Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50951) DJ. Ru$y válasza Mr.Csizmás (#50945) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi! Gearbesten nincs ez a típus (most), ha jól látom, eBay pedig csak a bőrszíjasokat dobja rá, nem baj, a márka is elég nagy segítség volt, vannak szép óráik. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#50952) Devil Smile válasza Laca1212 (#50949) üzenetére


Devil Smile
őstag

Ugyan ilyen volt multheten a Lidlbe 1300korul kis ovre fuzheto tartoval...

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#50953) Laca1212 válasza Devil Smile (#50952) üzenetére


Laca1212
őstag

Láttam, de már előtte ez be volt rendelve...

(#50954) Mr.Csizmás válasza DJ. Ru$y (#50951) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

így e :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50955) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok.
Milyen anti lost kütyüt használtok?
Eddig ezt néztem. van valakinek ilyen?
NILLKIN partner bluetooth photograph

Ugye jól gondolom hogy ez hamisítvány?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#50956) DeNi91 válasza Mr.Csizmás (#50954) üzenetére


DeNi91
tag

Ennek nem fluoreszkál a számlapja ugye? Amúgy nagyon jól néz ki :C

(#50957) csadi0011


csadi0011
őstag

Érkezett ma egy snapback sapka. Egyáltalán nem rossz. Rossz minőségre számítottam, de ez teljesen elfogadható. style-6 verziót kérte, akinek vettem.

+ jött még 2 olcsó napszemüveg,amiket kipróbálni vettem: Blackbluemirror-t és cleargray-t. Olyan mint valami gyerekjáték, vagy nem tudom. A kék lencséjéhez hozzáértem és mintha eltűnt volna a kékség róla. Megpróbáltam megpucolni, letörölni, de most úgy néz ki közelről, mint valami olajfestmény. Távolról nem vészes. Belenézve meg nem venni észre. De nem tudom, hogy egészséges lehet-e hosszútávon hordani.

[ Szerkesztve ]

(#50958) XP NINJA válasza csadi0011 (#50957) üzenetére


XP NINJA
őstag

Tavaly én is vettem ilyen 200ft-os szemüvegeket, vagy 10 darabot, hogy jó lesz azt elhagyni a Balatonban :D
A szinesek nagyon gagyik, de a sima hagyományos fekete még vállalható, kb ugyanaz mint amit boltban adnak 1000ft-ért.

(#50959) DoItYourself válasza dugesz77 (#50942) üzenetére


DoItYourself
addikt

Kösz a tippet, van is egy-két órámon hasonló nylon szövet szíj, de két darabos, nem fut végig az óra alatt. Ennek is van valami olcsó klónja?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#50960) dugesz77 válasza DoItYourself (#50959) üzenetére


dugesz77
őstag

Hogyne lenne :DDD . Nato strap/nylon watch strap-ra érdemes keresni az olcsóbbakat. Általában a drágábbakat G10/ZULU strap néven dobálja be a kereső.. Szélességére érdemes figyelni 18-24mm árulják és az órának megfelelőt érdemes választani. Ennyi ideig tart kicserélni a szíjat.

[ Szerkesztve ]

(#50961) pela03


pela03
csendes tag

Sziasztok!
Erről tud valaki mondani valamit? Valóban 7 szinű? Honnan kapja a led az feszt?

Üdv

(#50962) Mr.Csizmás válasza pela03 (#50961) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

RTFM :))

Note: Built in small power generating device. Automatic generation without batteries. It will illuminate after water flows down.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50963) -secret- válasza pela03 (#50961) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Víz termeli ahogy folyik át rajt.

"Note: Built in small power generating device. Automatic generation without batteries. It will illuminate after water flows down."

(#50964) werszomjas


werszomjas
őstag

Lakáskulcsra vennék valami jelölőt, 3 egyforma kulcs ami 3 különböző ajtót nyit, sose tudom melyik melyik, hogy keressek rá?

üdv

(#50965) pela03 válasza Mr.Csizmás (#50962) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
Ez mit jelent?

Üdv

(#50966) Met válasza werszomjas (#50964) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem jobba jársz ha bemész egy kulcsmásolóba mert nem biztos hogy kép alapján passzolni fog a kulcsodra.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#50967) csadi0011 válasza werszomjas (#50964) üzenetére


csadi0011
őstag

Key Cap vagy Key Tag szerintem

Nem emlékszem hol lehet ilyeneket venni hazánkban. Talán írószer boltokban, de találni.

