Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Mate válasza Melack (#4450) üzenetére


Mate
nagyúr

sima vevőegységes nem jó? Vagy nincs elég usb?

(#4452) doc válasza Melack (#4450) üzenetére


doc
nagyúr

nekem meg pont BT-s kellene :D

(#4453) kerekfej válasza Melack (#4450) üzenetére


kerekfej
addikt

Wireless vezeték nélküli egér (nem pedig Wifis!)

(#4454) Blaise válasza Melack (#4450) üzenetére


Blaise
veterán

1-2 dollárért tudsz venni apró USB-s bluetooth modult...

(#4455) Melack válasza Mate (#4451) üzenetére


Melack
veterán

A HP G62es laposban szar a wifi modul, ami egyben a BT is. H azt tudnám cserélni, nem izgatna ez a wifi/wireless dolog, de most is egy eBayről rendelt usbs wifi modullal megy csak rendesen a net.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4456) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Hát, amint látom, nálatok aratott osztatlan sikert :)

@Outlander: az 5000 mAh-s akksija miatt. Amúgy sem kutya, de ilyen akksival még nem találkoztam telefon esetében.

@kovisoft: nem is azért posztoltam, mert ez is filléres :P

@nelsonmanian: őőő, semmi. Ami nem eBay, az tiltott szekció itt? :F

https://rendeljkinait.hu/

(#4457) Mate válasza Melack (#4455) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt értem, de legtöbb egérnek van vevőegysége. Olyan nem jó? Miért kell wifis?

(#4458) Outlander válasza mrgergoke (#4456) üzenetére


Outlander
őstag

Jó hát írni bármit lehet... ;)

Én 1 giga rammal "ennyiért", már nem vennék telót csájnából. függetlenül attól h most is van szabad 4-500 mega pedig jó sok cucc fut... de ki tudja h decemberben nem-e valami cicás öltöztetős etetős játék kétvállra fekteti-e?! :)

Amúgy minden más korrekt, illetve maga a thl mint márka/support is teljesen rendben van.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4459) kerekfej válasza Mate (#4457) üzenetére


kerekfej
addikt

Ő maga sem tudja szerintem. :U

(#4460) Minstrel válasza Outlander (#4458) üzenetére


Minstrel
senior tag

2 gigás

(#4461) Outlander válasza Minstrel (#4460) üzenetére


Outlander
őstag

:U

Jogos... közben másik típus is meg volt nyitva. :B :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4462) adams55


adams55
tag

Haligali! Ebay-en rendelnék az O betűs frogskins szemcsiből amin ki van írva normálisan minden, egy kínai verziót, olcsóért. Keresgettem , nem találtam. Van, mikor kitakarják a keretről a feliratot, de még olyat sem találtam. Valaki besegít ? :)

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4463) Outlander válasza adams55 (#4462) üzenetére


Outlander
őstag

Rákerestem a "típusra"...

Szerintem bármelyik teszkóban a 200 ft-assal működő repülő Plutó kutya melletti gömb autómatából tudsz ilyet szerezni.... azokban vannak ilyen csoda dolgok.

:U ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4464) Melack válasza kerekfej (#4459) üzenetére


Melack
veterán

Indokom egyszerű: 1 db szabad USBm maradt, ha megoldható, nem akarok oda is mindenféle sz@rt bedugni. Ez elég konkrét indok?

Elosztó nem játszik, már próbáltam, azzal nem megy rendesen az egér.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4465) nelsonmanian válasza mrgergoke (#4456) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

igen

(#4466) adams55 válasza Outlander (#4463) üzenetére


adams55
tag

Értékelem a tipped :D , el is mentem , de pont egy gumilabdát tudtam kiszedni. Valaki más , tipp? #4462 ?

[ Szerkesztve ]

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4467) mrgergoke válasza nelsonmanian (#4465) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Értem, Főnök Úr, én kérek elnézést. Legközelebb mélyen magamba nézek, mielőtt kínai telefonról posztolok ide.

https://rendeljkinait.hu/

(#4468) Mate válasza mrgergoke (#4467) üzenetére


Mate
nagyúr

Saját topicodban szólnak rád, hogy mit szabad és mit nem :D

(#4469) Tim82 válasza mrgergoke (#4467) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nézz magadba mélyen... majd posztold ide. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4470) RBJ


RBJ
addikt

Na megjött a babám shippingje.

[link]

22. én rendelve.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4471) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Sony okoskarkötő swr10-hez szíjat keresnék, de nem találok. Ötlete van vkinek, hogy hol lelhető fel?

(#4472) Cabrio válasza Cabrio (#4471) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Napok óta kerestem és nem találtam, de most már ráakadtam... Még bőrszíj is van hozzá...
link

(#4473) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Jelentem megjött Izraelből a cucc. 07.08-án adták fel, ma 07.15-én érkezett.
Egyébként EZ :P

(#4474) Minstrel


Minstrel
senior tag

Nekem ez jött meg ma [link] 20-án fizettem, 27-én adta fel. Tegnap meg végre megjött egy telefon tok amit június 2-án fizettem, remélem már gyorsul kicsit a szállítás.

