Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) LallerHUN válasza huliganboy (#50298) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszönöm a megerősítést! :R

(#50302) havri1 válasza Game-over (#50286) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, rendeltem is egyet, az egy éves RGB ledes kezd meghalni (akkumulátor), ami érdekes, mert nejemé mintha új lenne.. Egyszerre rendeltem.

havri

(#50303) artiny válasza interstate76 (#50294) üzenetére


artiny
őstag

en is vacilalok projektoron, filmezeshez - jatekokhoz. Tudnal ajanlani kb.40-55 € ig ?koszonom

(#50304) bul07 válasza Game-over (#50286) üzenetére


bul07
nagyúr

gearbest
Original Xiaomi Mi Band 1S Heart Rate Wristband with White LED - BLACK, $13.69, viszont ponttal $9.59-re lehet levinni
(nem ismerem ezt a terméket így lehet hogy két termék között van eltérés)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#50305) artiny válasza bul07 (#50304) üzenetére


artiny
őstag

hogy lehet levinni ?!
amugy most fog kijonnni az uj verzioja ami mar displayt kapott

(#50306) bul07 válasza artiny (#50305) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha van pontod akkor -30%-ot lehet ponttal levinni
(pontot értékeléssel lehet szerezni)

Itt hogy hol találod

Amúgy most hogy nézegetem dolgokat számomra tök felesleges okos órán akadt meg a szemem
U8S Smart Bluetooth 3.0 Watch Outdoor Sports Smartwatch 7.99$ megpontozva lemegy $5.61, ez már tényleg egy doboz fagylalt ár

Még mondjuk gyereknek ajándéknak is jó mert mi lesz ha elhagyja vagy tönkreteszi hát semmi ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#50307) Flexy90 válasza bul07 (#50304) üzenetére


Flexy90
senior tag

Nekem csak 63 pontom van GearBesten :DDD
Van valami pontszerzési lehetőség?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#50308) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Autós szivargyújtó és usb elosztó egyben kellene.
Van ebből ajánlott/kipróbált?
Ebay és banggod link jöhet.

#?*@&!

(#50309) Dealer95 válasza Flexy90 (#50307) üzenetére


Dealer95
őstag

Értékelésnél: képek, videó sok pontot ad.

(#50310) bul07 válasza Flexy90 (#50307) üzenetére


bul07
nagyúr

Kupont és pontot egyszerre nem lehet, és ha van is kupon ritka a -10% alatti

Pont szerzés
my-orders, oldalon nézd meg hogy nem e kérik a megérkezési időt, azért is adnak, és utána szépen sorba minden vásárolt dologhoz ami megérkezett vagy nem érkezett de már megvolt a refund csinálj értékelés , képel videóval
szöveges 10pont , kép 20pont, és a videó 50-250 között(volt már hogy csak videóra 140-et)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#50311) interstate76 válasza artiny (#50303) üzenetére


interstate76
addikt

20 ezer Ft alá szerintem ne menj, nehezen tudom elképzelni, hogy 480p-s felbontás alatt van élet egy nagy vásznon. Persze korábban a 480p-ről sem gondoltam volna, hogy nézhető 80"-es méretben...

Itt írtam korábban az olcsóbb vetítőkről.

(#50290) mirci18 iStick jó cucc, de nem vagyok képben a legújabb dolgokkal (én évekkel ezelőtt szoktam le az analógról egy iTaste segítségével), szóval ha biztosra szeretnél menni, kérdezz rá itt!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50312) HUNgaroczel


HUNgaroczel
tag

Én is beszálltam a Veithdiások táborába, kb mennyi idő még az Allis eladótól megkapom? :U

