Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61651) Oldman2 válasza _seth_ (#61643) üzenetére


Oldman2
veterán

Az a tápcsati biztos nem véletlen van rajta!?
:-)

(#61652) Predator2 válasza 206 cc (#61540) üzenetére


Predator2
addikt

Nem szeretnék szórakozni vele, olyan kellene amibe kényelmesen lehet akkut cserélni. Abszolút nem gond ha él töltögetem azokat. Feleslegesen keresek ilyet? Megint megtaláltam a piaci rést ? :D

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#61653) zsiz válasza DJ. Ru$y (#61646) üzenetére


zsiz
őstag

Rosszkor rendeltem... az enyém ma 9 napos. De akkor gondolom hétfőn én is várhatom. :DDD Nem mintha annyira várnám, nem létfontosságú, csak azért rendeltem mert ti is ;] Na jó ez is benne volt, de más is. Úgy terveztem, hogy 2 USB LED szalagot hajt majd meg, plusz két telefont tölt, de aztán másfajta szalagot vettem. És a két telefont is tervben van, hogy lecserélem egy darab újra :D

Más: majd' egy éve (tavaly október) rendeltem ilyen LED-et a kocsiba, a napokban megadta magát. Még jó, hogy nem egyet vettem, így most nem kell heteket várnom, hogy kicseréljem. Most beleraktam egy hagyományos izzószálas izzót, bántotta a szememet az a sárgás fénye :D Holnap cserélem is ki a tartalék LED-re.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#61654) zoli03


zoli03
őstag

Késhez akarok gyöngyvászon tokot venni, de nem nagyon találtam. Elsősorban kisebb késekhez, (max 8 cm pengehosszhoz), olcsó, egyszerű, tépőzáras, nem a merevített és patentes típus.

(#61655) Beni2360 válasza _seth_ (#61648) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem a pen igényli az áramot hanem a kártya ahhoz, hogy dolgozni tudjon. Üzemanyag nélkül még a robogó sem tud menni annyival amennyit szeretnél.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#61656) Juditta_56 válasza oszy (#61649) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Nincs vele bajom, amire nekem kell - rádióhallgatás, telóról zene, bt kihangosítás, telefon töltés - arra kifogástalan. Az sd kártyát még ki sem próbáltam! Főleg 6000 Ft-ért (-5$)! :C A beesett gomb meg az óra ki-be kapcsolója volt, nekem nem hiányzik.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61657) _seth_ válasza Beni2360 (#61655) üzenetére


_seth_
veterán

Értem, szerencse, hogy a gépben egyetlen molex csati sincs, de még sata sincs szabad, így valami elosztó-átalakító műveletre lesz szükség :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#61658) oszy válasza Juditta_56 (#61656) üzenetére


oszy
veterán

Én napközben többször hallgatok rádiót. Vagyis hallgatnék, de használhatatlan az esetek 95%-ában. Ebben jó a vétel? És merre használod?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#61659) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Korábban olvastam itt hogy valaki rendelt fényképezőre csuklópántot, de nem találom.
Ebay ezt dobta: 10pcs/lot Safety Wrist Strap String Lanyard for Monopod GoPro Accessories Black

Van esetleg olyan ami kisebb kiszerelés 1 $-ért?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#61660) bzsolt09


bzsolt09
csendes tag

Aki wifi router / repeaterrel küzd, ugye kipróbálta már a router régióbeállításait??
[link]

(#61661) Juditta_56 válasza oszy (#61658) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Ikladtól Pestig meg vissza, főként a Klubrádiót, de persze megy minden országos is. A Klub Gödöllőtől kifelé már a terepviszonyoktól függ, de az országosokkal nincs baj.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61662) KL48 válasza bugizozi (#61659) üzenetére


KL48
tag

(#61663) vizimento


vizimento
senior tag

(#61664) Silent77 válasza vizimento (#61663) üzenetére


Silent77
veterán

Szeretem a termékeit, de kezdenek átesni a ló túloldalára.
Lassan xiaomi budi papir is lesz, ami közönséges papir, de így jobban ellehet adni.
A tollat is úgy mutatják be videóba, mintha nem is tudom mi lenne...

