Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Mate válasza petipetya (#4850) üzenetére


Mate
nagyúr

Vegyél egy normális mozsarat :)

(#4852) kovsol válasza petipetya (#4847) üzenetére


kovsol
titán

Ez bors őrlésére van nem?

May the Force be with you!

(#4853) petipetya válasza kovsol (#4852) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úgy néz ki, ezért mozsárt fogok venni, ahogyan azt mate3553 tanácsolta.

"nincs rá lezsóidő"

(#4854) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ha már esőköpennyel nem is találkoztatok, de...

Ilyen bőrkeményedés lerohasztót használt már valaki? Nem győzöm reszelni, a zoknikat meg széteszi a sarkam... Youtube tele van khhm... gusztábbnál gusztább videókkal róla, szóval valószínűleg működik, kérdés inkább az, hogy mennyire megbízhatóak ezek a távol-keleti vegyszeres izék.

(#4855) spidersoft válasza petipetya (#4853) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha évről évre nagyobb mennyiség van, és nem baj, ha kicsit keverednek a típusok, akkor vegyél egy öntvény húsdarálót (kb. 3.000Ft). Kislyukú tárcsán (ha más nem, kétszer-háromszor átdarálva) kellő finomságúra lehet aprítani. Mákdarálóval lehet a dolgot tovább finomítani, azzal már a bolti szemcseméretűre lehet porítani.

A motoros darálók (pl. kávédaráló) felejtősek, vegyvédelmi gúnyában, nem lakott épületben esetleg. :D

Mellesleg a *bolti* márkás, pirosfehérződ szalagos/díszeshímzéses/anyámtyúkja paprikák köszönő viszonyban sincsenek egy házi (vagy akár kistermelői) előállítású fűszerrel, ami tényleg fűszerként van kezelve, nem ipari termékként. Sokkal pirosabb és ízletesebb pörköltöt tud csinálni kisebb adagból :)

[ Szerkesztve ]

(#4856) kovsol válasza spidersoft (#4855) üzenetére


kovsol
titán

Mi még mai napig egy nagy mozsárban törjük a paprikát. :) Este beülünk filmet nézni aztán közben had szóljon. Lábunk közé szorítjuk a mozsárt és ütjük. Nem ilyen kis konyhai kő mozsárra kell gondolni. :D

May the Force be with you!

(#4857) tipuka


tipuka
addikt

srácok!

tudtok sztereó hangszórós rádiót? konyhába kellene rádiózni, mindegy, hogy mekkora, csak olcsó legyen, meg valamennyire csajos (nem nekem kell). Tehát ne valami tejfölös dobozhangú. Amit találtam eddig, az 6000+ volt bőven, az már sok. :D

(#4858) adams55 válasza setom (#4843) üzenetére


adams55
tag

' This is an universal product for every smartfón ' Tudod a keresési tag kulcsszavakat bővítik :C Okosak :)

@ Paprika örlős kérés: Turmixgépbe kell tenni, és azzal tudsz szórakozni, igaz nagyobb mennyiségű paprika kell, hogy tudja is őrölni :D

[ Szerkesztve ]

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4859) Gépötty válasza adams55 (#4858) üzenetére


Gépötty
senior tag

Sziasztok!
Múltkor valakinek javasoltam, hogy memóriakártya-pendrájv ügyben nézze meg Sinceritytrading kínálatát. Akkor több helyről is érkezett olyan komment, hogy már nem olyan gyorsak mint pár hónapja, mikor tíz nap körüli időket futottak a küldemények. Nos, ezeknek a hozzászólóknak igazuk volt, az én rendelésem tizenhét nap alatt ért most ide. Nem olyan jó, mint korábban, de azért rossznak sem mondanám. A termékek persze teljesen azok, amiket kértem, így aztán maradok tisztelettel továbbra is vásárlójuk.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#4860) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Van valakinek tapasztalata ebay-es zsebwifivel kapcsolatban? Olyan kellene, amiben van alapban modem. Az akkumulátor előny, de nem feltétel.

