Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50601) zeon.hu válasza csadi0011 (#50598) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez eu raktárból jött vagy vámot kellett fizetni?

#?*@&!

(#50602) csadi0011 válasza zeon.hu (#50601) üzenetére


csadi0011
őstag

CN. PostNL. Átcsúszott.

(#50603) joy_k válasza MenőManó03 (#50556) üzenetére


joy_k
tag

Van a tetején egy fény érzékelő szenzor, és a szoba világosságának függvényében világít halványan, ha meg nyomod a szundi gombot a tetején akkor maximum fénnyel világít

(#50604) zeon.hu válasza csadi0011 (#50602) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az a jó :)

#?*@&!

(#50605) Silent77 válasza Silent77 (#50569) üzenetére


Silent77
veterán

A powerbank s7 edge telefont 25%-ról 74-ig töltötte fel. 37 fokra melegedett a bank.
Picit többet vártam, de nem számoltam utána.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50606) Dealer95 válasza Silent77 (#50605) üzenetére


Dealer95
őstag

Ennyiért jobb vétel lett volna egy Xiaomi 10.000 mAh PowerBank 3.000-ért.
Azzal 2x tuti fel tudnád tölteni az S7 Edge-t.

(#50607) luke30 válasza Silent77 (#50605) üzenetére


luke30
tag

Nálam egy Galaxy S4-et 10% ról - 85%-ra töltött ez a powerbank.

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#50608) interstate76


interstate76
addikt

Nekem egy ilyen Beelink Mini MXIII-as mini PC jött ma. 12 nap alatt itt volt és kiválóan működik (csak a fránya Horizon Go nem megy vele, de nem is fontos, mert úgyis a nappaliban lesz a TV-re kötve).

Feldobtam rá pár játékot, amikhez Tincore Keymapper-rel konfiguráltam egy kontrollert - királyság! A gyereket is nyugodtabban hagyom így játszani, mintha egy telefon felett görnyedne.

35 USD-ért nagyon jó vétel, pláne, ha lehet rajta használni a Beelink Mini MX-re készített, SD kártyáról futtatható OpenELEC-et (nem próbáltam, egyelőre android alatt telepített Kodi fut rajta). Ez esetben kiváló médiaplayer, ill. androidos játékkonzol és mini PC egyben, kb. 10e Ft-ért. :D

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50609) Silent77 válasza Dealer95 (#50606) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi tudom, elővétel volt. :)
Van itthon pár bank, amúgy akkor még 5000ft volt a Xiaomi.

luke30: 2600-3600mAh. Kb akkor annyi.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50610) Laca1212 válasza Silent77 (#50605) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem is értem mit küzdesz ilyenekkel? Sziamóni 10000 mAh és gond egy szál sem. Vagy ezt csak puszta kíváncsiságból próbáltad be?

[ Szerkesztve ]

(#50611) Silent77 válasza Laca1212 (#50610) üzenetére


Silent77
veterán

Igen. :K
Amúgy se használom a bankot telefon töltésre. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50612) DJGABI válasza dugesz77 (#50555) üzenetére


DJGABI
addikt

ez ennyiért jónak tűnik ha tényleg jó.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#50613) krisztianAMG válasza Laca1212 (#50610) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nincs ezzel a PB-kal semmi baj. Én egy nagyon hasonló Nokia DC-19-et használok már évek óta, mindig a táskámban van, vésztöltőnek. A 10k-s Xiaominak azért lényegesen nagyobb a súlya.

(#50614) gaston63


gaston63
tag

Hohó, azért itt is észnél kell lenni,
a led aluprofil itthon nagyságrendekkel olcsóbb mint az alin, stb. és legtöbb eladótól csak
10m-t lehet rendelni, nekem meg 5 is elég.

Konyha pult megvilágításhoz keresek led cuccokat és leírnám az itt tanultakat.

