Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61551) Juditta_56 válasza Mr.Csizmás (#61516) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!

Nekem van, még júniusban vettem 2900-ért, és sajnos, jóval kisebb, mint gondoltam. :W

Ez mind NEM fér bele, vagy a kártyatartó, akkor a cigit be lehet préselni a tetejére, vagy a cigi és a teló. Ha a telefont akarom betenni a másik zsebbe, a kártyatartó mellé, akkor már feszül.
Amúgy jól néz ki... :K

Ja, és 5,5"-os a teló.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61552) Flashback válasza Juditta_56 (#61551) üzenetére


Flashback
addikt

A piros marbi... ejjj...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#61553) Juditta_56 válasza Flashback (#61552) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Csssssst, ez itten nem a reklám helye... :N

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61554) Mr.Csizmás válasza Juditta_56 (#61551) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem vészes, mert nem dohányzok, de 5,5 telóm van, és a tárcám is kicsi...azért köszi a képet, cigisdoboz alapján el tudom képzelni. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61555) debcamp válasza havri1 (#61548) üzenetére


debcamp
aktív tag

Rendben, köszönöm :R

(#61556) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Most hogy belinkelésre került: nekem is van ilyen 2.5" Mantistek házam, egy bajom van vele, hogy a gyökérbe csak rendszergazdaként tudok írni. Ha egy mappába másolgatok, semmi gond. Kipróbálva SSD-vel, HDD-vel is, tehát nem azzal lesz a gond, csak a Mantistek csinálhatja ezt. Orico 3.5" gyökerébe probléma nélkül lehet írni, tehát nem hiszem hogy a gépemmel lenne a baj :F Más is találkozott ilyennel?

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#61557) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Megjött BG-ről a blitzwolf csodalámpám. Szerencsére nekem átcsúszott. Így tréfa mentesen 29,99 -ért azt kell mondanom nagyon megérte. Gyerek örülhet és tanulhat. ;]

Under construction!!!

(#61558) balazs1956 válasza 206 cc (#61540) üzenetére


balazs1956
senior tag

18650-es litiumos akkut kapok olyan kis kapacitással?
Ha igen linkeld légy szíves át.
Köszönöm.
Mert, ha cserélhetős az aksi a 20 ledesben, akkor engem is érdekelne.

(#61559) zoltan6


zoltan6
őstag

Megérkezett ma az aliexpressről aug 29.-én rendelt Ugreen kábelcsomagom van benne mindenféle usb,hdmi,displayport,type-c,stb.én okos 10000ft értékben egyben rendeltem meg,de szerencsére átcsúszott.

jött ma még itteni ajánlásra szintén aliról 5 méter vákumfólia vákumos fóliahegesztőhöz.

(#61560) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Ha már így belekotyogtam, egy kis bemutatkozás:
Régóta olvasom a fórumot, nagyon sokat segítettetek. Még nem vagyok teljesen függő, de haladok... :K
Főként Bg-ről vásárolok, de az évek során már sorrakerült a FT, DX, Tiny, GB, Ali és persze, az ebay.
A "kötelező" cuccok közül beszereztem a csodaszivacsot (nagyon bejön), az egeret, a kábelkötözőt. A hattyúkanál sajnos nekem nem tetszik, remélem, ezért nem leszek letiltva. :Y
A beszerzéseim közül ajánlom a következőket - ezek már kipróbáltak és beváltak:
autórádió, telefon (már 2 van a családban), töltő és kábel, pók és normál autós tartó, autós hamutartó.
Amit messzire kerüljetek: öngyújtó 1 és öngyújtó 2 - az elektromos két hétig működött, a gázosból az elsőnek repedt volt a tartálya, az újraküldöttnek nem, viszont nem gyullad meg.
Elnézést, ha hosszú voltam... :B

Ui.: Csak csajoknak: telefongyűrű

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61561) Mr.Csizmás válasza Juditta_56 (#61560) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pont ilyen F5-öt küldök éppen vissza gariztatni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61562) aha.e válasza Mr.Csizmás (#61561) üzenetére


aha.e
tag

Nálunk is van 2 F5, eddig mindenki megelégedéssel használja. Miért kell gariztatnod?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#61563) Mr.Csizmás válasza aha.e (#61562) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] amúgy kollégámé, csak én intéztem a rendelést.

