Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61051) komzs válasza zoltan6 (#61049) üzenetére


komzs
tag

...és átjön áfa nélkül?
Tapasztalat? :F

(#61052) zoltan6 válasza komzs (#61051) üzenetére


zoltan6
őstag

passz,szerintem át,ugyanannyi az esély rá,mint bangood-od,vagy gearbesten,nekem ott is változó,volt már hogy átjött valami,volt hogy nem.egyenlőre én is csak tervezem a vásárlását.

(#61053) Mr.Csizmás válasza komzs (#61051) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy nyáklapról nem fogja ránézésre (röntgenen keresztül) megmondani a vámos, hogy ez most 5 dolcsi vagy 50 :N inkább ami tuti befogás, az a tablet, teló, meg egyéb "felismerhető" cuccok.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61054) kmisi99 válasza zsiz (#61046) üzenetére


kmisi99
addikt

Én is ezt néztem ki, ennyiért jó ára van. Igazából semmi extrémet nem szerelnék vele, a legkomolyabb amivel meg kell küzdenie majd az egy esetlegesen megszorult csavar laptopban vagy ilyesmi.

Maguk a bitfejek mennyire szabványosak? Úgy értem, hogy van egy pici bosch akkus csavarozó gépem, amihez nincs bitfejem, vajon jó lenne bele?

(#61055) DJ. Ru$y válasza kmisi99 (#61054) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem hinném. Ez a legkisebb bitfej méret, amit a kolléga linkelt. Neked szerintem az eggyel nagyobb kell a Boschba.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#61056) Zsoleszhun válasza kmisi99 (#61054) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Kissebb a bitfejek mérete mint az akkus csavarhúzóké.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#61057) 206 cc


206 cc
senior tag

Tessék itt az új csavarozó hiper-szuper kütyü...csak kicsit drága...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#61058) kmisi99 válasza DJ. Ru$y (#61055) üzenetére


kmisi99
addikt

Na mindegy, otthon vannak rendes bitfejek, majd azokat összekaparom jó lesz a bosch ba de attól még a jackly készletet lehet megveszem 3$ ért jó vételnek tűnik.

(#61059) fraba válasza zoltan6 (#61003) üzenetére


fraba
aktív tag

igazad van. laptophoz hasznalnam az egeret. ahhoz ugy erzed nem megfelelo? Nem kell hogy gamer eger legyen, netezni meg szoveget szerkeszteni kell. ha nem megfelelo, esetleg van masikkal tapasztalatod?

(#61060) aron0528 válasza fraba (#60996) üzenetére


aron0528
csendes tag

Szia!

Nekem pénteken érkezett meg ez az [link] egér, elég olcsó így kicsit féltem tőle hogy milyen lesz, de egyenlőre 2nap használat után megvagyok vele elégedve, van egy Trust Sura vezeték nélküli egerem is, amivel a bajom az volt hogy ágyba nem tudtam használni mert mindig akadt.... ez a kb.700ft-os kinai egér akadás nélkül működik ágyon is... egyenlőre nagyon elégedett vagyok vele :) ja és én is laptohoz használnom.

[ Szerkesztve ]

(#61061) zoltan6 válasza fraba (#61059) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem laptophoz is jó lenne,mással nincs tapasztalatom.

(#61060) aron0528
bluetooth-ost keresett nem vezetéknélkülit,azok sem rosszak,csak lefoglal egy usb portot,a bluetooth-ost meg esetleg tudja majd telohoz,tablethez,mediaplayerhez is használni.

