Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49701) Beni2360 válasza spidersoft (#49636) üzenetére


Beni2360
félisten

Már bocsi de mióta Viszont a menet nem szabvány ¾"-es,-egy 25.4mm thread Garden Stretch Hose Adaptor méret?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49702) interstart válasza bugizozi (#49694) üzenetére


interstart
tag

Szia,
Az eredeti ára olyan 10k körül volt, pontokkal le lehet vinni 8,7k-ra, ezen kívül semmilyen költség áfa vagy vám nem jött rá. Kb 2,5hét volt az átfutási idő.

(#49703) atyca válasza -ZeeZee- (#49690) üzenetére


atyca
senior tag

Picit lejjebb görgetsz....Ott már csak 30 m.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#49704) csadi0011 válasza twine (#49695) üzenetére


csadi0011
őstag

A héten jött meg egy 54mm-es: #49555
Win7 (asszem)32bit rendszeren lett próbálva.

(#49705) twine válasza csadi0011 (#49704) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm, olvastam a hsz.-od, épp "tőled" indult az ötletelésem ;) :R

(#49706) vacs válasza interstart (#49687) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Nekem Xiaomi MiWifi Mini Router-em van, imádom, itt írtam róla.

A tiédnek mennyire erős a wifije?
Enyém az 1+1 antennával alázza a Tp-Link 4300-at, és mivel a tiéd már 2+2 antennás, ezért gondolom még erősebb.
Tudnál írni róla pár sort?!
Az is jó ha ide írsz: Xiaomi Router Mini AC Intelligent Wifi Dual Band Max 1167Mbps.

bugizozi: simán át kell jönni-e, enyém is átjött!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#49707) wwenigma válasza vacs (#49706) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gigabites LAN-nal jo lenne de igy 100-zal nem jon be. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49708) mirci18 válasza trebrona (#49450) üzenetére


mirci18
addikt

Abba bele se merek gondolni hogy amelyik olcsó kínai cucc büdös a gyárban ahol készül milyen szagok és körülmények lehetnek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49709) mirci18 válasza norbert1998 (#49510) üzenetére


mirci18
addikt

én kintről biztos nem vennék semmi ehetőt.
A csodaszivacs után amit használok ki tudja mit raknak ezekbe az édességekbe.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49710) interstart válasza vacs (#49706) üzenetére


interstart
tag

Tudok róla pár sort írni, habár nincs sok összehasonlítási alapom az előző szériával. TP-Link WR740N routerem van, azzal összehasonlítva szembetűnő a különbség, mert ott is van jel a Xiaomi esetében, ahol a TP-Link már elvérzett.
(Wifi analyzerrel vizsgálva azonos ponton, mind2 routert működtetve: TP-LINK: -80dBm; Xiaomi: -45dBm).
Tegyük hozzá, mondjuk, hogy nem egy árkategória.

Panelba lett véve, ahol lassan több az egy főre jutó wifi állomások-, mint az ott lakók száma, úgyhogy ezért jutott erre a választás. Na meg mindenki 2,4ghz-en tolja az adatot és senkinek nincs még perpill 5ghz-es routere, úgyhogy "talán" kevesebb is az esély az interferenciára az állomások között, mint amúgy.

A LAN sebessége meg igen...kevés nekem is, de ahol fogják használni, ott erre nagyon nincs is igény, a jó wifi meg az USB port volt a kiválasztási szempont, arra meg szerintem megfelel bőven.

[ Szerkesztve ]

(#49711) twine válasza mirci18 (#49709) üzenetére


twine
addikt

Bakker.....nem szólt senki, hogy a csodaszivacsot, nem enni kell, hanem takarítani vele? ;] :DDD
Vagy,,,,,,nem értem a gondolatmenetet...a csodaszivacs vegyii árú, az édesség meg étkezési célokat szolgál nem? :U :D
Mit raknának az édességbe szerinted amit itthon nem?
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy vegyél kintről édességet,,mindenkinek szíve joga....csak ez a "vajon mit rakhatnak bele az élelmiszerbe" dolog, kezd szvsz. kicsit túlfújt lenni....
Ott is emberek és gyerekek élnek,,nem ufók..... :U

Más a szilikonos, műanyag sz@rfos konyhai "rákkeltő" eszköz, amit 100+ fokon belesütsz, és főzől a kajába ...természetesen azt is másképp kezelem...