(#4475) üszök válasza RBJ (#4470) üzenetére


üszök
őstag

Óvd a víztől,mert nem sokáig lesz ilyen szép! :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4476) randras válasza adams55 (#4462) üzenetére


randras
veterán

Mennyire olcsóért?

(#4477) RBJ


RBJ
addikt

Na ma is beesett csomag. Igaz nem ebay. 29. én fizettem ki, 30. án feladták postára, ma ideért.
Kuponnal 8.15 dollár volt.
[link]


A fekete valamire azt hittem valami gyorscsati de nem. Mi lehet?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4478) RBJ


RBJ
addikt

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4479) tipuka


tipuka
addikt

megjött a bankkártya kés! :)
akinek régebb óta van mennyire tartós? nekem nagyon tetszik (max élezni kell, de semmi más), de félek ,hogy nem a legtartósabb, ha nyitogatom. :D

(#4480) KaiotEch válasza tipuka (#4479) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

200huf-ért milyen minőséget vársz? :D

(#4481) RBJ


RBJ
addikt

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4482) tipuka válasza KaiotEch (#4480) üzenetére


tipuka
addikt

239ft volt! :P
de jó tényleg, nekem tetszik, adja az ívet, 3 hét alatt megjött, csak gondoltam rákérdezek már, akinek van és használja is, hogy mik a tapasztalatok. :) csak ajánlani tudom első próbálgatásra. :) (levél nyitogatás pl)

(#4483) Outlander válasza tipuka (#4482) üzenetére


Outlander
őstag

Szerintem senki sem használja, de van mindenkinek (rajtam kívül).... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4484) RBJ


RBJ
addikt

Nálam másnap lecsapták a kollegák a kezemből. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4485) spidersoft válasza RBJ (#4484) üzenetére


spidersoft
senior tag

számító állat vagyok, és egyből rendeltem ötöt... remélem ideérnek :)

[ Szerkesztve ]

(#4486) Silent77 válasza spidersoft (#4485) üzenetére


Silent77
veterán

Én 10-et. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4487) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ilyen protkóvikszolóval volt már dolga valakinek? Apró bármicsodákhoz kellene, amiket egyébként nehéz takarítani... óraszíj, meg effélék. Ránézésre valamiért azt gyanítom, hogy piezo helyett kis villanymotor van benne excenteres súllyal :) Ezt talán alátámasztja az is, hogy 6500Hz-en dolgozik (ami igen nagy jóindulattal se ultrahang). Sajnos nem leltem sehol a neten olyat, aki belenézett volna egy ilyenbe, vagy kipróbálta volna... az alacsony frekitől függetlenül akár még jól is működhet, fene tudja, de az ezer forint már az a kategória, amit meggondolok és előtte jobban utánakérdezősködök :)

Bé verzió ez lenne, amiről már elhiszem, hogy azt teszi, amire kinevelték, ráadásnak ez már elég nagy ahhoz, hogy beleférjen szemüveg, svájcibicska, effélék. Viszont ez öt és félszer annyiba fáj...

(#4488) Mate válasza spidersoft (#4487) üzenetére


Mate
nagyúr

Előbbi még viccnek is rossz, utóbbi viszont még működhet is.

(#4489) DJGABI válasza spidersoft (#4487) üzenetére


DJGABI
addikt

bitte [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4490) kerekfej válasza DJGABI (#4489) üzenetére


kerekfej
addikt

Ilyet hol lehet kapni?

(#4491) Outlander válasza kerekfej (#4490) üzenetére


Outlander
őstag

Lidl jövő héten. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4492) Hali1975 válasza DJGABI (#4354) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,
Nekem ilyen van csak ket helyes.
2 AA -s ceruzaakkuval tokeletesen mukodik.
Mondjuk a minosege nem egy csucs, de vesztoltonek megteszi.
En az alirol vettem.
http://www.aliexpress.com/item/Portable-USB-Emergency-Battery-Charger-Flashlight-for-MP4-Cellphone-iPhone-iPod-Black-Color-Free-Shipping-Drop/612772574.html

UDv

(#4493) DJGABI válasza Outlander (#4491) üzenetére


DJGABI
addikt

ezt akartam írni én is :'DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4494) Gépötty


