Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49751) Beni2360 válasza beg (#49749) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezzel meg támogatod a magyar fröccsöntőipart :)

Ez nagyon jó megjegyzés volt, csak nem gyártanak itthon elfogadható minőségű ilyen terméket. Ezek általában import áruk. :K
--------------------------------------------------
KaiotEch - Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49752) zsiz válasza KaiotEch (#49750) üzenetére


zsiz
őstag

[link]
Itthonról nem tudok, hirtelen csak egyet találtam [link], de ez is tuti olcsóbb kintről.
Itt ha szétnézel biztos találsz neked megfelelőt. Jó minőség.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49753) beg válasza Beni2360 (#49751) üzenetére


beg
veterán

Esetleg egy gyors googlizás mielőtt találgatsz?

"Magyarországon a SZATUNA Kft neve a cég által gyártott plexi légterelő által vált ismertté. A társaságot két magánszemély alapította 1990-ben. Az eltelt tizenhárom évben a vállalkozás folyamatosan fejlődött és jelenleg 20 főt foglalkoztat. A legfontosabb termék a már említett akril üvegből készített autó oldalablakba szerelhető légterelő. A légterelő gyártás dinamikusan bővült az elmúlt időszakban, amit az eladások növekedése bizonyít. A legjelentősebb felvevő piac továbbra is a hazai autós társadalom, de az egyre bővülő külföldi eladások is a termék népszerűségéről tanúskodnak. Jelenleg a társaságnak már minden környező országban van állandó importőr partnere. A termék és a technológia folyamatos fejlesztése azt eredményezte, hogy a Szatuna Kft meghatározó gyártóvá vált mind a hazai mind pedig a környező országok légterelő piacán. A vállalkozás sikerét vélhetően az a cégfilozófia alapozta meg, amely a vásárlói igények teljesítését állította be a legfontosabb szempontnak. A társaság döntően műanyagfeldolgozó tevékenységet végez a rendelkezésre álló korszerű, saját fejlesztésű vákumformázó és préslégformázó berendezéseivel. Termékeit a motorkerékpár, a hajó, a hazai repülőgépipar és reklámipar is használja."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49754) Beni2360 válasza beg (#49753) üzenetére


Beni2360
félisten

nem gugliztam mert őket már régen ismerem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49755) spidersoft válasza Beni2360 (#49701) üzenetére


spidersoft
senior tag

Akkor ez milyen szabvány? A külső átmérője 26,1mm, és 13 menet van egy collban, aminek következtében nem megy bele sem a mosógép hollanderjébe, se más egyéb műanyag/réz/vas elembe, viszont a gyorscsatlakozója az teljesen korrekt a 3/4-es gyorscsatlakozókra. Átmérő jó lenne, de a menet egy picit ritkább. Gondolom a képen ábrázolt összehúzódó gumibelű csöveknél ilyen van, nem tudom, de hogy nem megy össze az itthoni szerelvényekkel, az biztos.

(#49756) beg válasza Beni2360 (#49754) üzenetére


beg
veterán

Látom...

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#49757) 8zabi


8zabi
őstag

érdekességképpen

új (személyes) rekord született egyik AliExpress rendelésemnél: EZ

tőle rendeltem pár alsónadrágot május 15-én, 19-én feladta, ma 26-án megkaptam :R :Y

[ Szerkesztve ]

(#49758) spidersoft válasza beg (#49741) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az az üveg *önmagában* nem az igazi, mert túl pici a szája, tehát csak a nagyon sűrű esőt mérné... a hivatalos az lenne, ha ø16cm körüli szája lenne (200cm²), amit 1m magasan helyezel el és 45°-os félkúpszögben fölötte semmi nincs. Itt írják. De ha már kicsi, akkor lehetőleg minél nagyobb legyen, és ne 18mm...

