Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) zeon.hu válasza balazs1956 (#50646) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem torzít egyáltalán, a szélei viszont belógnak a látómezőbe, de megszokható. Gondolom, van belőle drágább és jobb is.
Elég nagy, de szemüvegre nem biztos, hogy felmegy.

#?*@&!

(#50652) oszy válasza interstate76 (#50649) üzenetére


oszy
veterán

Akkor arra használható amire szeretném (médialejátszó)? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#50653) interstate76 válasza oszy (#50652) üzenetére


interstate76
addikt

Attól függ, mik az igényeid. Azt gondolom, hogy kb. az emberek 90%-ának bőven jó, de ha jól emlékszem, akkor aktív 3D-t pl. nem tud. Kérdezősködj inkább abban a topikban, amit linkeltem!

OpenELEC-et (médialejátszásra talán ez a legjobb rendszer, de az androidnál biztosan jobb) így kell micro SD kártyára telepíteni.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50654) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ajánljatok nekem jó bluetooth speakert.

Egy ilyenem van, a hangja nem rossz, csak kicsi a hangereje, nincsenek rajta kezelőszervek és nem rakható bele memória kártya, meg normál USB port sincs rajta (meg ha rendesen meghajtom, akkor 10 perc alatt lerezegteti magát az asztalról :U ).

Van egy ilyenem is ez valamivel hangosabb, mint a Xiaomi, van benne rádió, USB port, meg microSD aljzat, de ennek szinte semmi basszusa sincs és ha rendesen meghajtom, akkor torzít mint a veszedelem :O

Szóval kéne egy jó hangos, szépen szóló és basszus-gazdag bluetooth speaker, ami nem nagyobb mint 25 cm, van rajta microSD kártyahely, fogad pendrive-ot és lehet magán a speakeren szabályozni a hangerőt :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50655) oszy válasza interstate76 (#50653) üzenetére


oszy
veterán

3D-t nem igazán nézek. Sőt! Egy 3D-s filmet sem néztem még meg elejétől a végéig rajta :) A legnagyobb igényem, hogy esetleg a dvd-ként rippelt filmeket kezelje (AUDIO_TS és VIDEO_TS mappák). Az már csak hab a tortán ha elbír a BD formátumokkal :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#50656) Golyo69


Golyo69
senior tag

Ilyesmit nem rendelt vki mostanában? milyet érdemes esetleg...ez tetszik csak ha vki mutat jobbat szívesen megnézem
pénztárca/kártyatartó

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#50657) KTU válasza Donki Hóte (#50654) üzenetére


KTU
addikt

Ma érkezett Bluetooth, MicroSD, usb "MP3 lejátszó" hangszóró aliról
Ennyi pénzért teljesen jó, US $5.59
Töltés nélkül 2,5 órát üzemelt Bluetooth-ról ahogy kivettem a dobozból, majd holnap írom mennyit tud.
kb. 20m²-es szobában egész jól szolt, persze kezeljük a helyén, tenyérnyi az egész cucc.
FM része semmit nem talált, a többit még nem próbáltam.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#50658) 206 cc válasza Donki Hóte (#50654) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Amit második verziónak linkeltél abból kellene az eredeti márkának a másolatát megtalálni valahol. Tesómnak van eredeti Bose az besz..rás hogy szól a kis mérete ellenére!!! Néztem youtube videókat a replikákról azok is becsületesen muzsikálnak......itt asszem tilos linkelni klónt,de ha esetleg megtalálod dobd át mert eredetire nekem nem telik....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#50659) interstate76 válasza oszy (#50655) üzenetére


interstate76
addikt

A dvd-s dolgot nem tudom, szóval megint csak a korábban linkelt topikot tudom ajánlani.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50660) nimfas válasza interstate76 (#50659) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem az ezer éves popcorn A110-em tudja a dvd.iso file-t kezelni menuvel együtt. Nem hinném hogy ekkora gond lenne egy mai lejátszónak.

