Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) zsolt19900


zsolt19900
őstag

gb-n vásároltam 2db tölthető cellát és nem lehetett kivenni a pipát a tn mellől, ez normális vagy mivel első vásárlásom lehetett ezért nem lehetett? nem mintha az a 1,99dodo megrettentett volna, csak gondoltam megkérdezlek benneteket

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#50902) Silent77 válasza zsolt19900 (#50901) üzenetére


Silent77
veterán

Mobil app-ban kikerülhető, erre én is most jöttem rá. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50903) zsolt19900 válasza Silent77 (#50902) üzenetére


zsolt19900
őstag

oksika :) pont a te által ajánlott cellákból vettem 2db-ot, kell tartalékba az elemlámpámba :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#50904) Silent77 válasza zsolt19900 (#50903) üzenetére


Silent77
veterán

Örülök!
Maradjon kettőnk közt, nehogy gb javítsa. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50905) zsolt19900 válasza Silent77 (#50904) üzenetére


zsolt19900
őstag

akkor letöltöm az appot, ha megtetszik onnan valami :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#50906) balazs1956 válasza Silent77 (#50902) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ezt hol találom? Nekem is mindig hozzácsap 1,99-et, nem mintha agyonvágna, de idegesít, ha mondjuk veszek vmit 1 dodóért!
Ha megtaláltam/letöltöttem/telepítettem, akkor a paypalos fizetés is telefonon keresztül zajlik?
Közben megtaláltam, de a fizetési mód kérdésem még aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#50907) Silent77 válasza balazs1956 (#50906) üzenetére


Silent77
veterán

Andorid app. [link]
Akkunál próbáltam csak, ott működik.
Igen, a fizetés is ugyanúgy mint gépen, paypalon keresztül.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50908) balazs1956 válasza Silent77 (#50907) üzenetére


balazs1956
senior tag

:R :R
Még egy kérdés: A paypalnak van valami mobil alkalmazása? Az asztalit tudom kezelni már úgy,ahogy:)

[ Szerkesztve ]

(#50909) erzol válasza balazs1956 (#50908) üzenetére


erzol
őstag

(#50910) balazs1956 válasza erzol (#50909) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm!

(#50911) 66zio


66zio
aktív tag

Megvan, hogyan fogok most már ebayról rendelni. Főleg ami nem annyira fontos. kinézek egy cuccot ami kell (ezt) ez volt a legolcsóbb Buy it now-os. ~250ft. Ezután keresek egy aukciót ezzel a termékkel és olcsóbban megveszem :P Így. ~150. Oké, oké csak száz forint, de hát ebayozni is spórolás miatt ebayozunk.

Persze, ha nincs aukció a közeljövőben (1-3 nap) akkor megrendelem simán.

[ Szerkesztve ]

(#50912) Druss válasza vidaila (#50900) üzenetére


Druss
aktív tag

Andorid appal, ha megosztol egy terméket face-n, akkor ad naponta 20 pontot.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#50913) balazs1956 válasza 66zio (#50911) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!

Hogy lehet aukciót keresni?

(#50914) mirci18 válasza 66zio (#50911) üzenetére


mirci18
addikt

Legyen szerencséd.
De én azt tapasztaltam hogy a jobb cuccoknál a licit összege eléri a termék valódi árát.

Nálam ez úgy szokott kinézni hogy változóan 20 aukcióból hol 2-őt nyerek meg hol 5-öt.
S ebből még kevesebb ami árban jó is volt. Mert sok csak pár forinttal áll meg a valós ár előtt.

Én csak olyan cuccokat veszek meg licitálva amit nem szoktam látni fix áron.
Pont azért mert nagyon sok vesződséggel jár.
Egy példa.
Vásároltam egy olcsóbb Super Mario figura kollekciót.
5 különböző figura.
Eggyik sincs fix áron.
Mindnél a 200-220 ft volt a lélektani határ.
Volt ami megvettem 60 ft-ért postával de a legtöbb 150-200 ft lett.
Kb 3 hónap folyamatos licitálás vagy 60-70 aukció telt el mire mindet megnyertem.
Van olyan figura miből kettő lett mivel 5 elindított aukcióból kettőt nyertem.
De volt olyan figura amihez 30 lejátszott aukció és 3 hónap kellett.

Tehát nem biztos hogy megéri.

Manapság a fali matricákat nyomom aukcióban de jó áron ott is kevés jön el.

Ráadásul ma egy ilyen matrica helyett amit 120 forintért nyertem:

Ez jött egy szilikon gomb ami a fülesekhez jó elvileg de gyakorlatilag semmire se:

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50915) Mr X válasza balazs1956 (#50913) üzenetére


Mr X
veterán

Aukcióra állítod a listing-et, nem buy it now-ra.

(#50916) 66zio válasza mirci18 (#50914) üzenetére


66zio
aktív tag

Igen, időigényes lehet, de ezért mondtam, hogy csak akkor aukciózom ha max 3 napon, de inkább két napon belül van. Max bidre beállítod azt az összeget amiért meg tudod venne buy it now-ba, így legrosszabb esetben is annyiért veszed meg amennyiért megtudnád bármikor. Viszont ha mázlid van akkor olcsóbban.

