Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) Saccco válasza maestro87 (#49550) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kicsi kínai? ;]

Egyébként +1.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#49552) q1w21 válasza dugesz77 (#49519) üzenetére


q1w21
csendes tag

Szerintem ez az a link.
Ehető rovarok, bogarak. Én skorpiós vodkát akartam, dísznek a polcra, de elmaradt a vásárlás.

(#49553) dugesz77 válasza Beni2360 (#49546) üzenetére


dugesz77
őstag

Meg is találtam az oldalt. A tücsök épp akciós :D Basszus vannak érdekes konzervek.. Poén ajándéknak sem utolsó szerintem

q1w21 köszönöm pont megtaláltam én is :R

[ Szerkesztve ]

(#49554) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#49550) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is vettem már 1 pakk Japan snack válogatást, volt benne halastól a rák ízesítésűn keresztül a sima ketchupos chipsig minden, élek, és nem volt benne kutya. Japanból szerintem ilyet simán lehet, vannak erre szakosodott oldalak, akik havonta küldenek ilyen pakkokat, ha előfizetsz rá...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49555) csadi0011


csadi0011
őstag

Megjött az 54 mm PCMCIA USB 3.0 adapter. (05.08.)
Csak 2 db Samsung M3 1TB hordozható adattárolóval tudtam tesztelni, más USB 3.0 nincs a környezetemben. Egyikről másoltam a másikra. 40 MB/s sebességet tartott az elejétől a végéig. (nagy fájlokat másoltam) Ennél többel nem igazán másolt az elején sem. Van valami mód még, hogy megmérjem az eszköz sebességét? Más USB 3.0 eszköz nincs a közelben.
Egyébként rendesen melegedett kb 20-30 perc masolgatástól.

[ Szerkesztve ]

(#49556) Mr.Csizmás válasza maestro87 (#49550) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

japánból

budapest...bukarest áhh mindegy :)) csak ott ez "k.a." szintű sértés :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49557) interstate76 válasza terra052 (#49548) üzenetére


interstate76
addikt

Akkor hülyék voltak, mert kifutó terméket sem szoktak ennyire leárazni, te viszont szuper vételt csináltál! :C No mindegy, a lényeg, hogy nem igazán érdemes belinkelni, mert nem létező alternatíva, hiszen - ahogy te is írtad - egyszer került ennyibe.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#49558) interstate76 válasza Mr.Csizmás (#49547) üzenetére


interstate76
addikt

Amit linkeltem, az például nagyon jó. De ha megszokták, hogy windows alatt neteznek, akkor a Wintel Pro a legjobb vétel. Ha meg adnroid és windows is kell valakinek, akkor a Wintel W8 a top masina. A Geekbuying és a Gearbest az ajánlott webshopok mini PC-k terén, ill. itthon a 220Volt.hu. Relatíve márkás cuccokat (Beelink, Wintel) meg lehet kockáztatni eBay-ről és Aliról is, de rengeteg a klón, amivel custom fw telepítésénél sokat lehet szívni. Több infó itt és itt.

(#49549) norbert1998 Hát, azért az attól is függ, hogy milyen hang van az adott filmen (sok esetben nem a TV optikai kimenete a szük keresztmetszet). Egyébként alapvetően igazad van, sok mindent ki lehet csikarni ezekből a kis ketyerékből, pláne OpenELEC alatt. Meg ott van az RPi3 is, ha már médiaplayer kell valakinek.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#49559) huliganboy


huliganboy
addikt

Valaki vett már autóba szagtalanítót (nem illatosítót)? Esetleg van valakinek hazai vagy külföldi tapasztalata?

(#49560) norbert1998 válasza interstate76 (#49558) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát, okosteve az van, bár inkább csak teve, mint tévé.

Mondjuk mivel a család nem tud csak magyarul, lehet tényleg felesleges amiatt egy komolyabb gép, mert ugyebár a legjobb magyar szinkron is egyszerű 7.1, amit eddig láttam, cirka 800kbps-el. Cirka tizede, mint egy jobb dts hd ma-nak.