(#49712) Mr.Csizmás válasza mirci18 (#49709) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

japánból tuti hogy jobb minőség jön, mint amivel itthon dolgoznak :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49713) Zeki válasza Mr.Csizmás (#49712) üzenetére


Zeki
nagyúr

Miért tuti?
Az Uniós csatlakozás előtt voltak olyan területek, ahol nálunk az élelmiszerbiztonsági előírások szigorúbbak voltak.

(#49714) mirci18 válasza twine (#49711) üzenetére


mirci18
addikt

Vicces vicces magas labda volt.
Arra gondolok hogy árulnak egy olyan szivacsot ami egészségre ártalmas anyagokat tartalmaz.
Akkor mi az esélye hogy az édességben minden anyag megfelelő.
Én pl semmilyen olyan műanyag terméket sem vennék kintről amibe itthon étel vagy ital kerülhet mert ki tudja azokban is mik vannak.

Én azért abban jobban bízok hogy itthon bevizsgált és engedélyezett termékek kerülnek a polcokra.
ellenben kintről bármit be lehet szerezni valós gyártói háttér nélkül.

Azért a kínai tej és melanil botrányok után ahol babáktól kezdve gyerekeken át több tízezer embert mérgeznek nem lennék olyan biztos az állításodban hogy ott is ugyanaz a minőségpolitika zajlik mint nálunk.

Arról nem is beszélve hogy lehet napi szinten látni hogy kint az élelmiszerhamisítás milyen méreteket ölt.
Műanyagaból készült rizs.Kamu főtt tojás stb.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49715) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#49714) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt úgy írod, mintha itthon/Európában nem lehetne beszerezni a csodaszivacsot. Például, de számtalan találatot ad a google is.

Ennyi erővel itthon sem minden klappol.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49716) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#49715) üzenetére


mirci18
addikt

Na látod ezt én sem értem hogy rákkeltő anyagból készült szivacsot itt hogy mernek forgalomba hozni.
Na mindegy mindenki azt vesz amit akar.
Én biztos meggondolnám kétszer is hogy kintről vegyek e élelmiszert.

Apropó csodaszivacsból van e már biztos forrás mert szeretnék vagy 100 db.-ot rendelni.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49717) Outlander válasza mirci18 (#49716) üzenetére


Outlander
őstag

A sonka meg a szalonna is rákkeltő.... sőt igazából minden az.

Mindmeghalunk!!!4444!!!444!négy44!négy

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#49718) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#49716) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Még véletlenül sem akarok meggyőzni senkit, de én vettem már Japán snack csomagot, és 98%-a még európai ember számára is fogyasztható volt, a másik 2%-ot meg a finnyásságom számlájára írom. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49719) mirci18 válasza Outlander (#49717) üzenetére


mirci18
addikt

Komolytalan viccekkel cikkekkel nem foglalkozom.
Mert manapság mindenre rásütik hogy rákkeltő.
De párhuzamot vonni egy füstölt sonka és egy azonosíthatatlan eredetű élelmiszer között szerintem nem lehet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49720) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#49718) üzenetére


mirci18
addikt

És az a 2% milyen ízű volt ami annyira rossz volt?
Mennyivel volt másabbak ízvilágra ezek a japán cuccok mint a magyarok?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49721) KTU válasza vacs (#49706) üzenetére


KTU
addikt

A több darab antenna általában nem nagyobb sugárzott területet jelent.
Hanem azt, hogy általában több eszközt képes egyszerre stabilabban kiszolgálni.

Nekem is Xiaomi MiWifi Mini Router-em van.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49722) wwenigma válasza Outlander (#49717) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem akarsz kockáztatni?! Szalonnát, kolbászt korlátlan mennyiségben ÁTVESZEK! Ne küldd magad a halálsorra! Cselekedj most!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49723) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#49720) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ismerősünk tud japánul és lefordította, hogy mi volt, ha jól emlékszem darált hal szójaolajban áztatva. Mindezt úgy képzeld el, hogy kb. 3 db papírlap vastagságú "lap" és olyan szinten van összetömörítve, hogy elrágni alig lehet.

