Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49351) dajkapeter válasza fraba (#49349) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nem rég volt téma a hordozható hangszórók. Ott van vízálló is, bár ha kell hogy belső tárhelye legyen (úgy emlékszem micro sd bővítés van) akkor már nem hiszem hogy vízálló. Egyébként bluetooth-osan van vízálló hordozható cucc.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#49352) dajkapeter válasza dugesz77 (#49350) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Igazad van, csak a linkelt erőlködő nem a 10e alatti kategória. :) De teljesítményre szép darab. :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#49353) norbert1998 válasza dajkapeter (#49347) üzenetére


norbert1998
veterán

A 10 kiló még majdnem kisebb is, mint az átlag az 5.1-eknél. Ha már itt tartunk, az ONKYO cirka 20 kiló(bár az 7.1+két erősített csatorna Zone 2 néven). :))
Nyilván a .1 egyiknél sem erősített.

Most ugye meg akarod magyarázni, hogy a D osztályú erősítők kamuk, azokra is kell hűtés, igaz? Az AB osztálynak, ami a sanyid neked, kb 40% hatásfoka van, jó esetben. Egy D osztályúnak 90+%. De ah nem hiszed el, vegyél egy TPA3126-ot, előbb linkeltem, egy ezresbe kerül, 2x25W, az állad eldobod mit szól.

(#49354) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Valaki esetleg rendelt már ping-pong hálót? Hirtelen ezt néztem ki.

(#49355) flegga92 válasza The DJ (#49346) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem egy ilyen van a praktikerből. Biciklit, labdát fújni jó, max autót utánfújni, de teljesen semmiféleképp. Valami olyasmi van ráírva, hogy 5 perc használat után 10-15 perc pihi. És tényleg forró lesz. Minden része gagyi de már kb 2 éve megy havi 1-2 RÖVID használattal. Biztos van ez a típus e-bayen is, azóta sok boltban láttam más márkajelzéssel. Én anno 2000 ért vettem akcióban, annyit megért.

(#49356) draco31


draco31
veterán

Wifi jelismétlővel valakinek tapasztalata? Max 4000 ami belefér, itthon van 7000-ért TP-Link már.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#49357) dugesz77 válasza dajkapeter (#49352) üzenetére


dugesz77
őstag

10 ezer alatti kategória dobozolva. TPA3116D2 adatlap. De ha csak próbálni kell a hangját lehet elég egy panelos kiszerelés is olcsón. Egy jó minőségű tápot azért megkíván.

(#49358) The DJ válasza flegga92 (#49355) üzenetére


The DJ
addikt

Pont ilyet néztem ebayen. Autós tapasztalatod van vele? Után fújni azért képes megbízhatóan?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#49359) Flexy90 válasza dugesz77 (#49343) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi! Akkor valószínűleg Ikea lesz, nem bánnám ha épp akciós lenne mikre megyünk. :D

Xiaomi Fan

(#49360) retesz147 válasza Tomi0703 (#49354) üzenetére


retesz147
addikt

Engem pin-pong ütő és labda érdekelne (2db ütő).

lett alattunk egy játszótér pár ping-pong asztallal és lemennék kipróbálni. Full amatőr, vagy ezt inkáb ithon szerezzem be?

Xiaomi 13 eu dev...

(#49361) Tomi0703 válasza retesz147 (#49360) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én itthon vennék. Mi most vettünk Hervisben 3k-ért. Már 4k-ra visszament az ára. Teljesen jó, ennyit megért. Természetesen kezdők vagyunk, nem profik.
Amúgy Decathlonba is van: 1 2

(#49362) Czimby válasza dajkapeter (#49347) üzenetére


Czimby
addikt

Te se sértődj meg, de te vagy az aki NEM ért hozzá... :-D

A D osztályúaknak egy hibája van, az, hogy digitális és a vájt fülűeknek nem tetszik a hangja.
Ez is csak nagy frekvencián jöhet elő, a mintavételezésből adódóan...

Tessék egy olcsó D-s monoblokk kocsiba, a gagyi macAudio-tól.

Nézd csak meg mennyi jön le róla, és ez mért teljesítmény nem amit a gyártó megadott.
Utána pedig vess egy pillantást a súlyára és méreteire...

