Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61301) twine válasza PainKiller13 (#61297) üzenetére


twine
addikt

Igy hirtelen hátha segít a Google ;)

[ Szerkesztve ]

(#61302) havri1 válasza KTU (#61295) üzenetére


havri1
félisten

Én rendeltem 2-t tokkal, 2-t tok nélkül.
Annyira egyformák, hogy a lencséket ki is tudtam cserélni, minden passzolt. Teljesen egyforma a tokos és a nélküli.
Annyi a gebasz, ami miatt cserélnem kellett a lencsét, hogy a tokosnak nekem torzított, a másik nem, de bubis zacsiban érkezett, betekerve egy ilyen szivacsba, és eldeformálódott kissé, lehet ráültek stb..
De tényleg tök egyforma.

havri

(#61303) maestro87 válasza HoTaZo (#61299) üzenetére


maestro87
őstag

Ja, tényleg. :R
Ez is úgy működik mint Gearbest-en, hogy beteszem a kosárba és nyomogatom az F5-öt mint a hülye gyerek? :)

Xiaomi ZI5 AA AAA akkumulátor töltő 7.1$, pontozva 4.88$.
Én lehet rendelek még egyet. :DDD

(#61304) PainKiller13 válasza twine (#61301) üzenetére


PainKiller13
őstag

Az ilyen posztokat hanyagoljuk, allergiás vagyok rá meg elég paraszt is.

Én is tudom használni a googlet, neked segített? Nekem nem, ha nem konkrétat linkelsz akkor inkább hanyagold a segítőkészséget.

A-D
B-C

Így kellett felrakni, most már működik jól, a többieknek köszönöm a segítséget.

u.i: a user manualjában semmi nincs erre vonatkozóan, se a dobozon.

(#61305) Silent77


Silent77
veterán

Műterhelés 77 cent.
http://s.aliexpress.com/zUnuUrYZ

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61306) dugesz77


dugesz77
őstag

Pók mobiltartót próbálta már valaki? 1,75$ nem a világvége. Talán a szellőzőrácsba jobban beakasztható.
Silent77 Köszi a műterhelést,egy behúzva . Valahova eltüntettem az elözőt :U

[ Szerkesztve ]

(#61307) havri1 válasza Silent77 (#61305) üzenetére


havri1
félisten

Most ez hogy is van?

Rendeltem még a múltkor egy ilyet, mert kell a reklamációhoz..(UGREEN USB type C kábel)
Ezt a töltőbe, ebbe a kábel, a kábelt meg a telefonba.
Na de ha van telefon helyett műterhelés, azt hogy kötöm a körbe?

[ Szerkesztve ]

havri

(#61308) DJGABI válasza PainKiller13 (#61304) üzenetére


DJGABI
addikt

rcgroupson amúgy írták hogy a propik könnyen törnek ennél a típusnál, szal csak óvatosan vele. ez egy ilyen gép :(

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61309) zoltan6 válasza Silent77 (#61305) üzenetére


zoltan6
őstag

köszi :R az a műszer de tettszik amivel méri a képeken :K

közben meg is találtam alin [link]

[ Szerkesztve ]

(#61310) KTU válasza PainKiller13 (#61297) üzenetére


KTU
addikt

Az 1. Eachine H8 mini akár mit csináltunk húzott valamerre és pörgött.
motor baja van. Propellereket átnéztük több soron.
Új kora óta.
Rendeltem másikat az teljesen OK

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61311) PainKiller13 válasza KTU (#61310) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szerencsére ezt sikerült megoldani.

BG kupon van valakinek feles? Rendelnék pár csomag propellert.

(#61312) pocokxx válasza zsiz (#61292) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igazából nem tudom, hogy eredeti-e, de annak tűnik. Van egy másik is a store-ból, azt a minőséget szerintem hozza. Valami kód van rajta, meg azt a fekete műanyag vackot is megkaptam hozzá. (már kidpbtam)

(#61292) zsiz válasza pocokxx (#61289) üzenetére
Nem tudom én sem, de így sem volt drága. Lehet a tok meg a reszelő miatt... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#61313) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Horkolas ellen valami ami hasznal is talalkozott mar valaki? Felteve ha nem csak en horkolok a forumban :O

(#61314) twi452 válasza Flashback (#61290) üzenetére


twi452
senior tag

Az elsőn 2.1A van írva az USB portnál elől a másodiknál gondolom 2.4A
Nekem az első van de úton a 2S is :)

(#61315) Depression válasza Bendegúz98 (#61313) üzenetére


Depression
veterán

sajnos csak ez maradna... sokmindent próbáltam már.