sz. már emailben lebeszéltem, vissza kínába, és újat küldenek.

szerintetek érdemes paypalra átvinni az ügyet, vagy elég a levelezés a BG-vel?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61564) aha.e válasza Mr.Csizmás (#61563) üzenetére


aha.e
tag

Garizzák, vagy felajánlottak egy összeget a javításra?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#61565) CactuS válasza Vanir (#61533) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is ilyen kerestem, igaz, két olcsóbb Sennheiserhez (449 és 515), mert itthon tényleg horror áron vannak, a fülesekre pedig ráférne egy felújítás. Az egyiken már szétment a szivacs, a másikon meg a vékony műbőr vagy mi esik szét, de akkor nem ettől az eladótól veszem. :B Esetleg, ha lesz folytatása, akkor megírnád?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61566) Mad_Wolf válasza w.miki (#61500) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

A napellenzőre csíptettem fel. Egy xsara Picassoban használja az asszony. Igaz nincs akkora alapzaj mint egy dízel autóban, de egy próbát szerintem megér.

(#61567) Juditta_56 válasza Mr.Csizmás (#61561) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Igen a teló topikjában már láttam a videót... Sajnálom. A mieink - az enyém kisebb-nagyobb szépséghibával - jól működnek.

Sztem várd meg az eredményt előbb, nekem a BG-vel még nem volt gondom. A rádióra is kaptam vissza 5$-t első szóra (a bal oldali gombja első nap benyomódott)...

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61568) Coolby


Coolby
tag

Sziasztok, gyors technikai kérdés! Vámolással kapcsolatban.
Magyar posta küldi az értesítőt, egy $25.99 HD mediaplayert csíptek el.
Kérik a rendelés adatait. My Orders fül alatt van a ORDER DETAILS, ott Download Invoice: Itt viszont csak egy üres lap van amin az én adataim és a rendelésszám, valamint a követési szám van rajta, eladóról semmi. Összeg: $12.99 :)
Akár én is készíthettem volna wordben
Feladó: Europe Time GmbH a posta szerint.
Mit írjak be, és hogy kell kitöltenem?

:R üdv.
Zoltán

[ Szerkesztve ]

(#61569) Mr.Csizmás válasza Juditta_56 (#61567) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3 lehetőségem volt, javításra, vagy cserére visszaküldeni, vagy itthon megcsináltatom, és a számlát bemutatom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61570) Juditta_56 válasza Mr.Csizmás (#61569) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Ahogy olvasgattam a javítási kísérleteket, mindenképpen a cserével jársz legjobban. A paypalnak legfeljebb a postaköltség-visszatérítés miatt kéne tudni róla, de nekem nem volt még ilyen...
Majd írd meg, hogy mi lett a vége, kíváncsi vagyok!

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61571) Bendegúz98 válasza Coolby (#61568) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#61572) havri1 válasza Coolby (#61568) üzenetére


havri1
félisten

PayPal számla kell, a termékről az adatlap, a megrendelés visszaigazolás, ez általában elég.
Az után fogsz fizetni, amennyit fizettél érte.

havri

(#61573) Mr.Csizmás válasza havri1 (#61572) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és ha egy PP-vel több rendelést fizettem? persze attól a számlán rajtavan, hogy lámpa 10k, egyéb bizbasz 4k, és PP screenshot 14k. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61574) Coolby válasza havri1 (#61572) üzenetére


Coolby
tag

:R ezek szerint teljesen lutri mi megy át mi nem... Szerencsére multkor a $74.00-s dashcam simán megérkezett.

(#61575) havri1 válasza Mr.Csizmás (#61573) üzenetére


havri1
félisten

Látszik a paypal számlán külön nem? Vagy egybe vonta le, kosárba tetted? Mert ha igen, és egybe küldik, akkor lehet gáz! Csomagonként értendő, csak az adott csomagot vizsgálják.

(#61574) Coolby : nagyon lutri, adott vámoson múlik, hogy "gyanús" e neki vagy nem a termék amit lát az átvilágításon.

