Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Bavid válasza KoVee84 (#4215) üzenetére


Bavid
senior tag

Nekem tegnap jött meg pont ez, igazából víz alá még nem mertem betenni, de egyébként nem szól rosszul, és strapabírónak tűnik, kb 5 órát hallgattam eddig, és még nem merült le. 5000-et megért nekem.

(#4252) tipuka válasza Bavid (#4251) üzenetére


tipuka
addikt

ez engem is érdekelne mesélj még kérlek róla

studio monitorjaim vannak, szóval nagyon szeretem a zenét. :D

[ Szerkesztve ]

(#4253) Bavid válasza tipuka (#4252) üzenetére


Bavid
senior tag

Mit szeretnél tudni? :D

(#4254) wwenigma válasza wwenigma (#4149) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nyah, megegyeztünk az eladóval, 3$-t visszakaptam igy 3,49$-ért lett egy 8G-s Kingston Cl6-os kartyam partícionálás után. Nem kértem végülis a teljes refund-ot mert ennyit megért.

Amugy azt vettem észre, aliexpressen keresztül minden kis piszlicsári csomag trackinggal jön, míg ebay-es rendeléseknél - ha van is - sosem adnak/tüntetik fel. Folyamatban van 6 csomagocskám, aztán jó lenne tudni merre keringenek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4255) Mate válasza wwenigma (#4254) üzenetére


Mate
nagyúr

"Amugy azt vettem észre, aliexpressen keresztül minden kis piszlicsári csomag trackinggal jön"

Ez így van. Rendesen aláírós, trackinges csomagokat küldenek.

(#4256) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát ez se semmi :D

(#4257) tipuka válasza Bavid (#4253) üzenetére


tipuka
addikt

mindent! :D

(#4258) poffsoft válasza wwenigma (#4254) üzenetére


poffsoft
addikt

így van, ali trackingos (bár volt már "private" trackingom is), ebay szinte soha. ez van.

A fake sd kártyáknál fullrefunddal zártam mindig, és még csak nem is én vertem az asztalt, ebay és ali is volt már.

[ Szerkesztve ]

(#4259) Bavid válasza tipuka (#4257) üzenetére


Bavid
senior tag

Ma csorgattam rá vizet, azt bírta :)) , medencébe még nem dobtam bele, igazából ahol a csatlakozókat lezáró műanyag cucc van, az nem túl stabil szóval esélyes hogy véletlen kinyílhat, de fröccsenő víz ellen kiváló. Hangra azért nem kell soakt várni, kicsit doboz hangú, max hangerő egészen erős (telefonhoz képest), de nyilván torzul már ott, illetve ami jó (én bluetoothal kapcsolódtam hozzá telefonnal), a hangerő gombokkal számot is lehet léptetni, szóval telefont elő se kell venni. Nyárra medence partra/ strandra szerintem abszolút jó.

(#4260) spidersoft válasza KoVee84 (#4134) üzenetére


spidersoft
senior tag

Üdv!

Nekem pénteken jött meg a ventilátoros sapka: május 11-i bélyeg van rajta, 3-án, szombaton vásároltam egy sárgát, mire ideért pirosra érett.

Bent nem megy. Abszolút. Villanykörtét is mutattam neki, le se bagózta. Ha kint beárnyékolok neki (lehajolok), akkor se megy. Ha nap felé nézek, akkor viszont sereg... enyhe szellő kicsit jobb huzatot kelt, de mikor teljesen meg van állva a levegő, akkor áldás, nem volt izzadt a képem... csak a hajam, mert a sapka önmaga viszont elég meleg :D Egyébként kicsit nehezen mozog a motorja, meg gondolom nem a magyar napsütéshez van méretezve a napcella rajta... lehet meg kéne kenni a a motor perselyeit, és többet ki lehetne hozni a dologból :) Maga a sapka szerintem jó minőségű.

(#4261) kovisoft válasza wwenigma (#4254) üzenetére


kovisoft
őstag

Gondolom, azért jön minden trackinggel az aliról, mert náluk csak akkor kapja meg a vételárat az eladó, ha a vevő megkapta a küldeményt. Ezért érdekük, hogy rögtön kiderüljön, ha a vevő átvette azt.

(#4262) Blaise válasza kovisoft (#4261) üzenetére


Blaise
veterán

Ja, bár engem Ali-n is át akart verni az eladó, miután két hónap alatt se ért ide az akkus iPhone tok, és a tracking alapján Kínában volt utoljára. Szerinte beérkezett Mo-ra, és a postán vár a csomag :U

(#4263) KoVee84 válasza Bavid (#4251) üzenetére


KoVee84
senior tag

:R

Spidersoft: cool, egy hetes evezőtúrát kell csak igazából kibírniuk! :R

[ Szerkesztve ]

(#4264) RBJ


RBJ
addikt

Na beesett két dolog ma a postaládámba. 21-22. kén rendeletem és már itt is van. sőt ha 27 én lett feladva akkor elég gyors volt a dolog,
MOndjuk nem értem, hogy miért van két dátum, az egyik a boltos lehet a másik meg a postáé, de még a tényleges postázás fingom nincs. lehet belföldi és nemzetközi dolog? :DDD

Ja a multi kártya jött meg. a babámnak meg valami körömre való biszbaszok. van benne anyag.

