Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50401) Saccco válasza 0021666 (#50392) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem ne vedd meg.

Package: 1x Sunglass(without box) - Nem adnak dobozt se.

Itt kapsz eredetit a teljes csomaggal.
Egyébként én is pont ezt néztem ki. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50402) trebrona


trebrona
nagyúr

Én ezt a VEITHDIA-t rendeltem feketében.
Tok, törlőkendő rendben. Szemüveg valóban polarizált, ez is ok. Ellenben nekem valahogy merev, rideg maga a keret, nem mondom, hogy nem jó, vagy nem kényelmes, de azért mégsem egy polaroid. :)
9 nap alatt kézben, ez viszont pozitív. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#50403) spidersoft válasza zeon.hu (#50400) üzenetére


spidersoft
senior tag


Írja, hogy mennyi pontod van (your points) és hogy mennyit enged a vásárlásra (available points), majd beírod fölötte a kis kockába, végül mellette a redeem gombbal alkalmazod a pontokat. Valamiért nekem elsőre nem hagyta, nem jelent meg ez a kompett pontos rész, de másodjára (kiürítettem a kosarat, majd újra betettem a terméket) már jó lett :)

(#50404) zsiz


zsiz
őstag

Ilyen vízálló csatlakozót nem tudtok valahol olcsóbban?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#50405) Bence123 válasza Met (#50393) üzenetére


Bence123
tag

Arra a legjobb. Nagyon szép fényes lesz tőle a króm, csak hát pár nap és mintha mi sem történt volna... :N

Multiméter: ha a profikra hallgatsz, közelébe sem mész az olcsó multiknak. Ha viszont nem érdekel a profik véleménye, és olyan vagy mint én, bőven elég pl. egy XL830L, nekem ilyen van, régóta és sokat használom szinte minden funkcióját, én nagyon megvagyok elégedve vele. Igen, tényleg kissé gagyi, nincsenek olyan funkciói mint egy 15 ezres multinak, de pont ezért nem kerül annyiba :) Vettem az elején hozzá egy szilikonos kábel szettet, meg most egy ilyet, ezek nem kötelezőek, de kényelmesebbé teszik a munkát.

#50394: Nem tudom, mennyire plug and play megoldás érdekel, de leírom én hogyan csináltam meg a konyhában:
- bármilyen eladótól 5630 típusú (60 led/méter) melegfehér ledszalag, a kellő méretben, konyhában nem árt a "vízálló", burkolt
- egy ilyen(kapható csatlakozó nélkül is) távirányító modul hozzá, de rakhatod kapcsolósra is simán, ez nem kötelező, csak kényelmes
- valamint ez a 18wattos tápegység hozzá, sajnos ezt is szerelni kell, de jó áron van. Kapható banggoodon is de alin a legolcsóbb, ezelőtt $2,43-a leakciózva vettem belőle hármat

Más:
Mindenki aki nem hitt az usb-s forrasztópákában.... vegyen egyet és lepődjön meg :D Nem mondom, hogy ezzel fogtok vastag kábeleket forrasztani, de nem is erre való. Kellemesen csalódtam benne.

[ Szerkesztve ]

(#50406) huliganboy válasza dugesz77 (#50399) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát olvas bele az androidos boxok topicba... ezekkel mindig van valami. RPI2 meg szerintem elég, nekem is az van!

(#50407) csadi0011


csadi0011
őstag

Ebay-en lehet valahogy hamisított/másolat cipőt, vagy ruhát keresni? Mondjuk márka szerint.

(#50408) zeon.hu válasza spidersoft (#50403) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

(előbb gyűjtögetek még pontokat akkor :) )

#?*@&!

(#50409) dugesz77 válasza huliganboy (#50406) üzenetére


dugesz77
őstag

Mindegy rendeltem egyet. 10/5 $ kuponnal 6270 Forintot vont a bank. Annyit talán megér. Zero-t lehet lecserélem a második tv-nél azt én lassúnak találom kicsit. Előtte azért összemérem a RPI2 ellen mit tud ;]

(#50410) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Ezekkel van valakinek tapasztalata? Futáshoz kellene.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#50411) Saccco válasza csadi0011 (#50407) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt ne erőltesd, mert törvény- és szabályellenes.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50412) spidersoft válasza Bence123 (#50405) üzenetére


spidersoft
senior tag

Erről a pálkáról van szó? Ha van charger doctorod (esetleg valami kellő áramot biztosító forrásod, power bank vagy fali töltő), megtennéd, hogy rámérsz, hány Ampert vesz fel? Köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#50413) Laca1212 válasza spidersoft (#50397) üzenetére


Laca1212
őstag

Be is rendeltem egyet BG-ről. 3077,-re jött ki pontokkal az ezüst.

