Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61751) Silent77 válasza Ra3 (#61750) üzenetére


Silent77
veterán

Adnak hozzá. :K
Nekem lassan már nem lesz itthon szabvány hosszabbítom. :D

XtremLor: Szívesen!
Ha nem most vettem volna oricot, és xiaomit, vennék ismét.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61752) Depression válasza Silent77 (#61745) üzenetére


Depression
veterán

Elsőre soknak tűnt nekem, de itthon az 1A-es sima elosztó is 2500-3000Ft a boltban. Szóval nem is rossz ajánlat. A csatlakoztatása viszont engem is nagyon érdekelne. Illetve; ha átalakítós, akkor azt le lehet szedni, és Eu villásdugóval helyettesíteni?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#61753) Beni2360 válasza Silent77 (#61745) üzenetére


Beni2360
félisten

Ennek a hosszabbítónak milyen csati van a vezeték végén?
És ebbe csak ugye földeletlen fogyasztót lehet benne használni?
Válaszodat :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#61754) attiati válasza mirci18 (#61747) üzenetére


attiati
veterán

ez volt az:
5299DKIL5Q4MY80866
erre a jackly 15 in 1-ra

De szerintem lejárt aug-ban. Kipróbálod? Hátha működik még.

Vicces, hogy akkor 1,99USD volt féláras kuponnal, most meg 1,35USD.

(#61755) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Nekem tegnap jött meg az USB-Mikro USB OTG átalakítóm (pendrive-t, egeret, billentyűzetet, más perifériát lehet csatlakoztatni, telóhoz, tablethez).
Íziben rendeltem még néhányat.

Az USB apa csatlakozót "erőszakolja" meg.

Sajnos a mágneses adapter nem jött még meg, pedig hamarabb rendeltem, mint a kis átalakítót. De már kezeljük a helyzetet az eladóval.

Amúgy azt írta, hogy szigorodtak a kínai VÁM hatósági ellenőrzéseik, ezért meghosszabbodhatnak a szállítási idők.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61756) air válasza HoTaZo (#61755) üzenetére


air
nagyúr

Ilyenem nekem is van "egy marékkal".
Egy ideje már ajándékozom is el őket. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61757) HoTaZo válasza air (#61756) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ötvenesért nem hagyom náluk! :DD

Látni akartam, hogy működik- e rendesen. Most jön a barkácsmunka, ebből akarok mágneses fejet csinálni egy aktív OTG-hez. :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61758) jerry311 válasza attiati (#61754) üzenetére


jerry311
nagyúr

És jó?
Igaz nem ilyet rendeltem, de amit vettem olcsón, azok kb mind meghaltak az első csavar kicsavarásánál.
Még ha becsavarásnál, akkor mondhatnám, hogy túlhúztam, de a gyári meghúzási nyomatékkal képtelen volt bármit is kezdeni. :(((

(#61760) choco01


choco01
addikt

Hali.

Valaki tudna nekem linket dobni vagy nevet a kábeltesztelős USB doctorról? Mert nekem cska sima van + műterhelés, de azzal nem tudom a microusb kábelt tesztelni. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#61761) mirci18 válasza attiati (#61754) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi de sajnos már nem működik nekem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61762) jerry311 válasza #46372352 (#61759) üzenetére


jerry311
nagyúr

Finom műszerész munkára :(((
Jó, nyilván azt még kibírja, csak én azért vettem, mert tele volt speciális bitekkel, amiből többet is tudtam (volna) használni.
Valakinek valami ötlete jó minőségű készletre?

(#61763) Donki Hóte válasza choco01 (#61760) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha sima USB apa / USB anya USB doctorod van, akkor rendelj egy ilyen microUSB - USB átalakítót és máris tudod tesztelni a kábeleid áramátviteli képességeit.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61764) choco01 válasza Donki Hóte (#61763) üzenetére


choco01
addikt

Egy ilyen Kewisim van csak az egyel régebbi, magyarul 2 azaon usb port van rajta, ami nem tudom mi célt szolgál amúgy.. miért nem elég csak 1 USB port, vagy van valami funkciója hogy 2 van?

Na és ehhez ez 1A/2A kapcsolós terhelésem.

Akkor ehhez jó lehet ez az átalakító amit küldtél?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#61765) Depression válasza jerry311 (#61762) üzenetére


Depression
veterán

vidd el hőkezeltetni ;)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#61766) Jarod1


Jarod1
addikt

Valaki linkeljen már egy megbízható SD kártya árust..