(#50313) w.miki


w.miki
veterán

Napokban jöttek (meg régebben):
Lenovo M20 egér: egérpad nélkül használhatatlan. Mégis 5 csillagot adtam az eladónak, mert ahogy jeleztem, küldte is vissza a pínzt.
Méretre tetszik ez a pici, de nem használok padot, asztalon pedig nem mozog.
s4 mini nano fólia... A leírása szerint mindentől véd, és könnyű felrakni... hát nem tudom... felrakni nem volt könnyű, az biztos...
Zuhanyfej, LEDes világítással: jól néz ki, és jól is műkődik, erős a vízsugara, de inkább megrendelem a LED nélküli változatot. Ha arcot mosol, a szemedbe világítanak a LEDek.
Szilikon táltakaró: semmit nem ér, nem tapad meg.
Orrszőrvágó: 1. nap elromlott, összeakadt benne két alkatrész. Hosszas hitegetés, majd dispute után kaptam vissza a pénzem.
Építő robot gyerekeknek: műanyag kacathalom.
Szilikon köpölykészlet: Használható, könnyen felhelyezhető, nedves bőrön meg is marad... de már nem használom. Más méreteket is vettem, szívesen továbbadom **
Fogyasztómágnes: na ez nem jött meg, sose leszek sovány :( (De szerintem kamu... bár a többség elégedett vele...)
Cipő nyárra: kinézetre jó, de kényelemre... ilyet nem érdemes neten venni... Mehet a kukába...
LX3 kamera takaró: jó, és automatikusan nyit, zár
Svájci hátizsák: ez egy éve jött... nagyon jól néz ki... de már foszlik szét... hátizsákot sem érdemes kínából venni :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50314) Flexy90 válasza bul07 (#50310) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi! Az a baj, hogy eddig csak 1x vásároltam innen, többnyire BG-ről vásárolok.

Xiaomi Fan

(#50315) Met válasza w.miki (#50313) üzenetére


Met
nagyúr

Fogyasztómágnes: na ez nem jött meg, sose leszek sovány :( (De szerintem kamu... bár a többség elégedett vele...)

Ez lol, szerintem úgy működik hogy a két mágnes olyan erős hogy összetapadnak a lábfejek és nem tudsz elmászni a kajáig, tehát tényleg fogyaszt :D

Mi történt? Elsőre meg tudtam nézni, most meg be kellene lépnem az ali-ra, nem mutatja meg

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#50316) w.miki


w.miki
veterán

Folytatva:

Ragasztható tükörfólia: nagyon jó. Persze a széleken egy idő után elenged a ragasztás, és nem olyan, mintha tükör előtt állnál, de a (visszavert) fény növekszik a fürdőben. Az UFO lámpa mögé is ragasztottam egyet, ez is növeli a világosságot. :DDD
Rágcsálóriasztó: hát nem tudom... nem láttam rágcsálót utána sem, de a bogarak még mindig bejönnek :(
Talpbetét: jó, káényelmesebb lesz vele a cipő.
Defy akku: szép nagy szám van ráírva... érzetre hozta a gyári akku teljesítményét.
Külső akku töltő: jó, de jobb lenne egy olyan, amibe még nagyobb akku is belefér, ami még jobban szétnyitható.
Smart bide: régebben picit olcsóbb volt, ma már kb. itthon is ennyibe kerül. Kötelezővé tenném, minden WC ülőke alá.
(ah, itt az olcsóbb)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50317) w.miki válasza Met (#50315) üzenetére


w.miki
veterán

boszorkányság :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50318) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Mi a vámnál most a határ? 50 dolcsis homtom HT17 belefér a keretbe?

(#50319) Cyborg válasza w.miki (#50313) üzenetére


Cyborg
őstag

Ez a hátizsák nem véletlenül ugyanaz, mint volt anno a sparban az ellehammer akció?

(#50320) w.miki válasza Cyborg (#50319) üzenetére


w.miki
veterán

az nem tudom milyen volt, de ennek a minősége csapnivaló :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50321) cris78 válasza bul07 (#50306) üzenetére


cris78
őstag

Azt hiszem ilyen órát Silent77 rendelt. Véleményt nem láttam még róla.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#50322) Silent77 válasza PainKiller13 (#50318) üzenetére


Silent77
veterán

22 euró.

cris78: Jól tudod. :)
Kipróbáltam, és ennyi.
Nem jön be. Azóta is dobozába van.
Nem teszteltem órákat, így nem akartam véleményt mondani róla.
Megy majd fel apróra.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50323) macilacus válasza zoli03 (#50296) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszi majd meg nézem őket :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#50324) DJ. Ru$y válasza PainKiller13 (#50318) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

6000 Ft meg mindig. A telefonokra meg allitolag foleg utaznak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50325) t.benedek


t.benedek
tag

BT-s audio adaptert vett már valaki ebay-ről? Ehhez hasonlót csak értelmes áron. Van esetleg ajánlott típus?

Előre is köszi :R

(#50326) xors válasza t.benedek (#50325) üzenetére


xors
senior tag

Még ugyan nem rendeltem meg, de ezzel szemezek mint BT átjátszó [link]

(#50327) schawo válasza w.miki (#50313) üzenetére


schawo
titán

Fogyasztómágnes

Megnézném a keresőszót, ami ezt dobta eredményül :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#50328) Hocsika


Hocsika
tag

Sziasztok!
Autóba keresnék vezető- illetve anyósülés mögé függeszthető praktikus tárolót, gyerekholmiknak elsősorban (játékok, kis kaja, pia ha elfér benne, az sem gond). Van valami best buy ebből? Használ ilyent valaki?