[ Szerkesztve ]

(#50968) -secret- válasza werszomjas (#50964) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#50969) fant0mi válasza werszomjas (#50964) üzenetére


fant0mi
addikt

Parasztos megoldas, de asszony kulonbozo szinu koromlakkjaival szinezte meg a kulcsaim.

(#50970) Mr.Csizmás válasza csadi0011 (#50967) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyen van a százforintos boltban is kb. hasonló áron, no offense :R (analóg ebay a városban :D)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50971) Devil Smile válasza Mr.Csizmás (#50970) üzenetére


Devil Smile
őstag

(analóg ebay a városban :D) :Y :DDD :DDD :C

asszem mara mattot kaptam ettol... :D

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#50972) Nestor16 válasza futizoli (#50936) üzenetére


Nestor16
senior tag

Ha az új blitzwolf powerbankról van szó 3000-ért, akkor miért nem inkább azt az egy cellás szép fém henger alakút veszitek? És olyan akksit rajtok bele, ami jól esik, illetve valószínűleg bontott van nálatok is, licit nélkül 800 forint.

Üdv, Dávid

(#50973) -secret- válasza fant0mi (#50969) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én kulcsmásolásnál megkértem a faszit, hogy jelölje már meg.

(#50974) madgie válasza -secret- (#50973) üzenetére


madgie
titán

Akkor már csak az autódat kell megkeresni :D

(#50975) t_a_m_a_s válasza pela03 (#50965) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

RTFM ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#50976) -secret- válasza madgie (#50974) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez nem ótó, ez lakás meg bót kuccs. :D

(#50977) XtremLor


XtremLor
őstag

BlitzWolf® BW-MH3 Magneses telefon tarto, 7db van meg belole 3.7$ tehat kb egy ezres.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#50978) IG55 válasza Mr.Csizmás (#50970) üzenetére


IG55
senior tag

Mármint ez is kapható százforintos boltban?

(#50979) Mr.Csizmás válasza IG55 (#50978) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valami hasonló biztos :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50980) Silent77 válasza Silent77 (#50605) üzenetére


Silent77
veterán

BlitzWolf® BW-P2 3350mAh
Még egyszer megnéztem, 23%-ról 72-ig töltötte fel.

Érdekességképpen, tegnap jött egy cellás bank ház. [link], bele raktam egy samsung 3000mAh akkut, és ezzel 25%-ról 76-ig töltötte fel. Igaz csak 1A-el.
Kíváncsi lennék milyen akku van benne, ha kisebb kapacitású többet tölt bele.

XtremLor: Köszi, hogy szóltál, el is felejtettem. :R
Egyet behúztam, bár gyanítom spigen tokon keresztül nem fogja megfogni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#50981) XtremLor válasza Silent77 (#50980) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem egy nillkin frosted van rajta remelem jo lesz, ha nem akkor ajandek... :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#50982) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#50944) üzenetére


Tomi0703
őstag

Weide WH1009

Szerk.: Most nézem ez már 20 dodó és BG-n is elfogyott (én még pár hónapja ott vettem 11 dollárért)

[ Szerkesztve ]

(#50983) csadi0011 válasza IG55 (#50978) üzenetére


csadi0011
őstag

Szerintem lehetséges. [link]

(#50984) dugesz77


dugesz77
őstag

Mai termés:
Megérkezett nekem is a Ganzo multiszerszám. Talán annyi,hogy kicsit nagyobb lehetne de így legalább zsebbarát. Pecához,horgot kiszedni nekem tökéletes lesz.
Erről a csomagról nem esett le elsőre mi a toszt rendelhettem már megint :D

Kinyitva leesett ez az ehető rovat/kukac rendelés :Y

Május 25. rendelés tehát nem is futott rossz időt. Kóstoló majd később. Szállítással mindenestül 11.1€-ba került.

(#50985) KTU válasza dugesz77 (#50984) üzenetére


KTU
addikt

Jó étvágyat!
:D

Hogy on is legyen:
Ma érkezett a tortaszeletelő, én még nem láttam,
de fiam azt mondta kicsit összegubancolódva érkezett.
Unboxing videó van, írok az eladónak.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#50986) trafóóó


trafóóó
tag

Tinydealnál mennyi a processing idő általában??
06.06 án vettem egy ilyen xiaomi lámpát akkor még 909ft
ért de még mindig processingben van.
Még nem vettem itt semmit de ha ilyen tempó van itt akkor sokszor nem is fogok.