Egy egyenes szakasz, elvág, a szalag[link] végén gyárilag csatlakozó mehet a trafóhoz, vagy a trafó csatlakozóját kell ebbe[link] csatlakoztatni? A páraelszívónál bele 4db L csatlakozó [link], és itt szintén az előző kérdés mi legyen a végén? Ez [link] vagy [link] ez?

trafó: [link]
távirányító: [link]

ezekhez még aluprofil és meg is volnánk

vagy nem?? kihagytam valamit??

vélemények, javaslatok

köszönöm

üdv

[ Szerkesztve ]

(#50615) wwenigma válasza Silent77 (#50605) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ahhoz mar dukálna egy QC-s Xiaomi vagy QC-s Blitzwolf, nem ilyen vicc valami.... ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#50616) bul07


bul07
nagyúr

Erre a XIAOMI 10000mAh-ra lehet tolni 10/ -5 kupont?
Megnézné valaki akinek van lekérve kupon

Ha nem akkor lehet gearbest lesz pontozva $8.61-ért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#50617) bodojani válasza gaston63 (#50614) üzenetére


bodojani
csendes tag

A Globiz - nál 1 méter aluprofil + opáltakaró + végzáró + tartó kijön 850 + áfából. Igaz csak vállalkozások vásárolhatnak,de ez gondolom nem probléma. 40000 ft nettó rendelés után kiszállítják ingyen, ha többen összeálltok hamar megvan.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#50618) Silent77 válasza wwenigma (#50615) üzenetére


Silent77
veterán

Van az is. :)

Érdekes, mert az 5 portos blitz, nem tölti, az orvibo elosztó is csak 0,30A... :U
Másnak mennyivel megy?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50619) flegga92 válasza gaston63 (#50614) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem akarok hülyeséget mondani de a L csatlakozó és a vége nem fog elférni az alu profilba. Ha neked megfelel úgy is, hogy kilóg illetve a töréseknél és nem csak az alu profilt látod akkor persze mehet.
Szerintem 5 méterhez ez a trafó elég karcsú, illetve ilyen távnál már érdemes mind a két vége felől megtáplálni. Nem írtad, hogy milyen típusú ledet szeretnél de én az 5050 alá nem adnám. Ennek teljesítménye 60 ledes ledszalag esetén 13-14W / méter= 5 méter = 65-70W. Erre tegyél még 15%-ot kb és ilyen tápot vegyél. És hideg fehéret vegyél, mert először én meleget tettem fel és rendszeresen nyersek lettek a kaják amíg ez volt fent... Mire rájöttünk mitől lehet...
Ha van külön kapcsoló a ledszalagnak akkor én a távirányítóval nem vesződnék. Macerás keresgetni, mindig eltűnik, "koszos" kézzel nehéz használni, valamennyit fogyaszt a táp, mert nem azt kapcsolja. Én inkább feltennék egy 230V-os kapcsolót ha megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#50620) gaston63 válasza flegga92 (#50619) üzenetére


gaston63
tag

Köszi a javaslatot. Az nekem is megfordult a fejemben, hogyan fog elférni az L csatlakozó?
Amúgy a kinézett ledszalag 5630-as[link] vízálló és öntapadós, nem elég egy sima 2mm-es aluprofil??
Ez csak egy terv első nekifutásra, a fórumtárak eddigi javaslatai alapján. 2 trafóról menne, ez egyiken szűk 3m. a másikon a maradék. A kapcsoló is opció, viszont a hideg fehértől mi idegenkedünk. Esetleg van kapcsolóra és erősebb trafóra linked? Most sima izzó van a páraelszívóban, a világítás is kompakt fénycső ami tudtommal meleg fehér.

[ Szerkesztve ]

(#50621) gaston63 válasza bodojani (#50617) üzenetére


gaston63
tag

köszi,

itt is 1000ft körül van métere, [link]

ez 13mm széles,

flegga92

szerinted ebben sem fér el??

(#50622) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Vicces konyhai kütyük 16+
3D Dino falmatrica
LED-es rajzszög

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#50623) flegga92 válasza gaston63 (#50620) üzenetére


flegga92
senior tag

5630 még jobb, sokkal erősebb, amikor én vettem csak az 5050 volt elég erős és megfizethető. Ennek olyan 20 W/m a szükséglete.
Viszont tényleg gondoljátok át a meleg fehéret. Nekem a lakásban mindenhol az van kivételt képez a fürdő és a konyhában a ledszalag. A konyhai csillárban is meleg van. Nem kell teljes fényerőn járatni őket. Sokkal jobban látszanak alatta dolgok.
Nekem ebből a típusból van de ez nem vízálló [link] Szekrény tetejére van feltéve. Csak pont szerencsétlen méretek kellenek neked 36W és a 60W pont a határon van. Ha lejjebb veszed a fényerőt akkor talán jó lehet de ebben egy jobban hozzáértő erősítsen meg. Vízállóból hasonló teljesítményűt keress ha kell az.
Kapcsolót itthon vegyél valamilyen műszaki boltban, vagy barkácsáruházban. Én is rendeltem kintről de egyből repült a kukába mert annyira gagyi volt itthon sem drágák.