(#50661) vizimento


vizimento
senior tag

Az normális, hogy "2016-05-11 11:50 Hungary, Item Arrived at Ferihegy" de még mindig nem kaptam meg? Tinydeales csomag...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#50662) macilacus válasza Golyo69 (#50656) üzenetére


macilacus
senior tag

Én ezt a fajtát használom és nekem nagyon bejött :D ráadásul ennek van apró :DDD tartója is

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#50663) Donki Hóte válasza 206 cc (#50658) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az a helyzet, hogy nekem a BOSE replika verzió van, csak azért linkeltem ezt, mert azt a másikat találtam gyorsban az interneten. Sajna azt, hogy vacakul szól, azt erről a BOSE replika verzióról írtam :(

Szerintem nem érdemes erre a verzióra hajtani...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50664) Repsol600 válasza oszy (#50644) üzenetére


Repsol600
addikt

Igazából nincsenek nagy igényeim ilyen téren. Ennyiért nem is várok csodát. Igazából szűkítettem 2-re.
Az első szinpatikusabb abból a szempontból, hogy könnyen cserélhető az aksi. Usb, kártya olvasó mindegyiken van. Kinézet lényegtelen. Az lehet a kérdés melyiknek van jobb hangja. :) de ezt csak az tudná megmondani, aki mind kettőt használta.
1
2

(#50665) zoli03 válasza Silent77 (#50569) üzenetére


zoli03
őstag

A gyufát hova raktad? A lézer fókuszpontjába? Igaz, nekem se sikerült meggyújtani, de nem is erőltettem annyira, mert a gyufa fejéről visszaverődő fény is nagyon erős volt, bántotta a szemem, úgyhogy inkább abbahagytam :) .

(#50666) Beni2360 válasza Repsol600 (#50664) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ránézésre a 2. venném, szvsz egykutyák de a 2. kinézetre is szuper.
A rádiós részek meg csak 3.5 jack kábel bedugásával mennek. Az adja az antenna jelet.
Nekem ilyen van.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50667) csucsotke válasza fecus (#50631) üzenetére


csucsotke
aktív tag

nekem van, egy darabot használtam fel, de elég gyengén szorít. A led-szalag kábelezését kapcsolja össze, de az asszony már megbökte a tányérokkal, aztán el is ment a fény. De nem merültem bele, attól lehet hogy jó, mert egyrészt nem is láttam, csak tapintásra kötöttem össze egy kézzel, meg a kábel is vékony ami bele megy. De ha lesz időm kicserélem arra a wago félére, mert olyat is rendeltem, szóval szerintem inkább nem, mint igen.

(#50668) Silent77 válasza zoli03 (#50665) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyjából igen.
Szintén az miatt hagytam abba. :)
Lehet a hazai gyufa is hibás, van amelyik alig akar meggyulladni, annyira biztonságos. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50669) Rick4


Rick4
félisten

Nem tudom, ilyen iránt érdeklődik-e más, a szüleimnek vettem, ma érkezett meg, hozza az elvárhatót. Két nagy kört futva ezügyben mindig ugyanide lyukadtam ki, a mozgásérzékelő, és az infra feltétel volt, megy rendben, ennyit megért. [link] Szokásos 3 hét alatt megvolt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#50670) elszabi válasza Silent77 (#50569) üzenetére


elszabi
tag

Nem bírtam ellenállni, rendeltem 3 darabot. A barátnőm már le is foglalt belőle egyet olvasólámpának.