Nekem volt egy ilyenem, 2.5Kg és 20x20cm... 800Wattocska jött ki belőle, és igen JBL.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#49363) schawo válasza Czimby (#49362) üzenetére


schawo
titán

A D osztályú erősítő PWM jellel működik, de a PWM jel is analóg, nem digitális, a PWM jel időzítése nem kvantált. Szokásos tévedés a D osztályút digitálisnak nevezni, de attól még ugyanúgy tévedés.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49364) retesz147 válasza Tomi0703 (#49361) üzenetére


retesz147
addikt

Jaja, köszi!

Csak gondoltam, hátha van ajánlott darab 2-4 között, ami ithon mondjuk duplája lenne.

De ezek is megfelelnek sztem 100%-ban.

Xiaomi 13 eu dev...

(#49365) Tomi0703 válasza retesz147 (#49364) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ahogy így hirtelen megnéztem, ami olcsó az még képeken is gagyi. + nem is olcsóbbak, és akkor még várhatsz is rá.

(#49366) Czimby válasza schawo (#49363) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi én is ismerem a működésüket csak nem akartam ilyen mélyre menően fejtegetni a dolgot.
Csupán a méret/hatásfok/teljesítmény dologra akartam rávilágítani.

És igazad van ez egy rossz megszokás, olyan mint amikor minden láncfűrészre azt mondják, hogy stihl...
Ez terjed a köznyelvben és ez marad meg az emberben. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#49367) norbert1998 válasza Czimby (#49366) üzenetére


norbert1998
veterán

Ilyet még nem hallottam:D, de a coop-os mogyoró kremre mindenki azt mondja, nutella. És amúgy én is, holott tudom. Hogy nem az.

(#49368) joe-ker válasza The DJ (#49358) üzenetére


joe-ker
senior tag

Én ilyet vettem kuponnal 2000-be került.Bicaj és labda fújásra tökéletes.De kocsihoz kicsit sokáig megy,mivel nincs saját tartálya,direktbe fúj.De az ilyen olcsóbb kompresszorok mind ilyenek,ami mindenre jó lenne az a tárolós ami jóval drágább.

(#49369) grabber válasza joe-ker (#49368) üzenetére


grabber
addikt

Mini kompresszor itt olcsóbb és ingyen posta is van. Magyar oldalról ;)

(#49370) PainKiller13 válasza grabber (#49369) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nézzük meg az értékeléseket :D Kompresszorból tartályost kell venni, az jó, ez meg nem.

(#49371) Mr.Csizmás válasza grabber (#49369) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

Nagy Gábor (2015/06/17)

Ami tetszik: kicsi, aranyos

Ami nem tetszik: semmire sem használható

Strand matracot akartam felfújni vele, de egy kis matrac felfújására is alkalmatlan.5 perc fújás után nem is látszik a matracon, hogy ment bele levegő.
Egy kisgyerek vízi karika felfújását tudtam eddig végigvinni vele, de az is 6-8 percig tartott.
Nem ajánlom senkinek, csak ha van 2 óra türelme egy matrac felfújáshoz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49372) grabber válasza PainKiller13 (#49370) üzenetére


grabber
addikt

Egy szóval sem írtam,hogy ez jó :D

(#49373) zsiz válasza grabber (#49369) üzenetére


zsiz
őstag

Azért vicces, hogy mindenhol úgy hirdetik, hogy 18bar... a rendes tartályos tud 8-at. Egyébként gagyi, de azért nem használhatatlan. Biciklihez például tényleg nem rossz, csak azon nincs szivargyújtó. Én sok éve vettem tesco-ban akkor is valami 2k körül lehetett. Az órájánál elkezdett ereszteni egy idő után, így azt le kellett szedni és lezárni a helyét. Amíg nem volt tartályosom, addig az autót is ezzel fújtam. Felfújja azt is, de pár órába beletelik ha mind a 4 gumi lapos, még úgyis ha nem pihentetem olyan gyakran és sokáig a kompresszort -igaz olyankor szinte már olvad le a kábel borítása. (A tartályost meg tovább tart a kocsihoz húzni, mint körbefújni a kerekeket vele.) Egyébként nekem is bent van a csomagtartóban a kiskompresszor, szükség esetére.

De ha már kompresszor:
- Nekem kerékfújó pisztoly kellene, természetesen minél olcsóbban és minél jobb :) Tapasztalat alapján tud valaki valamit ajánlani?