(#61767) tahepa válasza Jarod1 (#61766) üzenetére


tahepa
senior tag

(#61770) Donki Hóte válasza choco01 (#61764) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Egy fénykép, vagy egy link jó lenne, a leírásból nem jöttem rá, hogy milyen USB doctorod van :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61771) Donki Hóte válasza embe (#61639) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Alin kapható többféle cikk-cakkos LED lámpa.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61772) choco01 válasza Donki Hóte (#61770) üzenetére


choco01
addikt

Ja a link lemaradt :DDD :DDD :DDD :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#61773) Silent77 válasza Depression (#61752) üzenetére


Silent77
veterán

Megéri bizony, a wifi része is rendben működik.
Angol dugós talán, de adnak átalakítót.
Biztos át lehet, de én nem kínlódtam vele.

Beni2360: be tudod dugni a földelt csatisat is, a 2 villa megy bele.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61774) Predator2 válasza Silent77 (#61773) üzenetére


Predator2
addikt

Ez most miért is jó? Hosszabbítót itthonról is lehet kapni. :D

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#61775) choco01 válasza Silent77 (#61745) üzenetére


choco01
addikt

Ez egy wifis elosztó? Amit lehet irányítani távolról?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#61776) Donki Hóte válasza choco01 (#61772) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ehhez jó az általam ajánlott adapter.

Az USB doctort bedugod a töltőbe, a kimenetére rákötöd a mérni kívánt kábelt, a kábel microUSB-s végére pedig az adapterrel rádugod a műterhelést (először persze 1 A állásba téve).

Ekkor az USB doctor méri az átfolyó áramot.

Ha nem füstöl semmi, akkor lehet 2 A állásba is rakni a műterhelést.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61777) Silent77 válasza Predator2 (#61774) üzenetére


Silent77
veterán

choco01 megadta a választ. :)
Wifi-s elosztó, 2db 2A-es usb-vel.

choco01: Pontosan.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61778) choco01 válasza Donki Hóte (#61776) üzenetére


choco01
addikt

És szerinted miért van rajta 2 USB port, lehet neki szerepe?Vagy csak kényelmi funkció?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#61779) Donki Hóte válasza choco01 (#61778) üzenetére


Donki Hóte
veterán

passz :(

Szerintem csak kényelmi oka van, de nem ismerem a konkrét verziót.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61780) Beni2360 válasza Silent77 (#61773) üzenetére


Beni2360
félisten

be tudod dugni a földelt csatisat is, a 2 villa megy bele - na de "mester" ez nem valami jó megoldás, drága a temetés.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#61781) Silent77 válasza Beni2360 (#61780) üzenetére


Silent77
veterán

Szerintem látni a képen is, hogy másképp nem megy bele.
Beszélj a gyártóval csináljanak eu dugósat. Én csak linkeltem, mert jó áron van!
A jelzőket hanyagoljuk ha lehet.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61782) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valakinek van innen tapasztalata TV Boxal kapcsolatban? Erről esetleg vélemény? Vagy milyet ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#61783) oszy


oszy
veterán

Ez az asztali led-es lámpa nem kapható még olcsóbban? :)

(#61782) BoneDragon: ettől van olcsóbb is! Igaz most nem sokkal, de szokott akciós lenni! Várj! ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#61784) BoneDragon válasza oszy (#61783) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát inkább valami használhatóbbat vennék, mert csak rosszakat olvasni ezekről. Szaggat, lassú, el sem indul stbstb. Hátha van itt valami szaki. :B

(#61785) Maximum1 válasza BoneDragon (#61784) üzenetére


Maximum1
őstag

(#61786) oszy válasza BoneDragon (#61784) üzenetére


oszy
veterán

Amit te linkeltél az ugyanolyan! A 2GB-osat választ. Nekem is volt, de én jobban szeretem az egyszerűbb dolgokat. Pl. egy WD TV vagy ilyesmi. Aba a fórumba pedig menj át infóért!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#61787) Donki Hóte válasza Silent77 (#61781) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hiába vannak jó áron az 1 dolláros autós töltők, azoktól is szokták óvni itt a fórumon az esetleges vevőket, mert nem biztonságosak.

Ugyanez van a kettős szigetelésű eszközökkel is, ha nem földelt konnektorba dugják őket, akkor lehet bibi, tehát 2016-ban egy földeletlen elosztó minimum a "nem ajánlott" kategória.

