Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61351) Flashback válasza st6969 (#61344) üzenetére


Flashback
addikt

Az standard.
Itt a chinese azt jelenti hogy a beépített http kliens nyelva kína. De ahogy olvasom van hozzá vezérlő app ami meg angol. Szóval még a translate sem kell. De szívesen átveszem 5$-ért! :D

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#61352) zeon.hu válasza dugesz77 (#61306) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

5-6 db-ot vettem már ebayen, 1-1.5$ között.
Kocsi szellőzőrácsban használom az egyiket, kerékpáron a másikat, stb, hibátlan.

#?*@&!

(#61353) fateless válasza fateless (#61207) üzenetére


fateless
veterán

Korábban írtam, hogy a 0,1USD-s ár telefonon 0,66 volt a kuponnal. Végül gépről 0,1-et írt (no meg a postaköltség).
Mikor jött a levél a feladásról, akkor ez fogadott:

A bank elvileg 0,41-et vont le, de 3 nap múlva jelenik csak meg a számlámon, majd akkor fogom tudni biztosan.
Ez így roppant fura.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61354) Mr.Csizmás válasza fateless (#61353) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

izé, amikor én néztem, nekem GBP-ben (Ł) írta az árat megnyitás után, lehet azt nézted be. csak egy tipp.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61355) IG55


IG55
senior tag

DD4 app-ot használ valaki? Úgy látom nincs fent Playen, csak tőlük lehet letölteni. Nem tudom ez mennyire kell, hogy biztonságtechnikailag aggályos kérdéseket vessen fel?

(#61356) schawo válasza IG55 (#61355) üzenetére


schawo
titán

Én be nem engedném a telefonomra.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61357) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Olyan usb hub letezik amit tabletre dugva tolti is a tabot es kozben lehet hasznalni mondjuk a ra dugott egeret, billt?

(#61358) csadi0011 válasza Tomi0703 (#61357) üzenetére


csadi0011
őstag

Próbáltam csinálni, de nem sikerült. Ezen gondolkodtam sokáig, de nem rendeltem meg: [link]

Nekem igazából az lenne a lényeg, hogy usb elosztó kéne, ami után 2 microusb aljzat legyen. MHL mellé akarok USB billentyűzetet, de nem birok megoldást találni rá. (olcsón, mert hát van ilyen is)

(#61359) anorche1


anorche1
őstag

Megjött banggoodról rendelt férfi aprótartós pénztárcám: [link]
Feketében rendeltem, nekem teszik, jó minőségű, egyedül a cipzárja szar, a tövében kell megfogni, hogy ki lehessen húzni.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#61360) PainKiller13 válasza IG55 (#61355) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem fent van, gyorsabb mint az oldaluk.

(#61361) a71


a71
csendes tag

NAGYON FONTOS INFO MINDENKINEK!!!!!!

szevasztok...

a napokban jartam ugy, hogy a haverom akart illetve adott is telefonba illetve tulajdonkeppen barhol hasznalahato micro sd kartyat ezt az samsung EVO tipusut...

termeszetesen o is az ismerosetol kapta es ezert jo aron 5 ezer forintem nekem adja ha kell..

persze kinek ne kene??

hiszen ezek a boltban a legolcsobb helyen is most brutto 25 ezerbe kerulnek..

szoval kellett....,bele is raktam a telefonba es lass csodat minden adatom amit athelyeztem a belso tarolorol a kulso sd kartyara egy ido utan hibassa valt.....

aztan olvastam egy cikket errol es rajottem, hogy beszoptam a faszt...

minden fontos adatom eltunt egy rohadt szar hamisitvany miatt....

van egy alkalmazas ami ki is irja, hogy invalid card, es azt is jelzi hogy a 128gb os kartya 134gbos,,
ugyhogy nagy szopas volt....

ezert mindenkinek azt javaslom, keruljetek ezt az olcso tipusu szart..
a program neve SD INSIGHT, ez ki irja hogy mi van a tellefonban...

azert irtam nehogy mas is igy jarjon...

ja es utana vettem egy samsung micro sd kartyat 25 ezerert....ezen nem eri meg sporolni, nagyon jol mukodik.

udv, mindenkinek, tanuljatok az en hibambol..

