Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61951) Dluinet válasza bally4 (#61940) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gondolom te rádugod és leteszed a telefont, amikor feltöltött akkor lehúzod és annyi

így nem lesz semmi baja, és az sem tudod, hogy kb 200mA-rel tölt a telefonod, mert nem számít, hogy mennyi idő alatt tölti fel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#61952) cadtamas válasza bally4 (#61940) üzenetére


cadtamas
tag

+1

(#61953) lkksioskdl3 válasza havri1 (#61942) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Pont ezért kérdeztem, hogy van-e megbízható usb-c kábel esetleg gyors töltéssel.

Én vettem neonszínű olcsó kábeleket, még nem gyulladtak ki, de mérve max 1 A-t tudnak.

Kb ez volt, de nem pontosan innen rendeltem.

(#61954) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Tegnap megérkezett SAMSUNG MICRO SDHC EVO Plus 32GB 80MB UHS-1 U1 C10, mindenki által ajánlott sinceritytrading-től. Kártya eredetinek tűnik és az előzetesen becsült érkezés ("Estimated delivery Sep 26, 2016 - Oct 18, 2016") legkorábbi napjához képest is egy héttel előbb jött meg.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#61955) Tressy válasza mirci18 (#61931) üzenetére


Tressy
senior tag

Vegyél ilyen AA akkut.Ez Pana Enveloop átcimkézve [link]

(#61956) havri1 válasza lkksioskdl3 (#61953) üzenetére


havri1
félisten

3 Ugreen van itthon, egyik döglött be, nem általánosítanék ennyiből.

havri

(#61957) Saccco válasza mobilizmo (#61954) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is jött kettő kártya tőlük.

Ne bántsátok a postásokat. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#61958) zoltan6


zoltan6
őstag

megjött a blitzwolf ledes asztali lámpám 8366ft volt a 10$-os új regisztrációért felhasznált kuponnal,valami csoda folytán elengedték az áfát,gyerek örülni fog neki,karácsonyi ajándék lesz :C

(#61959) KTU


KTU
addikt

Megérkezett a BlitzWolf® BW-S1 40W Smart 5-Port töltő.
Feketét rendeltem EU plug-al.
Ehhez képest kaptam fehéret, AU plug-al.
Amit kb. 1 éve vettem azt is elb@szták. :W

Rádió tápkábel merre a legolcsóbb?
:R
300Ft körül találtam itthon, de 1200Ft a szállítás. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61960) rasky válasza KTU (#61959) üzenetére


rasky
senior tag

Az igen...nekem is érkezőben van egy, megjegyzésben külön odaírtam nagybetűvel az EU plugot, de ha mást küldenek...lesz baj. :)

(#61961) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Ha már ennyire "tápos" téma folyik mostanság, szeretnék segítséget kérni...
Vettem pár hónapja egy ilyen Ugreen SATA to USB3 kábelt, amit 2,5" HDD-hez azóta is elégedetten használok.
Ehez szeretnék tápot vásárolni,(a honlap alapján 12V-2A) hogy néha napján a nagyobb, 3,5" HDD-ket is rá tudjam kötni!
Köszönettel minden ajánlott tápért, és segítségért! :R

[ Szerkesztve ]

(#61962) zoltan6 válasza KTU (#61959) üzenetére


zoltan6
őstag

van ilyen kábel szerintem minden háztartásban,régi videón,dvd lejátszón,rádiós magnón,stb.is ilyenek vannak,vagy bemész akármelyik sarki elektronikai boltba,szervizbe aztán hozzád vágják.

