Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50501) mirci18 válasza Beni2360 (#50500) üzenetére


mirci18
addikt

Kérlek barátom meséld már el nekem hol találtál kukazsákot 3 forintért.
Mert én eddig nem találtam.
S rohannék érte de sebesen.

Egyébként csak halkan megsúgom ha minden nap dobálod kifelé a kukás zsákodon kívül még ezt a zsákot is akkor te marhára véded a környezeted,

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50502) mirci18 válasza maestro87 (#50498) üzenetére


mirci18
addikt

Ha sok tojás török vagy olyat csinálok inkább odahúzom a kukát.
A múltkor feltörtem vagy 200 db tojás na ott más megoldás nem volt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#50503) zsiz válasza mirci18 (#50502) üzenetére


zsiz
őstag

200 tojás? "Ez aztán a diéta!" :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#50504) Mr.Csizmás válasza zsiz (#50503) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vízvezetékszereléshez elkell :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50505) Beni2360 válasza mirci18 (#50501) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezek nem kuka zsák méretűek, hanem 2 kg nylon zacskóra van méretezve és azt a piacon már megkapod 100 db-s kicsomagolásban. Én egy újságpapírba (reklámújság) gyűjtöm ezeket a hulladékokat és ezt dobom ki a szemetesbe.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50506) pakfong


pakfong
tag

Ez a fajta fm transmittere esetleg nincs valakinek, aki megválna tőle? Vagy kupon ehhez a termékhez?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#50507) Bornie127 válasza Mr.Csizmás (#50504) üzenetére


Bornie127
senior tag

A kendert kell vele megkenni!?

[ Szerkesztve ]

(#50508) Dinter


Dinter
addikt

Valaki rendelt már jack hosszabbítót Kínából? Most rendeltem egyet és egy elosztót, direkt nem a legolcsóbbat, de mindkettő csak akkor működik, ha összenyomva tartom a jack dugót és az aljzatot. Tényleg ilyen gagyik lennének? Pedig a termékek értékelései jók voltak.

(#50509) zsiz válasza Dinter (#50508) üzenetére


zsiz
őstag

[link] Nemrég jött jack hosszabbító, olcsó és hibátlan. Elosztóból ilyet vettem, ami a headsetet bontja ketté (mikrofon+fülhallgató) így PC-n is tudom használni a mikrofonos fülhallgatóm mikrofonját. Szintén hibátlan, ilyenekből én sose veszek drágát, mivel az olcsón sem érzem, hogy emiatt rosszabbul szólna.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#50510) schawo válasza Dinter (#50508) üzenetére


schawo
titán

Így, link nélkül? Ugye megvan, hogy Kína a világ legnagyobb gazdasága, és hogy jack hosszabbítót is legalább ezerfélét gyártanak? :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#50511) Dinter válasza schawo (#50510) üzenetére


Dinter
addikt

(#50512) lkksioskdl3 válasza interstate76 (#50294) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

hali!

Van eu raktáron CL720D és PRW310.
Erősen elgondolkodtam, hogy meg vegyem. De nem tudok dönteni, hogy melyik legyen :\

(#50513) zoltan6 válasza zsiz (#50509) üzenetére


zoltan6
őstag

"így PC-n is tudom használni a mikrofonos fülhallgatóm mikrofonját."
Köszi ez most jól jött,ilyenért nyaggatott a gyerek,akkor ennek az aljzata 4 pólusú?

