Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Bence123 válasza Outlander (#4049) üzenetére


Bence123
tag

Hát, nem is gumira van tervezve, hanem felni oldalfalára. Egyébként akinek magas peremes v-fékes felnije van, annak is működhet.
Végül is megvettem mindkettőt. A prizma biztos kell, a matrica meg csak 1 cad volt, szóval azon ne múljon már.

(#4052) Outlander válasza Bence123 (#4051) üzenetére


Outlander
őstag

"Hát, nem is gumira van tervezve, hanem felni oldalfalára."

Köszi... nem tudtam! ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4053) veector


veector
senior tag

Na megérkezett a forrasztóállomás. Nehéznek nehéz, működik, kaptam hozzá 5 hegyet, gyorsan melegszik. Egyelőre csak ennyit tudok mondani, mert volt kőkemény 10 percem elemezgetni a dolgot. Holnap megpróbálok lőni egy képet a belsejéről :)

(#4054) nhpeti


nhpeti
tag

Mai filléres rendeléseim : :)

- Egy vezetéknélküli egér. Nincsenek nagy igények, csak a vezetékes egerem nem ér el az ágyig és jól jönne amikor ágyból filmezünk.
LINK

- Zselés egérpad. Szintén filléres tétel. Ennyit nem sajnálok rá kidobni, ha mégse lenne használható.
LINK

[ Szerkesztve ]

(#4055) kmarci25 válasza nhpeti (#4054) üzenetére


kmarci25
veterán

Az egérpadra kíváncsi leszek, hogy zselé van-e a "bumszliban" vagy szivacs.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4056) Agostino válasza kmarci25 (#4055) üzenetére


Agostino
addikt

írja, hogy sponge, azaz szivacs

"FrontSide Material: Sponge & Cloth."

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4057) kmarci25 válasza Agostino (#4056) üzenetére


kmarci25
veterán

Igazad van, ez elkerülte a figyelmem. :K

Bár a kínai hirdetők angol tudása azért sokszor hagy kívánnivalót maga után. :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4058) gabe_ válasza Agostino (#4056) üzenetére


gabe_
őstag

Megerősítem, szivacs van benne. Kb. egy hónapja használom, már kezdek hozzászokni.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4060) Balinov


Balinov
félisten

csesszetek meg a keseteket, ramozdultam, hogy ennyier nemahogynem, erre nem engedi megvenni, mert .ie-s ebay alatt regeltem (uk-t sem engedi) :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4061) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nemrég rendeltem:
- 3.5mm 1m Stereo Audio Jack zöld színben jött, egy kék van már korábbról és nagyon jól teszi a dolgát mikor a kocsiban a tabletet dugom a rádió bemenetére
- Digital LCD Alcohol Breath Analyzer Kollégámnak vettem, azt mondja jól működik
- LED Color Changing 7 Colors Colorful Peacock Húgomé. Világít több színben, daaa....
- Aluminum Mini Flashlight Egész jó kis fénye van.
- 3200 DPI 7 Button LED Optical USB Wired Gaming Mouse Mice Szeretem ezeket az egereket. Már ki tudja hányadik típus amit rendelek, mindig van valaki aki megveszi tőlem :)
- Mini USB to Micro USB Adapter Female to Male Ez sose árt ha van.
- HDMI Female to Mini Male HDMI Connector Meglévő HDMI kábelemet így már fel tudom használni a tablethez.
- 8x AAA 1800mAh 1.2V Ni-MH Ezek valójában ilyen 200-400 mAh-s csodák, de kis fogyasztású eszközbe lesznek, oda elég.
- 2 Pcs x Nichicon PW 1500uF 35V 105℃ Samsung TV-nkben tavaly cseréltem ezeket a kondikat, tartaléknak jönnek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4062) zsolt1225 válasza Dr. Romano (#4061) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

A szonda tényleg jó? Pontos értéket mutat?
Érdekelne, jó az ha van. Másnaposan megfújom, hogy lehet-e már menni :D
Btw ha már erről van szó. Most nézem, hogy azért van sokféle szonda. Esetleg valakinek még valami tapasztalat, hogy melyik jó? Van olyan is amit nem kell szájba venni. Az esetleg pontatlanabb?

[ Szerkesztve ]

(#4063) artiny válasza zsolt1225 (#4062) üzenetére


artiny
őstag

tudnátok ajánlani toltheto nhm elmeket oylat amit mar probaltatol? amikben azert van is ero,es megeri már ebayrol rendelni?
egy kis microcontrollerrel iranyithato autot akarok epiteni es ezzekel az elemekkel akarnam iranyitani

ez szerintetek jo lessz toltonek?
http://www.ebay.com/itm/NEW-USB-Charger-For-Ni-MH-AA-AAA-Rechargeable-Batteries-Silver-/161078063254?pt=UK_Sound_Vision_Battery_Chargers&hash=item2581003096

(#4064) adamikus válasza zsolt1225 (#4062) üzenetére


adamikus
tag

Nekem van, ebay minőség, 15 ezrelékig mér, tehát arra nem jó, hogy versenyeztek a haverokkal, hogy ki részegebb. Felváltva próbáltuk, ivós és nem ivós, mutatta rendesen ki ivott, ki nem, de volt olyan amikor 2 ezreléknek mutatta a józant is.