(#61362) ZS3NI válasza a71 (#61361) üzenetére


ZS3NI
őstag

lol

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#61363) air válasza a71 (#61361) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ebben topikban nincs még egy ember rajtad kívül, aki ezt benézné.
Flash alapú tárolót kizárólag sincerity-től veszünk, és mind boldogan használjuk.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61364) Criminal017 válasza a71 (#61361) üzenetére


Criminal017
őstag

[ Szerkesztve ]

(#61365) zeon.hu válasza air (#61363) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

...kb a 25K feléből...

#?*@&!

(#61366) royalka válasza a71 (#61361) üzenetére


royalka
őstag

:B én azért sajnálom a tagot. Nem ugy veszem ki az írásból hogy valaha is mentette volna az adatait felhobe vagy külső tárolóra.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#61367) beg válasza a71 (#61361) üzenetére


beg
veterán

Kevesebb üres sorral is képesek vagyunk olvasni.
Ezt rajtad kívül mindenki tudta.
H2testw program biztosabb.
Van egy olcsó hús híg lé reláció a köztudatban, ezt te nézed be de nagyon.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#61368) maross válasza a71 (#61361) üzenetére


maross
veterán

Egyreszt 128gigas evo+ 11ezer alatt van (de még itthon is 20 alatt), masreszt haverodon verd le a penzt, aki meg az ismerosén majd leveri. Mindenfele szempontbol remek uzletet kotottel, elotte is, utana is, bar nehez belole tanulni mert ez mar a menthetetlen kategoriat surolja :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61369) w.miki válasza csadi0011 (#61350) üzenetére


w.miki
veterán

Nemcsak hívás közben, de már a csörgés közben is lekapcsolja-e a zenét, ha arról hallgatod?
Mert olyan hangszórót keresek, ami ha hívnak a párosított telefonon, akkor egyből lekapcsolja a (hangos) zenét, már a csörgésnél, nem csak akkor, ha észrevettem, majd felvettem.

(Ezzel kapcsolatban... melyik is az angol fordító topic, itt a PH-n?)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#61370) HoTaZo válasza Tomi0703 (#61357) üzenetére


HoTaZo
őstag

Elméletileg egy Aktív OTG kell hozzá.

Mágneses fejű változatot szeretnék találni vagy barkácsolni. :U

De most találtam egy kombináltat:

Alapból nem tűnik túl komplikáltnak az elkészítése.

csadi0011 Neked miért nem sikerült?

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61371) Laca1212


Laca1212
őstag

Jó árnak számít ez most?

(#61372) st6969 válasza Flashback (#61351) üzenetére


st6969
őstag

:R köszi
Meggondolom ezt a visszautasíthatatlan ajánlatot :)
Amúgy lehet jobban jártam volna olyannal, ami nem usb-s :))

(#61373) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Xiaomi pénztárca létezik?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61374) DJGABI válasza w.miki (#61369) üzenetére


DJGABI
addikt

ezt nem értem... sztem bármelyik telefonban alap fícsör hogyha szól a média és hívás jön addig lekapcsolja a zenét. fülessel, bt headsettel, tökmindenegy mivel ugyanez. kellemetlen lenne ha hívás közben tovább játsszaná a zsüsztinbíbört. max lejátszóprogram függő.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61375) cadtamas


cadtamas
tag

Van most ajánlott AA és AAA mérető akksi töltő és ugyanilyen méretű akkumulátor?

Szerk:
USB-s lenne a legjobb

[ Szerkesztve ]

(#61376) cris78 válasza zsolti72837 (#61373) üzenetére


cris78
őstag

Van. Már szerintem itt a topikban is lett linkelve. App nincs hozzá :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#61377) Donki Hóte válasza a71 (#61361) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lúzer vagy, az már tuti, de nem azért, amiért gondolod :DDD

Az 5 eFt-os hamis kártya még hagyján, mert azon csak 5 eFt-ot buktál, azon ne bánkódj, kaptál érte tapasztalatot.

Aki viszont eladta neked 25 ezer Ft-ért a 128 GB-os Samsung EVO kártyát, ami a net egyik legmegbízhatóbb eladójánál is csak 10 ezer forintba kerül az pontosan 15 eFt-at vert át.