(#4861) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

olyan ketyerét ismer valaki, hogy az egyik vége utp csatlakozás a másik viszont wifi. szóval egy olyan wifi dongle ami nem usb hanem utp alapú. van ugyanis egy hálózati nyomtatónk, amit nem tudok a router mellett tárolni, ezért kábelt sem tudok behúzni odáig. viszont ha el tudnám hitetni vele, hogy van itt kábel és van hálózatod, csak éppen wireless az tök jó lenne. keresgéltem tegnap a történetre, de nem lettem okosabb

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4862) DJGABI válasza Agostino (#4861) üzenetére


DJGABI
addikt

szerintem egy router/access point kell neked bridge/client módban, aztán abból mehet az utp a nyomtatóba. más megoldás nem nagyon lesz. max ha veszel egy wifis printert :D

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4863) Agostino válasza DJGABI (#4862) üzenetére


Agostino
addikt

egen, csak ezt akartam kikerülni. gondoltam le lehet valamivel szimulálni a kábelt egy utp csati wifi kombóval : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4864) tahepa válasza Agostino (#4863) üzenetére


tahepa
senior tag

...csak kérdezem...
Ez nem járható út ?
[link]

(#4865) adams55 válasza Freddycom (#4836) üzenetére


adams55
tag

Hétvégi akció karpánthoz! Két dodó

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4866) DJGABI válasza adams55 (#4865) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ez nem tök ugyanaz?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4867) nelsonmanian válasza DJGABI (#4866) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

úgy néz ki, rendeltem is kettőt

[ Szerkesztve ]

(#4868) adams55 válasza DJGABI (#4866) üzenetére


adams55
tag

Dede. Énis rendelek egyet. :D

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4869) Terentius


Terentius
őstag

Tud valaki egy jó minőségű és 1500-nál nem drágább fülest ajánlani?

Poco F5 12/256 Gb

(#4870) 426os válasza Terentius (#4869) üzenetére


426os
őstag

Awei ES-Q3. Árához képest baromi jó. Van narancssárgában is.
(már ha nem fejhallgatóra, hanem fülhallgatóra gondoltál)

[ Szerkesztve ]

.

(#4871) Terentius válasza 426os (#4870) üzenetére


Terentius
őstag

Köszi ilyenre gondoltam.De várok még tippeket.

Poco F5 12/256 Gb

(#4872) adams55


adams55
tag

Ha a csomagom 26-án célországba megérkezett ( MO -ba), mikor hozza ki a postás ? Hétfő, kedd? :U

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4873) Outlander válasza adams55 (#4872) üzenetére


Outlander
őstag

Hozzánk 3 körül szokott jönni, de függ attól is h kivel mennyit beszélget.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4874) tipuka


tipuka
addikt

Fiúk lányok ez a W995 eredeti szerintetek? Mert ennyiért zsír új és nem hamisítvány, akkor kell. :Y 4 éve vettem egy ilyet még, de annyira szerettem, hogy vennék megint ilyet, ha ez tényleg csak beragadt készlet mondjuk.

(#4875) DJGABI válasza tipuka (#4874) üzenetére


DJGABI
addikt

valszeg az. de van refurbished is óccóbbért: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4876) tipuka válasza tipuka (#4874) üzenetére


tipuka
addikt

Úgyértem nem -e replika véletlen, vagy hasonló... (Anno az N95-öket erőszeretettel kopincsolták, csak VGA kamera volt egy nem müködő vakuval pl...)