(#50671) Rick4 válasza drowns (#50647) üzenetére


Rick4
félisten

Én ezt, [link] annyira bejött, hogy mindenhol ezt használom már, S4-eket bő egy óra alatt fellövi pár %-ról a fullra.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#50672) 206 cc válasza Donki Hóte (#50663) üzenetére


206 cc
senior tag

Hmmm...... Érdekes , pedig pár tesztjén azt mondják hogy nem olyan rossz! Dobnál egy linket hol lehet beszerezni 😉

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#50673) Golyo69 válasza macilacus (#50662) üzenetére


Golyo69
senior tag

Köszi! rendelek egyet :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#50674) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Piston 3-at banggood- ról hogy lehetne a legolcsóbban megvenni? Kupon esetleg van? Vagy várható valami akció?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#50675) kirkri válasza vizimento (#50661) üzenetére


kirkri
addikt

Ez a Ferihegyes szöveg a Yanwen-es kamu TN-el rendelkező csomagoknál szokott lenni. Ha valóban ilyen csomagról van szó, akkor teljesen normális, mivel teljesen fals infót ad.

21 éve a Prohardveren! ™

(#50676) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

EU-s töltőfej+kábel kellene valami olcsóbb, de megbízható.
(Tartaléknak vagy néha autóba, ezért most nem kell Blitzwolf)
Ebay és Banggood link jöhet.

#?*@&!

(#50677) interstate76 válasza nimfas (#50660) üzenetére


interstate76
addikt

Ezek nem lejátszók, hanem mini PC-k, csak sokan célhardverként tekintenek rájuk és médiaplayeri feladatokra használják őket. A Popcorn A110 arra van kihegyezve, hogy mindent vigyen, amit elbír a vas, egy androidos mini PC-n meg kb. 3 ezer féle program kell fusson, gond nélkül. Ezzel együtt sztem is megoldható rajta a dolog, de sosem próbáltam.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50678) vizimento válasza kirkri (#50675) üzenetére


vizimento
senior tag

Az infó a 17track-ról van...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#50679) Mr.Csizmás válasza vizimento (#50678) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, mert ők is csak a TN alapján a kamut olvassák be.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50680) denko


denko
senior tag

sziasztok,

Leakarom cserélni az összes USB kábel készletem.
Leginkább okostelefonok + PowerBank ( xiaomi) töltéshez használnám öket PC-n keresztül.

Illetve Kellene egy gyorstöltő is telefonhoz ( xioomi note 3 )

Azért akarom lecserélni mert pl a telefont fél napig tölti a kábel pc-n keresztül.
Leginkább Bangood ról vásárlok.

(#50681) Freddycom válasza denko (#50680) üzenetére


Freddycom
őstag

Számítógép USB portjáról nem is fog gyorsan feltöltődni, mert 500/900 mA-t (USB2.0/USB3.0) tud csak leadni a port, ellenben egy jó töltőadapter mondjuk 2400 mA-t, persze ha van telefon vagy bármi, ami fel tud ennyit venni.

Illetve ha Redmi Note 3-ról beszélsz, ahhoz felesleges gyorstöltő, mert nem támogat semmilyen szabványt (QC2.0/QC3.0). Annyi, hogy kb 2 A-t fel tud venni.

Egyébként Banggoodról a Blitzwolfot kábelek nagyon jó minőségűek vagy ha van lehetőséged,akkor ugreen márka is ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#50682) royalka válasza denko (#50680) üzenetére


royalka
őstag

A Pc mindenféléképp lassan fog tölteni. Én a blitzwolf kabeleket ajánlom. Nillkin kábelem is volt de az sztem nem annyira tartós. Akciókat érdemes kifogni belőlük.
most ez akciós

Ez elég merev de strapabíró

Megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#50683) denko válasza Freddycom (#50681) üzenetére


denko
senior tag

ááá köszönöm!

Szomorú hogy kisporolták belőle...