(#61062) bul07 válasza ktommy91 (#61032) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam azt szokta írni hogy 7naponta lehet kupont venni

És eddig rendben megjöttek az ilyen kuponos dolgok, eddig még nem csinálták azt hogy nem adták fel arra bazírozva hogy pár centért úgyse reklamálnak
Most ami esedékes a augusztusi led égő amit itt is megemlítettem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61063) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek vámosok elhiszik hogy DOOGEE X6 telefont $29.41 vettem meg
Mert kb 8200Ft , erre 4700Ft lenne a fizetős, még így is megérné

De ha nem hiszik el és néznek egy árat 80$ körül akkor nagyon nem éri már meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61064) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

breaking nyúz: egy hét TN parkolás után sikerült kibökniük, hogy vámköteles a tetves blitzwolf lámpám :W

2016-09-10 22:47 Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure

hova küldjek és mit? évek óta nem volt fizetős behozatalom :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61065) DJGABI válasza bul07 (#61063) üzenetére


DJGABI
addikt

te nyújtod be az adatokat. paypal kivonat, adott oldalról a rendelésinfó. nem ők nyomozgatnak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61066) Devil Smile válasza Mr.Csizmás (#61064) üzenetére


Devil Smile
őstag

en is most kaptam toluk uzenetet masnap kaptam egy levelet postarol azt kell kitolteni meg elkuldeni a szamlat stb stb aztan nem tudom en is holnap intezem mert pentek este kaptam kezhez a levelet es mar nem tudtam beszelni veluk jackly csavarhuzo keszletet vettem 5db 15dodoert ami nincs 5e ft atszamolva uh holnap hivok oket telefonon h ez most mi meg hogy mert nem kene vamkotelesnek lennie..
de ha valakinek van tapasztalata megoszthatna velem/velunk..

:R

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#61067) zoltan6 válasza Mr.Csizmás (#61064) üzenetére


zoltan6
őstag

kíváncsi leszek az enyémre,mert nekem is itt van már az országba 1 hete,az előző átjött amit még júliusban vettem,pedig azt még vagy 13 ezerért vettem,csodálkoztam is rajta,mert egy böszme nagy dobozba volt.

(#61068) spidersoft válasza Devil Smile (#61066) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem eddig még csak egyszer volt vámos levelezésem: egy IR hőmérő vált gyanússá nekik (igen, az a stukker-alakú :D ), megírtam, hogy nem vámköteles, mert ennyimegennyi volt (kitöltve a lapot, beszkennelve, elküldve...), de kötötték az ebet a karóhoz, kérték a banki fizetésről is a screenshotot, aztán úgy már elhitték... nemtom miért, a CIB bejegyzéséből nem derül ki egyértelműen a termék (mindenféle azonosítószámok vannak, meg az eladó belőhető belőle, de úgy ránézésre, ha nincs valami kiterjedt adatbázisuk, a vásárlás egyértelműen nem azonosítható be belőle). Szerintem inkább csak elhitte, és nem esett jól neki tovább kínlódni a dologgal :)

(#61069) Tomi0703 válasza zoltan6 (#61067) üzenetére


Tomi0703
őstag

Erdekes, nekem meg a tabletem siman atjott.

(#61070) havri1 válasza spidersoft (#61068) üzenetére


havri1
félisten

És ilyenkor kellett fizetni a kezelési költséget, vagy semmit?

havri

(#61071) luke30 válasza havri1 (#61070) üzenetére


luke30
tag

Mikor bekérték a papírokat nekem idén januárban 39.99 USD -nél nem kellett, most augusztusban 49.99 USD -nél 6.300 -at fizettem(ebből 2.500.- a kezelési költség, ha a Királyi Postával intézteted a vámoltatást).

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#61072) havri1 válasza Mr.Csizmás (#61064) üzenetére


havri1
félisten

Szuper. 4-et rendeltem, külön külön, 2 már péntek óta az országban.
Jó lenne, ha egybe vámolnák, bár erre gyanítom kicsi az esély, mivel csomagonként vámolnak külön.
Mondjuk még szvsz így sem rossz vétel. Itthon 15e körül nem nagyon kapni ilyen jó minőségű lámpát.

havri

(#61073) IldiH válasza Devil Smile (#61066) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem kell telefonálgatni, nekik halvány fogalmuk sincs, hogy mit, honnan és mennyiért vettél. Csak kiszúrnak egy-egy csomagot, ami esetleg drága is lehet és bekérik az iratokat. Egyszerűen ki kell tölteni a nyomtatványt, mellékelni a rendelési visszaigazolást és a fizetési bizonylatot (PayPal, bank, stb).
Ha vámköteles értékű volt a papírjaid szerint, akkor kézbesítéskor fizeted a kiszabott összeget + a vámkezelés díját. Ha alatta van a határnak, akkor egyszerűen csak kézbesítik és nem kell vámkezelési díjat fizetni.

