Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) zsolti72837 válasza zsolti72837 (#49098) üzenetére


zsolti72837
őstag

Közben megtaláltam, kétszer indítottam el a keresést, de semmi :F ?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#49102) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Gyerekek, csak ülök és pislogok, mint hal a szatyorban...

Azzal kezdtem, hogy megnéztem a rendelést, aztán a netbankom is csekkoltam.
Rendeltem az itt ajánlott sincerity-től 32GB micro SD-t, Samsung EVO+, 80/20-as sebességű.
2350,- Ft volt, korrekt.

Az egy dolog, hogy 8 napja rendeltem és már itt van (!), de valamit nagyon elcseszett:
2
db
jött


Külön feladva, külön borítékolva, külön lebélyegezve. (Tetszik a HK bélyeg design egyébként.)
Szóljak neki? Visszaküldeni nem fogom, mert az költség, de kifizetni sem, hiszen csak egyet rendeltem.

Innentől kezdve ha lelkiismereti kérdésből szólok neki, csak magammal babrálok ki, nem?

[moderálva]

Még poénnak álcázva sem hirdetünk szakmai topikban.

[ Módosította: Qru ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#49104) mirci18 válasza MittuDomain_ (#49102) üzenetére


mirci18
addikt

Megválaszoltad magadnak a kérdést.
Ha fasza gyerek vagy akkor szólsz neki ha meg igazi magyar akkor elhallgatod. ;]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49107) Mr.Grey válasza beg (#49012) üzenetére


Mr.Grey
tag

Felirat nélkül ugyanilyen mp3 játékos. Valódi 16 GB, ugyanaz a külső és belső.

(#49108) zeon.hu válasza MittuDomain_ (#49102) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jártam így, bár nekem egy borítékban jött 2 db (Nem sd kártya, Tempered glass, pláne első+ hátsó, ezt küldték duplán).
Én szóltam, megköszönték, hogy írtam és tartsam meg nyugodtan.
Szóval kicsiben lehetünk becsületesek, a nagyhoz meg úgysem férünk hozzá :)

#?*@&!

(#49109) nimfas válasza baandii (#49057) üzenetére


nimfas
addikt

(#49057) baandii:

Nekem Mipad 1-es van, 2 éve... nagyon sirály kis tablet, ez csak Android.
Tegra K1 proci van benne, ebbe lehet SD-t rakni, de nincs benne....

Ahogy néztem a teszteket Antutuban a 2-es változat kevesebb pontot csinál amit furcsállok :)

Akksija az enyémnek nagyon jól bírja, olcsóbban lehet rendelni Chuwi meg Onda márkát, de személyes véleményem szerint nem éri meg spórolni rajta. Ég és föld a kettő :)

(#49110) nimfas válasza interstate76 (#49090) üzenetére


nimfas
addikt

(#49090) interstate76: Van olcsóbb forrásod? Mert a posta (Kínából) Mo-ra 128 Dollár... több mint a projektor! :) Van Eu raktáros bolt? Én is nézegettem már, egy tesztet majd nyomj róla! Képekkel a kupis szobával :)

(#49111) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Tudtok valami tűrhetőbb minőségű bluetoothos fülhallgatót? Nem vágyom olyan sokra, de már unom kicsit a kábellel való bohóckodást futásnál. Valami bevált darab? Vagy új reménység? :DDD

(#49112) schawo válasza HUNgaroczel (#49111) üzenetére


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49113) HUNgaroczel válasza schawo (#49112) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Igen, ott már fel tettem a kérdést egyszer, de nem kaptam rá választ (még régebben). Nem 20k-s cuccra gondolok, valami olyasmi kéne ami bírja a futást, kényelmesebb mint egy kábeles és nem utolsósorban viszonylag olcsó. :U

(#49114) interstate76 válasza krisztianAMG (#49094) üzenetére


interstate76
addikt

Azt hiszem, maradok az itt kapott tanácsoknál, és roló lesz a dologból, vagy esetleg festett gipszkarton.

(#49095) Teplic és (#49097) lkksioskdl3 Köszi a rolós tippeket!