[ Szerkesztve ]

havri

(#61576) zoltan6 válasza Coolby (#61574) üzenetére


zoltan6
őstag

Attól függ melyik brigád van műszakon szerintem :K
Változott ma a trackingem a blitzwolf ledes asztali lámpámnak,a dokumentumokat már megküldtem,viszont ezt látom a trackingbe:
2016.09.16
10:15
Küldemény információ:
Vámmentes vámkezelési indítvány NAV részére elküldve

Jól értelmezem,hogy lehet elengedik a vámot? (illetve áfát)
8366ft volt a lámpa,mai árfolyamon 6800ft az áfamentes határ,elképzelhető hogy 1500ft-ért nem akarnak annyit adminisztrálni,és elengedik?

(#61577) 206 cc válasza balazs1956 (#61558) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia4
A .....fire névre hallgató akkuk kb. tezstek alapján 900-1100mA tudnak felvenni az ide pont jó..pl.akár ez is a hozzá való tartó amit be lehet forrasztani pl.ez de ebay-en olcsóbban is akad...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#61578) havri1 válasza zoltan6 (#61576) üzenetére


havri1
félisten

Ez érdekes lesz.
Ők nem tudják mennyit fizettél érte, nem is tudom utánanéznek e. (Hogy volt ennyi? Nekem 11 körül volt darabja pontokkal, vagy kuponnal)
Ha bekérik, akkor derül csak ki számukra a végösszeg.
A vámhatár 6000FT egységesen továbbra is tudtommal.

[ Szerkesztve ]

havri

(#61579) Mr.Csizmás válasza havri1 (#61575) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

full sztori:

rendelés: lámpa, xiaomi powerbank, meg egy gumitok hozzá. paypal fizetés 9+1+4k (kerekítve)

ebből a 4k értékű pb megjött a múlt héten. a lámpa és tok egy csomagban van.

ja és a pb külön rendelésen van a banggoodnál, erről is ment screenshot.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61580) balazs1956 válasza 206 cc (#61577) üzenetére


balazs1956
senior tag

:R :R

(#61581) csadi0011


csadi0011
őstag

Aug 22-én rendelt 1.5 méteres usb 3.0 hosszabbító ma végre megérkezett. Korábbi hsz-ek között láttam dugesz77 ajánlotta, tényleg nagyon jó, és árban is rendben van. :R

Aug 26-án rendeltem eu raktárból egy vga-rgb/rca átalakítót. Drágább volt, mint kínából, de volt egy 0/20% kuponom, azzal már elviselhetőbb lett az ára, de másnap írtak, hogy sajnos a termék nem elérhető abban a raktárban, ezért refundot kértem, természetesen a kupont buktam, aztán megrendeltem a kínai raktárból. Az is ma érkezett meg, ezt még nem teszteltem.

Egyébként bg-n a kuponokat vissza lehet igényelni, ha az ő hibájukból buktam?

[ Szerkesztve ]

(#61582) Vanir válasza CactuS (#61565) üzenetére


Vanir
veterán

Most küldtem képeket az eladónak. Kíváncsi leszek a megoldására...

(#61583) tonyrulez válasza csadi0011 (#61581) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ugyanez a hosszabbító június 29-én rendelve, és még mindig sehol :( De BG-től ez az első ami nem jött meg, refundot is gyorsan lerendezték.

4 8 15 16 23 42

(#61584) Oldman2


Oldman2
veterán

Megbízható, 5V/2A -es (ha lehet 2 portos) töltő kellene sürgősen, betojt a gyári Huawei hordozható változatunk...

(#61585) havri1 válasza Oldman2 (#61584) üzenetére


havri1
félisten

Blitzwolf

havri

(#61586) mirci18 válasza Juditta_56 (#61551) üzenetére


mirci18
addikt

Bár nem övtáska de sokkal jobban szeretem:
Ez.

Jó minőség aránylag nagy hely jó áron.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61587) Mr.Csizmás válasza mirci18 (#61586) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

heavy tools, budmil szokta akciózni a hasonló táskáját 2-3e ft-ért :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61588) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

JJRC H30C Tiny HD 2 Mega Pixel 2.4GH 4CH 6-axis Gyro Quadcopter One Key Automatic Return with Light
- BLACK AND GREEN
20,83€

megér ennyit? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61589) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

QC3.0-as megbízható töltő nem horror áron? Vagy minden ami QC2.0 - QC3.0 az még egyelőre horror áron van? Esetleg ugyan ilyen (QC 3.0) adottságú Powerbank, Blitzwolf-on kívül? Vagy ez az egy van megbízhatóból eddig a piacon jó árban?