(#50514) Beni2360 válasza Dinter (#50508) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha megnézed a képen is látszik, hogy nem egy csoportba valók.
Három érintkezős - négy érintkezős

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50515) Beni2360 válasza lkksioskdl3 (#50512) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát két napig én is vacilláltam köztük a 4k megjegyzést nem tudom mire vélni a 310-nél? De lebeszéltem magamat róla, maradok a TV-nél. 20$ a különbség nehéz eldönteni melyik lenne jobb. Bele olvastam a topikjába semmi utalás ilyen féle cuccokról.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50516) anorche1 válasza Silent77 (#50383) üzenetére


anorche1
őstag

Köszi! :R

Más:
Egy 32 vagy 64 -es (ártól függ) micro sd -re lenne szükségem, aminek nagyon jó az írás és olvasási sebssége is. Mit ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#50517) lkksioskdl3 válasza Beni2360 (#50515) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

A projektor topicban nem is fogsz találni róla semmit. De egy ilyen 720p projit megkockáztatnék. Használtan is bepróbálnám ebben az árban, de nincs.

(#50518) Dinter válasza Beni2360 (#50514) üzenetére


Dinter
addikt

A mikrofonos fülhallgatóm sem érintkezik rendesen az elosztóval, és a hosszabbító sem a 3 csatornás fejessel.

(#50519) windlord


windlord
őstag

Telefonra szeretnek kijelzovedo uveget.

Van erre megbizhato eladotok?

(#50520) vidaila válasza windlord (#50519) üzenetére


vidaila
aktív tag

http://www.aliexpress.com/store/327613

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#50521) gaston63 válasza gaston63 (#50478) üzenetére


gaston63
tag

Sziasztok!

Bocs, hogy süketelek ledszalag témában, de nem értek hozzá. Ezt a szalagot[link] ha jól látom lehet vágni és a vágásnásnál lehet új csatlakozásokat csinálni? Vagy ismét hülyeséget kérdeztem? :W

(#50522) Vertigo18 válasza gaston63 (#50521) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen... van külön kis elem, ami kapható a csatlakozáshoz. T, L, I alakok. Vagy, ha van kézügyességed, akkor DIY... forraszd!

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#50523) windlord válasza vidaila (#50520) üzenetére


windlord
őstag

Koszonom a linket.
A leirasok alapjan ugyanezek vannak ebay -en is.

Arra lettem volna kivancsi, hogy rendelte-e mar valaki ilyesfele uveget, es korrekt termeket kapott-e?

Van kulonbseg az 500huf es a 2.000huf uveg kozt?!

(#50524) gaston63 válasza Vertigo18 (#50522) üzenetére


gaston63
tag

na kézügyesség az (s)nincs, esetleg van egy linked ezekről a csatlakozókról, vagy keressem led csatlakozóként?

köszi

(#50525) Vertigo18 válasza gaston63 (#50524) üzenetére


Vertigo18
addikt

EZ a legegyszerűbb... Egy sarokelem. Van ebből zárt is, amit nem kell forrasztani... ITT egy RBG-hez való zárt, sarokelem, ebbe csak bele kell csúsztatni a szétvágott led szalagot... Nah, most ugyanezek alapján képzeld el a többi alakot is! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#50526) gaston63 válasza Vertigo18 (#50525) üzenetére


gaston63
tag

kezdek megvilágosodni.........

(#50527) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Led szalagot szeretnék venni, rgb-t, 5050-60 ledest. Honnan érdemes beszerezni? BG és GB ajánlott led szalag szempontjából?

Akinek van más pl: ebay-es bevált eladója aki jó minőségűt árul, ne tartsa magában.

Előre is köszi.

(#50528) gaston63 válasza Vertigo18 (#50525) üzenetére


gaston63
tag

akkor ez is az:[link]

(#50529) interstate76 válasza lkksioskdl3 (#50512) üzenetére


interstate76
addikt

Ha kell a dvb-t tuner, akkor a CL720D-t, amúgy meg nehéz döntés, mert a PRW310-esnek elvileg kraftosabb a lámpája, ugyanakkor a CL720D-ről sokkal több vásárlói visszajelzést és videótesztet lehet találni.

Még egy dolog a CL720D mellett: a PRW310-es "eredetileg" Vivibright PRW310, de ki tudja, hány helyen készül róla másolat, külön márkajelzés nélkül, szóval ennek a termékleírása szerintem még annyira sem megbízható, mint a CL720D-é, ill. a minőségbeli szórás is még nagyobb lehet.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50530) nimfas válasza interstate76 (#50529) üzenetére


nimfas
addikt

Kérdés eldőlt... Már Out of Stock a CL720D....