Vízálló szalagok nehezen férnek el ezekben a profilokban plusz hamar öregednek.. Nekem az első meleg fehér vízálló volt, alig lehetett belepréselni és a "bura" sem ment rá, viszont a hidegfehér nem vízálló és belement. Sajnos pontos méreteket már nem tudok neked mondani.

[ Szerkesztve ]

(#50624) gaston63 válasza flegga92 (#50623) üzenetére


gaston63
tag

akkor nézek eggyel nagyobbat, 60W és 120W

nekem a trafó a konyhaszekrényben lenne elhelyezve, akkor is vízálló kell??

(#50625) Dealer95 válasza flegga92 (#50623) üzenetére


Dealer95
őstag

8520 az igazi ;) annak még nagyobb a fényereje.
Kb 12W/50cm - 72LED/m

(#50626) flegga92 válasza Dealer95 (#50625) üzenetére


flegga92
senior tag

(#50624) gaston63 Akkor tényleg ilyet kéne, hogy vegyél. Egy ideje nem követem a ledszalagok fejlődését de úgy látom, hogy elég sokat fejlődtek. Akkor elég a kisebb tápot is megvenned és tuti jó lesz. Oda nem kell a vízálló szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#50627) gaston63 válasza flegga92 (#50626) üzenetére


gaston63
tag

amúgy vízálló amit te javasoltál az is, vagyis az van oda írva

azért 8520 nem ez az árkategória[link]

ez elég drága

a 60 és 120W-os vízálló táp kb. 5800ft lenne, ez még belefér

[ Szerkesztve ]

(#50628) nimfas válasza gaston63 (#50614) üzenetére


nimfas
addikt

Én is a 230V-os ágat megszakító kapcsolót ajánlom.
Hideg fehér helyett én ilyen szalagot vettem, természetes fehér, ez a meleg és a hideg közt van 4000-4500 kelvin... [link] itt is vettem meg.... Drágább mint kint, de gyorsabban itt van.
Nem kell ip67-es ha aluprofil+bura is lesz... Opál bura= -25-30% fény....

(#50629) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

Szeretnék egy bluetooth kihangosítot, csak nem vagyok jártas ezekben, szerintetek melyik érné meg ezek közűl?
5-9$ közöttiek.
1
2
3
4

[ Szerkesztve ]

(#50630) gaston63 válasza nimfas (#50628) üzenetére


gaston63
tag

"Nem kell ip67-es ha aluprofil+bura is lesz"

ez mit is jelent konyhanyelvre lefordítva??

(#50631) fecus válasza interstate76 (#50608) üzenetére


fecus
őstag

Azt láttad, hogy már el is fogyott?

Más: ilyet használt már valaki? Olyan mint a wago csak olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#50632) Dealer95 válasza gaston63 (#50627) üzenetére


Dealer95
őstag

Itt jóval olcsóbb 10x1m: [link]

[ Szerkesztve ]

(#50633) oszy válasza interstate76 (#50608) üzenetére


oszy
veterán

Ezt a mini pc-t lehet használni média lejátszóként is? "Okos" a tv-m, de elég bután kezeli a médiatartalmakat.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#50634) zeon.hu válasza Repsol600 (#50629) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A 4.-ből nekem kettő is van, egész jók.
Rádió viszont egyiken se megy, ha esetleg ilyet látsz a leírásban.
Arra figyelj, hogy van amelyik csak micro usb bemenettel rendelkezik.

#?*@&!