- Illetve ha még abban tudna valaki segíteni, hogy milyen olajat szoktak a kompresszorba tölteni, azt is megköszönném. (Nem kompresszor olajra gondolok, hanem azt helyettesítendő.)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49374) kirkri válasza Tomi0703 (#49361) üzenetére


kirkri
addikt

Én ugyanezt a Joy napok keretében 2400-ért vettem a Hervisben.

Van háló is náluk jó áron. [link]

21 éve a Prohardveren! ™

(#49375) Czimby válasza draco31 (#49356) üzenetére


Czimby
addikt

Azt vedd meg ami úgy néz ki TP-Linkből mint egy modem!
Annak valóban jó a szórása. Kb 10e Ft, a konektoros kis verzió sokkal-sokkal gyengébb!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#49376) Czimby válasza zsiz (#49373) üzenetére


Czimby
addikt

Ami ezekben a 6-8e Ft os tömlö, pisztoly, festékszóró szettekben van mind gagyi vagy csal az óra vagy más baja van. Enyém pl újonnan eresztett, gumitömlöt kellett rajta cserélni...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#49377) zsiz válasza Czimby (#49376) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, nekem is első használatkor elromlott a kerékfújó. Le lett cserélve a tömlő rajta, de már el van kopva és nem szorul rá a szelepre, ereszt. A levegőtömlő sem az igazi, merev nagyon, nem húzódik össze rendesen és engedi a levegőt, akkor is ha be van dugva valami kiegészítő, meg akkor is ha nincs. A többi tartozékkal nincs bajom a készletből.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49378) Tomi0703 válasza kirkri (#49374) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekunk nem engedtek ra a kupont, mivel akcios.
Igen, mar tegnap irtam is nekik, hogy milyen meretei vannak a halonak. De Decathlonba 2k-ert is van. :D

(#49379) grabber válasza zsiz (#49377) üzenetére


grabber
addikt

Csak pont a tübbi darabot nem használod annyira :( Jó ez a kerékfújó,csak ez is több ezer forint csak. 30k benne van egy tartályos kompresszor,annyit nekem nem ér meg. Tegnap is kézel fújtam fel a kocsi+bicikli kerekeket. Kis edzés nem árt ;]

(#49380) Czimby válasza zsiz (#49377) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem is ereszt még a külön drágábban vett tömlö is...

Havdromnak van 15e Ft-os nyomásmérö, na az minöség. Alu koffer stb.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#49381) Silent77


Silent77
veterán

Füles ma érkezett.
Nem gondoltam volna, hogy feladták. Gyorsan lekerült az eladó oldaláról a többi cuccával együtt.
Április 4 rendelés.
Biztos nem xiaomi, de ennyiért nagyon megérte. Öt darabot vettem, gondolva a srácaim fogyasztására. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49382) w.miki válasza schawo (#49291) üzenetére


w.miki
veterán

ki volt az eladó az öltönyhöz?

ebay-en tudtok még megbízható ruhást (Póló)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49383) PainKiller13 válasza Silent77 (#49381) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem is megjöttek, de eszméletlen szar a hangzása :/

(#49384) KTU


KTU
addikt

Ma érkezett pár db kemény szemüvegtok, hasonló mint a Veithida-hoz adott.
Csak ennek égett büdös szaga van, simítózáras nejlonba rakták, remélem kiszellőzik mint a többi kínai cucc.
Apr 26, 2016 rendelés, 30.-án adták fel.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49385) Silent77 válasza PainKiller13 (#49383) üzenetére


Silent77
veterán

Ennyiért nem vártam mást. :)
Srácaimnak angol gyakorláshoz megfelel. Ágyban, este. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49386) huliganboy


huliganboy
addikt

Veithida szemüvegek mennyi idő alatt érdek ide átlagban srácok? 'Június 15.-ig ideérhet'? (csak költői kérdés) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49387) dugesz77 válasza huliganboy (#49386) üzenetére


dugesz77
őstag

Jó kérdés. Én április 28. rendeltem egy aviator stílusut még nem érkezett meg.