Az ízek pedig hasonlóak, egy kicsit talán túlfűszerezettek, volt egy olyan ami csirkemell ízesítésű kukorica golyó (mint az itthoni kukoricarudak), szó szerint erős sült csirkemell íze volt. Aztán volt valami rák ízesítésű hasonló dolog, nekem az sem jött be, de barátnőm arra nagyon rákattant. Akkor leves ízű tészta kis zacskóban, szárított tészta egy az egyben, meg van fűszerezve és nassolják. Most így hirtelen ennyi ami "mélyebb" nyomot hagyott bennem. Akartam róla írásos tesztsorokat, de aztán ez elmaradt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49724) Outlander válasza wwenigma (#49722) üzenetére


Outlander
őstag

Nem hagyhatom hogy egyedül szállj szembe velük... :N

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#49725) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#49723) üzenetére


mirci18
addikt

Mindíg is tudtam hogy érdekes izlésük van de azt hittem ennél extrémebb mint a sok túlfűszerezett étel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49726) madgie válasza DJ. Ru$y (#49718) üzenetére


madgie
titán

Sógornőm volt Japánban meg Malajziában, hozott snack-eket, hát nem voltam oda az ízükért:D

[ Szerkesztve ]

(#49727) oriic válasza DJ. Ru$y (#49718) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Snakcből is van ám ezer fajta. :D

Live-Die-Respawn

(#49728) DJ. Ru$y válasza oriic (#49727) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért írtam párat, ami benne volt a csomagban, mindenesetre érdekes az ízlésük, de csak a halas téma volt olyan, hogy majdnem kijött tőle ami lement, a többit meg lehetett enni és voltak benne jók is. Umaibo-ra ha rákerestek 3-4 íz volt a pack-ban mindegyik finom volt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49729) maestro87 válasza twine (#49711) üzenetére


maestro87
őstag

Én csak egy kérdést tennék fel élelmiszer rendeléssel kapcsolatban.
Honnan tudjátok, hogy nem egy Japánban már betiltott édességcsomagot rendeltek ebay-ről? Még ha egy megbízhatóbb japán webáruházból rendelnétek, akkor nem szólnék semmit, de ebay-ről kaját rendelni....
A szavatossága sem biztos hogy ellenőrizhető japán nyelvtudás nélkül. :N

(#49730) twine válasza maestro87 (#49729) üzenetére


twine
addikt

"A szavatossága sem biztos hogy ellenőrizhető japán nyelvtudás nélkül."

Google fordító
Rendkívül okos ;) Épp mint a fórumozók nagy része ;] :DDD

Nem ám megsértődni.... ;)

A lényeg, hogy én ezt a szálat már nem vinném tovább, nem véletlenül nem is reagáltam a tovább görgetett gondolatokra!
Részemről ott le is van zárva a dolog, hogy én is elmondtam a véleményem épp úgy, ahogy mindenki más, aki egy másik véleményen van,,,számomra a téma közel sem ér annyit, hogy erről "PH szintű" élelmiszer kémiai eszmecserét kezdjek el folytatni.... ;)
Pont ugyanúgy nem tudja az "ellenző" tábor sem bizonyítani azt, hogy "lejárt, rákkeltő,gyíkká változtató anyagokat rendelnek kintről", mint ahogyan én sem tudom bizonyítani az ellenkezőjét...
Ez meg értelmetlen szájkarate :U

PS:

Az életben nem rendeltem még japánból, kínából élelmiszert....de ettől még véleményem van a témáról...

[ Szerkesztve ]

(#49731) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#49729) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Meg fogsz lepődni, de számokkal van a szavatosság rajtuk. És egyik sem volt lejárva, dátum szerint. :DDD Közel 100%-os eladótól vettem, szóval ilyesmi fel sem merült bennem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49732) maestro87 válasza twine (#49730) üzenetére


maestro87
őstag

Azt a kamerás fordítót már próbáltam, nem sokat ér. Tetű betűméretnél meg gondolom még annyit sem.
Persze be lehet képernyő billentyűzeten is pötyögni a japán karaktereket egyesével, már akinek van ideje rá.:)

Amúgy megsértődtem. :DDD

(#49731) DJ. Ru$y: Nálunk mindig van itthon néhány ukrán élelmiszer amin szintén számokkal van feltüntetve a dátum, de azt már nem tudni, hogy a gyártási vagy lejárati. Volt már, hogy csak a gyártásit tüntették fel, aztán találja ki az ember hány hónapig jó. :W