Gépötty
senior tag

Bocsánat, hogy belevau, de látom többen is kerestek memóriakártyákat megbízható helyről, én meg pont tudok ilyet.
Itt, az egyik - illetve már több topikban is - találkoztam ezzel az eladóval. Jelen pillanatban a negyedik rendelést várom tőle, és eddig abszolút elégedett vagyok vele. Azért az is hozzá tartozik, hogy mások már nem ennyire, és akad akinek kétszer ilyen hosszú idő alatt érkeztek meg a kártyái, de nekem az eddigi három rendelésem 9, 11 (de ennél pont hétvégére esett a 9-10-ik nap), és 10 nap alatt ért ide. A mostani csütörtökön lesz tíznapos. Sokan mások sokkal többet rendelnek tőle, és ha az időben nem is tudtunk megegyezni (illetve csak abban, hogy gyors szokott lenni), az abszolút igaz, hogy mindig minden esetben igazi, hibátlan áru jött tőle, amihez képest az árai sem rosszak.
A következő neveken forgalmaz, bátran ajánlom:
sinceritytrading, sinceritytradingau, courtesytrading.
A másik, amihez érdemben tudok szólni, az egér. Ugyan nem wifis, csak nanovevős vezeték nélküli, de hátha hasznos lesz valakinek. Ezt a hangsúlyozottan eredeti, a jónevű és méltán híres Weksi által gyártott egerentyűt sikerült megvásárolnom.
Az összkép vegyes. Kívülről nincs vele baj. Kicsit elnagyolt, pár öntési maradékot le kellett vágni szikével, de ennyiért ezen nem csodálkoztam, másrészt ezeket eltávolítva már teljesen elfogadható a minősége. Kétállású kapcsoló van az alján, nem nyomógomb, és ezt használni is kell, mert nem egyszer merítette le reggelre az akkukat. Érdekes, mert van amikor meg nem, de jobb megszokni, hogy kikapcsolja az ember. Nagy feketepont jár azért, mert nincs az elemtartóban szalag, amivel ki lehetne húzni az aksikat. Ez azért a spórolás legalja, bár kicsit az asztalhoz ütögetve kiesnek belőle a cellák, de akkor is. Csináltam egyet félbehajtott celluxból, mert viszonylag hamar lemerül, tehát gyakran kellene ütögetni.
És a végére a legnagyobb negatívum, ami nem csak bosszantó, hanem egyszerűen kínlódássá teszi a használatát: ugrál. Mármint a kurzor. Bizonyos felületekre nagyon érzékeny, de nem tudom megmondani mikor milyet szeret, mert amin ma működik, holnap már nem feltétlen viselkedik jól. Sosem lehet tudni, ha egyenesen húzom a felületen, merre fog mozogni a kurzor. Ha valami kisebbre kell rákattintani, checkboxot kipipálni, vagy hasonló, akkor inkább a touchpadot használtam, de a nyaralás végére megfigyeltem, hogy önkéntelenül is a taccspaddal kattintok, az egérrel meg görgetek.
Nyaralás alatt a Tűzvédelmi útmutató A4-es nyomtatványának fóliázott hátán használtam, fehér papíron is volt baja elég. Hozzáteszem, most próbaképp ez van a kezemben, és teljesen jól működik az asztalom ezüst színű faerezetén, de máskor ezen sem volt stabil. Érdekes módon az egérpadomon is változó lelkesedéssel működött. De ennyi elég is belőle, mindjárt vissza is cserélem a rendes egeremre, mára befejeztem a tesztet.
Elnézést, hogy ilyen terebélyes lett, további szép estét! :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#4495) tipuka válasza Outlander (#4491) üzenetére


tipuka
addikt

Mennyi lesz?:D

(#4496) 426os válasza Gépötty (#4494) üzenetére


426os
őstag

Érdekes, hogy olyan gyorsan lemerül. Én már kb 3 éve használok egy akkor 2,5k-ért vásárolt nano vevős Logitech egeret, amit szinte soha nem kapcsolok ki. 2000mAh-es ceruza akksit használok benne (amit a fényképezőgép már nem szeret) és kb havonta kell tölteni.

.

(#4497) Outlander válasza tipuka (#4495) üzenetére


Outlander
őstag

Ezeöccá.... 3 féle típus lesz... De fent van az újság a honlapon.
Én is veszek... Jó minőségű cuccok nagyon... Itthon majdnem minden lidlis már, vagy ebayes :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4498) spidersoft válasza DJGABI (#4489) üzenetére


spidersoft
senior tag

A cikket ismerem és olvastam (szerintem minden szétszedtemet olvastam :D), de a Legközelebbi aldi innen úgy 60km... kábé esélytelen eljutnom, pláne pont akkor, amikor akcióban van. Ráadásnak az aldis drágább ezeröttel :D

(#4499) tipuka válasza Outlander (#4497) üzenetére


tipuka
addikt

Ohh, zsír, köszike megnézem a honlapjukon, eszembe se jutott! Ezeöccázéh jó :D

[ Szerkesztve ]

(#4500) Gépötty válasza 426os (#4496) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem lehet összehasonlítani egy Logitech-kel!
Korábban voltak már Trust, Labtec, és ki tudja még milyen egereim, állandóan cserélgetni kellett az akkukat. Most épp meghalt az MX620-asom, és a régi Labtec-em használom, Eneloopokkal két nap a plafon. Hozzáteszem, az MX-re azt mondják, egy évig működik egy elemmel, nekem kétszer kellett cserélnem évente (ami persze még mindig fantasztikus. A billentyűzetre azt írták, egész életében elmegy egy pár elemmel, nekem már azt is cserélnem kellett egyszer, de én ezeket napi tizensok órában használom :) ).
Ja, és a kis Weksibe AAA-kell, tehát a kapacitása is eleve kisebb.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.