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61665) mirci18 válasza Silent77 (#61664) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt mondtam én is napokkal ezelőtt.
De még így is van aki meg akarja venni.

Egyébként számomra s szerintem nemsokára sok ember számára kezd értéktelen márkának tűnni az ilyen húzásai miatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61666) cris78 válasza mirci18 (#61665) üzenetére


cris78
őstag

Nekem kezd olyan lenni, hogy valaki a repi cuccaikkal kereskedik.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61667) fateless válasza cris78 (#61666) üzenetére


fateless
veterán

Nem kell ezen csodálkozni, ilyen a világ, ennyire ostobák vagyunk benne mi, emberek. Mindenkinek megvan a maga hülyesége. Van, aki mindenhova almád logót ragaszt, önként promótálva a céget. Más meg azért FIZET Eg matricáért, hogy a kocsija hátuljára vagy motorja tankjára tehesse egy energiaital gyártójának (Monster) a jelzését. Érted, nem neki fizetnek, ő fizet ezért. Az igazán jó imidzsépítők PR csapata eléri azt, hogy te akard reklámozni őket. Egy ideje már így van ez.
Ebben a legprofibb az Apple, minden cég csak álmodik arról, hogy azt a szintet elérje. Tudod, amikor a felhasználó csak azért megveszi a hátul középen kivágott tokot, hogy látszódjék a brand. Én szívesen tanulnék tőlük (de a könyvekben ezt nem írják le olyan részletességgel).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61668) Black&White válasza vizimento (#61663) üzenetére


Black&White
addikt

Lassan egy éve megvan, igaz nem használom.Annyira erősen rácuppan a teló hátlapjára, hogy levételnél képes lenne letépni azt.
Szervizeseknek viszont jól jöhet. :DDD

(#61669) Bendegúz98 válasza Tomi0703 (#61641) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

100% Original Xiaomi WiFi Amplifier Repeater Wi fi Extender Portable Mini Router WI-FI Extender Signal USB Power Suppl
8 dodo alatt van, tokeletesen teszi a dolgat

[ Szerkesztve ]

(#61670) Imy válasza Bendegúz98 (#61669) üzenetére


Imy
veterán

Itt: 6.67$. És neked van, mennyire jól működik? Ennyit lehet megérne nekem is.

(#61671) xxxjjjkkk válasza mirci18 (#61665) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

teljesség igénye nélkül:
samsung, gyárt telefont tv-t mikrot fenykepezot nyomtatót hűtőt klímát
bosch gyárt ablaktörlőt furógépet porszívót vasalót konyhai gépeket
LG klímát tv-t monitort hűtőt mosógépet
Mitsubishi gyárt autót, ugyan mitsubishi electric néven, de gyárt klímákat elektronikai alkatrészeket(mágneskapcsoló, plc), nyomtatót, hűtőt sőt még liftet is

Valami ami a legjobb valamiben az nem lehet a legjobb mindenben. Minden ágazatnak van egy top gyártója, ami általában csak azzal foglalkozik, mégis van akinek pl mindene egy márka otthon. Te meg egy 1500ft os tollon vagy kiakadva.

Mit csinál a xiaomi? amit a kinaiak, gyárt telefont, meg hozzá egy zsák kacatot. Miért? Pont azért, amiért az 5colos kijelző már kicsi nekik. Mert ázsia. Más világ. Olyan sokban nem különbözik.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#61672) Bendegúz98 válasza Imy (#61670) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Roviden es tomoren tokeletes. Nekem nem a kinai ver. van, nem tudom miben mas, mihome appal lehet parositani, na az kb 10 perc mire kikaparod a tyuklabak kozul, de szerencsere kepek is vannak az eszkozokrol ugyhogy menni fog. Letrehoz egy ......._plus nevu halozatot, amire tudsz majd csatlakozni. Ugyan azzal a jelszoval mint az eredeti, es ez tudja a nyilt halozatot is repeatelni. Mondjuk azt figyelembe kell venni a savszelesseg a repeateren keresztul jelentosen csokken.