Én olyan két éve a helyi mezőgazdasági boltban vettem valami 700Ft-ért német gyártmányút (igen, nem magyart, német volt csak...), aminek ugyan jóval kisebb a szája (kb ø6cm), de azért használható... ránézésre pont olyan, mint a 62. ábrán van. Ami miatt a műanyagoknak a szája jóval nagyobb szokott lenni, mint a szára, az egyrészt a kisebb méret, másrészt a könnyebb leolvashatóság, mert így meg lehet nyújtani a skálát annyival, amennyi a száj és mérőedény aránya (pl. ha a száj felülete háromszorosa a mérő rész keresztmetszetének, akkor 1mm csapadék 3mm-en lesz ábrázolva, nagyobb lehet a skála, könnyebben leolvasható, nem beszélve arról, hogy könnyebben elkészíthető, nem kell nagyon vékony, így sérülékenyebb rajzolat a műanyagra).

(#49759) KaiotEch válasza zsiz (#49752) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az a baj, hogy mindegyikre ráírják, hogy mágneses, ami annyiba ki is merül, hogy a bitfejet megtartja, de a csavart már nem.

(#49751) Beni2360: Ez csak bitfej, nekem a csavarhúzó része is kéne :K

(#49760) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Kíváncsiságból, van itt valaki aki nyert ma a TD-s lottón? :D :D :D

Engem elkerült a fortuna.... :W

(#49761) norbert1998 válasza vizimento (#49693) üzenetére


norbert1998
veterán

A TPA3116 Yuanjing és/vagy fekete PCB-s verziói, illetve nekem a TPA3123 DIY változata van még, nincs vele gondom, de egy elég alulméretezett (10w-os) hangfalon megy csak. Mindenesetre, a Magnatokkal szép zenebonát tudott csapni, ha jól emlékszem.

mirci18 Megbeszéltük már, hogy japán az nem épp kína. Ez meg nyíl egyenest japánból jött, full japán minden, és az összetevők alapján (legalábbis a cheetos utánzat, amit már megettünk(egyébként késni fog a teszt, mert egyik havernak az arcidegeit valami gond érte, ami miatt nem érez szinte semmit és alig tudja mozgatni, pár hét múlva talán(nem, nem evett ő belőle :P))) nem volt benne poliptapacsnyulványőrölmény.
Egyetlen fura dolog volt, amin meglepődtem: tengeri saláta por örlemény. De mint kiderült egy angliában élő PH-s kolléga által, ezt a wales-iek konkrétan kenyérként sütik/-tötték meg és eszik/-ték, mert annyira durvasok D vitamin van benne. vagy valami ilyesmi :D

(#49762) Ryder1 válasza mirci18 (#49716) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ma jött meg ez a 20 db-os csodaszivacs, fehér színű. 28 nap alatt ért ide. Tesztelve még nem volt, de gondolom, hogy jó. :D

(#49763) Sziahomi


Sziahomi
tag

[link]
05.15 rendeltem innen és tegnap megérkezett. Méret , szín stimmelt. Nagyon hamar kopik , kb 5 perc alatt kuka a szivacs , koszt leszedi egyébként.

(#49764) schawo válasza mirci18 (#49739) üzenetére


schawo
titán

A melamin az, amelyik elfogyasztásra mérgező, a melamingyanta, és annak habosított változata (a csodaszivacs) egyáltalán nem mérgező.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49766) Ra3 válasza KaiotEch (#49759) üzenetére


Ra3
őstag

[link]
Ebayen találtam ugyanezt 4k alatt is.
Jakemy jó minőség, többen is dicsérték a topicban, nekem még nincs vele tapasztalat, de már elindult egy ilyen szett.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#49767) zsiz válasza KaiotEch (#49759) üzenetére


zsiz
őstag

Ami nekem van (ugyanez, csak 32 részes, a toldó nélkül), az a csavart is megtartja, legalábbis a kisebbeket biztosan, a nagyobbakhoz meg nem precíziós csavarhúzót használok.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49768) KaiotEch válasza Ra3 (#49766) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nagy a fogó része. Laptop, mobiltelefon szereléshez kéne, sok fejjel. :K

