Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61251) Bornie127 válasza zoltan6 (#61197) üzenetére


Bornie127
senior tag

Köszön szépen! :R

(#61252) dugesz77 válasza Slownz (#61250) üzenetére


dugesz77
őstag

Ilyen usb-s dinamón nem gondolkodtál? A múltkor egy bringás futárnál láttam hasomlót. Nem néztem utána ,biztos van olcsóbban csak az ötlet végett.

(#61253) Laca1212


Laca1212
őstag

Tudatlan vagyok... GearBest-en a friss rendelésem mellett mire hivatott a "Disatch fster" gomb?

Más:
Tegnap, ma car DVR-re volt olyan akció GearBest-en, hogy 21:00-tól ha korsárba rakod, akkor fél ár. De a termék adatlapján az eredeti árat mutatja. Limitált darabszám van belőle. Én is csak az autós kamerák topicból értesültem erről. Milyen akció ez? Milyen termékekre van? Ki mit tud erről?

(#61254) Slownz válasza dugesz77 (#61252) üzenetére


Slownz
senior tag

köszönöm a tippet :R

abból a szempontból jobban favorizálnám a pb-t, hogy ha már van, akkor másra is használnám, ezt pedig csak egy dologra tudom.

egyébként találtam egy még vékonyabbat is, de annak már elég borsos az ára: Xiaomi ZMI 5000mAh

(#61255) nimfas válasza powerwade (#61243) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm, utána nézek. :D
Neked is köszi XtremLor!

(#61256) elszabi válasza Slownz (#61250) üzenetére


elszabi
tag

ha van komolyabb bicajos lámpád, ami amúgy is igényli a 4x18650-es akkut, akkor ez is jól jöhet, mert egyszerre tudja táplálni mindkettőt.

[link]

(#61257) fateless válasza dugesz77 (#61252) üzenetére


fateless
veterán

Hmm, ez egész szimpatikus. Rákerestem dörzsis változatra is (kardános a bicajom), de elég drágák ezek a vackok, egyelőre még maradok a külsős akkunál, mert eddib hosszabb túrák során is meg tudtam oldani legalább a külső akku feltöltését, de ha olyan eldugott vidékre terveznénk menni, egy hasonló megoldást jelenthet. Köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61258) csadi0011


csadi0011
őstag

Gearbest get it free akciójában van valami hátulütő? Xiaomi 10Ah Power bankot akarok venni, meg egy ismerősöm is. Kihasználnánk az akciót kettőt egy áráért beszerezni. Félbe kifizetjük az övét, a második meg ingyen van. Így akarunk kettőt venni féláron. De előfordulhat, hogy én mégsem kapok ingyen, vagy valami? Mert akkor én buktam rajta.

(#61259) 2thletme2day válasza csadi0011 (#61258) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ahhoz, hogy te ingyen kapd a bankot először is be kell regisztrálnod az oldalra, csinálni egy get it free linket a bankról majd azzal a linkkel kell szerezned 3 regisztrációt amelyeknek az első vásárlása ez a powerbank kell legyen mindegyik accon. Ezután kapsz csak 1 powerbankot ingyen.

(#61260) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

GB-n aug 15-én rendeltem két terméket. CZGH szerint szept 2-án kézbesítették. Persze hozzám nem érkezett meg. Érdemes reklamálni? (Ha jól sejtem, ticketet kellene nyitnom itt?)
Vagy várjak még a csodára? :F

Miért mindig én???

(#61261) csadi0011 válasza 2thletme2day (#61259) üzenetére


csadi0011
őstag

Ja, hogy ezt jelenti ez a táblázat? Én teljesen félreértettem. Köszi ! :R
$0.01 – $3.00 Need 1 paid order
$3.01 – $10.00 Need 2 paid orders
$10.01 – $20.00 Need 3 paid orders

(#61262) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megjött a WMG Turntable Watch. egyelőre nagyon röhögök :DDD

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61263) Jarod1


Jarod1
addikt

Ma megjött, Mágneses töltő, amikor elkezdi tölteni a zöld LED kék é változik..

[link]

(#61264) zoltan6 válasza Jarod1 (#61263) üzenetére


zoltan6
őstag

és mi az a kis pici szürke kütyü amit töltesz vele? :F

(#61265) Silent77 válasza zoltan6 (#61264) üzenetére


Silent77
veterán

Engem egy link jobban érdekelne. :)
Képpel sokra nem megyünk.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#61266) Jarod1 válasza zoltan6 (#61264) üzenetére


Jarod1
addikt

Ja igen, mágneses mobil töltő, van kis csati ami a telóba megy és erre cuppan rá ez a fej.