Japán meg kina nem ugyanaz :))

(#49561) zsiz válasza maestro87 (#49550) üzenetére


zsiz
őstag

(#49550) maestro87: Mert amit itthon veszel abban tudod mi van.. :D

(#49537) szakalistvan: én ezt a Jack-RCA kábelt vettem hordozható dvd mellé, táskában hordom és sokat van dugdosva, de semmi baja. 200Ft-ért simán megérte nekem.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49562) schawo válasza dugesz77 (#49553) üzenetére


schawo
titán

[link]

Csak bátraknak

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49563) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

mérővezeték multiméterhez.
gyorsan megjött. a minősége elmegy, a kábel ugyan nem szuper hajlékony, de elmegy. ami nagyon tetszik, hogy a vége (valószínűleg) aranyozott, és szuper hegyes, fogása egész jó, szóval elektronikai mérésekre jó lehet. viszont a műanyag illesztése szörnyű. összességében elmegy, az olcsójános méterek mellé adott gyári kábelnél jobb, főleg ha az ember gyakran mér áramköröket.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#49564) Silent77 válasza schawo (#49562) üzenetére


Silent77
veterán

Kávét megittam, reggeli elmarad. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49565) havri1 válasza Silent77 (#49564) üzenetére


havri1
félisten

Ezt kár volt megnéznem. Én még a mirelit borsót is egyesével képes vagyok átnézni, hogy nem kukacos. Ha egy úszó bizbaszt meglátok pl levesbe, fél évig nem eszem levest.
Tegnap egy videót mutattak a tej-ről, na az is kiverte a biztosítékot. Éhen fogok halni azt hiszem :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#49566) beg válasza havri1 (#49565) üzenetére


beg
veterán

De itt nem idegen állatfaj van valamiben, hanem konkrétan egy zacskó rovart csipegetsz a tv előtt :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49567) havri1 válasza beg (#49566) üzenetére


havri1
félisten

Igazad van, sokkal jobban érzem magam :)
Jut eszembe, tudjátok, hogy a piros ételszínezék miből van?
Konkrétan most szűrcsölt meggyes joghurtban is ez van :D E120/kármin
De ez már off a köbön, befejeztem :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#49568) beg válasza havri1 (#49567) üzenetére


beg
veterán

Az kérlekszépen a vöröshangya hónaljmirigyéből. Sok lába van, sok hónaljjal, néha egy kis szőr is jut bele, abból lesznek az epres joghurt apró szőröcskéi. :D
Na? Finom a joghurt?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49569) schawo válasza havri1 (#49567) üzenetére


schawo
titán

Porított atka. Rák is ízeltlábú, mégis megeszed (megeszem). De a szövőhangyás az durva. Számítottam pár gusztusos (már amennyire ez lehetséges), formás hangyakirálynőre, erre tessék. Többet nem modok, aki még nem látta, annak kötelező:D Majdnem olyan sokkoló, mint a legutóbbi trónok harca epizódban az indokolatlan pöcs 5 centiről.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49570) Mr.Csizmás válasza havri1 (#49567) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a sör meg bor a saját ürülékükbe fulladt baktériumok terméke

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49571) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Tegnap elvittem két Veithdia (3360 és egy 3026 ) napszemüveget egy Vision Express üzletbe beméretni. Azt mondták, hogy 100% UV szűrős. Sajnos torzítás méréshez nincs gépük. :(
(Ilyenkor lenne jó egy optikus ismerős, aki meg tudná csinálni)
Valaki tudott már torzítás mérést csináltatni egy Veithdiára?

