Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) DJ. Ru$y válasza PainKiller13 (#49950) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor sem 5000 Ft.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49952) schawo válasza Raruh (#49948) üzenetére


schawo
titán

:F Szerintem nézd meg még egyszer :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49953) Flexy90


Flexy90
senior tag

Jó minőségű ez az expansys töltő? Szedte már szét valaki hozzáértő? Nem akarom, hogy felgyújtsa a házat. :F
Alap szabály nálam, hogy ami hálózati feszültségről megy, abból nem veszünk gagyi kínait.

Xiaomi Fan

(#49954) vtechun válasza Flexy90 (#49953) üzenetére


vtechun
veterán

Ez engem is érdekelne, mindenesetre rendeltem belőle 20-at, munkahelyen mindig nyaggatnak iPhone-osok, hogy adjak töltőt. Most már csak valami jó, bevált lightning kábelt ajánlatok. :) ami rendes árammal tudja tölteni a készüléket, sok olyat láttam már az olcsóbbak közül, melyek sokkal lassabban töltötték fel.

Ez a lightning kábel milyen lehet? Ettől az eladótól rendeltem anno ezeket a "Belkin" kábeleket, teljesen megfelelő a minőségük, de akkor fele ennyibe se került.

(#49955) DJ. Ru$y válasza vtechun (#49954) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Le van takarva a neve a képeken, 90%, hogy hamis termékről beszélünk.

Banggood-on nézz esetleg BlitzWolf kábelt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49956) Mr.Csizmás válasza DJ. Ru$y (#49955) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+Ugreen :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49957) norbert1998


norbert1998
veterán

Szerintetek az ilyen "másolatok" mennyire javasoltak az eredeti Arduino Uno R3 helyettesítésére?
Gondolkozom egy projectben, és hát durván a harmadába kerül a másolat az eredetinek, ha nem kevesebbe.

(#49958) w.miki válasza norbert1998 (#49957) üzenetére


w.miki
veterán

ha jól nézem, itt ajánlják.
Te mire használnád?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49959) norbert1998 válasza w.miki (#49958) üzenetére


norbert1998
veterán

CNC maró-ra.

[ Szerkesztve ]

(#49960) Kiglerx válasza norbert1998 (#49957) üzenetére


Kiglerx
tag

Én ilyet vettem:

http://www.ebay.com/itm/NEW-ATmega328P-CH340G-UNO-R3-Board-USB-Cable-for-Arduino-DIY-GHK-/371627224003?hash=item5686b56bc3:g:uXgAAOSwMHdXR8Bu

1 driver kellett hozzá a soros-usb illesztés miatt, és működött a gyári Arduino-s IDE-vel.

A válaszok készen vannak, csak jól kell kérdezni

(#49961) norbert1998 válasza Kiglerx (#49960) üzenetére


norbert1998
veterán

Aurdino-hoz is kellene az a driver, nem? Vagy csak ehhez?

(#49962) FireKeeper válasza norbert1998 (#49961) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az ilyen kínai klónokon általában valamilyen CH340 usb-soros átalakító chip van, amit nem mindig ismer fel a windows, ezért neked kell letöltened hozzá drivert. ezután mindenféle további mókolás nélkül tudod használni az arduino környezetben.

én egy nano-klónt vettem, driver telepítés után gond nélkül ment rá minden.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#49963) norbert1998 válasza FireKeeper (#49962) üzenetére


norbert1998
veterán

:R

Illetve egy ilyesforma gép kellene még hozzá, milyet javasoltok?

Lehetne kicsit olcsóbb, mint ez(10k) :B

(#49964) vtechun válasza DJ. Ru$y (#49955) üzenetére


vtechun
veterán

Igazából annyira nem zavar, hogy eredeti, vagy sem. Az a lényeg, hogy ne legyen gagyi.A Blitzwolf 2-3 ezer Ft körül nagyon borsos

(#49965) Raruh válasza DJ. Ru$y (#49949) üzenetére


Raruh
tag

Valóban! ^^ A tablet tokok dobták meg az árat, de mint a nyű. Azt biztos nem éri meg berendelni. 10db már 4500 pk. Áfával 8k-ra jön ki, annyiért még tescos akcióban is volt (800/db)

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#49966) DJ. Ru$y válasza vtechun (#49964) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem eredeti = gagyi, lehet felét sem tudja amit a hirdetésben ígér.

