szeretnék.
Ezt 4400-ért árulják itthon ami még nem is annyira rossz, csak nem tudom milyen minőségű, meg hátha van tapasztalatotok olcsóbbal/jobbal :D

(#61638) Ra3 válasza Ciccuka (#61636) üzenetére


Ra3
őstag

Azért a Banginek is van baja, rohadt gyorsan, 10 nap alatt befutott az 5 portos Blitz usb töltő, feketét rendeltem eu pluggal, fehéret küldtek ausztrál dugóval. :W
Kíváncsian várom hogy a másik töltő rendelésem mit fog tartalmazni....

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#61639) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
2,5"-os külső hdd házra, ami USB3-as, valami bevált, van javaslatotok? Egy ilyennel szemezgetek...

Ilyen led izzóhoz tudnátok linket adni?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#61640) ben-ga válasza Tomi0703 (#61620) üzenetére


ben-ga
tag

Szerintem nem erősít... :)
jelhatárra nem érdemes rakni, mert akkor időnként ledob, én használtam tp-linket, az sem volt jobb, ennyit megér

(#61641) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Na repeater témában: Köszi mindenkinek. :R

Nem jelhatárra lenne téve. Az összes teló maxon fogja a jelet ahova tenném, csak a tab ilyen elbaszott. Olyan sokat nem akarok rá költeni tényleg ilyen 2-3k-t gondoltam max. Mert abban a szobában ritkán is lenne használva.

(#61642) Beni2360 válasza Tomi0703 (#61641) üzenetére


Beni2360
félisten

Netán egy mini wifi stickel lehetne próbálkozni. Én is használtam anno, volt egy tabom amin rossz volt a beépített wifi és arra dugtam rá. Ha van egy ottho akkor OTG vezetékkel ki lehet próbálni és avval használtam vagy volt még egy fix OTG átalakító is.
Van már micro csatis is csak utána kell járni milyen chip rendszer kell hozzá. Az meg nem nagy beruházás.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#61643) _seth_


_seth_
veterán

Szerintetek ennek az USB 3.0 VIA bővítőkártyának kell ahhoz áram, hogy egy mezei pendriveot fel tudjon ismerni? Több pendrive-al is próbáltam, de semmi, eszközkezelőben látszik, hogy ott van a bővítőkártya, driver is felment, de ennyi amit ki tudtam hozni belőle.

Rendelt esetleg már ilyen kártyát valaki?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#61644) Beni2360 válasza _seth_ (#61643) üzenetére


Beni2360
félisten

4-pin molex power - a leírásból ollózva.
és - Supports Windows Xp/Server 2003/Vista.Server 2008/Windows 7

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#61645) Juditta_56 válasza tboy93 (#61623) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Bocs, felejtsd el, figyelmetlenül olvastam... :W

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61646) DJ. Ru$y válasza Ra3 (#61638) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is tegnap kaptam meg, nekem is 10 napot futott és EU plug, Black, ahogy rendeltem. Maximum kérj részleges refundot, egy ilyen kábel, ami van hozzá 200 Ft kb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#61647) lac14548


lac14548
aktív tag

A geekbuyingnak hol van a reklamálós oldala?
Kaptam egy -szerintem kamu- tracking number-t viszont a termék még nem érkezett meg már több mint egy hónapja.
Reklamálnék...
Vagy egyből indítsak paypal reklamációt?

egyébként a tracking number a következő: 888888

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#61648) _seth_ válasza Beni2360 (#61644) üzenetére


_seth_
veterán

"Built in 4-pin molex power for better support on power hungry bus-powered devices"

Ebből indultam ki, hogy egy mezei 8gb usb 2.0 pendrive csak nem igényel nagy áramot. Win 10 van fent, alapból rakott fel drivert, felrakta a CD-ről is a sajátját.

Persze az sem kizárt, hogy szállítás közben megsérült, vagy a driver ellenére mégsem szereti a win10-et.

Köszi mindenesetre!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#61649) oszy válasza Juditta_56 (#61560) üzenetére


oszy
veterán

Nekem ennek az autórádiónak az elődje van talán. De a tuner része valami botrány!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#61650) Oldman2 válasza szakalistvan (#61624) üzenetére


Oldman2
veterán

Mint írtam, veszek természetesen egy új 170-est, a kérdés az lett volna, lehet-é Keletről valami értelmes, hasonló felépítésű fülest rendelni jelenleg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.