Vagy szokjon hozzá. (nem vicc, tényleg képes rá az ember)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#61316) dugesz77 válasza Bendegúz98 (#61313) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt rendeltem rokonnak. Nekik bevált. Ez mind a kettőnek segít. Azóta ismét együtt alszanak :))

(#61317) denko válasza dugesz77 (#61316) üzenetére


denko
senior tag

és tanuláshoz rendeltem hasonlót, hátha beválik..de nem vált be, nem szüri annyira a hangokat mint akarnám.
valami egyáltalán letudja szürni szinte teljesen a hangokat?

(#61318) Szoszo94 válasza denko (#61317) üzenetére


Szoszo94
őstag

Akkor rosszul használod. Én melóhelyen kaptam, teljesen össze kell sodorni és jó mélyre bedugni, majd ahogy tágul vissza teljesen kizárja a hangokat. Először nekem sem volt jó, aztán pár alkalom után jöttem rá erre :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#61319) kovisoft válasza dugesz77 (#61306) üzenetére


kovisoft
őstag

Én évek óta ilyen pók mobiltartót használok a szellőzőrácsba akasztva. Nekem nagyon bevált, habár valamennyire akadályozza a rács függőleges irányú állítását. Cserébe viszont nyáron fújja a klíma a hideg levegőt a mobilra, ami így nem melegszik fel annyira. Stabilan áll benne a telefon, habár kissé hülyén néznek ki a szellőzőből kilógó drótok, amikor éppen üres.

(#61320) fateless válasza denko (#61317) üzenetére


fateless
veterán

Lövészetnél ilyeneket használtunk és működött. Tényleg azon múlik, hogy jól rakod-e be...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61321) HoTaZo válasza maestro87 (#61303) üzenetére


HoTaZo
őstag

Biztos, még nem csináltam ilyet.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61322) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#61277) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel nekik is áll a zászló VÁM herce hurca ezért írják, hogy kicsi összeg szerepeljen rajta, mert őket is megsarcolják. Mivel nincs semmi papírjuk a kiszállításról és neked meg van? A visszajövetelkor esetleg az első behozatali iratokat bekérhetik. Nem egy egyszerű eset a visszaküldés főleg cserénél. Én anno kb 5 éve 10.000 Ft írtam rá nem érdekelt semmi mivel ha elvész akkor ezt az összeget kapom vissza ami a csomagon szerepelt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#61323) malisonX válasza denko (#61317) üzenetére


malisonX
aktív tag

Ennél jobbat én még nem találtam. Lakótársam brutálisan horkolt, egy hónapig nem aludtam, mire rátaláltam erre. Ilyen speciálissal is próbálkoztam előtte, de sehol nincs az ohropaxhoz képest. Elméletileg 1X használatos, én 2 hétig használtam egy párat. Nem néz ki túl gusztusosan egy idő után, de a feladatát tökéletesen ellátja. Rossmannban is lehet kapni pl. :)

(#61324) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Koszonom a segitseget, de sajnos a hangot kell megszuntetni nem a hallhatast. Mar gondoltam veszek egy cumit az allitolag segit, csak enyhén szolva hulyen neznek ki szakallal meg cumival.

(#61325) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

Van valami ajánlott csavarhúzó készlet?
(nem a műszerész Jakemy, Jackly stb-re gondolok, hanem ami a ház körüli "normál" szereléshez lenne jó)

Köszi.

(#61326) balazs1956 válasza Bendegúz98 (#61313) üzenetére


balazs1956
senior tag

A horkolás lehet igen súlyos betegségek forrása is. Keress rá a "légzési apnoe" kifejezésre.
Két orvos ismerősöm is elment alvásvizsgálatra, ahol végül is egy éjjelente viselendő bajusz szerű valamit írtak föl nekik. .
Enélkül már aludni sem tudnak azóta.
Vedd komolyan, nem játék! A horkolást kell megszüntetni, nem pedig bedugi a fület a horkolás ellen:))

(#61327) kisskd válasza havri1 (#61307) üzenetére


kisskd
tag

Vagy olyat kellet volna rendelni, amin van microUSB IN is, vagy egy microUSB anya - USB anya átalakító kell, meg némi ima, hogy ne az legyen utána a szűk keresztmetszet.

Én ilyen műterhelést vetten, bevált, külön jó, hogy több is összeköthető/kombinálható telefonnal, csak engem eléggé zavar, hogy sehonnan sincs leburkolva, nyugodtan csak áramtalanított töltőnél merem pakolgatni, és kell alá vmi porcelán tányér, hogy ne is süssön meg smit. Nem bánnék olyan verziót, aminek van egy bő, szellős háza. Valaki találkozott már ilyennel?