(#61267) schawo válasza Jarod1 (#61263) üzenetére


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61268) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani okosórát 10-15 ezer között? Elég nagy a kínálat, ezért nem igazán tudok választani és hátha valaki tapasztalat alapján tudna valamit ajánlani. A kitétel az lenne, hogy ne legyen nagyon nagy, ne űrhajó kinézete legyen, minimum IP67-es védelem, ne 2502-es proci legyen benne és IPS legyen a kijelzője. Első körben ezt néztem ki: No.1 S2 De ha valaki tud jobbat vagy hasonlót ajánlani, azt megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#61269) HoTaZo válasza Jarod1 (#61266) üzenetére


HoTaZo
őstag

Link

Én is most várom.
Tölt és adatot is visz át, sajnos nem OTG.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61270) air válasza thomasvold (#61268) üzenetére


air
nagyúr

Felejtsd el!
10-15 között ne vegyél kínai okosórát!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61271) Depression válasza HoTaZo (#61269) üzenetére


Depression
veterán

Vettem ilyesmit, megbántam. Kocsiban a kábel leesett a padlóra, az erős mágnes összsedett egy csomó port, le sem bírtam vakarni róla. Ha mással akartam tölteni, akkor kín volt kiszedni a telefonból a csatit.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#61272) mirci18


mirci18
addikt

Nemrég újrarendeltem ezt a tápot.
Mivel külső vinyó olvasóm van és az ahhoz adott táp elfüstölt.
Hátha esetleg valaki ilyet keres a közeljövőben.

Kiváncsi lennék a véleményetekre.
Ezek a termékek mebízhatóak vagy nézzek mást erre a feladatra:
Pirográfus készlet.

Ledkészlet tv-re.

Korábban már kerestem led panelt a tv-m hátsó részére.
Szivesen megvenném mivel egyrészt multicolor másrészt távirányíthat illetve kikapcsolható.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#61273) HoTaZo válasza Depression (#61271) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ezzel az adapterrel az a jó, hogy mikro usb-t tolsz bele, tehát bármelyik töltőt, adatkábelt. Szerintem elég erős a mágnese. Csak az OTG funkciót hiányolom.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61274) schawo


schawo
titán

Kiakasztósan lassú ez a cseh posta. Van cuccom, amit már augusztus 17-én feladott a Gearbest, és még csak ma ért Magyarországra.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61275) CactuS válasza schawo (#61274) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Miért nyugdíjaztad Safraneket? Annyira furcsa az új fejed. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61276) schawo válasza CactuS (#61275) üzenetére


schawo
titán

Mert meguntam. Nem aratott osztatlan sikert az új, azt elismerem :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61277) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kínába küldött vissza valaki telót?

postakész boríték, vagy inkább sima? CN22, CN23?

elég lol, hogy ilyeneket ír a support a visszaküldési címhez :D

Please DO NOT use UPS, DHL, TNT or any Express shipping as customs always hold parcel and charge taxes. Customer could use register airmail which has lower cost and you will get tracking number of the parcel. We will be in charge of 50% return shipping fee only if it cost more than $15 and is also less than $40USD by postal airmail.

Also if you could send us an email showing a picture of the returned package with it stamped or a copy of the receipt from the post office. Would you please like to offer us the tracking website with tracking number of that returned Phone? Then we can track it down on website.

By the way, if possible, could you please do not put any word about Phone on your package? We suggest you could write down 'broken MP4 player' with lower price for us to avoid Customs taxes. Thanks!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61278) maestro87 válasza HoTaZo (#61239) üzenetére


maestro87
őstag

Erről bővebben nem tudsz írni? Tinydeal akcióiban sosem igazodtam ki. :(
Hol vannak pl. a 9.9$-os telefonok és mikor fognak ennyibe kerülni? :F Mert a linkelt oldalon és semmi akciót nem látok. :N

[ Szerkesztve ]

(#61279) Ra3 válasza schawo (#61274) üzenetére


Ra3
őstag

Ugyanebben a pakkban van nekem is egy csomag GB-ről, én már annak is örülök hogy nem lopták el, ha 2 hétig nem mozdul a tracking akkor már óhatatlanul erre gondol az ember.
És mi még a királyi postát szidjuk, bár még ülhetnek ők is rajta....