Más: Ilyen egérrel valakinek tapasztalata? Vagy ehhez hasonló designnal ami működik?

[ Szerkesztve ]

(#4065) Ace owner válasza adamikus (#4064) üzenetére


Ace owner
addikt

Kezemben fogtam már, de nem használtam. Az ilyen céges promós cucc volt. Nálam kb. fél év alatt szétesne, nem győzött meg..

Galaxy Fold 4

(#4066) JoDy_28


JoDy_28
csendes tag

Sziasztok!

Zsebmikroszkopot erdemes rendelni, akinek szuksege van ra. En elsosorban forrasztashoz vettem es tokeletesen megfelel a celnak, de szamos dologra lehet hasznalni. :) 5/5
Meg elemet is kuldtek hozza.

Ui.: A ket LED direktbe ravan kotve az elemekre, igy viszonylag hamar elfogyasztja azokat, ezert erdemes plusz egy dollarert elemet is rendelni hozza.

[ Szerkesztve ]

“Ne várj, a legjobb alkalom soha nem fog elérkezni. Kezdj hozzá ott, ahol éppen most vagy, és használj bármilyen eszközt, ami csak a kezedbe kerül, hiszen a legjobb szerszámokat útközben úgyis meg fogod találni.”

(#4067) Dr. Romano válasza zsolt1225 (#4062) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kollégám próbálta tisztán, akkor nem jelzett értéket. Ivott. Utána is próbálta elmondása alapján már mutatott értékeket. De hogy mennyire pontos stb... passz.
Nyilván nem a legolcsóbb szondától kell elvárni a legpontosabb mérést :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4068) nhpeti válasza adamikus (#4064) üzenetére


nhpeti
tag

Én most rendeltem be egy ilyen egeret. Nekem csak azért kell, hogyha az ágyból filmezek ne kelljen felkelni hogy leállítsam. :D
Ha megjön leírom, hogy mik a tapasztalatok.

(#4069) RBJ


RBJ
addikt

chinapost ol kapom az email eket, hogy feladásra kerültek a dolgok. De tracking numbert mikor kapok? :D

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4070) Zirowe válasza nhpeti (#4068) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezzel jobban jartal volna.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4071) tipuka


tipuka
addikt

urak, ilyen marokerősítőre , hogy tudok rátalálni ebay-en? :) mert szegeden nem találtam ilyen "puha neoprémes" fogásút, ebay-en a gripper szón kivül van e más?

[ Szerkesztve ]

(#4072) #27813376 válasza tipuka (#4071) üzenetére


#27813376
törölt tag

(#4073) veector válasza veector (#4053) üzenetére


veector
senior tag

Bele:

Biztosítékos kapcsoló

Kapott hegyek:

Működés közben:

Eddig semmi precízet nem forrasztottam vele, csak egy elosztó kapcsolóját, szóval annyit kb tudok, hogy melegszik rendesen :D És persze gyorsan.

(#4074) doc válasza veector (#4073) üzenetére


doc
nagyúr

ez igy elsore nagyon jol nez ki, mennyire fajt a penztarcadnak?

(#4075) üszök válasza adamikus (#4064) üzenetére


üszök
őstag

Túl lapos az az egér,kényelmetlen. A görgője sem valami jó. Kemény kopogós műanyag az egész.
Állandó használatra nem ajánlanám.
Amit használtam,az ha állt vagy negyed órát mozdulatlanul akkor kikapcsolt,és csak az alján lévő gombbal lehetett életre kelteni,de az még régebbi fajta volt,mert abba 1 db AA elem kellett,ami a linken van abba 2 db AAA elem kellesz.
Hogy jót is írjak róla,elég nagy a ható távolsága.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4076) artiny válasza Zirowe (#4070) üzenetére


artiny
őstag

vao ez a taviranyito de jo :)
van ilyen neked vagy valakinek..lehet berendelem :)) mukodhet PC vel? programozhato a gomb vagy hogy mukodhet

(#4077) Dr. Romano válasza doc (#4074) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Itt van egy alapos teszt erről.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4078) doc válasza Dr. Romano (#4077) üzenetére


doc
nagyúr

wow, koszi
en alig kevesebbert vettem a teljesen alap, gagyi pakamat, amirol annyit lehet elmondani hogyha bedugom a konnektorba akkor meleg lesz, es amugy mukodik :D

(#4079) veector válasza doc (#4074) üzenetére


veector
senior tag

Ő az
10%-kal volt leárazva amikor vettem.
Szerintem nem vészes az ára. 500 forintért már vettem hozzá fűtőszálat (aukciós volt, de nem sokkal drágább a fix áras se)

(#4080) tipuka


tipuka
addikt

találtam ilyen konyhai mindent bontót kemény 400ft-rt se :D (sör, konzver, petpalack stb...)