(#61963) cris78 válasza KTU (#61959) üzenetére


cris78
őstag

Én fehéret rendeltem, ezek után kíváncsi vagyok mi jön :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61964) Silent77 válasza cris78 (#61963) üzenetére


Silent77
veterán

Sárga. :P

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61965) mirci18 válasza k5.20 (#61941) üzenetére


mirci18
addikt

Más is ajánlottam köszönöm a tippet.
De nem járok Ikeába ők meg nem szállítanak.
Vidéken lakom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61966) Tomi0703 válasza Saccco (#61935) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tényleg gyors. A 9.-én újraküldött tab fóliám most jött meg. :C
Ugyancsak összegyűrve. Pedig a lelkükre kötöttem, hogy hungarocell között küldjék, írták is rá, hogy oké...

Valakinek amúgy tapasztalat, hogy banggoodon refundként pontokat kérjek? Most az az 1-2 dodó nem nagy összeg inkább adjanak annak értékében kicsivel több pontot. Vagy ők nem játszanak pontokkal visszafizetés esetén?

(#61967) KTU válasza zoltan6 (#61962) üzenetére


KTU
addikt

Persze szokott kallódni erre arra.
De jönnek ismerősök hogy, "neked biztos van" :D

Ennél olcsóbb rádió (piskóta) tápkábelt nem találtam.
Ez csak 60cm-es, bár ez is elég.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61968) havri1 válasza KTU (#61959) üzenetére


havri1
félisten

Írj nekik, vagy refund vagy újraküldés! (PayPal-al vissza lehet téríteni a postaköltséget, erre az esetre van kitalálva!) Határozottan írd meg, Neked EU kell, átalakító veszélyes, gyereknek lesz stb.
Nem szabad hagyni, ez egyértelműen az ő hibájuk.
Ha van VIP rangod, sokkal könnyebben mennek ezek a dolgok, tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

havri

(#61969) dugesz77 válasza KTU (#61959) üzenetére


dugesz77
őstag

Tegnap érkezett meg nekem is ugyanebből az akcióból. Fekete Eu-s jött amit rendeltem. Érdekes más is írta már,hogy pont így rontották el a rendelését mint a tiedet..

(#61970) cris78 válasza Silent77 (#61964) üzenetére


cris78
őstag

és uk dugóval :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61971) XtremLor válasza KTU (#61967) üzenetére


XtremLor
őstag

1.59$ 1.5m-es igaz kicsit dragabb, de a 60cm nekem kevesnek tunik sok esetben. :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61972) havri1


havri1
félisten

BG chatre be akartam lépni a pontokat megreklamálni, de nem tudok. Átdob egy welcome oldalra, és semmi..ilyen még nem volt, valaki megnézni, hogy működik e?

havri

(#61973) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

most küldenék vissza elöször reklamált tételt, kérik hogy nyomkövetösen adjam fel.
ez pl postán ajánlott levelet jelent vagy kell még hozzá szolgáltatást?
(pl a paypal állja a költséget az hogy müködik pontosan, olvasgattam az itteni paypal topicot de semmit nem találtam leirva pontosan :( )

(#61974) miroon válasza havri1 (#61972) üzenetére


miroon
aktív tag

Nálam is oda dob.

iPhone 13 Midnight Black

(#61975) ktommy91 válasza Ittnemaz (#61973) üzenetére


ktommy91
addikt

Qva drága a nyomonkövetés. GB-hez küldtem vissza memóriakártyát, a sima levélhez képest (405 HUF), ha jól emlékszem +1200 HUF-ba került volna. Inkább kockáztattam, remélem hogy nem szívok vele.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#61976) havri1 válasza ktommy91 (#61975) üzenetére


havri1
félisten

Súlytól függ alapból a küldemény ára. Levélként 2kg.ig lehet (ha jól emlékszem), így érdemes!
Nemzetközi nyömkövetéssel kértem, nekem működött rendesen..
PayPal fizet havonta 9xxxFt -ig, nem éri meg spórolni!

Segédlet a visszaküldéshez

[ Szerkesztve ]

havri

(#61977) Silent77


Silent77
veterán

Füles tartó 37 cent volt, most 47 cent. Rends ára 99 cent szokott lenni.
Rendelhetek újra, sógornak megtetszett. :)

Power bank ház
Nem tudtam még letesztelni, remélem tudja a 1,5A-t. Szintén olcsóbb volt mint most 2,37.