(#61074) KTU válasza aron0528 (#61060) üzenetére


KTU
addikt

Mekkora az USB csatlakozó, mennyit lóg ki?
Köszi.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61075) royalka


royalka
őstag

Van olyan 2 portos töltő ami nem zavarja be a telo erintés érzékelőjét? Bitzwolf nem igazán vált be. :/

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#61076) aron0528 válasza KTU (#61074) üzenetére


aron0528
csendes tag

Az egész csatlakozó 18 mm, ha bedugom az USB csatlakozóba akkor kb. 6-7 mm lóg ki.

[ Szerkesztve ]

(#61077) tlala válasza royalka (#61075) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem az valami hibás darab.
Imádom a régi Nokia 2A-es töltőmet, szerintem minőségi darab, de abból is kifogtam egy gyári új hibás darabot egyszer, megőrült tőle a kijelző. De emiatt nem írnám le a Nokiát általában.

(#61078) kisskd


kisskd
tag

DSLR akksi (60D, a gyárin egy hete csak villog a töltő), illetve nyakpánt (lehetőleg 1 ponton rögzített, ami portrémarkolaton is normális használható) tapasztalata van valakinek?

(#61079) Saccco válasza royalka (#61075) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem nem zavarja. (Oneplus One és Moto G 4G)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#61080) air válasza royalka (#61075) üzenetére


air
nagyúr

Mi zavar be? Mit? Hogyan?
Mi nem vált be a BW töltővel, és miért?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61081) Mr.Csizmás válasza havri1 (#61072) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

most mi az aktuális beküldési emailcím a NAV felé ilyen esetekre?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61082) zoltan6 válasza Mr.Csizmás (#61081) üzenetére


zoltan6
őstag

postaimportkukacposta.hu

(#61083) huliganboy


huliganboy
addikt

Srácok!

Gearbest refunfd az, hogy megy? Mindenhol volt már korábban visszatérítésem de itt nem!

Köszi! :R

szerk: Vagy paypal??

[ Szerkesztve ]

(#61084) Silent77 válasza huliganboy (#61083) üzenetére


Silent77
veterán

Írj nekik mindenképp.
Vagy walletre kéred, vagy paypal.
Én walletre szoktam, akkor adnak mellé pár plusz pontot.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61085) KTU válasza royalka (#61075) üzenetére


KTU
addikt

Kábelen is múlhat, cserélgetted?

(#61076) aron0528: köszi

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61086) HornedReaper válasza ktommy91 (#61029) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Csak az a baj, coin-os kuponos boltokra nem enged keresni, végig kell böngészni az egész listát az eladókkal..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#61087) maestro87 válasza aron0528 (#61060) üzenetére


maestro87
őstag

Ez eredeti Rapoo lenne? Mi a típusa?

(#61088) royalka válasza KTU (#61085) üzenetére


royalka
őstag

Köszi hogy mindenki segitene. :R. Próbáltam már többfajta kábellel. Az a baj hogy ha a töltőre van dugva a teló össze vissza érzékeli az érintést. De tablet is meg más készülék is. :/ anno irtatok hogy ez gyakori hiba ennél a típusnál.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#61089) aron0528 válasza maestro87 (#61087) üzenetére


aron0528
csendes tag

Nem tudom hogy eredeti-e, Rapoo felírat szerepel rajta, más egyéb nem nagyon, csomagolása is csak egy bubis boríték volt illetve azon belül is egy bubi fóliába volt csomagolva, 2db rendeltem ettől az eladótól amivel linkeltem mind2 tökéletesen működik (3.napja használom) a meglepetés az volt hogy 1 hét alatt ide is érkezett. :)