(#4081) Zirowe válasza artiny (#4076) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem volt ilyen, xbmc-vel tökéletesen működtek a gombok, egér funkció is van rajta.
Csak kényelmes ember vagyok és lecseréltem egy appra. :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4082) longwild válasza Zirowe (#4070) üzenetére


longwild
aktív tag

Ha mar kapcsolo, akkor azt nem ajanlom... a nyilak, amivel a menuben navigalunk, nagyon rossz helyen vannak ott alul a gomberdoben.. sajnos nekem is ilyenem van

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#4083) bugizozi válasza Zirowe (#4081) üzenetére


bugizozi
őstag

Milyen appra ha szabad kérdezni? :B

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4084) Zirowe válasza bugizozi (#4083) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Androidon van vmi xbmc remote app.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4085) gabe_


gabe_
őstag

Egy kérdésem van ezzel a termékkel kapcsolatban:

Nekem arra kellene, hogy a bejárati ajtóra irányítva belülről ráállítva akkor kapcsoljon be a videó rögzítés, amikor bejön vagy kimegy valaki. (Ha mozgás van) Ugye a hirdetés címében szerepel hogy mozgásérzékelő.
Na most nem egészen értem, ahhoz észrevegye a mozgást, kell valami infra vagy valamilyen érzékelő nem? Ebben szerintem nincs ilyen, tehát nem hinném, hogy megfelelne nekem.
Vagy tévedek?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4086) nelsonmanian válasza gabe_ (#4085) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Gondolom, ha a látott képen történik változás(pl kinyílik az ajtó) azt észleli.
Webkameráknál is van ilyen.

(#4087) nelsonmanian válasza gabe_ (#4085) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

+TF kártya kell mindenképp a használatához.

(#4088) kovisoft válasza gabe_ (#4085) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem gyakorlatilag folyamatosan megy a kamerája, de csak akkor rögzít a kártyára, ha van is valami változás a képen. Emiatt valószínűleg hamar le is merül. Valószínűleg akkor sem bírja sokkal tovább akksiról, ha nem rögzít, csak "figyel".

[ Szerkesztve ]

(#4089) petipetya válasza tipuka (#4080) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már használod is? Mennyire stabil?

"nincs rá lezsóidő"

(#4090) tipuka válasza petipetya (#4089) üzenetére


tipuka
addikt

Nem, csak gondoltam belinkelem, hátha valakit érdekel. :)

(#4091) petipetya válasza tipuka (#4090) üzenetére


petipetya
nagyúr

Engem érdekel, ezért kérdeztem. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#4092) tipuka válasza petipetya (#4091) üzenetére


tipuka
addikt

Akkor a célját a link elérte legalább. :D

(#4093) gabe_ válasza kovisoft (#4088) üzenetére


gabe_
őstag

Egy sima usb töltőt rádugnék természetesen, hogy ne merüljön le hamar.
Valamint egy egy 4-8 gb-os microsd kártya menne bele. A kérdés csak az, hogy be lehet-e állítani, hogy csak mozgást rögzítsen.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4094) spidersoft válasza RBJ (#4000) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az ilyen creditcard kihajtogatós bicskával már én is szemeztem, ne kelljen csak ötévente egyszer, de akkor jó, ha van az embernél :)

Ismerve a törvényeinket, hogy például kulcstartó-kamerát nem szabad rendelni, ilyenbe már bele se mertem gondolni, de ezek szerint akkor nem lehet gond belőle... vagy de?

(#4095) spidersoft válasza JoDy_28 (#4066) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ja, ezek a kis mikroszkópok tényleg megérik az árukat. Elég kicsi a lencséjük, de mobiltelefonhoz még épp elég, ha valami nagyon aprót le kell fotózni.

(#4096) tipuka válasza spidersoft (#4095) üzenetére


tipuka
addikt

néztem én is őket, de mintha nem ugyanazok a típusok lennének mind :D nem vagyok képben róluk nagyon. pedig párszáz ft-rt még jók is lehetnek. :D

(#4097) RBJ válasza tipuka (#4096) üzenetére


RBJ
addikt

Én távcsövet keresek erdőjáráshoz, csak teleszkopósat ad ki. nem holdat akarok nézni.
Keresési tanács? :DDD
Meg még awei fülessel szemezek.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4098) tipuka válasza RBJ (#4097) üzenetére


tipuka
addikt

nézelődtem neked, de nem találtam kicsit/picit, ami nem 20k lenne :D

(#4099) RBJ válasza tipuka (#4098) üzenetére


RBJ
addikt

Kíváncsi leszek, hogy jövő héten esik -e be valami csomag. 15 én rendelgettem.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4100) tipuka válasza RBJ (#4099) üzenetére


tipuka
addikt

Nagyon változó, én volt amit az első nap már megkaptam, amikortól-ra ígérték, de valamelyiket az utolsó nap előttigre hozzák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.