(#49099) syler123 A 3000 lumen valóban tutira kamu. Néztem róla netes videókat, már világos szobában is gyengécske a fényereje, nemhogy kültérben, nappal, szóval a 3000-től biztosan messze van. Én a foci EB miatt veszem meg, és vagy lesötétített szobában fogom használni, vagy kültérben, esti meccsekhez, haverokkal. Senkit nem fog érdekelni, hogy tűéles-e a kép a sarkokban is, a lényeg, hogy élvezhető szintű legyen a megjelenítés (persze ez relatív) és hogy jó legyen a hangulat! :K :C

(#49100) dugesz77 Ez is jó tipp, köszönöm!

(#49110) nimfas EU-s raktárban sajnos nem találtam meg sehol! Amatőr teszt mindenképpen lesz róla, de kupis szoba nincs, az nem én voltam! :N Én megőrülök a rendetlenségtől! :K

Gyerekek, köszönöm mindenkinek - ez a nekem való topik, nem a videophile környezet! :D

A tesztekre visszatérve (tudom, hogy más is ismeri a google-t, nem azért linkelem): elég sok van róla. Nyilván sem fényerőben, sem kontrasztban, sem színhűség terén nem éri el a sok százezer Ft-os vetítők szintjét, de nem is ez a cél a megvásárlásával. Olvasmányaim és a megtekintett YT-videók alapján sötét környezetben a jóval drágább vetélytársak szintjét hozza, bár néhányan panaszkodtak a sarkokban tapasztalható életlenségre (csak szöveg megjelenítésekor fedezhető fel, filmnézéskor és játékoknál nem), ill. arra, hogy kicsit hangos a ventije. Ez a 2 dolog egy kültéri, sörözős meccsnézésnél pont a lesz@rom-kategóriába esik, szóval alig várom, hogy kipróbálhassam! :D

Bocs, ha hosszú lett! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#49115) Laca1212 válasza Ciccuka (#49087) üzenetére


Laca1212
őstag

Pont olyan sosem lesz élőben mint a képen. :)

(#49116) TommyX_ válasza HUNgaroczel (#49113) üzenetére


TommyX_
őstag

qcy qy7 vagy a qy8-t nézd meg.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#49117) zsiz válasza Dluinet (#49084) üzenetére


zsiz
őstag

6k? Most vettem egy hónapja csapot, ha tudom, hogy ilyen olcsó én is elgondolkodtam volna rajta, mert nagyon bejön. Egyébként neked mi a tapasztalatod vele? Egy pár fotót is megköszönnék :R Amit vettem az is benne lett végül annyiban, sőt.. mert csövet is vennem kellett hozzá, sarokszelepet is (mondjuk azt mindenképp kellett). Plusz a sok rohangálás. Bár fene tudja, lehet hogy megérte, mert valami olyan csapot vettem 4k-ért, ami több más helyen is több mint 10k volt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49118) Hali1975 válasza Ciccuka (#49083) üzenetére


Hali1975
tag

SZia,
nekem hasonlo van es sajnos mar elegge vizkoves.
az enyem a bal also sarokban levore hasonlit. Az uveg kivulrol nem veszes/ott ugye hozzafer az ember.
De belul mar komoly vizkofoltok latszodnak es ahhoz persze nem fersz hozza.

Igaz itt nagyon kemeny a viz es eltelt 4,5 ev.
Udv

[ Szerkesztve ]

(#49119) baandii válasza nimfas (#49109) üzenetére


baandii
senior tag

köszi a választ és az infót :R csak netezésre kéne meg átlagos itthoni használatra, játszani nem akarnék vele...gondolom erre elég lenne.

(#49120) Dluinet válasza zsiz (#49117) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jól működik
viszont az asszony a fémek és a savak kapcsolatát nem teljes mértékben ismeri

mindegy, kinézete miatt most lecserélni, de az egyik legmegbízhatóbb csapom

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#49121) polcsy1


polcsy1
tag

Sziasztok!

Vett már valaki Xiaomi Piston Basic Edition-t? Tinydeal-en most jó ára van.