De én sem akarom itt tovább folytatni. Élelmiszer topic nincs? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49733) cris78


cris78
őstag

Mi Band2 a Banggood-on :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#49734) schawo válasza mirci18 (#49716) üzenetére


schawo
titán

Ezt a szivacsot a BASF gyártja Németországban, amelyik egy vegyipari cég, és mint olyan, a világ legnagyobbja. A kínaiak csak nagy tételben vásárolják, és felvágják kisebb darabokra. Az anyaga melamingyanta-hab, ami önmagában nem rákkeltő.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49735) L4mie válasza cris78 (#49733) üzenetére


L4mie
veterán

ennek vajon meddig fogja bírni az akkuja O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#49736) nOvOp válasza cris78 (#49733) üzenetére


nOvOp
senior tag

Érdekes, miért nincsenek saját képek róla? Ezen az oldalon egy dettó ugyanolyan kép van róla előlről...

(#49737) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Sziasztok!

Valaki rendelt már úgy ebayről, hogy shippingnél "Spedizione internazionale standard" volt megadva?
Az áru helye hollandia, és én elsőre arra asszociáltam, hogy akkor olasz postával küldik amit nem is értek, hogy hogyan lehet.. Vagy ez akkor ugyanaz mint a kínaiaknál a "free international shipping" csak valamilyen anomália folytán olaszul van kiírva?
Igazából az egészből a lényeg csak annyi lenne, hogy remélem nem egy hónap lesz amire ideérkezik, mert direkt ezért rendeltem EU-ból.. :S

(#49738) L4mie válasza nOvOp (#49736) üzenetére


L4mie
veterán

még csak előrendelés, sőt pár kép még 1s-ből van :D
szóval szerintem ezt még csak épphogy gyártják, nyárra lesz belőle valami.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#49739) mirci18 válasza schawo (#49734) üzenetére


mirci18
addikt

Aha értem.
Akkor csak közvetlenül a nyelőcsövünkkel és tüdőnkkel ne érintkezzen.

Szivacs vásárlási tippje senkinek nincs?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49740) retesz147


retesz147
addikt

esőmérőt vásárolt már valaki kintről? ilyenre gondolok vagy hasonlóra...
kicsit nevetségesnek érzem a 2k-t egy műanyag "edényért"...

hogy lehetne rákeresni? mert "rain gauge" néven szintén 2k ért dobál ki találatokat....

köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#49741) beg válasza retesz147 (#49740) üzenetére


beg
veterán

2.7 USD üveg, nincs tartója.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49742) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Már talán kérdeztem korábban. Tudna valaki linkelni(akár itthonról, sőt az lenne a legjobb) hasonló csavarozókészletet csak valóban mágnesest? Ne csak a bitfejet fogja meg, hanem a csavart is. Természetesen minőségit. :R

[ Szerkesztve ]

(#49743) Beni2360 válasza KaiotEch (#49742) üzenetére


Beni2360
félisten

órás csavarhúzó mágneses? :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49744) zsiz válasza mirci18 (#49739) üzenetére


zsiz
őstag

Rendeltem nemrég ebayről két eladótól is 20-20 darabot. Ha megjönnek majd összehasonlítom őket egymással, meg azzal ami még a múltkori rendelésből (egy 3. eladótól) van itthon.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49745) retesz147 válasza beg (#49741) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi, de inkább műanyagra gondoltam....

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#49746) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Ilyen autós légterelőre hogy keressek ebayen? Vagy hol a legolcsóbb?

Xiaomi Fan

(#49747) fant0mi válasza Flexy90 (#49746) üzenetére


fant0mi
addikt

Wind deflector

Egyebkent nekem szatunas van. Tokeletesen meretpontos.

[ Szerkesztve ]

(#49748) ZS3NI válasza Flexy90 (#49746) üzenetére


ZS3NI
őstag

Szerintem ezt nem tudod olcsón "megúszni". Én a helyi UNIXban vettem, itt viszonylag jó áron volt. Asszem 8-10k-t fizettem.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#49749) beg válasza Flexy90 (#49746) üzenetére


beg
veterán

Én inkább venném a szatunásat. Nem hinném, hogy találsz, de ha igen vagy nem lesz olcsóbb, vagy nem passzol, vagy gagyi.

Ezzel meg támogatod a magyar fröccsöntőipart :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49750) KaiotEch válasza Beni2360 (#49743) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem konkrétan órás kell, csak belinkeltem egyet, hogy ilyesmi készlet, amiben van toldó is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.