Remélem a héten beesik a skmei órám és a paracord karkötőm is. :))

[ Módosította: mukibuci ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4265) RBJ válasza RBJ (#4264) üzenetére


RBJ
addikt

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4266) tipuka válasza RBJ (#4264) üzenetére


tipuka
addikt

kisméretű max 10cm-es pénztárcát nem tud valaki? (csak pénz lenne benne, fontos, hogy kicsi legyen és lapos) :D 3 fakkra lenne szükségem, lehetőleg 2 ebből cipzáros, hogy az apró ne szóródjon ki. :) én keresgéltem, de csak dísz volt a cipzár némelyiken....
2k-rt vettem a tescoban 1 boltban műbőröset, de már cserére érett,

(#4267) Mate válasza RBJ (#4264) üzenetére


Mate
nagyúr

Már múltkor meg akartalak kérni, de akkor nem tettem. Most megteszem. Légyszíves a borítékról ne tegyél fel egy halom képet. Mind rendszeresen kapunk ilyeneket, láttunk már nem egyet. Fél oldal tele van velük.

(#4268) kerekfej válasza tipuka (#4266) üzenetére


kerekfej
addikt

Nekem is ki méretű (névjegykártya pont elférjen benne és kis apró) bőrpénztárca kellene, amin van kulcstartó is.

(#4269) wmati válasza RBJ (#4264) üzenetére


wmati
addikt

A multi credit card mennyire használható ?

(#4270) RBJ válasza wmati (#4269) üzenetére


RBJ
addikt

szerintem a sörnyitó, konzervnyitó és kés miatt már használható eszköz.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4271) hunterk43


hunterk43
csendes tag

Ebay-n lehet valahogy szűrni párszáz forintos kütyükre?

Illetve hogy a szinten párszáz forintos aukciókat mind lássam?

Az ilyen 0.01dolláros kütyüket szeretném valahogy megnézni :)

(#4272) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Valami nem túl vastsag pénztárca engem is érdekelne, apró néhány kártya, meg egy kis papír kp férjen azért el benne.

(#4273) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

[link]
Ki merné felrakni a kocsijára? :DDDDDDD
Csajoknak nem ér :(

[ Szerkesztve ]

(#4274) Mate válasza zsolt1225 (#4273) üzenetére


Mate
nagyúr

Színeknél hirtelen "Silver Gay"-t olvastam :D

(#4275) nelsonmanian válasza zsolt1225 (#4273) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Felmerül a kérdés, hogy hogyan bukkantál rá? :DD

(#4276) KaiotEch válasza nelsonmanian (#4275) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ebből már nem mossa ki magát :D

(#4277) zsolt1225 válasza nelsonmanian (#4275) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Küldték.. ööö... :D
Egy női egyént próbáltam bátorítani.

(#4278) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Jó estét az uraknak!

Ma nyertem liciten egy ilyet, 1200 ft szerintem nem volt érte pénz.

Volt ezzel a modellel tapasztalata valakinek? Vállalható, vagy inkább passzoljam tovább ha tudom?

Köszöntem! :R

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4279) petipetya válasza petipetya (#4169) üzenetére


petipetya
nagyúr

Röpke 2 hét alatt meg is jött a karabineres belépőkártya tartó. Elég jól néz ki és az anyaghasználat is rendben van: kép

Reflexből a fekete mellett döntöttem, ám utólag jutott eszembe, hogy kéket kellett volna rendelni. Kíváncsi leszek meddig bírja.

"nincs rá lezsóidő"

(#4280) sto1911


sto1911
veterán

Varok egy csomagot, de elkepzelheto, hogy nem en fogom atvenni. Mifele megbizast tudok adni, amit a nem tudom melyik szallitoceg el fog fogadni? Ugyanis a tracking numberen es az in transiton kivul semmit nem tudok...

(#4281) Mate válasza sto1911 (#4280) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem bárki átveheti majd.

(#4282) doc válasza sto1911 (#4280) üzenetére


doc
nagyúr

"legyszi vedd at" megbizast
tolem egyetlen futarceg sem kert meg soha semmilyen papirt, nem erdekli oket
odamennek a cimre, ha ott van valaki atveszi akkor reszukrol le van tudva az egesz
ha nincs, akkor hajlamosak egy random kivalasztott szomszedba beadni (sajnos volt mar ra pelda), az a jobbik eset mikor felhivnak telefonon hogy masnap ujra kihozzak

(#4283) sto1911 válasza doc (#4282) üzenetére


sto1911
veterán

&mate3553 is koszi, akkor nem stresszelem rajta magam :)

Outlander: nem kertem sajat atvetellel, remelem ugy is cimzi. A ceges cimemre kertem, ott mindig van valaki.

[ Szerkesztve ]

(#4284) Outlander válasza sto1911 (#4280) üzenetére


Outlander
őstag

Az adott címen tartózkodó bárki átveheti... kivéve ha külön fel van tüntetve h kizárólag "saját kézbe" vagy mi?!
De az csak főként hivatalos leveleknél van...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4285) Mate válasza Outlander (#4284) üzenetére


Mate
nagyúr

Hivatalos levélnél, ha eladó kéri vagy ha jogszabály írja elő.