(#49122) krisztianAMG válasza interstate76 (#49114) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Hasonló felhasználásra én a BlitzWolf projektort nézegetem már egy ideje... Van elég pontom, így csak 66€-ra jönne ki. Ha HD felbontású lenne, egy percig sem gondolkodnék rajta (még 100$ körül sem).

(#49123) Ádám16


Ádám16
addikt

3.5-ös jack hosszabbítóból melyik ajánlott?
Legalább 2, de inkább 3 méteresre volna szükségem.

(#49124) Dluinet válasza Ádám16 (#49123) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ugreen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#49125) mirci18 válasza Ádám16 (#49123) üzenetére


mirci18
addikt

Én ehhez hasonlót vettem régebben.
Jól teszi a dolgát ráadásul nem gumi hanem szövet borítása van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49126) interstate76 válasza krisztianAMG (#49122) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, azt hiszem, tőled láttam a BlitzWolf linkjét, aztán valaki említette a CL720D-t, szóval innen indult, hogy kell! :K Nekem sajnos kevés pontom van, de szerintem ez a projektor pontbeváltás nélkül is vastagon megéri.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#49127) cikasz válasza MenőManó03 (#48997) üzenetére


cikasz
őstag

FM rádióhallgatás miatt ajánlották nekem ezt, de füles nem jár hozzá és az eladó sem válaszolt mikor az igényemet felvázoltam neki!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#49128) trebrona válasza polcsy1 (#49121) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tegyél linket, mire gondolsz!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#49129) Teplic válasza dugesz77 (#49100) üzenetére


Teplic
tag

Uhh, ez fajin lett.
Valami szürke festéket ajánlottak nagyon projektorhoz annak és fekete keretet a kontraszt miatt.
Gipszkartont is tényleg sokan nyomják, glettelve, festve.

de először sima falon is meg lehet nézni. ha néha van elővéve (és ha nem a másik topicba jársz) akkor a sima fal is lehet megfelel az igényeidnek.

(#49130) nimfas válasza baandii (#49119) üzenetére


nimfas
addikt

Én most is arról tolom, játszani is lehet rajta. Bár én inkább a logikai játékokat szeretem, de egy autós játék is simán megy rajta. :)

(#49131) Nestor16 válasza HUNgaroczel (#49113) üzenetére


Nestor16
senior tag

(#49132) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Köszönöm az ajánlatokat (#49116) Dj Tommy (#49131) Nestor16 !
Megnéztem őket, a QCY QY8-ról találtam nagyon jókat, mindenhol felmagasztalják, de van egy újabb verzió (több is), a QY12, az jobb lehet vajon? :U

(#49133) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Üdv! Jött ma az email a BGtől, hogy egy terméket nem tudnak küldeni, már nem lesz raktáron. De abban a rendelésben van más cucc is. Írták hogy elküldik ami van, ami nincs meg refund, és hogy akkor döntsek.
De hogy válszoljak? Régen volt hasonló levelem, de akkor volt benne pár link amivel úgymond válaszolhattam.
A rendelés oldalán sincs semmi extra. Írja emailt nekik?

Előre is köszönöm! :R

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#49134) kovisoft válasza HUNgaroczel (#49132) üzenetére


kovisoft
őstag

Futáshoz még ez a fajta füles lehet jó, többen dicsérték már itt. Nekem QY8 van, a hangjával elégedett vagyok, de annyira nem ajánlanám futáshoz, mert nekem sokszor még séta közben is hajlamos kiesni a fülemből a mérete miatt.

(#49135) Vertigo18 válasza kovisoft (#49134) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem ez van, tökéletes!

Majdnem 4 óra az üzemidő, ennyit azért nem futok... :) Leesni nem esik le, jól tart, jól i szól.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49136) kirkri válasza HUNgaroczel (#49132) üzenetére


kirkri
addikt

Én Bluedio N2-t vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve. A Bluedio Q5-ön is gondolkodtam, de végül maradtam az N2-nél.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#49137) Vertigo18 válasza kirkri (#49136) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem ezekkel pont az előbb említett dolog a problémám, hajlamosak kicsúszni a hallójáratból.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49138) kirkri válasza Vertigo18 (#49137) üzenetére


kirkri
addikt

Szerencsére nekem nincs ilyen problémám vele.
Engem a fül mögé akasztandó tartó zavar, ezért azokat eleve kizártam.