Balzsam tapasz
Megírom ér e valamit.

3 hetet futottak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61978) bzoley válasza Silent77 (#61977) üzenetére


bzoley
veterán

A másik fajta tapaszt szoktam a derekamra ragasztani, jobb mint a semmi. Mostanában a 20g-s sárga balzsamot kenegetem, az is jó. Az olaj használható?

[ Szerkesztve ]

(#61979) Laza... válasza Silent77 (#61977) üzenetére


Laza...
addikt

Ugyan így kinéző power bank házam van, az tudja stabilan az 1,8A-t Az eladó már nincs meg sajna, szerencsére 3db-ot rendeltem, 1,7USD/db volt (akkor)

Never give up!

(#61980) Silent77 válasza Laza... (#61979) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt vettem múltkor, ez csak 1A-t tud.
1,7-ért jó lett volna. :K

bzoley : Linket dobsz hozzá?
Olaj van a legtöbbet használva, nekünk bevált eddig.
Hárman allergiásak a családban, én vagyok a kivétel, naponta használják, azt mondják tényleg jobb lett.
Tapaszt délután majd dobok a derekamra, mert 2 napja, most semmi nem használ. Csodát nem várok, de hátha jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61981) kisskd


kisskd
tag

Jártatok már úgy, hogy a GB-n a vásárlás után megváltozott a termék neve? Az e-mail már az új névvel jött. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy voltam annyira ébren, amikor rendeltem, hogy a "Xiaomi Piston Colorful Starter Edition Earphone"-t ne "Xiaomi Piston Youth Edition..."-nek olvassam, még rá is kerestem a pontos névre a fórumban. Vmi őszi akciós mókában volt, 13-án jött a visszaigazolás. Vki esetleg egy hírlevéllel meg tudná erősíteni az emlékeimet?

Érdemes erre (korábbi screenshot nélkül) vmit reklamálni?

(#61982) Mr.Csizmás válasza kisskd (#61981) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ctrl+h előzményekben nézd meg, de ne kattints rá, a linket másold ki, és jó esetben a gugli cache megőrizte.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61983) bzoley válasza Silent77 (#61980) üzenetére


bzoley
veterán

Ebből a fajtából már egy nyolcas pakkot elhasználtam, most várok még negyvenet. Délutánra el is felejtem, hogy rajtam van, a derékfájás is elmúlik. A balzsam talán jobb.

(#61984) Silent77 válasza bzoley (#61983) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, veszek ebből is. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61985) cris78 válasza Silent77 (#61980) üzenetére


cris78
őstag

Milyen allergia?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61986) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#61966) üzenetére


Tomi0703
őstag

Megírtam, hogy refundolnak (1,2 dodó) vagy adnak 300 pontot. Egyből vissza is írtak, hogy küldik a pontokat. :DDD

(#61987) havri1


havri1
félisten

Csináltam gyorsan 2 UTP kábelt az új fogóval, nekem jónak tűnik. Az említett tüskék masszívak, nem tudom hogyan görbülhetne, 2-3x vastagabb, mint maga a réz lapka, amit benyom, és pontosan a helyükön vannak.

[link]

Már működik a OneDrive, itt vannak a múltkori becsomagolós képek is :D

[ Szerkesztve ]

havri

(#61988) luke30 válasza twine (#61961) üzenetére


luke30
tag

Tessék:
[link]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#61989) twine válasza luke30 (#61988) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm a segítséget! :R
Ez nagyon szuper lenne, de nekem ilyen csatlakozóra lenne szükségem:

Mert sata power csatlakozó már van a kábel végén, így onnan kellene "etetni" a HDD-t:

[ Szerkesztve ]

(#61990) embe válasza Donki Hóte (#61771) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Csak most vettem észre a válaszod! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#61991) BullZeye


BullZeye
veterán

USB ON/OFF kapcsolóra lenne szükségem, de amiket találok mind csak áramhoz jó.
Nekem pedig USBs headsethez kéne, hogy kapcsolható legyen (power nem elég, data is kell), van valakinek hasonlóra ilyen szerkezete?