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#61280) kmarci25 válasza Mr.Csizmás (#61277) üzenetére


kmarci25
veterán

Küldtem vissza. Bubis borítékba tettem. CN22-t töltöttem, azt szépen felragasztottam a borítékra. Velem is az eredeti ár 10%-át íratták a nyilatkozatra... És persze ragszámmal ment, hogy követhető legyen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#61281) aha.e


aha.e
tag

Sziasztok!

A Xiaomi Roidmi 2S-ből melyik az EU-ba szánt verzió?
BFQ02RM
BFQ03RM

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#61282) lupus_l válasza lupus_l (#59280) üzenetére


lupus_l
aktív tag

No, a tegnapi nap megérkezett ez a kütyü: Xiaomi Mi WiFi Router 3

Vámon simán átjött a termék (igaz pontokkal határ alatt is voltam). Tegnap este beüzemeltem és tökéletesen működik - végülis repeater módba raktam. A beüzemeléshez Google Translate szükséges az elején, de amint megvan a wifi név és jelszavak megadása a mobil app-on keresztül is folytatható az üzemelés.
Kapcsolódik a Xiaomi fiókhoz, így távolról is elérhető, akár mobilnet mellett is az admin felület.

5GHz mellett tökéletesen működik. Az antenna fix, a lefedettsége tökéletes.

(#61283) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Nekem megjött tegnap az Eachine H99, kb 5 percig volt életben, felszállt, jött egy kis szél (pedig nagyon szép idő volt), nekicsapódott falnak és leállítottam. Eltört egy lapát, kicseréltem, de már hiába, valami más is sérült, mikor felakarnék szállni olyan mintha nem lenne egyensúly a rotorok között és elkezdi dobálni magát, fel sem emelkedik a padlóról.

A lényeg hogy nem ajánlom senkinek, nagyon bóvli, az anyaga is, táv is vmi eszéletlenül büdös műanyagból van, diszkomfort érzést kelt kézbevételkor.

Egyébként nagyon picik ezek a motorok és a lapátok is ekkora géphez, nehezen emelkedett.

Gondolkodtam a visszaküldésen, dehát szegény pici emberkék úgy sem kezdenének vele semmit... 20 dolcsi kuka, tanulópénz megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#61284) KTU válasza aha.e (#61281) üzenetére


KTU
addikt

Xiaomi Roidmi BFQ01RM, BFQ02RM, BFQ03RM tulajdonságok.
Kicsit kell csak guglizni. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61285) krisztianAMG válasza PainKiller13 (#61283) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Rossz lapátot tettél fel. Ha jobban megnézed, van a lapáton egy kicsi A, vagy B betű, és ugyan ez a karon is.

(#61286) DJGABI válasza PainKiller13 (#61283) üzenetére


DJGABI
addikt

jó propellert tettél fel? CW, CCW nem mindegy. lehet motor vagy fogaskerék is sérült. gyro kalibráció? amúgy meg user error :DDD anno helikopterrel hasonlóan jártam első reptetésnél, elhiszem hogy el tudja venni az ember kedvét, de attól még nem -biztos hogy- a gép hibája

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61287) XtremLor válasza DJGABI (#61286) üzenetére


XtremLor
őstag

Szerintem nincs olyan akit ne szivatott volna le legalabb egyszer! :DDD
Odacseszni siman oda lehet, az elso par reptetes ezert nalam lightos, mire megszokom kell egy kis ido..

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61288) tonyrulez válasza PainKiller13 (#61283) üzenetére


tonyrulez
őstag

Vagy rossz propot tettél vissza, vagy valamelyik motor kezd lehalni, de (gondolom) az olcsón beszerezhető. Van pár Eachine H8 minim amiket rendszeresen földhöz szoktak vágni de állja a strapát.

4 8 15 16 23 42

(#61289) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Nagyon régen írtam be, hogy miket kaptam, egy kicsit összeszedem, hátha valakit érdekel.

aliexpress
Tok tescos tablethez
A sarkai letörnek, nem túl acélos minőség. Egyébként benne marad a tokban a tablet, de ha, élére rakod, könyörtelenül bünteti...

Sim készlet még nem használtam, de jó, ha van. :)

TG P8 Lite-hoz
Minden ok.

Bőrtok bicskakulcshoz
Minőségre nem rossz, bár kicsit eláll a tok a kulcs száránál.

Tok nélküli Veithdia
Rendben megérkezett, kicsit sötétebb, mint, amire számítottam, de korrekt minőség.