(#50329) huliganboy válasza Hocsika (#50328) üzenetére


huliganboy
addikt

+1 :K

(#50330) t.benedek válasza xors (#50326) üzenetére


t.benedek
tag

Szuper köszi!

(#50331) zebede válasza xors (#50326) üzenetére


zebede
őstag

Én ezt az olcsóbb fajtát vettem.

Gond nélkül működik, szépen szól az autóm aux csatlakozóján keresztül és fülessel is.
Az az egy gond van vele hogy töltés közben nem használható, viszont az akksi elég sokáig bírja.

(#50332) Donki Hóte válasza beg (#50300) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi szépen a tanácsot, de ha a nevem alatt megjelenő My Alipay menüsorra kattintok, akkor az Alipay oldalra visz. Ott sajna nincs semmilyen felső menüsor, tehát Settings gomb sincs.

Ha az Alipay oldalon bárhová kattintok, akkor rövid gondolkodás után kiböki, hogy You don't have acces to this page :(

(Ez persze természetes, hiszen nincs Alipay accountom :U )

Szóval a kérdés adott: hogyan tudom megváltoztatni az Aliexpressen az accountomhoz rendelt bankkártyát :F (ha nincs Alipay acc-om!)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50333) vizimento válasza cris78 (#50264) üzenetére


vizimento
senior tag

Egy BlitzWolf vs Xiaomira kiváncsi lennék! :)
Mind lámpában, mind ventillátorban...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#50334) DJ. Ru$y válasza Donki Hóte (#50332) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondjuk ezt lehet célszerűbb lenne az Ali topicban feltenni. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50335) w.miki válasza schawo (#50327) üzenetére


w.miki
veterán

weight loss :DDD
rendelések alapján 7. helyezett :K

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50336) -secret- válasza w.miki (#50335) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezek érnek valamit?

(#50337) w.miki válasza -secret- (#50336) üzenetére


w.miki
veterán

ki tudja ezt?
vagy igen
vagy nem
most rendelek ilyen hastapaszt

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50338) t.benedek válasza -secret- (#50336) üzenetére


t.benedek
tag

Mindegyikben van egy kis placebo :DD

(#50339) Nestor16


Nestor16
senior tag

Kréta ceruza - van pár kis fűszerelnevező cédulánk hozzá, amire lehet krétával írni és teljesen jó, közepesen vastagon fog és ha kiszárad akkor fehér krétapor lesz belőle, tehát könnyen letörölhető.

Konyharuha tartó - pozitív csalódás, nem esik le és picit begyömöszölve a rongyot nem engedi ki, még nem esett ki belőle.

Mitesszereltávolító készlet - kiváló a minősége, nem hajlik, nem törik, bírja a strapát.

Vizi szörny merőkanál :D - hát nem használhatatlan, de túl könnyű és nehezen áll meg a saját lábán, könnyű műanyag az egész, nem hiszem hogy sokat lesz elővéve. Inkább nem ajánlom.

Bluetooth audio adapter - a legolcsóbb fajta, pozitív csalódás, bár nem vártam sokat tőle inkább csak ki akartam próbálni, mert így nem kell egy vagyont költeni BT-s hangfalra. Nekem nincs USB port a hangfalon, ezért vagy külső akksiról hajtom meg vagy régi egy ZTE teló töltőbe dugom, ami úgyse jó már másra, mert lassan tölt, de ennek elég. Ugyanis bő egy napot ment egy 18650-as akksiról külső tokban és nem merült le, úgy hogy nem keveset szólt. A negatívum csak annyi, hogy néha nehezen kapcsolódik vissza, el kell játszani, hogy újra párosítom, de ez csak ha mindig megy a cucc és sokáig nem volt rá kapcsolódva semmi. A zene kifogástalan, nem hiszem, hogy hallani lehet a különbséget, pedig nem gagyi hangfalam van: R1900TII.

kábelrendező tasak - az anyaga jó, csak kisebb, mint amire számít az ember, mint ahogy mások is mondták, tehát nem is megy bele minden, leginkább az USB kábeleknek lett kitalálva, meg az apróbb elektronikai kütyüknek.

pH érték tesztelő csík - rengeteg van benne, nagyon jól be volt csomagolva, kipróbáltam, teszi a dolgát.

szemeteszsák tartó - a rövidtávú tapasztalatom, hogy aránylag kicsi és ami romlandó azt nem lehet beletenni, mert nyitott, de minden másra jó, közelre el lehet helyezni. Egy kicsit nehezebben jár így a pult alatti szekrény, de legalább stabil. Olyan közepes minőségű a műanyag, nem túl vékony. Szerintem jó cucc.