(#61328) Agostino válasza Bendegúz98 (#61324) üzenetére


Agostino
addikt

ha erősen horkolsz érdemes volna megfontolnod az oep támogatta lézeres beavatkozást. utánakérdezni nem fáj semmibe sem. random találat.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#61329) csadi0011


csadi0011
őstag

Megjött az augusztus 24-én snap-up-ról rendelt (28 HUF) Blitzwolf BW-F4 bluetooth kihangosító.
Sajnos nekem még sosem volt ilyenem, és a közeli ismerőseimnek sem, szóval összehasonlítani nem tudom semmivel. Hangos, az tuti. Mondjuk azt, hogy szépen is szól.(Frekitartomány: 160Hz-20kHz). Kicsit néha mintha sistergős lenne. 3.5mm csatlakozóval is ugyan olyan szinte, mint bl-on. Telefonom és gépem kicsit nehezen találta meg, ez fura volt, de aztán hamar párosodtak.

[ Szerkesztve ]

(#61330) maross válasza csadi0011 (#61329) üzenetére


maross
veterán

28 huf... :Y irigy smiley...elado valami koztes osszegert? :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61331) w.miki


w.miki
veterán

Rendeltem ezt az FM transmitter, kihangosítót.
Működik is jól... ha áll az autó.
Menet közben nem lehet érteni, amit mondunk, a mikrofon nem elég erős.
A dízel Ford Transit hangja elnyomja, a mikrofon érzékenységét.
Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:
1. Valahogy ki lehet vezetni a mikrofonját, közelebb, a vezető elé?
2. Hogy fogalmazzam meg, ezt a kis kínainak, angolul?

(#61329) csadi0011: ez a BT hangszóró sem kapcsolja le a zenét, ha közben a telefonra hívás érkezik?

Horkolás esetén valóban ajánlott az alvás vizsgálat, esetleg egy jó fül-orr gégész, de ezek csak BP-n vannak.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#61332) Mr.Csizmás válasza maross (#61330) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hess, nem a steam trade topic :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61333) aha.e válasza KTU (#61284) üzenetére


aha.e
tag

Ezt én is megtaláltam, de nem találtam arra utaló jelet, hogy melyik melyik verzió. Mert van olyan, amihez oda van írva, hogy chinese version...

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#61334) Tressy válasza malisonX (#61323) üzenetére


Tressy
senior tag

Majdnem ennyiért lehet csinálni saját hallójáratra igazitottat szilikonból... annál pedig nincsen jobb. Resonic kft Etele tér

[ Szerkesztve ]

(#61335) havri1 válasza kisskd (#61327) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, így utólag igenz, jobb lett volna komolyabb tester, de csak az elsőre ráböktem, mert most erre volt szükség.

A műterhelést is berendeltem, jó lesz töltőket tesztelni :)

havri

(#61336) tuareg85

NEXSTAND K2 laptopállvány (banggood): a laptop szemmagasságba való emeléséhez. Otthon a dokkoló overkill lenne, meg nincs is fix hely a munkához, de néha kell a gép előtt töltenem 2-3 órát, olyankor nagyon királyul kíméli a nyakamat, mert nem lefelé, hanem vízszintesen kell nézni. Utána meg el lehet tenni, mert összehajtható. Kicsit jobban is szellőzik rajta a gép. Kép (a laptop egy 14-es Dell E7440) Hátrány: külön egér+bill nélkül elég furcsa.
Amikor én vettem, akkor még 16 USD volt, annyit nagyon megért, mostanra 24, ez már neccesebb.
Van eredeti is 70 USD-ért :)

[ Szerkesztve ]

(#61337) twine válasza PainKiller13 (#61304) üzenetére


twine
addikt

Szívesen a segítséget...nekem segített, pont ilyen helyzetben voltam mint te, és sikerült megnézni a képeken, hogyan, merre hajlanak a lapátok...
Láttál egy kacsintós mosolygós smiley-t a posztom végén? Pont azért volt, ne vedd kcsg-ösködésnek...
Én meg az ilyen frusztrált agresszív hozzászólásokra vagyok alergiás...
Paraszt barátom te vagy,nem az én postom, hogy nem tudsz értelmezni egy segítőkész hozzászólást...
Miért nem egy kép, hanem a keresési találatok? Mert gondoltam így többre mész, ha az első konkrét kép, amit linkeltem és szerkesztettem, nem segítne....
:((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#61338) kisskd válasza havri1 (#61335) üzenetére


kisskd
tag

Ne bánkódj miatta, ha töltőre jól használhatót kapsz, már jobban jártál mint én. :D Van két ebay-es már, ami 1,5A-t sem visz át ... A fehér még érkezik, itt ajánlották, remélem bejön.