Rádió kiszedő pöckök [1] [2]
Kicsit hajlik, de ki lehetett vele szedni a rádiót.

ebay
AUX to Jack kábel MFD 1 rádióhoz.
Működik, és még így is olcsóbb volt, mint itthon. Nagyon hamar ideért, talán 3-4 nap.

[DP to HDMI]
8460p-hez vettem. TV-re dugva hangot is átviszi, hibátlan.

CD slot telefontartó
MP3 lejátszóhoz vettem, szépen megtartja. A berakás nem volt zökkenőmentes, kézzel kellett összenyomni a három ágat, hogy beférjen / megtámaszkodjon, és elég erősen tartott vissza. Gondolom ez kel nehezebb telefonokhoz, de nagyon remélem nem tesz kárt a cd slotban.

Ebayről ezeket várom még: fém kártya kés illetve egy dinnyeszeletelő. Augusztus 10-én rendeltem mindkettőt, lassan kezdek aggódni...

banggood
BW autós töltő
Ezt kicsit benéztem, mert az N1 kábeles részét nem tudom használni semmire... Amúgy ritkán töltöm kocsiban a telefont, arra jó lesz. (1700 Ft volt épp akcióban)

BW lámpa/venti/kábel Írtak már róla többen, nekem is tetszik. A kábel elég merev, tartósan a lámpa és a venti szögei jól beállíthatók vele, és meg s tartja őket.

BG salen én is bevásároltam Ezeket várom: hátsó lámpa , Manikűr/pedikűr készlet , első lámpa , fokhagyma nyomó , pendrive kulcstartóra , lefolyó tisztító , tépőzáras gyorskötöző , sporttörölköző , mágnesek , minikés

gearbest
Convoy s2+ / hozzá akksi / töltő

Nagyon jó kis lámpa ez. Kiváló összeszerelési minőség, érződik rajta, hogy tartós lesz. A fénye meg tényleg piszok jó.

Illetve ezt várom még: [Sunvell T95M] A napokban olvastam a topikban egy ajánlást rá, gondoltam megpróbálkozom vele. Pontozva 28$ körül volt az ára (kb 8000 Ft).

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#61290) Flashback válasza KTU (#61284) üzenetére


Flashback
addikt

Nekem van mikrofon nélküli de hogyan döntöm el hogy 1-es vagy 2-es verzió?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#61291) KTU válasza Flashback (#61290) üzenetére


KTU
addikt

ja, azt innen nem tudom.
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61292) zsiz válasza pocokxx (#61289) üzenetére


zsiz
őstag

Nem tudom, ez miben másabb, de jóval olcsóbb: SIM kártya adapter

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#61293) Vertigo18 válasza pocokxx (#61289) üzenetére


Vertigo18
addikt

A Veithdia napszemüveg eredeti? Mert látom, hogy a képek a "katalógusból" van, de vajon eredeti-e?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#61294) maross válasza Vertigo18 (#61293) üzenetére


maross
veterán

En is tole rendeltem, annyit tudok mondani hogy nem torzit, es fogasra minosegi erzete van...ofotertig még mindig nem jutottam el egy ingyenes uv vizsgalatra.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61295) KTU válasza Vertigo18 (#61293) üzenetére


KTU
addikt

Eredetit állítólag csak tokkal árusítanak.
Mintha ez lenne az oldalukon.
:U
de aztán kitudja....

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#61296) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem is van itthon egy eredeti, de ugye ennél jóval drágább vlt, ezért kérdezem. Nem nagyon lenne szükségem újabb tokra idehaza, ezért is érdekelne tok nélkül egy valódi, legalább Veithdia minőségű napszemüvegre.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#61297) PainKiller13 válasza krisztianAMG (#61285) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi szépen, valóban rosszat tettem fel, viszont mivel már összevissza lecseréltem őket (egyébként A-B-C-D-ig vannak) így honnan tudom hogy hova melyik való? Rendelek hozzá készletet, ha meglehet valahogy állapítani. A motornak kétlem hogy baja lenne, kb 5 percig repült.

(#61298) XtremLor válasza PainKiller13 (#61297) üzenetére


XtremLor
őstag

A dobozba 100% van egy kis manual azon felvan tuntetve.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#61299) HoTaZo válasza maestro87 (#61278) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szerintem neked is a flasht blokkolja a böngésződ. Nézd meg olyanból, mely nem blokkolja. Nekem a róka mutatja. Többet nem tudok mondani róla. A dátumot leírtam.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#61300) motoflug válasza pocokxx (#61289) üzenetére


motoflug
őstag

Köszönjük a részletes hsz.-t, egyre ritkább az ilyen sajna. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.