Kedvenc telefontartó kocsiba - Már volt egy ilyen, ezt ismerősnek vettem. Tart, nem esik ki, nagy teló is elfér benne. Teljesen jó, ajánlott.

Konyhai olajpermetező - rövidtávú tapasztalat, hogy gyönyörűen permetez. :D Szép vízfelhőt csinál, ugyanis még csak vízzel próbáltam ki, mert ki kell mosni előtte, de nagyon biztató. Ugye grillezéshez, sütéshez lehet nagyon hasznos, amikor csak egy kevés olaj kell alá\rá és ezt minél egyenletesebben meg fogja tudni oldani ez a cucc. Ha kell még írok róla később is.

Alumínium polc fürdőbe - Licittel olcsón megvettem, csodálkoztam, hogy egyáltalán megjött, ráadásul nagy doboz volt, több mint egy kg. :DDD Szegény postás hozta ki. Minőségre jónak tűnik, de itt ugye az a baj, hogy ezek a fém cuccok be szoktak rozsdásodni hiába rozsdamentes van ráírva... Majd meglátjuk. A hirdetésben minden jónak el van mondva, jó is a minősége.

Tojásszeletelő 2 in 1 - gyenge műanyag, éppen lehet vele vágni, de szenvedős. Részemről nem ajánlott.

Jönni fog még pár szolárlámpa (ami a fontosabb), arról is majd írhatok tapasztalatot, ha érdekel valakit.

Üdv, Dávid

(#50340) Dluinet válasza t.benedek (#50338) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A drágábban több placebo van.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#50341) Mr.Csizmás válasza Nestor16 (#50339) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nessie merőkanálból van fake, és original is - gondolom egy faket fogtál ki, mert az eredeti megállna stabilan a lábán. több embernek van a topicból :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50342) Saccco válasza Mr.Csizmás (#50341) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem banggood verzió van, de az se nagyon áll meg... Hamis lenne?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50343) Dluinet válasza Saccco (#50342) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha nem került több ezer forintba, akkor másolat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#50344) debcamp


debcamp
aktív tag

Banggood
Április 20 körüli rendelés (Xiaomi MiBand) még nem jött meg.
Mikortól lehetne vmit tenni az ügyben? Resend vagy Refund lenne a jobb döntés, tekintve,hogy lassan itt a XMB2? Idővel érdemesebb lenne azt rendelni inkább?

(#50345) -secret- válasza debcamp (#50344) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Refund természetesen!

(#50346) Silent77 válasza debcamp (#50344) üzenetére


Silent77
veterán

Banggood esetén én 60 nap körül szoktam jelezni, és újraküldést.
Persze ha még szükséged van rá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50347) huliganboy válasza Silent77 (#50346) üzenetére


huliganboy
addikt

Milyen szöveggel szoktad újrakérni? :R

[ Szerkesztve ]

(#50348) zeon.hu válasza zeon.hu (#50308) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Erre semmi ajánlat?

Más:
Keréknyomás mérőből kipróbált/ajánlott?
Minimum 6 bar-t tudjon.
(Szintén ebay vagy banggod link kellene)

#?*@&!

(#50349) debcamp válasza Silent77 (#50346) üzenetére


debcamp
aktív tag

Ez a 6. hét pontosan a shipped dátrum óta.
Akkor várjak még? Újraküldésnek lassan nem lesz értelme, mert itt az új MB2, plusz akkor az újraküldött MB1-nek is kell idő mire ideér.. Tudom nem gyakori az eltűnés, de úgy tűnik most ebbe belefutottam. Nem gond, megesik. Remélem vki jó hasznát veszi :DDD Beállítom hogy "I have not received my order yet." és a szövegbemőbe mit kellene írni? Képet videót nemtudok feltölteni a meg nem érkezett dologról.. vagy fotózzam le az üres postaládát? ;]

[ Szerkesztve ]

(#50350) Silent77 válasza huliganboy (#50347) üzenetére


Silent77
veterán

Ők szokták megkérdezni, hogy refund vagy resend.
Válaszba csak annyit írok, resend, thank you.

debcamp: Megírod, hogy x nap eltelt, nem érkezett meg a termék. Mi a teendő?
Vagy az üres ládát, vagy a kezed. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.