Ha meg nem nyersz a licittel még mindig ott van a buy it now-os termék. Amit ezzel veszíteni tudok az pár nap, de ezek olyan termékek amikre tudok várni.

(#50917) mirci18 válasza 66zio (#50916) üzenetére


mirci18
addikt

Hát ahogy gondolod.

Nem akartalak elrettenteni csak azért írtam hogy tudd licitálósban elsőre nyerni eléggé lottó ötös szagú dolog tehát nagyon de nagyon ritka.
Ha spórolni akarsz nem egy aukción kell indulnod hanem egyszerre többön is.

Szerintem azért hogy próbáljuk meg egy licittel majd ha nem megy megvenni egyből s erre elhasználni 2-3 napot nem érdemes ezért a pár forintért.

Mint írtam mára pont ezért csak azért licitálgatok mert a termék nincs meg a fix árúak közt.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50918) Feketelaszlo válasza balazs1956 (#50913) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Esetleg egyből itt nézelődsz. :K

(#50919) Ciccuka válasza mirci18 (#50914) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ilyesmi cicás nekem is van.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#50920) interstate76 válasza mirci18 (#50917) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem olyan terméknél éri meg licitálni, amiből iszonyat sok aukciót indítanak. Pl. karóra. Beállítod a max összeget, amit hajlandó vagy kifizetni, aztán az aukciók lejárati ideje szerint állítod sorba a találatokat: pl. nemsokára lejáró, free shippinges óra-aukciók, max. 1.000,- Ft-os jelenlegi árral. Figyelni kell rá, hogy jó legyen az eladó minősítése, és licit előtt célszerű rákeresni egy másik ablakban, hogy nincs-e olcsóbban "Buy it now"-opcióban.

Amúgy teljesen igazad van, általában szerintem sem éri meg a várakozást/tökölődést.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50921) balazs1956 válasza Mr X (#50915) üzenetére


balazs1956
senior tag

:R

(#50922) interstate76 válasza interstate76 (#50920) üzenetére


interstate76
addikt

Bocs, de nemcsak aukciók vannak a linken. De végülis mindegy.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50923) havri1 válasza mirci18 (#50914) üzenetére


havri1
félisten

Ez nálam is így van. Olyanra szoktam licitálni, ami nem sürgős (ledes cuccok pl). Ráteszek annyit, amennyi a listaár kb 60-70%, és kész. Néha bejön.

havri

(#50924) mirci18 válasza interstate76 (#50920) üzenetére


mirci18
addikt

Én órát ebben a kategóriában nem vennék mert vagy hibásan jön vagy 1-2 hónap és kampec.
Ezért szoktam le az ennyire olcsó órákról.
Minimum 1500-2000 ft ami már működőképes.
1000 ft alatt csak ledes óra.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50925) macilacus válasza dugesz77 (#50895) üzenetére


macilacus
senior tag

Örülök hogy tetszett a blankoló fogó :DDD Használd egészséggel :K

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#50926) huliganboy


huliganboy
addikt

Nektek megy az ebay? Nekem csak a főoldal jön be minden más csak tölt...

(#50927) XtremLor válasza huliganboy (#50926) üzenetére


XtremLor
őstag

Itt is halott, nem nagyon jon be semmi.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#50928) zoltan6 válasza huliganboy (#50926) üzenetére


zoltan6
őstag

megy (digi,Dunaújváros)

(#50929) Silent77 válasza mirci18 (#50924) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon mellényúltál akkor.
Kb 10 órát vettem az utóbbi három évben, mindegyik tökéletes.
Elemcsetér kívül más gond nem volt.

Nálam se megy most az ebay.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50930) mirci18 válasza Silent77 (#50929) üzenetére


mirci18
addikt

Nálam megy az ebay.

Milyen órákat vettél 1000 ft alatt ami működőképes?

Egyébként kérdezd meg a kínai óra topikban hogy van e értelme 1000 ft alatt órát venni.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50931) Silent77 válasza mirci18 (#50930) üzenetére


Silent77
veterán

Curren, dalas, fejből nem vágom.
Nem igazán érdekel ha nálam működnek. :D

Faternek vettem 2 vagy 3 éve.
Mindennap használja, akkor valaki azt mondta le fog kopni. Köszöni szépen jól van .:)[link]
Ebből több is jött ismerősöknek.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50932) macilacus válasza huliganboy (#50926) üzenetére


macilacus
senior tag

Saját oldalra nem tudok belépni, de az itt linkelt oldalakat megnyitja egyből :W

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#50933) interstate76 válasza mirci18 (#50924) üzenetére


interstate76
addikt

Csak egy példa volt a részemről az aukciók használhatóságára (egyébként kb. másfél éve egyszer vettem így 10 db órát, és amelyiket nem adtam/ajándékoztam el, az még mindig működik - linket most nem tudok, mert nem tölti be a Purhase History-t).