Nem akarlak rábeszélni semmi és lebeszélni semmiről, de én nem vennék "noname" kábelt főleg nem eBay-ről, nagyon nagy a minőségi szórás, és, ha valaki nem tesztelte már előtte az adott eladótól azt a terméket, akkor teljes zsákba macska.

Az ár pedig gondolom az Apple Cert. miatt olyan magas, gondolod, ha az amit néztél rendelkezne ilyennel, akkor ennyiért árulnák? Nem hiszem. És lehet, hogy ezt rosszul tudom, de valami olyasmi van az Apple-nél, ha nem Cert. eszközzel töltöd és meghal, akkor ugrik a garancia. (Mikor volt valami töltő kigyulladásos sztori, akkor olvastam róla talán.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49967) macilacus válasza norbert1998 (#49963) üzenetére


macilacus
senior tag

Ilyenre gondolsz :D
Lehet, hogy van olcsóbban is, de nem volt időm megnézni :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#49968) PainKiller13 válasza vtechun (#49964) üzenetére


PainKiller13
őstag

Lehet kapni több helyen is a Nokia CA-101 kábelt, annál nincs jobb ár/minőség arányban, tudja a QC-t is. Idehaza is 900-1000ft körül már kapni, nekem van itthon vagy 5 db, hát ezerszer jobb ezeknél a fosmartoknál.

Emellett telekom webshopban is árulnak csak ritkán van készleten, viszont árulnak vmi kínai csodát ők is (webshopon 1800 ft), tesómnak vettem, az is nagyon minőségi, azt meg hogy mennyire tartós majd pár év múlva kiderül :)

[ Szerkesztve ]

(#49969) zsiz válasza norbert1998 (#49963) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem ez van, ha ilyesmire gondoltál.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49970) DJ. Ru$y válasza PainKiller13 (#49968) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Oké, de ez mióta Apple Lightning?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49971) norbert1998 válasza zsiz (#49969) üzenetére


norbert1998
veterán

Da, tökéletes :R

(#49972) PainKiller13 válasza DJ. Ru$y (#49970) üzenetére


PainKiller13
őstag

Odáig nem olvastam vissza :DDD Van az is a webshopban, bár az már drágább, de szerintem mindenhol az. Általában aki applet vesz annak nem gond a 10ezres kábel :D

(#49973) Outlander válasza PainKiller13 (#49972) üzenetére


Outlander
őstag

Dehogynem... hitel csak 20 ezer ft-tól lehetséges.. ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#49974) Mr.Csizmás válasza vtechun (#49964) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2-3k drága egy epül cucchoz? :D LOL

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49975) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Ennél van jobb vétel, ha külső akksi kellene? Van már egy 5000-es xiaomi-m, de szerintem az nem bírna ki 4 nap fesztivált. ;]

(#49976) Mr.Csizmás válasza motoflug (#49975) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bestbuy, főleg hogy egy 500-assal olcsóbb a piros, és aranyszínű :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49977) DJ. Ru$y válasza motoflug (#49975) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van. $14.09 Banggood-on

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49978) schawo válasza norbert1998 (#49957) üzenetére


schawo
titán

Teljesen jók a klónok. Az Arduino egy nyílt projekt nyílt bootloaderrel, bárki megcsinálhatja. Van eredetim és van klónm is. Semmi különbség a használatban. Legfeljebb más drivereket kell feltenni. De ennyi. Utána ugyanaz, minden ugyanúgy működik.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49979) motoflug válasza Mr.Csizmás (#49976) üzenetére


motoflug
őstag

Az arany az első két képen elég rózsaszínnek tűnik. :DDD :F

DJ. Ru$y: Az általad linkeltnél vajon egyből feladják a rendelést?