(#50987) spidersoft


spidersoft
senior tag

Nagyonakciós ($9.99) Jakemy 79-in-1 készlet: a bitek korrektnek néznek ki. A 79 a hasznos dolgokra vonatkozik, nincs beleszámolva a tok, zsanér, címke, kartondoboz :D mint ahogy sok készletnél divat... a szárak racsnijai kellemesen, egyenletes erővel és precízen futnak, valamint az egyszerűbb szárakhoz képest finom felbontásuk van: a 4mm-es bitekhez való 30 kattanás alatt (12°), míg a ¼"-oshoz való 20 kattanás alatt (18°) ér körbe. Annak ellenére, hogy relatíve nagy méretű a készlet (kb. 16x20cm), a bitek elég zsúfoltan vannak, némelyiket nehéz kipecázni. A kaparós sorsjegy alapján a termék eredeti. Rendelve: május 28.

Propeller clock: mint a képeken. Mérsékelten halk, mert üt a feje, majd ragasztani kell valamit a könnyebb oldali lapát végére, utána szerintem már nem lesz hangos. Mivel nincs nagy fordulata, így kicsit villogni látszik. Rendelve: május 30.

Fogfűrész 50m madzaggal: a lyukon kijön a selyem, a bütykön körbe van tekerve, át a villán, vissza a bütyökre, ahol kicsit megspanolva megint körbe van tekerve, majd be a lemezke alá, ami egyrészt megszorítja, másrészt a felesleget lenyisszantja. Szerintem okos :) Mindig csak a villa között lévő 15mm-nyi selyem kopik, így szerintem gazdaságos is. ø12x50mm-es guriga van benne, ø14mm-es fér el benne (nemtom milyen a DM-es, azóta nem voltam DM környékén, ha nem ilyen hosszúkás, akkor nem fog belemenni...). A spulnitárolót kinyitva halvány mentolszagot áraszt. Rendelve: május 29.

20db előreszerelt fogfűrész: működni éppenséggel ez is működik -- de ez inkább fogpiszkálónak való. A kampós hegyes piszkák teljesen jók. Rendelve: május 29.

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy nem értek a fogselymekhez, ez az első találkozásom velük, az értékelést ennek fényében vegyétek.

[ Szerkesztve ]

(#50988) Met válasza spidersoft (#50987) üzenetére


Met
nagyúr

Mindig csak a villa között lévő 15mm-nyi selyem kopik, így szerintem gazdaságos is.

Hát ha hagyod hogy a használt selyem hozzá érjen a nem használthoz akkor igen. Ugyanis a bütyökre a használt selymet tekered fel ahogy kijön a villából.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#50989) zsiz


zsiz
őstag

Rendeltem 2 x 20 csodaszivacsot, innen és innen. Gondoltam, ha már úgyis venni kell, veszek két helyről és összehasonlítom. De gyanús, hogy ugyan attól az embertől vettem végül is. Tök ugyanaz a csomagolás, a feladás dátuma, a feladó címke és a szivacsok is. Fehér mind a két csomag, az első gyors próba után nem tűnik se jobbnak, se rosszabbnak annál amit pár hónapja rendeltem. Liciten vettem mind a kettőt, egyik kb 210 Ft lett végül, a másik meg 270 Ft. 20 nap alatt értek ide a rendeléstől számítva. Amit régen rendeltem, az mondjuk 10esével be volt zacskózva, úgy könnyebb tárolni, ezek most csak bele voltak sorakoztatva a borítékba zacskó nélkül.

Múltkoriban jött még 3 ilyen habkártya is vagy mi a hivatalos neve :D Egyet már vettem korábban, édesanyám szereti használni (pl arra ami a képen is van, nem habokhoz), aztán mondta is, hogy rendeljek még neki, meg kettőt még ajándékba is.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#50990) spidersoft válasza Met (#50988) üzenetére


spidersoft
senior tag

Rátekered a jövő meg a menő selymet is, igen, máskülönben nem lehet kifeszíteni a villa között. Ez miért baj? Utálod a saját szádat? :DDD Nekem egy fa fogpiszkáló is kitart néha 4-5 napig is, ebből nem csinálok ügyet :D Amennyi szemetet megetetnek velünk élelmiszer gyanánt, egy kis tegnapi nyál már nem okozhat problémát...