21 éve a Prohardveren! ™

(#49139) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!

A munkahelyemen bemászkálnak a műhelyünkbe és néha még tűnnek is el dolgok. Azt gondoltuk, hogy kitáblázzuk, hogy kamerával őrzött terület és teszünk be eldugva kamerát :DDD
Mi erre gondoltunk. Szerintetek jó ez vagy van valami jobb ötletetek?

Előre is köszi a segítséget

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#49140) stb123


stb123
tag

Hali!
Az az eladó megvan, aki az üvegfóliát buborékos borítékban küldi el?
:F

(#49141) schawo válasza stb123 (#49140) üzenetére


schawo
titán

Igazi zseni

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49142) huliganboy válasza macilacus (#49139) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem tudom milyen személyiségi jogokat sérthet ez... meg van ennek a megfelelő jogszabályi környezete!

(#49140) stb123 :W Ezért rendelek csak olyan eladótól akinek az ilyen termékei alatt van pár száz-ezer értékelés.... Most is rendeltem K3 note tempered glasst, olyan eladótól akinek ebből a termékből 1400 eladása volt... tegnap meg is jött, de a postás nem tudta bedobni mert nem bubis "acskóba" jött :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49143) macilacus válasza huliganboy (#49142) üzenetére


macilacus
senior tag

Már most kiraktuk, hogy "Biztonsági kamerával őrzött terület" és minden a műhelybe dolgozó ember beleegyezett. Szerintem ez elég így :DDD bár ebbe a mai világba ki tudja :F

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#49144) bul07 válasza stb123 (#49140) üzenetére


bul07
nagyúr

Linkelhetnéd hogy pontosan ki ez az eladó hogy eltudjuk kerülni

Én tőlük rendeltem már és bolond biztosan be voltak csomagolva [link] , [link]

(#49139) macilacus

Ezt olvasd el én ilyen kamerával szemezek egy ideje

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49145) szakalistvan válasza macilacus (#49143) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Inkább rakjatok be egy zárat és másoltassatok kulcsot.Nálunk nincs kamera (senki se nézegesse mennyi kütyüt veszek ebay-en:D ) de kártyás beléptető van egy mágneszárral. 5 rugóból kijön egy normális zár + kulcsok.

(#49146) huliganboy válasza macilacus (#49143) üzenetére


huliganboy
addikt

Egyébként tegnapi napon kaptam 4 csomagot a postaládámba+1 értesítőt.

boldogan bontom a csomagokat, mikor az egyiknél megállt bennem az ütő, egy full csipkés fehér szexi "ruha"(?) volt benne. akkor nézem, hogy nem is az én nevemre szól... na mondom nesze, így tűnnek el a csomagok...

Lementem a földszintre, de nem volt ilyen névre postaláda (de amúgy is kézbe adtam volna, ne hogy jelentgesse a postát, hogy bontott a csomag), de rajta volt a telefonszáma a csomagon, felhívtam és átadtam a hölgynek a csomagot. Nem győzött hálálkodni.

Remélem más is így jár el ha az enyém hozzá kerül. Meg volt a napi jótettem :DDD

(#49147) beg válasza huliganboy (#49146) üzenetére


beg
veterán

Azért a biztonság kedvéért (és csakis tudományos célzattal) megnéztem volna, hogy tényleg az ő mérete-e ha felveszi :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49148) Mr.Csizmás válasza macilacus (#49139) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az érintett területen dolgozókkal alá kell íratnod, hogy megfigyelt területen dolgoznak, különben perelhetnek :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49149) huliganboy válasza beg (#49147) üzenetére


huliganboy
addikt

Háát a gondolataimban megfordult :DDD , de ott volt a kislányom és blokkolta a gondolataimat

(#49150) bul07 válasza huliganboy (#49149) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát még ha az asszony bontotta volna ki és nem az ő mérete :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.