(#49769) mirci18 válasza retesz147 (#49740) üzenetére


mirci18
addikt

6-700 ft általában gazdaboltokban annyi hogy egy botra kell felerősíteni.
Ehhez hasonló

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49770) mirci18 válasza schawo (#49764) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ ezt nem tudtam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49771) mirci18 válasza Ryder1 (#49762) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Sziahomi Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49772) Silent77 válasza LallerHUN (#49760) üzenetére


Silent77
veterán

Mailt se kaptam még.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49773) Beni2360 válasza KaiotEch (#49759) üzenetére


Beni2360
félisten

Márkás bitfej, keress hozzávaló nyelet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#49774) LallerHUN válasza Silent77 (#49772) üzenetére


LallerHUN
tag

Én ma kaptam és ha gmail-es vagy akkor nézd meg a promo mappában is. Itt a link ahol megnézheted hogy nyertél-e. [link]

(#49775) terra052 válasza emiki6 (#49669) üzenetére


terra052
őstag

:DD :D :DD :R

werkmania.hu

(#49776) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Üdv. Telefont mostanában honnan éri meg venni, eu-s raktárból? BG eddig az egyetlen alternatíva, de néznék körbe máshol is. Köszönöm az esetleges válaszokat.!

just leave me alone

(#49777) IG55 válasza schawo (#49764) üzenetére


IG55
senior tag

Minden rákkeltő, csak még nem mindenről derült ki. :DDD

(#49778) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ezt a "harmadik kezet" ismeritek? Lehet normálisan használni vagy inkább valami komolyabbat nézzek?

(#49779) mirci18 válasza Minstrel (#49778) üzenetére


mirci18
addikt

Ismerősnek vettem kintről lámpás verzióban.
Nyeklik nyaklik ha egy picit hozzáérsz elmozdul.
Semmit nem ér.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49780) zsiz válasza Minstrel (#49778) üzenetére


zsiz
őstag

Ilyesmi van nekem is, csak nekem készletben adták a forrasztóhoz, éppen használható, de nekem pl. állandóan felborul. Egy deszkára akartam szerelni, de nem használom olyan sűrűn, hogy megcsináljam :D Én inkább körbenéznék még. Persze azért ez is sokszor tud hasznos lenni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49781) Silent77 válasza LallerHUN (#49774) üzenetére


Silent77
veterán

Közbe megnéztem, nem nyertem. :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49782) Bornie127 válasza Minstrel (#49778) üzenetére


Bornie127
senior tag

Személyes tapasztalatom nincs vele, csak videón láttam, ahogy dolgoznak vele, én is gondolkodom egy ilyesmin.
Ha a talprésze öntöttvas vagy ilyesmi nehezebb anyag, akkor nagyobb dolgokat is elbír. Kábelhez, pár grammos dolgokhoz tökéletes lehet.
Drónos cuccok forrasztásához kellene? A videón amit láttam a srác nagyon ügyesen forrasztotta vele az esc-ket és az fc-t is.

(#49783) Minstrel válasza Bornie127 (#49782) üzenetére


Minstrel
senior tag

Jaja drónos apróságokhoz kéne, így képen nekem is kicsit könnyűnek tűnik, de lehet kipróbálom és rászerkesztem valamire.

-
Köszi a hozzászólásokat!

(#49784) balazs1956 válasza Minstrel (#49783) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem, van vagy kettő. Karácsonykor a Praktikusban 500 Ft-ért árulták. A talpa valami öntvény, van némi súlya, de még sosem használtam. A csipeszek jól rögzíthetők, a talppal kell vmit kezdened. Nem hiszem, h meg lehet fúrni, inkább egy asztalosszorítóval kéne rögzíteni.

(#49785) krisztianAMG válasza Minstrel (#49778) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Le kell fogatni, mert nem túl stabil, viszont néha jól tud jönni. A nagyítót én azonnal leszereltem, az csak akadályozott.