(#50531) interstate76 válasza nimfas (#50530) üzenetére


interstate76
addikt

Amikor írtam (20:24), akkor - elvileg - még volt belőle. Gyorsan elkapkodták és/vagy kevés volt raktáron.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50532) Vertigo18 válasza gaston63 (#50528) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, ez ugyanaz. Sarokelem, úgynevezett "L-shape"...

Nekem nagyon nem jött be egyébként, én maradtam a forrasztásnál.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#50533) zsiz válasza zoltan6 (#50513) üzenetére


zsiz
őstag

[link] A fehér a headset, bedugom az elosztóba, a piros a PC mikrofon csatlakozójába, a zöld meg a hangszóró csatlakozójába és megy minden.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#50534) zoltan6 válasza Vertigo18 (#50532) üzenetére


zoltan6
őstag

Az a bajom nekem is vele,hogy tenyérnyi sötét árnyékokat ad a sarkokban levő stukkónál.,így én is forrasztásra esküszöm,csak azzal meg vigyázni kell,mert egy kis igazgatás,mozgatás után hamar lerántja a rézfóliát a szalagról.

(#50533) zsiz :R

[ Szerkesztve ]

(#50535) lkksioskdl3 válasza interstate76 (#50529) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Nekem nem kell dvb tuner. Viszont láttam CL720at D nélkül. Ez ugyan az csak tuner nélkül?
Ha igen akkor ezt fogom venni.

(#50536) Vertigo18 válasza zoltan6 (#50534) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ehhez annyit tennék hozzá, hogy magam sem hittem, mennyit számít a jó ón...

Hetekig szenvedtem, már mindent kipróbáltam, új pákákat vásárolgattam, közben meg elképedve néztem, hogy másnak mennyire simán megy a led-szalagok forrasztása pl. youtube-on. Nekem meg még a kicsi pöttyre is nagy nehézségek árán ragadt csak meg az ón, nemhogy még abba beleforrasszak egy kábelt. Komolyan, szenvedtem. Aztán a kezembe került egy új ón, már úgyis vásároltam addigra vagy 6 félét, csak pont erre nem gondoltam, hogy gond lehet, így ki se próbáltam őket. Aztán egyszer csak megtapadt, nem is akárhogy, szinte magától. Egy élmény volt vele dolgozni, el is tettem magamnak a kis karikát, amin volt, hogy mindig tudjam, milyet kell rendelnem. Azóta mindent széjjel forrasztottam: tükör köré hidegfehér szalag, szekrényajtó belsejére világításnak, polc aljára esti fénynek, számítógépasztalra lefelé kék szalag, plexi ház-oldallapra belülről ledek... Mindent.

Sokat számít a jó ón!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#50537) windlord válasza Vertigo18 (#50536) üzenetére


windlord
őstag

Kell hozza folyasztoszer.
Ugy a tuti es konnyu!
Lehet ilyen ont kaptal :)

(#50538) interstate76 válasza lkksioskdl3 (#50535) üzenetére


interstate76
addikt

Tudtommal ugyanaz, csak abban analóg tuner van, nem digitális.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50539) csucsotke válasza gaston63 (#50479) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nem kint vettem, hanem egy kollégám dolgozik a lemeziparban, és így szereztem be 2mm vastag 20mm széles alu csíkot. A szalag nekem 5050-s van, akkor az volt a legerősebb, talán ez nem is változott azóta, bár a linkeden látom hogy több fajta is van.

[ Szerkesztve ]

(#50540) elszabi válasza havri1 (#50499) üzenetére


elszabi
tag

Könnyen szét lehet szedni, nézz rá. Hátha csak vmi kábel adta meg magát. A felső műanyag részt le lehet feszíteni - körbe kell szaladni egy pengetővel. Alatta pedig lesz pár darab picike csavar. Ha azokat kiszeded, az egész cuccot egyben ki lehet majd húzni.