Természetesen mindenki a saját egészségét és anyagi javait viszi vásárra, de attól, hogy valami olcsó, attól még nem biztos, hogy ajánlott :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61788) Silent77 válasza Donki Hóte (#61787) üzenetére


Silent77
veterán

Ne hasonlíts már az 1 dolláros töltőhöz!
Mindenki eltudja dönteni megfelel e neki.
Én többet használok nagy megelégedéssel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61789) Donki Hóte válasza Silent77 (#61788) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem hasonlítom az 1 dolláros autós töltőhöz, amiatt ugyanis nem kaphatsz áramütést, az csak szikrázik és füstöl :K

Egyébként otthon azt használsz amit akarsz, de amit ajánlasz egy fórumon, az már felelősség.

Szóval én azt ajánlom, hogy a földeletlen elosztókat messziről kerülje mindenki!!!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61790) gorbep válasza Donki Hóte (#61787) üzenetére


gorbep
senior tag

"Ugyanez van a kettős szigetelésű eszközökkel is, ha nem földelt konnektorba dugják őket, akkor lehet bibi, tehát 2016-ban egy földeletlen elosztó minimum a "nem ajánlott" kategória."

Jajj.... :Y Pont hogy a kettős szigeteléssel ellátott eszközöket, nem hogy nem kell, tilos védőföldeléssel ellátni... láttál már pl. hajszárító csatlakozóján védőföld csatlakozást?

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#61791) Silent77 válasza Donki Hóte (#61789) üzenetére


Silent77
veterán

Nehogy azt mond már, hogy ez tűzveszélyes eszközt ajánlottam, jobban mondva linkeltem, mert jó áron van!
Akinek kell megveszi, a többi továbblép.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61792) Szoszo94 válasza gorbep (#61790) üzenetére


Szoszo94
őstag

Erre megy egy +1, viszont az alap vitatémához kapcsolódva én sem ajánlanám a földeletlen elosztót mindenkinek, mert vannak eszközök amik földelés nélkül működtetendők (hú, micsoda szó lett :D ) és vannak, amikhez kell a földelés - na ezeket az eszközöket nem lenne ajánlatos ebbe az ominózus elosztóba dugni. Példának okáért számítógép, LED szalag tápja, porszívó - ezek jutottak hirtelen eszembe.

Viszont földeletlen dugós eszközökhöz én is bevállalnám, ha nem lennék tele elosztókkal már így is :Y

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#61793) Silent77 válasza Szoszo94 (#61792) üzenetére


Silent77
veterán

Kávéfőző, oda se ajánlott.
Nekem töltőként funkcionál.
Bw lámpa van benne, imax töltő, meg egy router.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61794) air válasza Szoszo94 (#61792) üzenetére


air
nagyúr

Porszívó kettős szig.
Mosógép, hűtő, villany tűzhely, villany bojler, általában a fém házban lévő készülékeket kell földelni. Pont azért, hogy ha hozzáérsz ne rajtad keresztül földelődjön.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61795) beg


beg
veterán

Villanyszerelős topikot látta valaki? Bedobnék oda pár kínai kacat akciót.
:)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#61796) tboy93


tboy93
nagyúr

Srácok GU10-es led izzót tudtok nekem ajánlani? Már a második brelong adta fel a szobámban a harcot, valami jobb kéne :( 220-240v, 12w fölötti, meleg fehér kéne...

(#61797) tboy93 válasza tboy93 (#61796) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja az kimaradt hogy corn típusú kéne, nem spot.

(#61798) Feketelaszlo válasza tboy93 (#61796) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Miért 220-240 V? Amiket az USA hálózatra is megfelelőként gyártanak (100-240V) tovább szoktak tartani és általában a vibrálás sem szokott előjönni. De LED világítós topikot ajánlom inkább (meg hogy inkább vegyél egy normális márkás típust, de ezt tudom, hogy hiába szajkózom, úgy sem lesz foganatja :N ).

(#61799) tboy93 válasza Feketelaszlo (#61798) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha tudnám mi számít jónak azt venném :U Hangyányit már tele van a tököm a 86 féle csájníz ledből amik fél éveket bírnak :((( No mindegy átnézek abba a topikba is, köszi!

(#61800) Feketelaszlo válasza tboy93 (#61799) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A széles (50°+, de van 120° is) sugárzási szögű GU10 spotokkal majdnem ugyanazt meg lehet valósítani, mint a kukoricákkal, olyat meg gyárt pl. a Philips is. De nem tudom, hogy nálatok milyen elrendezésű a lakásvilágítás - úgyhogy nem akarok okoskodni, csak egy tipp volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.