(#49786) Imy válasza cris78 (#49733) üzenetére


Imy
veterán

36 EUR azért drága, én várok egy kicsit majd, amíg le nem megy az ára.

(#49787) KL48 válasza -ZeeZee- (#49690) üzenetére


KL48
tag

Három hete nem állítottam semmit. Nem sokat volt kézen, de 3 másodperc sietés elég pontosnak mondható ennyiért. Szerintem az ilyen olcsó órákat ki kell fogni. Aztán hogy egy év múlva mit mutat, azt majd meglátjuk.
A felirat mindent kibír, mindenesetre még nem merültem vele. A mindennapi vízeskedést hősiesen viseli.

(#49788) schawo válasza Minstrel (#49778) üzenetére


schawo
titán

Ilyet használok, sokat szoktam forrasztani egyedül is. A nagyító egy vicc, le kell szerelni, mert csak útban van, de a többi nagyon hasznos. Jó alaposan meg kell húzni a csavarokat, és akkor nem nyeklik. A talpa kissé instabil, érdemes valami kisimított rongydarabon használni, és akkor azzal sincs gond. Ha nehezebb cuccot kell megfogni vele, akkor visszaszerelem rá a nagyítót, és hátsó, 3. lábként használom :D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49789) macilacus


macilacus
senior tag

Ha már a Japánok meg rákkeltő dolgok szóba kerültek, azt tudjátok-e, hogy a Japán tudósok megálapították, hogy a hideg sör rákkeltő :K
Amikor meghallottam kiakadtam, pláne mikor aszongyák, fogj egy hideg sör, önts nyakon vele egy alvó rákot és egyből felkel :W :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#49790) ZS3NI válasza macilacus (#49789) üzenetére


ZS3NI
őstag

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#49791) Predator2 válasza twine (#49695) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Ez az USB SATA to USB3 kábel, csak 2TB-ig támogatja a 3,5-es HDD-t?
(Ha rosszul értelemezem, akkor mit akar jelenteni az a mondat?)

Azt látom, hogy a 2,5-es HDD-hez nem kell viszont a 3,5-eshez kell neki külön tápegység is.

Van egy 3TB-os WD HDD-m ahoz kellene, de ha csak 2TB-ig jó akkor nem venném meg.
:R

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49792) mirci18 válasza Predator2 (#49791) üzenetére


mirci18
addikt

Igen ez 2tb-ig jó.
Igen a 3.5-es vinyóhoz egy tápegység is kell.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#49793) Predator2 válasza mirci18 (#49792) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a választ.

Reménykedtem, hogy én értelmezem rosszul, mert a képek között ott virít egy 4TB-os WD RED is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49794) Krogoth válasza Predator2 (#49793) üzenetére


Krogoth
senior tag

Pontosabban: 2 terrás fölötti és 3,5es winyóhoz külön áramforrás kell.

(#49795) wwenigma válasza Krogoth (#49794) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Még pontosabban a 2 Tera alatti, 3,5-es winyokhoz IS. (terra - föld)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#49796) vizimento válasza norbert1998 (#49761) üzenetére


vizimento
senior tag

Pl ez jó lehet?
Van egy Ozaki 2.2es aktív hangfalam. Valamiért nagyon gyengén muzsikál, újkorában jobban szólt... Arra gondoltam lecserélem az erősítőt benne egy ilyenre. Szerinted ez járható út?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#49797) Mr.Csizmás válasza wwenigma (#49795) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

*tera

indokolatlan nagybetűzés :N

üdv grammarnazicat :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49798) krisztianAMG válasza vizimento (#49796) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nálam ilyen van használatban már másfél éve. Amikor megjött, kicseréltem rajta az összes kondit, azóta teszi a dolgát.
Ha az egyik poti (asszem a középső) nincs végálásban, akkor van némi alapzaja, de más baja nincs.

(#49799) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Rádióerősítőhöz keresek jó minőségű beltéri UHF antennát,Coax csatlakozós kellene.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#49800) Predator2 válasza Krogoth (#49794) üzenetére


Predator2
addikt

Mégis csak jó 2Tb felett is?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.