(#50635) gaston63 válasza Dealer95 (#50632) üzenetére


gaston63
tag

köszi,

de anyu kiadta a parancsot: csak meleg fehér

(#50636) nimfas válasza gaston63 (#50630) üzenetére


nimfas
addikt

Azt hogy ip20 is elég... Amin nincs szilikon bevonat. Jobban szellőzik.... Olyan fürdőbe és kültérre szoktam szerelni ami szilikonos. Bár kocsibeálló alá az is kevés, a sós hólé alulról eszi meg a nyákot. ;]

Szerk :én is melegfeher párti vagyok, konyha mennyezet lámpa melegfeher, de a pult alatti LED szalag természetes fehér, nem olyan baszott hideg kék mint a hideg fehér. Azóta az elszívó lampáját fel sem kapcsolom.... Tennék fel képet de olyan nagy a kupi a pulton hogy égne a pofám.

[ Szerkesztve ]

(#50637) Dealer95 válasza gaston63 (#50635) üzenetére


Dealer95
őstag

Itt van meleg fehér is belőle: [link]
10 x 50cm 12$ körül van.

(#50638) nimfas válasza Dealer95 (#50637) üzenetére


nimfas
addikt

50cm-enként akarja összerakni?

(#50639) gaston63 válasza Dealer95 (#50637) üzenetére


gaston63
tag

nagyon köszönöm

nem ismerem ezt az oldalt, kerestem de nem találtam

azt irja a test anyaga alumínium, ehhez is kell aluprofil??

(#50640) gaston63 válasza nimfas (#50638) üzenetére


gaston63
tag

jó kérdés

(#50641) gaston63 válasza nimfas (#50638) üzenetére


gaston63
tag

sztem lehet vágni vagy neeeeeeem??

[ Szerkesztve ]

(#50642) nimfas válasza gaston63 (#50641) üzenetére


nimfas
addikt

Minden LED szalagot 3 ledenkènt lehet vágni. Inkább azt rajzold le és fényképezd le hogy néz ki a konyha (centiméterek kb legyenek azért...) és hova szeretnél világítást.... Úgy könnyebben tudok segíteni.

(#50643) Donki Hóte válasza gaston63 (#50641) üzenetére


Donki Hóte
veterán

igen, ott lehet vágni

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50644) oszy válasza Repsol600 (#50629) üzenetére


oszy
veterán

Attól főgg mik az igények. :) Nekem volt a 4. Kipróbáltam és el is adtam! :) Nekem nem felelt meg. Vettem egy Jam Thrill-t :) Szóval mire használnád az fontos. És, hogy igényes vagy-e a hangzásra.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#50645) gaston63 válasza nimfas (#50642) üzenetére


gaston63
tag

köszi mindenkinek

nekem mára ennyi volt, a két tinim kinyír mert foglalom a gépet

üdv

(#50646) balazs1956 válasza DJ. Ru$y (#50595) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ok, már értem. És nem nagyon torzít? Meg lehet szokni?Nekem kapásból kell szemüveg a tv-hez, gondolom akkor ez nem játszik

(#50647) drowns


drowns
csendes tag

Sziasztok!

Jó usb kábelt keresek, 2A-t tudjon, mit ajánlanátok?
Töltenék vele telefont (micro usb) és akciókamerát is (mini usb) átalakító elvileg úton van az aliexpressről:
[link]
ez vajon visszafogja majd a teljesítményt?

(#50648) zoltan6 válasza fecus (#50631) üzenetére


zoltan6
őstag

olcsóbb :Y 20-30 ft villamossági boltban a 3-as wago.
23 ft a weidmüller pld daniellába
az elég gagyinak tűnik amit linkeltél. :K

[ Szerkesztve ]

(#50649) interstate76 válasza fecus (#50631) üzenetére


interstate76
addikt

Nem figyeltem. Akkor most ez a Beelink Mini MX Ver 1.0 a legolcsóbb, amit nyugodt szívvel ajánlanék.

(#50633) oszy OpenELEC alatt az S905-ös CPU-val szerelt mini PC-k tudják a kadenciahelyes lejátszást is, amit ilyen áron tudtommal csak az RPi-ből lehet kicsikarni. A pár sorral fentebb linkelt mini PC-re ráadásul van olyan OpenELEC, ami SD kártyáról fut, így megmarad az android rendszer is játékoknak és egyéb programoknak. Bővebben itt.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50650) fecus válasza zoltan6 (#50648) üzenetére


fecus
őstag

No-no!

Ez nyitható ami a wago-ból is 78 Ft ha jól látom.

Persze, hogy gagyinak látszik, sőt lehet az is. Ezért kérdeztem, hogy valaki használta-e már.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.