(#50414) Zoli2016


Zoli2016
csendes újonc

Sziasztok! eBay-en rendeltem egy memóriakártyát ami sajnos hibás volt és pénz visszatérítést kértem amit teljesíttet is az eladó. PayPal fiókomba látható a completed menü alatt hogy érkezett egy utalás de a PayPal egyenlegemhez nem adódót hozzá az összeg, ez miért lehet.

(#50415) nimfas válasza Zoli2016 (#50414) üzenetére


nimfas
addikt

Talán a bankkártyára ment vissza.... ;]

(#50416) Zoli2016 válasza nimfas (#50415) üzenetére


Zoli2016
csendes újonc

Szia! nincs a kártyámon.

(#50417) Silent77 válasza Zoli2016 (#50416) üzenetére


Silent77
veterán

Kártyára pár nap, 3-4 általában, de azt is látnod kell paypal előzményben.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50418) KL48 válasza Nestor16 (#50384) üzenetére


KL48
tag

Nekem anno május 3-i rendelésben a sushi készítő 304 (!!!) forintért jött meg 26-án.

(#50419) Dealer95 válasza KL48 (#50418) üzenetére


Dealer95
őstag

Nálam is már kb. 1 hete itt van a sushi készítő :)

(#50420) Bence123 válasza spidersoft (#50412) üzenetére


Bence123
tag

Igen. 1,4 ampert vesz fel xiaomi powerbankból, szóval még csak nem is 8, hanem 7 wattos. Tényleg kellemes darab,most forrasztottam be egy pi zeroba a gpio pineket mindenféle kelletlenség nélkül. Van róla sok videó a jutubon, én ennek a megnézése után gondolkoztam el rajta, hogy talán nem is olyan rossz, mint amilyennek tűnik, és tényleg:) Kéne rá egy on/off gomb, kissé zavaró ez a érintős-lekapcsolós dolog de könnyen alakítható, nincs benne sok elektronika, ki is derül a videóból...

(#50421) Predator2 válasza zeon.hu (#50348) üzenetére


Predator2
addikt

Nekem nincs ilyenem, de jónak tűnik, a márka is ajánlott. [link]

Keréknyomás mérőnek most vettem egy ilyet:[link]

Pontosnak tűnik, az nem tetszik benne, hogy sok elem kell hozzá ( a méréshez csak 1)
Egy másik topikban ezt dícsérték:[link]

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50422) Predator2


Predator2
addikt

Illetve ha már Ugreen, vásároltam egy ilyen USB3.0 kábel hosszabbítót. Nagyon szorosan illeszkednek benne a cuccok. A múltkor azt hittem letépem a PD csatlakozó részét annyira szorult.

Utána jártam a Ugreen Sata to USB 3.0 Adapter Cable Hard Disk Driver SSD Sata HDD Converter kábelnek.

Támogatja 4TB-os HDD-t.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#50423) zeon.hu válasza Predator2 (#50421) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#50424) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gillette mach 3 (Turbo) pengét honnan lehet olcsón venni?

#?*@&!

(#50425) madgie válasza Met (#50393) üzenetére


madgie
titán

Raksz egy kis citromsavat egy kis tál vízbe, áttörlöd sima szivaccsal, oszt csók. Erre pont nem kell szerintem ez a csodaszivacs.

(#50426) spidersoft válasza Bence123 (#50420) üzenetére


spidersoft
senior tag

Tehát számítógép USB-ről nem érdemes táplálni -- erre voltam kíváncsi, hogy miképp működik. Lehetne a 7W úgy is, hogy csak arra a pár másodpercre 7W, amikor bekapcsolom, egyébként valami kapacitásban/akkuban tárolja az energiát, amit a várakozó idejében USB2-kompatibilis árammal szív magába. Persze ez már nem biztos, hogy beleférne az 1400Ft-ba, de Kína sok csodát rejteget :DDD

Vastagabb hegy nem létezik hozzá? Valamiért úgy érzem, hogy a videón a nagy padek forrasztásánál nem is annyira a 7W kevés, inkább a hegyben tárolt hőenergia.

Köszönöm a felvilágosítást, rendelek is egyet :R

(#50427) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Zoknicsipeszre hogyan keressek ebayen? :D

(#50428) Krogoth válasza -secret- (#50427) üzenetére


Krogoth
senior tag

socks clips talán.