Na ez a nagy átverés ebben az ügyletben :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61378) MittuDomain_ válasza cadtamas (#61375) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Javaslom a xiaomi töltőt (gb-n van most jó áron, pontozva 5usd alatt) ikea-s ladda-val.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#61379) fraba válasza pocokxx (#61289) üzenetére


fraba
aktív tag

Királyság, köszi a tippet a P8 lite TG-re! :) Vettem is kettőt rögtön. Remélhetőleg egyben meg is jönnek.
Valami tokot te vettél már rá? Van valami ajánlott darab?

(#61340) zoltan6

az a mobiltartó megbízható, használható? fél év alatt lenulláztam két mobiltartót,és már kicsit elegem van a dologból :D meg kéne oldani egyszer és mindenkorra ezt a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#61380) zsolti72837 válasza cris78 (#61376) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nekem is rémlik, de nem találom. Még jó. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61381) Criminal017 válasza zsolti72837 (#61380) üzenetére


Criminal017
őstag

Pedig csak annyit kellett volna bepötyögni, hogy "xiaomi wallet".
[link]

(#61382) zsolti72837 válasza Criminal017 (#61381) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm. :R

Csak BG-n néztem és GB kimaradt. :(

Jó ára van. :Y

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61383) Criminal017 válasza zsolti72837 (#61382) üzenetére


Criminal017
őstag

Az biztos.
Kínai piacon 500 Forintért árulnak ilyet... :D

(#61384) zoltan6 válasza zsolti72837 (#61380) üzenetére


zoltan6
őstag

xiaomi pénztárca
de van még cipő is :DD

(#61379) fraba
nem tudom,most tervezek én is rendelni,de ajánlotta már itt valaki.

(#61385) IldiH válasza Tomi0703 (#61357) üzenetére


IldiH
aktív tag

Attól függ milyen tableted van.Én ilyet vettem, Onda v820w win-es részével pl tökéletesen működik, kipróbáltam kontrollerrel, bill.el + közben töltött is.

(#61386) oszy


oszy
veterán

Vett mostanában valaki akciókamerát kintről? Milyet és milyen? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#61387) air válasza Donki Hóte (#61377) üzenetére


air
nagyúr

Az egy dolog, hogy lúzer. Az egy másik, hogy egy nagyobb átveréssel "oldotta meg" a kérdést, de hogy ezt még nyilvánosan közzéteszi, na az az igazi balek. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61388) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma jött meg egy ilyen világítótest a legerősebb, 15 W-os kivitelben (warm white verzióban).

A csomagolása igényes, a papír dobozon belül egy műanyag héjban ül az izzó.

Ezzel sajnos ki is merült a lámpa jó tulajdonságainak a köre :( Mindjárt a legelső foglalatba nem akart belecsavarodni, amikor kicsit erőltettem, akkor úgy beleszorult, hogy a csillár szétszedésével sikerült csak kiszabadítani :O

Rájöttem, hogy fém foglalatba nem lehet belecsavarni, műanyagba igen. Bár nem éppen érdemes bajlódni vele, a ráírt 15 W-al szemben jó ha 6-8 W teljesítménye van, izzólámpával összehasonlítva olyan 40 - 50W-ra tehető a teljesítménye.

Pénzkidobás megvenni, van ennél sokkal jobb ajánlat is.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#61389) wentworth válasza csadi0011 (#61258) üzenetére


wentworth
tag

Az új meghivott, felhasználhatha a pontjait is?

Vi10 32G Q32G221510...

(#61390) Ciccuka


Ciccuka
veterán

wifi repeater

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#61391) csadi0011 válasza HoTaZo (#61370) üzenetére


csadi0011
őstag

Ez a második kép király, ezt lehet meg kéne próbálnom. :R
Nem emlékszem már, hogy pontosan hogyan csináltam, de én ellenállást sem raktam rá. Valami olyasmi volt, hogy egy otg adapterre próbáltam rávarázsolni egy usb elosztót, de úgy, hogy egy külön csatlakozó legyen töltésnek, mert az usb elosztó nem tudott tölteni. Hülyeséget csinálta ott szerintem.

@w.miki: Igen. Ahogy DJGABI is írta, ez számomra is alap egy telefonban, szerintem így kéne működnie. Mivel tapasztaltál mást?