(#61673) #56573440


#56573440
törölt tag

Na végre itt a kingswear óra.

20k körül volt a vége, annyit bőven megert. Aksit eszi a kijelzo ha nyomkodom, de egyébként alig merül, a képe szép, találtam hozzá értelmes face - eket párat.

Szerintem egész baráti és jól is néz ki.

(#61674) havri1 válasza #56573440 (#61673) üzenetére


havri1
félisten

Ebből hogy lett 20k? Egész jól néz ki képen, bár jártam már úgy, hogy képen isten császár, élőben kuka.. Kínaiak marha jól fotóznak..

havri

(#61675) Zsoleszhun válasza embe (#61639) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Be is rendeltem egy ilyen 2,5"-os házat, jónak néz ki :)

¯\_(ツ)_/¯

(#61676) fape


fape
senior tag

Van most valahol jó árasítva Xiaomi Piston 3 vagy Xiaomi Piston 3 youth fülhallgató?
Külön adok érte piros pontot, ha még raktáron is van és eredeti ;)
Előre is kösz segítséget.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#61677) #56573440 válasza havri1 (#61674) üzenetére


#56573440
törölt tag

Akciós volt pár hete. Én néztem előtte ytn úgyhogy azzal nem volt gond, nekem a vastagsaga se mindegy, ahhoz képest ez vékony is :DDD

(#61678) #21715712 válasza #56573440 (#61673) üzenetére


#21715712
törölt tag

20e-ert en is kiprobaltam volna,de a duplajat nem eri meg sztem.

Egyebkent tudtok ajanlani okos ejjeli lampat a haloban amit erintve szepen halvanyula fenye. A kikaban vettem korabban egyet,de edesanyam eltorte es mar ott sincsen. A neten vegigneztem es sehol nem talaltam ilyesmit.

Szoval ilyen hengeres alaku tejfoluveges az alja fem es ha hozzaersz aszerint vesszi fel a fenyerot vagy le,ilyesmit keresnek most. Lehetoleg nem ledeset,de ha csak az van az sem baj.

(#61679) New Bluestar válasza #56573440 (#61673) üzenetére


New Bluestar
tag

Ez a KW88 volt ilyen olcsó ? Nem a régebbi,3G nélküli KW18-as ?

Mert akkor tényleg brutál jó ár volt, én is nézegetem egy ideje, de még ilyen olcsón nem láttam.

(#61680) 206 cc válasza #56573440 (#61673) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Gratula az órához! Én is majdnem megrendeltem,de nem tudtak mit mondani hogy működne e ios esetén is...ezért talonba maradt.Esetleg tudnál segíteni és kipróbálnád,ha van lehetőség hogy kommunikál e iPhone-nal is?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#61681) #56573440 válasza New Bluestar (#61679) üzenetére


#56573440
törölt tag

88-as. 25 volt az eredeti akciós ár, de tegnap ahogy megjott ment a reklamáció, mert a gyári vedofolia alatt por volt több helyen, ami irreleváns de na, 20 a vége így.
Linkeltem is amikor vettem, de nem vízálló pl, meg saját spec toltofeje van, nekem meg kb annyira kellett, hogy ertesitesek, idő, ébresztés. Arra eddig jónak tűnik

, 206cc ránézek de szerintem nem. Saját soft van hozzá és csak apk volt ahonnan szedtem. Ez gyakorlatilag egy teljes androidot futtat, van rajta play meg minden mint a telefonban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61682) tboy93 válasza #56573440 (#61681) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nehany sajat fotot rakhatnal fel, hogy milyen a karodon, milyen vastag stb :R

(#61683) bugizozi válasza KL48 (#61662) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Nem, olyanra gondoltam, mint amit linkeltem, csak kisebb kiszerelésben ;)
közben megtaláltam:

Black Digital Camera Wrist Hand Strap Lanyard For Canon Samsung Nikon Casio

Köszi azért! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#61684) IldiH válasza bugizozi (#61683) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ilyen?
Én vettem ilyet, de nem tudom, hogy kamerához elég erős-e. Illetve nagyobb kéz esetén nehéz csuklóra erőszakolni. Viszont ez alapján már a felajánlott hasonlók között keresgélhetsz.