(#50684) schawo válasza denko (#50683) üzenetére


schawo
titán

A gyorstöltőben sok csoda nincs, a 2A/5V bőven gyors töltést tesz lehetővé, a gyorstöltők sem sokkal gyorsabbak, egyébként kinyiffanna a cella. De az adat usb 500mA-e nagyon kevés, amikor a telefon maga fogyaszt 2-300mA-t, tehát töltésre marad a névleges fele.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#50685) vizimento válasza Mr.Csizmás (#50679) üzenetére


vizimento
senior tag

Értem. És Tinydealról mi a tapasztalat mostanában postasebesség tekintetében? Onnan ez az első rendelésem... 05.01.-i rendelés. (Vámhatár alatti összeg, ugyhogy elvileg az nem tartja fel)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#50686) kiskkas válasza Tomi0703 (#50589) üzenetére


kiskkas
tag

Tudnál küldeni egy linket erről a csiptethető szemüvegről, mert sokadik probálkozásra sem találom.
Előre is kösz

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#50687) denko


denko
senior tag

Visszatértve a Raspberry Pi 3 Model B-re

Nemtudom mennyire akció ez a Bangood-os dolog mert ebay-en is ennyi. 2 USD Külömbség.

[link]

(#50688) cris78


cris78
őstag

Ma érkezett PLEXTONE BX240 Wireless Bluetooth Stereo Headphones

Meglepően jól szól. Kis tartó jár hozzá és egy pár memória habos fül izé, 2 sima fekete szilikon fül izé van még hozzá.
7,91 USD volt pontokkal csökkentve.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#50689) regos


regos
tag

Megérkeztek végre a GB pontjaim.
Most látom,hogy csak 119 pontot használhatok fel a 181-böl.
Igaz olcsó kütyüt szeretnék vásárolni (7.99usd).
Ez a max amit beválthatok vagy van valami más út is?

(#50690) Silent77 válasza regos (#50689) üzenetére


Silent77
veterán

Pontokkal max 30% faragható le.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50691) zoltan6 válasza denko (#50687) üzenetére


zoltan6
őstag

Az eladó nem szállít Magyarországra,egyébként nem értem miért is érné meg kintről a pi3?
11800ft+27% áfa+2000ft vámügyintézés=16986ft
málnapc-nél 16950ft 1 év garival. :F

(#50692) krisztianAMG válasza 206 cc (#50672) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Két fajta másolat van: a 20$-os, amelyikből hiányzik a basszus, és a 100$ körüli, ami közel áll az eredeti hangjához. A kollégának az előbbi van, te pedig az utóbbikról néztél teszteket.

(#50693) woodworm válasza zoltan6 (#50691) üzenetére


woodworm
veterán

A kintről érkező csomag "elfogása" esetleges, a belföldi posta pedig biztos, hogy plusz költséges. Egyébként a bangoodos akció pontokkal 10k alatt van.

(#50694) Ombre85 válasza vizimento (#50685) üzenetére


Ombre85
tag

Két rendelésem volt:
04.28-as rendelés, sokáig 05.11 Item Arrived at Ferihegy státuszban állt, majd 05.25-én megérkezett és ez a státusz ki is került a listából, viszont bejöttek helyette a valós állomásai egészen a cél kispostáig.

05.03-as rendelés azóta is 05.11 Item Arrived at Ferihegy státuszban áll :F
Remélem előbbihez hasonlóan ez is hamarosan megindul.

(#50695) flegga92 válasza zoltan6 (#50691) üzenetére


flegga92
senior tag

Én az apróról vettem. Új, Farnelltől van. Nagyon jó áron és úgy látom van még neki.

(#50696) vizimento válasza Ombre85 (#50694) üzenetére


vizimento
senior tag

Nekem ma megérkezett szerencsére :)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#50697) Ombre85 válasza vizimento (#50696) üzenetére


Ombre85
tag

És feltöltődött a követő az eredeti állomásokkal?

(#50698) anorche1


anorche1
őstag

Megjött bangoodrol a xiamoi ventilátorom, de asztali gép usb portjaba dugva nem csinál semmit. Kevés áramot kap? Vagy hibasat kaptam?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#50699) vizimento válasza Ombre85 (#50697) üzenetére


vizimento
senior tag

Nem, ugyanaz maradt.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#50700) Bence123 válasza anorche1 (#50698) üzenetére


Bence123
tag

Kéne tekernie, próbáld ki más eszközben is

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.