(#50541) Donki Hóte válasza Vertigo18 (#50536) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jó páka is kell hozzá, mert az RGB szalagon 2,5 mm-es raszterben vannak a forrasztandó pöttyök, ha nem sikerül elsőre megforrasztani, akkor egy túl meleg pákától a második kisérletre már néha felválik a szalagról az a vékony rézfólia :O 3 szalagot csatlakoztattam, úgy hogy közbe még RGB jelerősítőket is kellett tenni, meg volt ugye 3 sarok is a plafonon (ott is beforrasztottam 1-1 ujjnyi vezetéket, hogy szépen "kanyarodjon" a szalag).

Ez volt vagy tízszer 4 forrasztás, 3-4 pötty fel is vált, a végén a hócipőm tele lett a forrasztgatással, úgyhogy rendeltem egy zsák nem forrasztós sarok és egyenes toldót :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50542) csadi0011


csadi0011
őstag

Valaki vett már ilyen éjjeli fényes órát? [link]
Attól félek, hogy hamar elállítódnak, vagy az ébresztőfunkció megbízhatatlan lesz.

(#50543) dugesz77 válasza windlord (#50537) üzenetére


dugesz77
őstag

Na igen, sok szenvedéstől megkímél. Én mostanában ezt a Fahrenheitest használom bár ez is úgy az igazi ha előtte foszforsavval beavatom a forrasztani valót. Filléres dolog kintről is Flux Paste néven érdemes keresni.

(#50544) havri1 válasza elszabi (#50540) üzenetére


havri1
félisten

Köszi! Először írok BG-nek, hátha visszakérik. Ha nem, szétszedem :R

havri

(#50545) Zeki válasza csadi0011 (#50542) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az összes ilyen elég sz@r minőség, és mivel elemes, így csak akkor világít, ha valamit megnyomsz rajta.
Jobb egy 230V-os rendes rádiós óra, ami akár a falra vagy plafonra is folyamatosan kivetít, meg nonstop világítanak a sötétben a számok.
Nekünk legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#50546) Rick4


Rick4
félisten

Nem tudom, volt-e már, nemrég jött ebből 3 db [link], ennyiért igazából próba jelleggel. Nagy volt a meglepi a működést látva, azon túl, hogy kettőt éjjeli fény helyett is tudok használni, összefogdosta az összes muslicát (konyhai gyümölcsök miatt élnek velünk) és emellett most mértem 0.245W-ot fogyaszt, tehát 4 óránként 1W.
Jön a szúnyogszezon, még nem késő felkészülni.

Pont ma este jól megsütött valami repülő vackot, működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#50547) kovsol


kovsol
titán

Sziasztok,
USB3.0 - mini usb kábelt tudtok ajánlani ami nem kamu usb3?
Külső merevlemezhez kellene, így tényleg ki lenne használva a sebesség.

May the Force be with you!

(#50548) Bornie127 válasza Rick4 (#50546) üzenetére


Bornie127
senior tag

Mennyi idő alatt jött meg? Legyeket is megfogja szerinted?

(#50549) vgyuri válasza Rick4 (#50546) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm, én is rendeltem 3-at belőle. Kínaiak megint ferdítettek mert 1W van ráírva, de csak negyed annyit fogyaszt, :) azért az üres lakásban nem merem majd bedugva hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#50550) joy_k válasza csadi0011 (#50542) üzenetére


joy_k
tag

Szia én már 2db ilyet rendeltem és teszi a dolgát rendesen éjjel nagyon halványan világítja meg a kijelzőt, jól látni. Létezik inverz világításos is http://m.ebay.com/itm/BOYON-Alarm-Clock-Sensor-Light-Desk-Clock-Smart-Wake-Up-Clock-Digital-Travel-/172192733049?nav=SEARCH

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.