(#49980) havri1


havri1
félisten

Rendeltem jó múltkor 100db csodaszivacsot, szürkét kaptam, fehér volt a képene, a leírásban egyik helyen szürke, másikban fehér.
Felajánlott 1 font kártérítést, nem éltem vele, nem azért írtam neki. Kértem inkább, cserélje a hirdetést, meg is tette, és csatolt egy levelet.
Talán így más nem esik ebbe a hibába :)

"Dear, you are so nice,
I have met many buyers everyday, and you are the best buyers I have ever met,
Thank you!
we have change the ad.
Pls keep in touch with us if any problem.
Hope to do more business with you in the future.
Best regards,
Rachel""

"

[ Szerkesztve ]

havri

(#49981) norbert1998 válasza schawo (#49978) üzenetére


norbert1998
veterán

:R

(#49982) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Azoktól kérdeznék, akik már vettek blitzwolf kis lámpát.
Ilyet :
[link]
Láttam kicsomagoló videót, van hozzá két kis csukló pánt, vagy mi az, és micro usb kábel.
Kérdésem lényege, a kábel. Az olyan minőségi kábel lehet, mint amit külön is lehet kapni. Vajon. Szép álom ? Mert, ha minőségi, marhára megérné inkább lámpát venni.

(#49983) DJ. Ru$y válasza motoflug (#49979) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

99%, hogy előbb feladják, mint a Gearbest... :K Megbízhatóbb bolt.

Sterilzona
Minősége szinte biztos, hogy jó, azért, mert valamihez adják még nem biztos, hogy silány. Viszont lehet, hogy nem tud 2.0-2.4A-t, ha a lámpát nem lehet ilyen áramerősséggel tölteni, akkor "spórolhattak" a kábelen, lehet csak 1A-t tud vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49984) cris78 válasza Sterilzona (#49982) üzenetére


cris78
őstag

Nekem van ilyenem, de őszinte leszek. Én még előrendelésben vettem, Van az már kb 2 hónapja. Akkor fel lett töltve, Minden éjszaka használjuk, de még nem kellett tölteni. Nem a saját kábelével töltöttem. Ne legyen már még egy madzag elől....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#49985) Sterilzona válasza DJ. Ru$y (#49983) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Ha csak 1 Amperos a kábel, akkor is megérné, nem ?
Kuponnal 1700 re le lehet hozni az árát, most, még akciós. S akkor, van egy fain lámpa és kábel.
Erősen gondolkodok rajta.
Nillkin kábeleim úgy is tönkrementek. Bár pénteken rendeltem 2A-s blitzwolf kábelt. De nyamvadt macska miatt, fogyó kellék :(

[ Szerkesztve ]

(#49986) Hurkafej válasza norbert1998 (#49963) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Ha esetleg van a közeledbe Lidl akkor ott is van ParkSide-ból,talán 160W, flexibilis toldóval és pár fejjel. Ha nem akarsz a lassú postával és az esetleges vámmal bíbelődni.

Hol tartasz a maró építésében? Mennyiből lehet kihozni egy ilyet?

(#49987) elszabi


elszabi
tag

A posta valami projektet futtat szerintem. Mert már a második küldeményt kapom meg, ami nem is nekem jött. Tuti ki van adva a postának, hogy megismertessék egymással a környéken élőket. Este át is ugrom és viszem a srácnak az okos karkötőjét (a borítékon lévő felirat szerint az lesz). Csak remélni tudom, h hasonló esetben én is megkapom majd a rendeléseimet.

(#49988) #04441088 válasza elszabi (#49987) üzenetére


#04441088
törölt tag

Emberségből jeles.
Nálunk töréstesztet végeznek. Minden olyan Kínából érkező csomag, ami nem fér be a postaládába be van dobva a lépcső elé(a kerítéstől amint a láda is van kb. 3 méter a lépcső), tehát nem szépen beejti, bedobja simán. Még nem tört össze nagyon semmi. :DDD

(#49989) interstate76 válasza #04441088 (#49988) üzenetére


interstate76
addikt

Törésteszt LOL

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#49990) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok valaki vett már esetleg, vagy használta a xiaomi yi otthoni éjjellátós kameráját? :F

"If you're good at something, never do it for free!"