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#49572) w.miki válasza havri1 (#49565) üzenetére


w.miki
veterán

Akkor csak a fényevés marad, mint alternatíva :(
de azt nem mindenki képes megcsinálni

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49573) w.miki


w.miki
veterán

Olcsó, de jó töltőt tudnátok ajánlani?
Több darabot szeretnék, és nem szánok rá több ezret/ db BW, Ugreen-ekre.
Expansys-os jó lehet? Vagy az is ugyanolyan gagyi, mint a többi olcsó?
Keressek ALIn sok pozitív tapasztalatost? ez?
(vagy nincsenek csodák? 1*os feedback)
(Egyébként a jó minőségéről híres BG-n is van több fajta)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49574) Mr.Csizmás válasza w.miki (#49573) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha jól fizet a lakásbiztosításod, mindenképp vedd meg ezeket a színes-szagos olcsó vackokat :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49575) w.miki válasza Mr.Csizmás (#49574) üzenetére


w.miki
veterán

akkor ezt NEMnek veszem. :(
Pedig amit GSM boltokban árulnak 2000Ftért, annak sem lehet több a beszerzési ára, akkor ők mit vesznek?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49576) KTU válasza w.miki (#49573) üzenetére


KTU
addikt

Expansys töltő amit linkeltél:

87 Ft (73 nettó)
Száll. ktg. már: 1 104 (bruttó)

Végülis csak lakásod, munkahelyed, stb. lesz veszélybe,
Nekem nem nagy ügy.
:D

Attól hogy valami kívülről majdnem ugyanúgy néz ki,
a bennlévő alkatrészek nagyon mások lehetnek.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49577) dugesz77 válasza schawo (#49562) üzenetére


dugesz77
őstag

Az a zacskó kiöntve pont úgy néz ki mint amikor egy nyári hosszú túra után levakarod az autó hűtőjéről,elejéről a begyűjtött rovarokat :D . Nem mondanám gusztusosnak. Én csokis szöcskét, fehér csokis kukacot rendeltem meg valami zacskós sült lisztkukacot. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#49578) Oldman2 válasza KTU (#49576) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha nem olcsónak, hanem jónak kell lennie, és több port is kellene, akkor mi lenne az ajánlott típus?

(#49579) retesz147


retesz147
addikt

Ali-ról szeretnék vásárolni és ezt dobja az Ali a mennyiségnél hibának:
"We're sorry. This item is limited to 1 piece per customer, please adjust quantity."

pedig csak 1-re van állítva, de ennél tovább nem enged...ez bug, vagy én rontok el valamit? kosárban sincs semmilyen termék...mobilos appból is ezt írja....
2. Ali-s vásárlásom lenne, nem vok nagyon gyakorlott....

Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#49580) Mr.Csizmás válasza Oldman2 (#49578) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

blitzwolf, ugreen

kb. minden 100. hsz után előjön az olcsó vs. minőségi usb töltő téma :D

amúgy ha többet rendelsz egy cikkszámból, szoktak adni pár ft mennyiségi kedvezményt, BG tuti, meg talán ali is.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49581) w.miki válasza Mr.Csizmás (#49580) üzenetére


w.miki
veterán

de akkor egy átlag GSM bolt töltői (aminek kisker ára 2000 Ft, akkor a beszerzési mennyi lehet? 500?) tulajdonképpen veszélyeztetik a lakásokat?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49582) GIJoe válasza Mr.Csizmás (#49580) üzenetére


GIJoe
addikt

Ha már töltő téma, van nekem egy remek kis mini PCm, érdemes hozzá minőségi adaptert vásárolni? (5V 3A)
024 seedel, műsorokat rögzít, samba, ftp, mindez pár W fogyasztással beéri...

(#49583) Mr.Csizmás válasza w.miki (#49581) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lutri.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49584) schawo válasza retesz147 (#49579) üzenetére


schawo
titán

nyilván bug, próbáld másik böngészővel

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49585) retesz147 válasza retesz147 (#49579) üzenetére


retesz147
addikt

megoldódott...

@schawo, köszi, egy PC restart helyrehozta... :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#49586) KTU válasza Oldman2 (#49578) üzenetére


KTU
addikt

BlitzWolf® 40W Smart 5-Port töltő

Múlt évben (Oct 25 2015) vettem 2db-ot,
azóta is működnem folyamatosan,
mikor mi van rádugva,
nem melegszik,
nincs sípolás, cicergés, semmi.