Egy pár kép az egérről:[link]

(#61090) Saccco válasza royalka (#61088) üzenetére


Saccco
nagyúr

A gagyi töltőknél gyakori. Másik konnektorban is próbáltad?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#61091) aron0528


aron0528
csendes tag

Valaki vásárolt már ilyen [link] szivargyújtó elosztót ? A gearbest-es értékelések nem írnak róla rosszat. :)

(#61092) XtremLor válasza maestro87 (#61087) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem rapoo ahogy latom van olyan hirdetes aminel lehet szitalas nelkul is kerni xD
Egyebkent rendeltem volna belole, de igy valoszinu egy kis olcso kinai, az 1500-as BT eger amit linkeltek, az se verte azt a szintet nalam hogy napi szinten tudjam hasznalni igy el is adtam.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61093) fant0mi válasza royalka (#61075) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem is olyan a ketportos Blitzwolf, akarmilyen kabellel. A telefonom Honor6.
En csereltem asszonnyal toltot, az o THL keszulekehez teljesen jo.

(#61094) tboy93 válasza aron0528 (#61091) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak annyi lesz vele a problema, hogy ettol meg mindig csak max 10A jon at a szivargyujton, csak itt 3 fele osztodik majd, plusz tobb lesz a veszteseg. Lehet ennek ertelme, csak vastagabb kabel kell a szivargyujtoig, plusz nagyobb biztositek.

(#61095) Nestor16 válasza aron0528 (#61091) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én nem venném meg, ha már márkás 1-1 eszköz arra már egy fokkal jobban figyelnek legalább, nem bízok az ilyenben, sem a Gearbest értékelésekben. Inkább itt nézz körül.
Az Ugreenről már itt is van tapasztalat.

https://flipboard.com/@matildatab/top-10-best-auto-car-cigarette-lighter-multi-splitter-chargers-reviews-2016-2017-scnmdmmnz

Üdv, Dávid

(#61096) aron0528 válasza tboy93 (#61094) üzenetére


aron0528
csendes tag

olyan nagy áram felvételű dolog nem fog rajta lenni, SJ4000+ nak a töltője fog menni róla valamint alkalmanként egy telefon töltő és egy Gps. Ez a másik [link] amit még nézek kicsit drágább és kevesebb a csatlakozó, de igazából nekem a 2 elég bőven, meg hát a Xiaomi cuccok csak minőségibbek.

(#61097) tboy93 válasza aron0528 (#61096) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem egy idoben 3 cuccot nem fog rendesen tolteni. De majd kiderul :))

(#61098) kisskd válasza aron0528 (#61096) üzenetére


kisskd
tag

Nem jársz jobban egy olyannal, ahol egy szivargyújtós töltőn van 2-3 USB? Kevesebb érintkezés, kevésebb hibaforrás, tisztább, szárazabb érzés :P A Xiaomi árábából már (majdnem) ki is jön egy márkásabb darab 2-es.

(#61099) csadi0011 válasza aron0528 (#61096) üzenetére


csadi0011
őstag

Kamerához és telefonhoz gondolom van USB kábeled. GPS-nek nem 5 V kell, vagy nincs hozzá USB-s kábel, hogy mindenképp így akarod megoldani? Olcsóbban kijönnél egy ilyennel: BlitzWolf® 9.6A 48W 4 Port USB Car Charger BW-C1

@kisskd: amíg kerestem a terméket beelőztél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61100) aron0528 válasza kisskd (#61098) üzenetére


aron0528
csendes tag

Nem járok jobban mert amim van töltöm pl. az SJ4000-nek az mind szivargyújtós és megfelelően is tölt, és sajnos megfelelő töltött és USB kábelt se egyszerű találni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.