De nyugodtan beállíthatod azt is, hogy 10 ezer Ft-os árig keresel és szemezgethetsz minőségibb darabok között. A lényeg, hogy tömegtermékek esetén jók az aukciók, de ha egy konkrét dolgot, pl. Beelink Mini MXIII-as mini PC-t keresel, akkor általában nem jók semmire: vársz 3 napot, mire vége az aukciónak, és felmegy addig (nem ritkán feljebb), mintha azonnal megvetted volna. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. De vannak kivételek: vettem már mini PC-t is licittel, nagyon jó áron.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50934) denko


denko
senior tag

ez a RuiZu X02 tök jól néz ki !
Kár hogy nem BT-s. Ami BT-s az meg annyira csunya hogy ha fele annyi lenne akkorsem rendelném meg :D

(#50935) nimfas válasza balazs1956 (#50862) üzenetére


nimfas
addikt

Ezért is adtak ki új szériát... 4 év OTTHON GARANCIÁVAL, azaz ha beszarik jön érte a futár és hozza az újat... 1490 Ft 8W 806Lm Osram Parathom

(#50936) futizoli


futizoli
tag

Nekem is megérkezett a Blitzwolf BW-P2 power bank. Minőségi darab.
Az Infocus M560-as telefonom 2450 mAh-ás akksiját 25-ről 96%-ra töltötte fel kettő és negyed óra alatt.
Egyáltalán nem melegedett.
A kompakt mérete nálam ellensúlyozza a viszonylag kis kapacitását, szinte észrevétlenül nálam lapulhat mindig.

(#50937) mirci18 válasza Silent77 (#50931) üzenetére


mirci18
addikt

Mindenki abban hisz amiben akar.

Ha már itt tartunk faterodnak az órájában még az eredeti szíja van?
Azért kérdem mert ezek a műbőr szíjak amiket Kínában gyártanak ötvözve kartonnal eléggé gyatra minőségűek.
Nekem mint írtam van több olcsóbb órám de általában a bőrszíjat cserélni kellett.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50938) Silent77 válasza mirci18 (#50937) üzenetére


Silent77
veterán

Én leginkább magamban. :)

Igen, elég jól bírja.
Elemet cseréltem benne épp valamelyik nap.
Úgy voltam vele, ha 1 évet kibír már megérte. Rácáfolt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50939) mirci18 válasza Silent77 (#50938) üzenetére


mirci18
addikt

Kivételek annak s ennek örülök is.

Nekem is van egy olyan órám ami már 4 éves replika.
Már szíjat cseréltem rajta meg csatot.
Meg átlagban fél évente egy tartós elemet megeszik de kitartó egy óra.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50940) balazs1956 válasza nimfas (#50935) üzenetére


balazs1956
senior tag

Meggyőző!

(#50941) DoItYourself válasza mirci18 (#50937) üzenetére


DoItYourself
addikt

Van valami óraszíj 'márka' vagy kereskedő ajánlás, ami jó minőségű? Van egy pár olcsó órám, némelyiken le van rongyolódva a szíj.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50942) dugesz77 válasza DoItYourself (#50941) üzenetére


dugesz77
őstag

NATO szíj nem jön be? Egyszerűen felrakható ,tartós , nem érintkezik az óra hátlapja a kezeddel, nem izzadós,jól bírja a vizet , olcsó. ár a harmadikat veszem a régi bőr szíjakat mind lecseréltem az óráimon erre. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#50943) huliganboy válasza dugesz77 (#50942) üzenetére


huliganboy
addikt

ooo ez jó köszi... ilyen színes szövet szíjak vannak a daniel wellington órákon!!

Köszi :R

(#50944) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ajánlott fémszíjas óra van most BG-ről vagy eBay-ről 10-15$ körül? :R (fekete előny)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50945) Mr.Csizmás válasza DJ. Ru$y (#50944) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

naviforce 9044M, gearbest, ilyenem van.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50946) Silent77 válasza mirci18 (#50939) üzenetére


Silent77
veterán

Persze, ezért is írtam.
A szíjba se bíztam egy percig se, de az is jól bírja. Mondtam is faternak, mikor megjött, hogy lehet szíjat hamarosan cserélni kell.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50947) denko válasza Mr.Csizmás (#50945) üzenetére


denko
senior tag

hu, ez nagyon tetszetős :DDD

(#50948) tahepa válasza Mr.Csizmás (#50945) üzenetére


tahepa
senior tag

Az bőrszíjas ha nem tévedek.

(#50949) Laca1212


Laca1212
őstag

Megjött ez. 2 hét alatt ért kb.
Elég pici. Kicsit nagyobb méretre számítottam. Oké..az adatlapon ott a mérete, de nah.. :) Amúgy minőséginek tűnik. Élezni kell majd az eszközöket rajta. Egy hátránya, hogy nehéz a kinyitogatni a szárában lévő szerszámokat.
Ami érdekes volt, hogy nem volt a csomagon CN matrica/jelzés.

[ Szerkesztve ]

(#50950) Mr.Csizmás válasza tahepa (#50948) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a sima 9044 igen, de az M végű nem. :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.