Ha találsz esetleg jó microUSB-USB átalakítót (ami nem képez "dugulást"), akkor posztolhatnád, később jó lehet még nekem is.

(#61339) tboy93


tboy93
nagyúr

Használ valaki ilyen bw autós telefon tartót? Mennyire marad a helyén a szellőzőben? Elég erős a mágnes hogy telefon hátlapon/tokon keresztül biztonságban fogja a készüléket?

(#61340) zoltan6 válasza tboy93 (#61339) üzenetére


zoltan6
őstag

én biztos nem raknék mágnest a telefon közelébe,mi lesz a telefonban levő iránytűvel? :Y
ha szellőzőbe való kell,akkor már inkább egy ilyen ugreen tartó

[ Szerkesztve ]

(#61341) st6969


st6969
őstag

Üdv,
sikerült egy ilyet megrendelni. Viszont most vettem észre, hogy Chinese version... Akkor ezt megszívtam, vagy akár még működhet is?! (Amúgy nem is látok EU verziót :F )

(#61342) kmisi99 válasza zoltan6 (#61340) üzenetére


kmisi99
addikt

Semmi baja nem lesz tőle, most jó nem lehet iránytűzni vele, de az nem sok mindent befolyásol. Maga a mágnes meg nem árt a telefonnak.

(#61343) Flashback válasza st6969 (#61341) üzenetére


Flashback
addikt

Google translate!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#61344) st6969 válasza Flashback (#61343) üzenetére


st6969
őstag

Az átírja hardveresen a működési frekvenciát pl.? :DDD

(#61345) twi452 válasza tboy93 (#61339) üzenetére


twi452
senior tag

Én használom xiaomi mi5-tel. Nálam a touranban az alsó lamellára raktam és ez a szorító gyűrű függőlegesben van ami megtánaszkodik így a műszerfalon úgyhogy inkább ez hordja a súlyt.
Vastag nillkin tok alatt a nagyobbik lap megtartja a telefont(még sosem csúszott le) , vékony puha tokkal meg atomstabil.

Waze-t használok folyamatosan, semmi gond nem volt közben vele eddig.

[ Szerkesztve ]

(#61346) tboy93 válasza twi452 (#61345) üzenetére


tboy93
nagyúr

Zsir, koszi mindenkinek :R

(#61347) bippeti válasza zoltan6 (#61340) üzenetére


bippeti
tag

Nagy pénzekről lesz szó, de annak a negyedéért vettem egy ilyet.
Tesztelni még alig tudtam, de a 360 fokos forgatást picit erőltetni kell. Ezt elsőre nem bánom, mert biztosan nem fordul el útközben.

(#61348) tboy93


tboy93
nagyúr

Megjöttek a BlitzWolf BW-CB7 usb kábelek, első benyomásra nagyon jó minőségnek tűnik, végre egy kábel ami nem csúszik ki a micro usb portból. A reversible usb vég is patent, remélem nem döglik meg 2 hét után :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#61349) Imy válasza tboy93 (#61348) üzenetére


Imy
veterán

Nekem már kb fél éve meg van, és tökéletes. Igaz nem sokat használom, mert lighting portos telefonom van pár hónapja.

(#61350) csadi0011 válasza w.miki (#61331) üzenetére


csadi0011
őstag

"ez a BT hangszóró sem kapcsolja le a zenét, ha közben a telefonra hívás érkezik?"

Ez szerintem telefon függő, de pontosan hogyan kérded? Hívás után újra szól-e a zene? Szól. De beszélgetés alatt kikapcsolja és teljesen oké, jól lehet beszélgetni rajta a beépített mikrofonján keresztül.. Windows Phone-os telefonnal is kipróbáltam, azzal is ugyan úgy jó a beszélgetés.

Amúgy az érdekes a termék oldalán, van egy kép, amin a 3.5 mm jack csatlakozót írják le, de ott van egy 4 portos jack csatlakozó, viszont sehol nem említik, hogy azt támogatja-e. Van 4 portos jack-jack kábelem, de telefont rádugva nem működik semmi más, mint ami 3 portossal. Mikrofon sem kapcsolt be, számot váltani sem lehet, megállítani a lejátszást sem. Ez mondjuk nem gáz, de félrevezető volt a kép.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.