Illetve a BW kábelek, elvileg QC2.0 - QC3.0 kompatibilisek, na már most, ha ez így van, akkor létezik olyan microUSB - Type C adapter, ami szintén QC2.0 - QC3.0 kompatibilis? Ha igen melyik? (Tudom van BW, Xiaomi is, de ezek vajon tudják?)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#61590) KisApám válasza Mr.Csizmás (#61588) üzenetére


KisApám
addikt

DRÓN topikban tudnak segíteni.

Amúgy ITT a legjobb tesztelő emberke nézte.
(6 hónappal ezelőtti videó. Remélem tudsz angolul. A videó alatt leírja mi volt jó és rossz a drónnal.

(Röviden a rossz:
- hatótáv 20-30 méter. A legtöbb ilyen pici gépnek legalább 50 méter.
- a tesztelő drónjának kamerája vacak volt, remélhetőleg csak neki volt rossz. Előfordul.
- ha a drón elveszti a távirányító jelét, még 6 másodpercig megy a motor - azaz könnyen elszállhat bármerre, és keresheted, vagy szedheted össze darabokban.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#61591) trebrona


trebrona
nagyúr

Megérkezett a bangood pörgetős játékban nyert blitzwolf powerbank. Holland postával, ajnálva.

Anyag- és összeszerelés minősége teljesen rendben van, fémházas. Nem is csúnya, de ez a fekete gyűjti az ujjlenyomatokat rendesen. Jó lesz asszonynak a P8 lite-hoz, pláne a kompakt mérete miatt.
Készítettem pár képet, magáról a bankről, plusz egy méret összehasonlítót 10k-es Xiaomival.
A képek nagyméretűek.
kép1
kép2
kép3
kép4
kép5

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#61592) Juditta_56 válasza mirci18 (#61586) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Én nem is övtáskának hordom.
Tényleg nagyobb és nem is néz ki rosszul, köszi! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61593) tboy93


tboy93
nagyúr

Rendeltem én is csodaszivacsot, pontosan mire is szoktátok használni? :DDD

(#61594) Juditta_56 válasza tboy93 (#61593) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

[link]
Röviden: Mindenre. Hosszabban: polírozott felületekre csak óvatosan!

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#61595) KTU


KTU
addikt

Jó lesz ez a táp a Raspberry Pi 3-hoz?
5V 3A
:R

Csak igen-t ér mondani mert ma érkezett. :D
Múlt hét pénteken rendeltem, jó időt futott.
RB Pi3 még sehol.
De majd este lemérem, bár csak 2A-es műterhelésem van.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61596) 0021666


0021666
tag

Tudomásom szerint itt már többen is vettetek U8 okosórát. Gearbest akció keretében megszereztem 5$-ért, így már nekem is van egy. Azt szeretném valahogy elérni, hogy a Spotify zenét ha elindítom, akkor a hang a telefonomon menjen, de az órán tudjak zenét váltani. Odáig már eljutottam hogy tudom az órán váltani a zenét, de akkor ott is szól, nem a telefonomon (android telefonról van szó). Valahogy megoldható ez?
Nem nagyon találtam aktív okosórás topikot, hátha itt nagyobb sikerrel járok!

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#61597) Devil Smile válasza KTU (#61595) üzenetére


Devil Smile
őstag

Tudtommal Rp3 hoz max 2,5A es táp használható maximum ...

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#61598) tboy93 válasza Juditta_56 (#61594) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tyű, anyám nagyon durva :Y A kocsiban is nagy hasznát fogom venni, lehet kevés is lesz a 20db :D

(#61599) IldiH válasza Mr.Csizmás (#61573) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem érdekes, hogy egyben fizetted. A rendelési/szállítási visszaigazoláson rajta szokott lenni az adott csomag tartalma. Én a gyengébbek kedvéért a nyomtatványra rá is írtam, hogy melyik tétel milyen azonosítójú csomag. Így nem is kellett fizetnem semmit.

(#61600) Laza... válasza 0021666 (#61596) üzenetére


Laza...
addikt

BT kapcsolatnál telón fgaskerék ikon, media hangja ki

Never give up!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.