@wentworth: Ha találok még 2 embert, és kipróbáljuk, akkor megírom, de amúgy azt sem tudom, hogy egy friss regisztrálónak vannak-e pontjai.

@air: Azért balek, mert szeretné felhívni a hülyeségére a figyelmet, hogy más tanulhasson belőle és ne tegyen olyat? :F

[ Szerkesztve ]

(#61392) maestro87 válasza csadi0011 (#61391) üzenetére


maestro87
őstag

Új regisztráló 70 pontot tud szerezni azt hiszem (hírlevél feliratkozás + profil kép feltöltés).

A tag meg nekem inkább túl fiatalnak tűnik még az írási stílusából ítélve. :)
Bár én 10 évesen is már nagy kezdőbetűvel kezdtem a mondataimat. :U

(#61393) fateless válasza Mr.Csizmás (#61354) üzenetére


fateless
veterán

Dollárban néztem, nem volt ezzel gond, az sms is 112 Forintról jött fizetés után.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61394) Black&White válasza zsolti72837 (#61373) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, pont ma kaptam meg Aliról! :)

(#61395) air válasza csadi0011 (#61391) üzenetére


air
nagyúr

Nem azért balek. Azért balek, amit leírtam.
De mire is hívta fel a figyelmet?
Hogy a haverja átverte?
Utána pedig még többet adott valamiért, aminek a forrását sem ismerjük?
Szóval ebből a hsz-ből a világon semmit nem lehet megtudni, azon kívül, hogy ő milyen tájékozatlan és naív.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61396) dugesz77 válasza kovisoft (#61319) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm a kimerítő választ. kipróbálom milyen akkor.
(#61352) zeon.hu neked is köszönöm. :R

(#61397) werszomjas válasza air (#61395) üzenetére


werszomjas
őstag

nem élhet mindenki az eBay-es kütyük kis pénzért topikon, hidd el nagyon sokan nincsenek ezzel képben, ő legalább próbál segíteni (ha nem troll és tényleg jó szándékból írt ide), nem tudhatja, hogy itt sincerity mindenki jóbarátja, lásd friss reg, én sajnálom a srácot, főleg az adatok miatt

[ Szerkesztve ]

üdv

(#61398) bul07


bul07
nagyúr

19nap alatt megjött a Tiger Balzsam 5pc->0,72$
Kellemes kámforos mentolos

Amúgy aki alis alkalmazásban lévő pontokat szerzi és kuponozik annak egy ajánlat
Keressétek -> KONGDY official store eladót és 2$ kuponját
És akkor a 20g fehér Tiger Balzsamot 1.19$-ért meg lehet venni
Jön a tél simán kelhet bárkinek

Amúgy érdemes lehet még most megrendelni mindent amit akar az ember mert megkezdődik a karácsonyi szezon a késésekkel
Úgye most jön egy nagy ünnepük
Nemzeti Ünnep (National Day): 2016. október 1 - 7.
Szerintem szep 30-tól Okt 9-ig nem fognak dolgozni
Utána meg annyi elmaradásuk lesz hogy idő mire utolérik magukat, de ekkora meg megindul a karácsonyi szezon így folyamatos csúszásba lesznek
Egyik évbe volt hogy szept 20-án rendelt karácsonyfa égő December második hetében jött meg :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61399) Silent77 válasza bul07 (#61398) üzenetére


Silent77
veterán

Fehérből ezt vettem 2db-os
ttp://s.aliexpress.com/e2QVju6v

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61400) csadi0011 válasza air (#61395) üzenetére


csadi0011
őstag

Ja, értem már mit mondasz.
Egyébként nem írta, hogy milyen kártyát vet 25e-ért, de nem is ez volt a mondandójának lényege, ezért értettelek félre. Én ezzel a részével nem foglalkoztam.
Talán elkezdi olvasgatni a topic-ot és belejön.

ON:

WTF kategória számomra: Outdoor Protable Mini Tree Speaker Hands-free Bluetooth Wooden Stump Music Subwoofer Speaker előrendelés.
Nem drága kicsit? 4.3 W 800mAh. Ha nem lehetne kilométerekről kiszúrni, hogy gagyi műanyag, szerintem jó karácsonyi ajándék lenne belőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.