(#49991) LallerHUN válasza #04441088 (#49988) üzenetére


LallerHUN
tag

Nekem is biztosra megy a postás. Egyik reggel majdnem akkorát rúgtam a csomagba mikor mentem el hogy csak na. Konkrétan odavágja az ajtó elé. Múltkor megkérdeztem hogy ez valami protokoll hogy így kézbesítenek vagy mi? Erre azt mondja hogy így nem húzzák ki a postaládából. Mondom oké. Következő kérdés: Miért az ajtóban landol a csomag ha kb 5 méter van a kerítés és az ajtó között? Válasz: Nagy volt a lendület....

(#49992) Siriusb válasza LallerHUN (#49991) üzenetére


Siriusb
veterán

:D

Szerencsére a mostani postásunk nagyon korrekt, szépen kézbesít mindent, egyedül a 100 darabos szivacsot nem hozta ki a bringáján, de az jogos is volt. :)

(#49993) interstate76


interstate76
addikt

Ma jött egy ilyen usb-s bt-adapterem aliról, tök jól működik. Egy 5.1-es Genius hangfalszettre dugtam rá, a párosítás pillanatok alatt ment és 5-6 méterről még simán és szépen átvitte a hangot. Ha első blikkre nem lenne egyértelmű: usb-n keresztül kapja a tápot és jack kábelen keresztül adja ki a hangot. Táp nem járt hozzá (én a laptopom egyik usb-jével és egy 5V 300 mA-es táppal próbáltam ki - mindkettővel kifogástalanul működött).

A bt-s hangátvitel jegyében egy ilyen CUBE X3 típusú, bt-s hangfalkát is hozott a postás. A párosítás szintén villámgyorsan ment és a mérethez képest igen jól szól. Házibulira nem elég, de telefonon történő zene- és/vagy rádióhallgatás, esetleg tévézés felhangosítására bőven megteszi - pontosan ez utóbbi lesz a dolga. Egyébként a rádió része is egész jól működik, feltéve, hogy be van dugva a töltőkábel a micro usb bemenetébe, mert egyébként (antenna híján) csak azok az adók jönnek be recsegés nélkül, amiket a házad fölé épített toronyról szórnak. :)

A micro usb-s töltőkábel/antenna másik fele usb apa ÉS jack dugó, azaz ezen keresztül történik a hangforrással történő vezetékes összeköttetés is.

Pendrive-val és memóriakártyával még nem próbáltam, de biztos úgy is megy.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#49994) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Ez megérheti? Úgy nézem innen jön szóval se vám se áfa nem jön rá.

(#49995) Ombre85 válasza interstate76 (#49993) üzenetére


Ombre85
tag

Nekem is van olyan USB-s BT adapterem, be akartam építeni a hifi erősítőbe, de sajnos ha nincs rá csatlakoztatva semmi, pár perc után kikapcsol. Folyamatos kapcsolatnál nincs vele gond, de aki ilyesmit tervez, mint én, annak egy nem elalvós fajta kell. Azóta kocsiban használom, mert ott régi még a fejegység és nincs BT.

(#49996) Janos250 válasza norbert1998 (#49957) üzenetére


Janos250
őstag

Nekem semmi gondom velük.
[link]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#49997) schawo válasza PainKiller13 (#49994) üzenetére


schawo
titán

Telefonok egy külön állatfaj, ne itt kérdezd, annak saját alfóruma van. Azon belül keresd a dual simes topikot. [link] Az biztos, hogy erre az árra plusz áfa már nem kerül.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49998) chatran válasza Sterilzona (#49985) üzenetére


chatran
őstag

Sehol nem szerepel a kábelen, hogy Blitzwolf. Meg max 30-40 centi hosszú. Én ki sem bontottam, tablet töltővel töltöm a kislámpát.
Ettől függetlenül a lámpa megéri az árát, minőségi termék, a fórumtárshoz hasonlóan kb én is két hónapja használom és még nem merült le.

(#49999) Mr.Csizmás válasza chatran (#49998) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó is az a lámpa, a hétvégén bojlerszereléshez jól jött a mágneses vége :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50000) interstate76 válasza Ombre85 (#49995) üzenetére


interstate76
addikt

Ezt jó tudni, hogy elalukál, köszi!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.