Pl. simkártyát (és ha van hozzá telefon, akkor azt) is csak saját kézbe adhatnak oda. Van kivétel, amikor futár nem foglalkozik vele, de nem szabadna.

Ahogy elvileg már minden csomaghoz (ami aláírós) személyit kell kérnie a futárnak és neki beírnia a számot. Ennek több fokozata szokott lenni. Sokszor simán beíratja veled, vagy le se tolja. Múltkor aki volt, kérte a személyi számot. Mondom pillanat, hozom. Erre monda, hogy hagyd a fenébe és beírt valamit találomra.

(#4286) kmarci25 válasza sto1911 (#4283) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha DHL-es a csomag, akkor nekik van biankó meghatalmazási nyomtatványuk, és azt fogadja el a futár.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4287) sto1911 válasza kmarci25 (#4286) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem nem DHL-es, mert a trackinget nem veszi be.

(#4288) kovisoft válasza sto1911 (#4283) üzenetére


kovisoft
őstag

Én az összes eBayes és Alis (chinapost és társai) küldeményemet a munkahelyemre küldetem. A postás mindig odaadja a recepciósnak, ő meg szól nekem, hogy csomagom jött. Még egyszer sem volt olyan, hogy a postás az én kezembe adta volna.

(#4289) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nincs vmi olcsó újdonság? Rendelhetnékem van :DD

(#4290) VMatteo


VMatteo
őstag

legyőztem Kínát! Várom vissza a pénzem :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#4291) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Gyors kérdés.
Honnan rendeljek, honnan ér ide hamarabb?
Észtország, Izrael, (Kína)?

[ Szerkesztve ]

(#4292) Outlander válasza zsolt1225 (#4291) üzenetére


Outlander
őstag

Budapest.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4293) Melack válasza zsolt1225 (#4291) üzenetére


Melack
veterán

Sokszor Kína gyorsabb - DHL és társai, mint Európa.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4294) zsolt1225 válasza Outlander (#4292) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Sajnos nem opció.

(#4295) kmarci25 válasza zsolt1225 (#4291) üzenetére


kmarci25
veterán

Mindegy honnan, ha választható a DHL-es kézbesítés, az mindenhonnan 4-5 munkanap.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4296) zsolt1225 válasza kmarci25 (#4295) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Sajnos nincs DHL, csak standard shipping...

(#4297) kmarci25 válasza zsolt1225 (#4296) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor meg elég lutri sajnos... Azt tudom, hogy Angliából a Royal Mail idehozza kb. 1 hét alatt. Kínából meg teljesen változó, volt már két hét, de két hónap is, sőt 55 rendelésből 2-3 máig sem ért ide.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4298) zsolt1225 válasza kmarci25 (#4297) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Megrendeltem Izraelből. Majd írom, hogy mi idő volt. De remélem hamar ideér.

(#4299) zseko válasza doc (#4282) üzenetére


zseko
veterán

Naja, én gondolkoztam feljelentésen ellenük, 80e-es csomagomat csak úgy 'puszira' odaadták a szomszédnak le se szarva azt amit világosan beleírtam a megrendelésnél lévő 'futárnak megjegyzés' rovatba, hogy csörgessen meg mert lehet dolgozni fogok, és akkor nem kell kimennie a városból. De nem. A szomszéd hívott fel, hogy valami nagy értékű csomagom jött. És ha haragban vagyok a szomszéddal akkor mi van? Eldobja, ellopja, letagadja, összetöri, tuti megkerestem volna a futárt és levertem volna rajta az hótziher :(((
Ja, ez itthoni webboltos rendelés volt, nem külföldről jött.

Havernak, nem voltak otthon (szomszédban meg nem laktak éppen), a postaládába meg nem fért be, otthagyta a kerítés tetején lcd panelt pda-hoz. A cigányok el is vitték úgy ahogy illik (igaz később visszaszerezték tőlük). De se értesítés, se semmi (bár ez lehet a posta volt és nem futár, ebben nem vagyok biztos).

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#4300) doc válasza zseko (#4299) üzenetére


doc
nagyúr

nalunk annak a szomszednak adta oda, akivel nagyon nem voltunk/vagyunk joban :D
de annyi eszuk volt, hogy ha nem adjak oda a sertetlen csomagot hanem kibontjak/stb, azzal nagyon rosszul jarnak...
egyebkent ha ilyen van, akkor kell szolni a cegnek hogy te nem kaptad meg a csomagot, majd amikor arra hivatkoznak hogy 'dehat atvette valaki', akkor elkerni az alairast, majd kozolni hogy ez nem a te szignod :U
gyorsan leszoknak a szomszednak adogatasrol
mondjuk annyit azert illik elmondani, hogy engem szinte mindig fel szoktak hivni kb. 1 oraval kezbesites elott, egyszer volt csak hogy szo nelkul odaadtak a szomszednak
vagy rendelj utanvettel, a szomszed biztos nem fizeti ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.