Ez a kupon jó hozzá:
affiliate6
-1.20 $
Így majdnem ingyen van a szállítás.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49587) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Ha Paypal számlámat szeretném feltölteni készpénzzel bankfiókból, akkor elég csak kiírnom a top up résznél az adatokat és azok szerint kitölteni a lapot?

És ez esetleg külfödön is így működne?

(#49588) GIJoe válasza LallerHUN (#49587) üzenetére


GIJoe
addikt

De minek feltölteni, az a legdrágább, nekem csak levonja devizában a webkártyáról az összeget...

(#49589) LallerHUN válasza GIJoe (#49588) üzenetére


LallerHUN
tag

Persze hogy a legdrágább de a kártyámon nincs pénzem, ergo nincs honnan levonni. Sajnos magyar számlára nem biztos hogy tudok fontot UK-ba befizetni vagy ha tudok is akkor egyszerűbb ha már rögtön Paypal-ra fizetnék be. Gondolom én.

(#49590) havri1 válasza w.miki (#49581) üzenetére


havri1
félisten

Ez pontosan így van. Sajnos egyes üzletek polcain pontosan ugyanazok az olcsó, gyenge minőségű töltők, headsetek és egyéb kiegészítők vannak, amiket ebayen is kapni, csak sokkal többért. Bevizsgálatlan, noname eszközöket kerülni kell :(

Tisztelet a kivételnek!

havri

(#49591) DougButabi válasza LallerHUN (#49589) üzenetére


DougButabi
tag

És a paypal-nak borítékban akarod elküldeni a cash-t, vagy hogy?

Mert ha utalás, akkor ahonnan utalsz, az ahhoz a számlához tartozó kártyát regisztráld be a paypal-hoz oszt jónapot.

(#49592) Silent77 válasza Silent77 (#49471) üzenetére


Silent77
veterán

Befutott az akkum és lámpa.
Ezúton is köszönöm a tippet, nagyon jó vétel volt! :R
17-én postázták, Belgium posta, YT kezdetű. Tegnap hagyta el Belgát. Már a ötödik GB csomag ami ilyen rövid idő alatt jött meg.
4 PCs of ICR18650 - 26FM 3.7V 18650 2600mAh
Convoy S2+ Cree XML U2 - 1B 7135 x 8 8 - Mode 960lm

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49593) krisztianAMG válasza Silent77 (#49592) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

No offense, de szerintem felesleges három topicba is beírni.

(#49594) Silent77 válasza krisztianAMG (#49593) üzenetére


Silent77
veterán

Tökéletes igazad van, nem is szoktam, a lámpa topikba is szerettem volna megköszönni.
GB topikba pedig az postázási idő miatt írtam be.
Nem szokásom a hsz gyűjtés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49595) fant0mi válasza havri1 (#49565) üzenetére


fant0mi
addikt

Bocs az OFF-ert. Mi ez a tejes video? Hol keressem?

(#49596) KTU válasza Silent77 (#49592) üzenetére


KTU
addikt

De ide nem volt felesleges, :)
mert a másik kettőt nem figyelem. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49597) flegga92 válasza w.miki (#49573) üzenetére


flegga92
senior tag

Kb 2 éve használom ezt az Expansysos töltőt csak feketében, valóban 2A és eddig nem gyullad ki semmi, pedig aktív használatban van minden nap. Powerbank/SGS4/Xperia Z/Nexus 7 lóg rajta felváltva.
Amikor a másik topikban volt linkelve akkor valaki megnézte, hogy 50 db esetén is ennyi a szállítás szóval csoportos rendelés is lehet.

(#49598) PainKiller13 válasza flegga92 (#49597) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én rendeltem 50-et, meg is jött, be is írtam a topikba, de senki nem jelentkezett érte :DDD

(#49599) Silent77 válasza KTU (#49596) üzenetére


Silent77
veterán

Ide írtam elsőnek. :K
Teljesen jogos volt Krisztián szólása. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49600) Oldman2 válasza KTU (#49586) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

A Cuponcode csak nem akciós termékre volt beváltható, így fehér helyett feketét kellett rendeltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.