(#61992) Real93 válasza twine (#61989) üzenetére


Real93
aktív tag

Én ilyet vettem hozzá, teljesen jól működik. Bár tegnap jött meg, úgyhogy hosszú távú tapasztalatom még nincs vele.

(#61993) twine válasza Real93 (#61992) üzenetére


twine
addikt

:R

(#61994) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez a hangsugárzó most akkor aktív vagy passzív :F Túl olcsó aktívnak viszont akkor nem értem a bemeneteket rajta..

(#61995) XtremLor válasza dugesz77 (#61994) üzenetére


XtremLor
őstag

Sada v190 lesz aktiv cucc, usb tap, 3+3W(50mm hangszorok) nem rossz ar.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61996) cadtamas


cadtamas
tag

A derékfájósoknak javaslom, hogy keressenek egy profi Kinesio-Tape terapeutát.

(#61997) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

napi legalja.hu karóra adassék meg:

GT Sports Male Military Watch Analog Quartz Wristwatch Silicone Strap Round Dial - WHITE W 3,44 $ volt, a kismutatók matricák :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61998) choco01


choco01
addikt

Ma csomag nap, vagy 15-20 csomag jött, már postás zsákban hozta a postás, biztosan örülhetett.. :DDD :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#61999) spidersoft válasza GZoli7 (#61949) üzenetére


spidersoft
senior tag

A fizika könyvvel az a baj, hogy leírja, megérted és elfogadod... de nem tudod elképzelni, mivel az áramot nem látod, nem hallod... leginkább vízvezetékkel lehetne analógiát vonni: ha van egy 5V/2,5A-es táp, az olyan, mintha lenne egy vízhálózat, ami 5 bar nyomást tud, és max. 2,5 liter/perc vízsebességet tud produkálni. Ha erre én ráteszek egy léggömböt (0,3 bart=0,3V-ot elviselő eszközt), akkor azt megöli. Ha ráteszek egy bojlert (10 bart=10V-ot elviselő eszközt), annak nem lesz baja. Áramilag: ha ráteszek egy apró csapot, amit megnyitok tökig, azon csak 1 liter/perc sebességgel tud jönni a víz (=1A-t fogyasztó eszköz), mögötte az 5 bar csak kicsit esik (régi trafós dugasztápoknál például), vagy abszolút nem esik, mert a vízhálózat aktív és van benne egy szivattyú, ami rögtön bekapcsol és fenntartja az 5 bart (=kapcsolóüzemű tápok) -- nyilván a rendszerben lévő 2,5A-es/liter/perces táp kényelmesen kiszolgálja az 1A-es/1 liter/perces fogyasztót. Ha ráteszek egy colos csapot, amin 100l/perc ki tud jönni, akkor azzal megnyekkentem a víztápláló rendszert, a szivattyú nem fog tudni utántermelni, leesik a nyomás (=esik a feszültség), lehet fellevegősödik és megdöglik a szivattyú... vagy életbe lép a védelem, és elzárja/leszabályozza a kifolyó víz útját, hogy a belső nyomás megmaradjon, ezzel védve a szivattyút (=leszabályoz a táp).

Másnál rendben van a szállítás? Kb. egy hónapja rendelt nyolc cuccból még egy se ért ide (meg semmi, amit azóta rendeltem). Helyi postás ugyanaz, mint régen, de ő nem találkozott csomaggal...

[ Szerkesztve ]

(#62000) BoneDragon válasza choco01 (#61998) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ott egy meow! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.