És akkor már - telefonok esetén - ilyet is vettem, teljesen jó: nyakba akasztós

(#61685) #56573440 válasza tboy93 (#61682) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hétfőn teszek fel, telefonról egy ideje meg se mukkan a kép feltöltődés :(

(#61686) Mr.Csizmás válasza #56573440 (#61685) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

snapseeddel leméretezés, imgur appba feltöltés, és linkelés?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61687) embe válasza Zsoleszhun (#61675) üzenetére


embe
nagyúr

Itt a szaktopicban dicsérik. Én is vettem egyet.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#61688) gojko.m


gojko.m
senior tag

Megérkezett az első rendelésem a Banggood-ról: BlitzWolf szelfibot :DD
Ebay-es vásárlásaimból kiindulva kérdezem, hogy itt mennyire elvárás a megkapott termékről visszajelzést küldeni? Ti szoktatok?

[ Szerkesztve ]

(#61689) DJ. Ru$y válasza gojko.m (#61688) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha a termékről nem is írsz semmit, a rendeléseid menüben legalább a megérkezés időpontját célszerű megadni. Ha írsz visszajelzést, esetleg képet raksz fel, vagy videót, akkor pontokat is adnak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#61690) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Valaki tud olcsóbbat? [link]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61691) Joe Swanson válasza zsolti72837 (#61690) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Az auchanban veszel 6db 5db-os kiszerelesu stabilot. Az nem jo? Es egy ezressel olcsobban jossz ki.

(#61692) embe válasza Joe Swanson (#61691) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor nincs meg a várakozás varázsa. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#61693) DJ. Ru$y válasza zsolti72837 (#61690) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha jó a fekete, akkor 50 db 1600 Ft-ért az jó?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#61694) Joe Swanson válasza embe (#61692) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én, ha várok valamire és nagyon kell nekem nem tudok ra varni :DD

(#61695) DeFranco válasza Joe Swanson (#61694) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pedig gondolj bele, bemész valahol a wc-be, és későn jössz rá, hogy elfogyott a papír... milyen izgi ott ücsörögni zsibbadó combokkal, hogy na, vajon mikor esz valakit be a fene aki ki tudna segíteni a szomszéd istállóból egy kis cellulózzal...

a várakozás varázsa... vajon rendes lesz-e vagy sem, beáztatja előtte a csapnál vagy sem, van-e vajon a szomszédban papír vagy ott sincs...

kicsi izgalmak az életben, ezekért érdemes élni.

meg a bulk 30 darabos eldobható tollszettért :D (egy évben nem használok el 5 tollat)

(#61696) embe válasza DeFranco (#61695) üzenetére


embe
nagyúr

Így ahogy mondod. Az élet apró örömei. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#61697) bugizozi válasza IldiH (#61684) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#61698) Joe Swanson válasza DeFranco (#61695) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

No offense. Ne legyen igazam srácok, remélem nem csak refundolni akarja később az úr, mert ennyiért tényleg már Magyar honban is lehet tollat venni.

(#61699) cadtamas


cadtamas
tag

Xiaomi telefon
biztonsági rés

[ Szerkesztve ]

(#61700) Feketelaszlo válasza zsolti72837 (#61690) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

De ennyiért itthon már Rystorból, Penacból vagy BIC-ből is a jobbakat kapod, nem értem miért akarsz ilyen vackokkal szórakozni, ráadásul valami 19 értékeléssel rendelkező vietnámi eladótól :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.