(#49388) schawo válasza w.miki (#49382) üzenetére


schawo
titán

Bocsánat, alin volt, nem ebayen, rosszul írtam: [link]

Nagyon alaposak. Vagy 4x futottunk neki a méreteknek, mert ha valamit gyanúsnak tartottak, azt rögtön jelezték. És mindig igazuk volt. Újramértem az utasítások szerint és kijött az a méret, amit ők vártak, vagy legalábbis a tartomány, amit megadtak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49389) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Power bankot keresek, de (fizikai) méretét tekintve nem nagyot (lányomnak lenne). 15000-20000 mAh-es elég lenne. Én ezt néztem ki, ezek mennyire megbízhatók? Van esetleg tapasztalat?

(#49390) Silent77 válasza nOvOp (#49389) üzenetére


Silent77
veterán

Azt felejtsd is el annyiért. :)
Xiaomi 10000-es most elég jó árban van.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49391) Zeki válasza nOvOp (#49389) üzenetére


Zeki
nagyúr

eredeti xiaomi vagy blitzwolf
banggod.com , gearbest.com

(#49392) huliganboy válasza nOvOp (#49389) üzenetére


huliganboy
addikt

Ezek fals adatok. Ilyet ne vegyél! Keress rá itt a fórumban a xiaomi power bankra. Megbízható, de mostanában nem túl olcsó :(

szerk: senki nem dolgozik, hogy ilyen gyorsak vagytok? :DD

[ Szerkesztve ]

(#49393) Silent77 válasza huliganboy (#49392) üzenetére


Silent77
veterán

Dolgozzon a szegény ember. :DDD Azaz én. :O

Nem megsértődni, ez egy mondás felénk. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49394) huliganboy válasza Silent77 (#49393) üzenetére


huliganboy
addikt

Én, is dolgozom halkan megjegyzem :))

(#49395) Mr.Csizmás válasza huliganboy (#49392) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindenki munkából ír, csak van aki be is vallja :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49396) nOvOp válasza Silent77 (#49390) üzenetére


nOvOp
senior tag

Ohhh! köszi a gyors hozzászólást mindenkinek! :)
Nézegettem azt is, csak azt kicsit nagynak tartottam, de akkor maradok annál.

(#49397) Silent77 válasza nOvOp (#49396) üzenetére


Silent77
veterán

Az 5000-es méretben nagyobb, de laposabb, könyebb.
Párom olyat használ.
Árban mondjuk a 10000-es éri meg legjobban.

A blitzwolf most jött ki egy 3350-es mini powerbankal, ha elég, az is jó lehet. Tapasztalat még nincs vele, nekem is úton van egy.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49398) vacs válasza draco31 (#49356) üzenetére


vacs
veterán

Pár hete érkezett:
Jelismétlős Xiaomi MiWifi Mini Router, innét.

Nekem egy Tp-Link 4300-as van, de nem túl erős a wifi-je.
Én ezt a problémát egy Xiaomi Mi WiFi Mini-vel oldottam meg, repeater (jel ismétlő) módba állítva.

Nagy családiban lakom, a Tplink se rossz cucc, de az emeleten a szélső szobában (ami épp az enyém) már nem volt jel, illetve kint az udvaron se (a két vastag fal miatt).
Kíváncsiságból egymás mellé téve, (kis túlzással) de kb duplája a hatótáv a Xiaomi-n, a szobámban is van jel!
Azóta repeater (jel ismétlő) módban használom, és hát besz*rás: a kert végében is tökéletes a jel, körbe a ház körül is van, pedig eddig sehol nem volt az udvaron. Héten valamelyik nap sétáltam haza és bekapcsolva maradt a telefonon (Nexus 5) a wifi és házunktól kb 30 méterre az úton jelzett a telefon, hogy új üzenet, mert már ott is fogta a wifi jelet!

Különösen ajánlott!

Más: valaki adhatna tanácsot ebben a kérdésemben, [link].

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#49399) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Banggoodra van most valami common kupon? Xiaomi 10000 power bankot rendelnék, illetve hozzá kiegészítőket, mik léteznek? A lámpát ismerem, az hol a legolcsóbb most? (banggoodon nem is találom sajna)

(#49400) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok,

samsung galaxy alpha telefonhoz keresek tempered glasst, olyan eladótól, aki jól csomizva küldi. Átnéztem az ajánlott eladókat, de ehhez a típushoz nem találtam. Van még olyan ajánlott eladó, ahol ehhez a telefonhoz is van, és tuti jó a minősége? Eddig mindig Nillkin tempered glasst vettem, de ehhez még nekik sincs.
Köszi

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.