(#50429) -secret- válasza Krogoth (#50428) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#50430) Beni2360 válasza zeon.hu (#50423) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem van egy ilyen Ugreen New 2.4A 1A Dual USB Car Charger szivartöltő szintén az alitól nagyon megéri az árát szuper.
A 2A=1.86A tud
1A= 0.96A tud.
Nincs melegedés jól fekszik a helyin passzentos.10 pont./10 pontból
Máj.06.-án rendeltem és a hét elején már itt volt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50431) zeon.hu válasza Beni2360 (#50430) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Utánanézek majd.

#?*@&!

(#50432) regos


regos
tag

üdv
nagy nehezen jóváirták a pontjaimat.Igaz 3 morcos levél után 60 pont helyett 100-at ajánlottak fel.
Gondolkozom ezen:
[U8S Smart Bluetooth 3.0 Watch Outdoor Sports Smartwatch]
vagy tudtok linkelni esetleg jobb alternatívát?
Igazából csak kiváncsi lennék rá,ha nem jön be eladom.
Érdemes szerintetek ezt rendelni ?
1-2usd lenne igy,de nem konyítok a témához.
üdv

[ Szerkesztve ]

(#50433) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Ilyen kábelt keresek headsethez. A közepén lévő fekete izé, az mikrofon.
Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#50434) trebrona válasza balazs1956 (#50433) üzenetére


trebrona
nagyúr

Például: [link]

De ha még fonott is legyen: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#50435) DJGABI válasza regos (#50432) üzenetére


DJGABI
addikt

igen, arra bőven jó h kipróbáld és elmenjen a kedved az olcsó okosóráktól :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#50436) balazs1956 válasza trebrona (#50434) üzenetére


balazs1956
senior tag

:R
Jól néz ki a fonott, de az egész fejhallgatóval együtt volt 3700 Ft.(Lidl).
Fonott volt az is, de 5 hónapig birta, kizárólag íróasztal mellett telefonálásra használva, kímélve:((

[ Szerkesztve ]

(#50437) trebrona válasza balazs1956 (#50436) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ja, hogy olcsó is legyen. :)

~350 Ft

Ha ezt a verziót nézegeted, még olcsóbbakat is találsz.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#50438) balazs1956 válasza trebrona (#50437) üzenetére


balazs1956
senior tag

Annyit rászánok, de 3500-at inkább nem. Akkor veszek egy komplettat.

(#50439) Mr.Csizmás válasza regos (#50432) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyen filléres sz@rok már voltak nálam, no thx kategória. inkább ebayról vegyél egy új/refurb moto360 1gen-t vámmal, áfával együtt 40-45-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50440) w.miki válasza regos (#50432) üzenetére


w.miki
veterán

ez jó áron van, kérdés, hogy "eredeti"-e.
Amit haverom rendelt, abban volt magyar nyelv is, és lehetett rajta keresztül beszélni, mint egy BT headset-en, mint a Knight Rider.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50441) zeon.hu válasza w.miki (#50440) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezért van Talkband B2-m, hogy ne kelljen úgy beszélni :)

#?*@&!

(#50442) blasi19R


blasi19R
csendes tag

Sziasztok!!

Valami jó fajta falikonzolt tvnek tudtok ajánlani?!? Egy 26" és 42"-s tvhez kellene. Az hogy forgatni lehessen az egyáltalán nem opció.

Köszii

(#50443) elszabi válasza blasi19R (#50442) üzenetére


elszabi
tag

42"-oshoz:

[link]

(#50444) havri1


havri1
félisten

Nem tudom volt e már:

Original XIAOMI 5.1V 2.1A 10000mAh Power Bank For Smartphone 12.39US$

[ Szerkesztve ]

havri

(#50445) zeon.hu válasza havri1 (#50444) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pont ezt linkeltem tegnap egy kérdésre, én már rendeltem is :)
Pontokkal még olcsóbb.

#?*@&!

(#50446) RedCactus válasza regos (#50432) üzenetére


RedCactus
senior tag

Szerintem ennyiért ajándék, bár én ezt a DZ09-t vettem. Kicsit drágább, de többet is tud pl. telefonnak is használható.

(#50447) XtremLor válasza RedCactus (#50446) üzenetére


XtremLor
őstag

"K.I.T.T. hallasz? Gyere értem!" :DDD
Nekem egy zeblaze van, de eleg hulyen nez ki ha azon fogadom a hivast igy ezt a ficsort nem hasznalom.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#50448) schawo válasza XtremLor (#50447) üzenetére


schawo
titán

Igen, a Hoff évtizedekkel előre tönkrevágta az órás telefonálás élményét :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#50449) regos válasza blasi19R (#50442) üzenetére


regos
tag

(#50450) regos válasza RedCactus (#50446) üzenetére


regos
tag

Elolvasgatom mit irnak róla.
Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.