[ Szerkesztve ]

(#50991) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok,

tud valaki esetleg iPhone 5S-re valami fasza szilikon tokot ebayról? Nem ezt a 0,2-0,3 mm vastag (vékony) vackot, hanem valami masszívabb, tartósabb, méretpontos cuccot.

Köszi

Holnap majd jól beletépünk...

(#50992) zebede válasza Silent77 (#50980) üzenetére


zebede
őstag

Egyébként ilyen power bank házat és cellát érdemesebb venni, mint komplett power bankot?
Milyen cella kell bele, hogy egy 2800mAh akksis telefont egyszer feltöltse?
Az ilyen cellákat lehet tölteni sima elemtöltővel? ezzel?

(#50993) Beni2360 válasza interstate76 (#50799) üzenetére


Beni2360
félisten

Repeater módban azt szerettem volna elérni vele, hogy a ház külső falán bedugva, a routerhez wifin csatkoztatva olyan szinten szórja, erősítse fel a wifit a kertben, hogy mindenhol stabilan legyen net.
Ha szabad szólnom ezek nem erősítők hanem továbbítók. Vagyis olyan helyre kell telepíteni ahol még elfogadható erősségű net van és azt a jelet tudja továbbítani oda ahol az eredeti jel már szinte nem is érzékelhető. Nálunk bevált. A kert végiben már csak egy gyenge jel van, Tehát a háznál levő három jelnél bedugva,előtte a routerrel összedugva beüzemelni,behangolni és máris a kert végében ott volt a három jel ami a háznál mérhető volt. Csak azt az erősségi jelet képes továbbítani amit meg kap. Földszinten levő jelet a lépcső fordulóban felküldi az emeletre. De mindenképpen le kell ellenőrizni , hogy nálatok melyik sáv nem nagyon terhelt és ara beállítani mindent.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#50994) Hurkafej válasza spidersoft (#50987) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Nekem is ma jött a Jakemy 79-in-1 készlet, a kis bitekhez adhattak volna egy mini kombinált fogót, amivel ki lehet őket műteni, puszta kézzel nem ment... :)) Legalább meglett volna a 80 rész :D

(#50995) Druss válasza spidersoft (#50987) üzenetére


Druss
aktív tag

Merre találom ezt a Jakemy-s kaparós sorsjegyet? Már a második készletem, de egyiknél sem találtam.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#50996) wwenigma válasza zebede (#50992) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkabb egy Xiaomi 5000/10000/10400/16000 etc... vedelmek, etc benne van, megbizhato, nem hagy cserben, nem kell akkukkal cseszodni.

A házat csak azok preferaljak akiknek van felesleges cellajuk, en akkor sem tudom ajanlani.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#50997) zebede válasza wwenigma (#50996) üzenetére


zebede
őstag

Nekem szerintem elég lenne egy 5000-es, de nem találok most megbízható oldalon.
Egyébként méretben mekkora a különbség az 5000 vs. 10000-es között?
Mert ahogy látom árban nem sok, viszont minél kisebb kellene.

[ Szerkesztve ]

(#50998) twi452 válasza XtremLor (#50981) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem az állítható tesója van meg pár napja és nillkin frosted hátlap a mi-5ön. A nagy téglalap betéttel alatta megfogja.
Kedden reggel 7-től délután 5-ig rajta volt Bp-Balatonfelvidék és környéke túrán.. mindenféle minőségű "úton" teszteltem és nem repült a telefon, néha pár fokot elfordult a tartón nagy ütéseknél de ennyi volt :)
Gondolom ugyanaz a fej(4 mágnes) van ebben is mint abban.

Kipróbáltam egyszerre mindkét fémlemezzel is akkor tényleg erősen fogta viszont a telefon nem szerette.. kikapcsolgatta a képernyőt ami simán lehet szoftveres gond a miui smart cover opcióban :)

(#50999) Silent77 válasza zebede (#50992) üzenetére


Silent77
veterán

Ahogy wwenigma is írta, én is a komplettet részesítem előnyben.
Csak a teszt kedvéért vettem egy üres házat.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51000) htc07


htc07
addikt

üdv! :DDD

rég jártam erre, bocsi ha vótmá'

ilyen ZNAPS replikát rendelt már valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.