Itt egy N82! :Y

[ Szerkesztve ]

(#4877) tipuka válasza DJGABI (#4875) üzenetére


tipuka
addikt

Ó ez átszámolva nagyon szuper áron van! A refurbished csak annyit takar, hogy kipróbálta egy körbenézés erejéig ugye, nem az, hogy használta is? Mert használt nem kell, akkor inkább egy-kétezerrel többet adok érte.
Ilyen Nokia N82,N95/96-osokat is megnézem akkor már, nagyon impozánsak a számomra :D
Erre, hogy szokott lenni a gari? Mert azt nem találom, vagy csak én vagyok béna. :D

Bocsi a kérdésbombázásért. :D

(#4878) adams55 válasza Outlander (#4873) üzenetére


adams55
tag

Akkor ha megérkezett ide, hétfőn már hozza is a postás? :C

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4879) Outlander válasza adams55 (#4878) üzenetére


Outlander
őstag

Ha levámolták akkor igen a második munkanapon... tetát leghamarabb kedden, de mivel mostanában több hetes csúszásban vannak, én nem várnám az ajtóban a kézbesítőt. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4880) 426os válasza Terentius (#4871) üzenetére


426os
őstag

Nem hiszem, hogy találsz jobbat ennyiért.

.

(#4881) DJGABI válasza tipuka (#4877) üzenetére


DJGABI
addikt

akár használt is lehetett, de házat cseréltek, miegymás.[link] használni akarod vagy eltenni? ha utóbbi akkor persze inkább az ebayest válaszd. bár azért nem adnák annak se a szavára. vagy legalábbis egy üzenetet dobnék rá, tuti nem refurb-e az is...

"Erre, hogy szokott lenni a gari?" háát ha nem lép le az eladó, akkor szokásos kínába visszaküldős gari

imádom a retró kütyüket, de ennyit tuti nem adnák ilyen egykori csúcstelókért se, póttelónak e65-öt vettem innen apróról, 3 éve, töredék áron...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4882) poffsoft válasza Agostino (#4863) üzenetére


poffsoft
addikt

valami ilyesmire gondolsz?
bár szerintem is egy ap a legegyszerűbb...

[ Szerkesztve ]

(#4883) tipuka válasza DJGABI (#4881) üzenetére


tipuka
addikt

Eltenni későbbre, szóval zsír új kellene, van egy régim még, de azon usb csatit, kijelzőt, aksit házat kéne cserélni, akkor már inkább egy új érted. :)
Ráírnék az ebay-es eladóra, de nem tudok angolul. A google translate-el meg szerintem sírva fakadna az illető, ha elkezdené olvasni az irományom. :D

Ez az ebay-es eladó szerinted milyen lehet? nem túl sok az értékelése (732), de szerintem azért, mert csak telefonokat árul kb. Elég nagy a választék.

[ Szerkesztve ]

(#4884) petipetya válasza Outlander (#4873) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#4885) adams55 válasza Outlander (#4879) üzenetére


adams55
tag

Hivatalosan 45$ volt, így nem valószínű.10db szemcsit rendeltem.

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4886) DJGABI válasza tipuka (#4883) üzenetére


DJGABI
addikt

nyugi, van olyan eladó is aki csak gtranslate-t ismer... amúgy [link] vagy a rendes nagy ebay topic: [link]

eladót passzolom, legitnek tűnik

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4887) tipuka válasza DJGABI (#4886) üzenetére


tipuka
addikt

Minek tűnik az eladó? :D

Na, egyik haver fordít nekem, azért köszönöm a topik linkelést. :D
Akkor azon kívül, hogy eredeti e, azt kérdezzem meg, hogy refurbished -e ? garit azt látom, 60 nap van rá.
Más nem jut eszembe.

(#4888) üszök válasza adams55 (#4872) üzenetére


üszök
őstag

Nekem van 07,14-n célországba megérkezett cuccom amit még nem kaptam meg. Bár az vámköteles.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4889) myk74


myk74
senior tag

Üdv!Olyan fenőszíjat keresek pici pénzért(már ha van)amivel a nyeles borotvákat fenték régen :)

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#4890) Ndruu válasza myk74 (#4889) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Razor sharpener kifejezéssel keress rá. Ez a legolcsóbb, de hogy milyen minőségű, azt ne kérdezd.

Harrrr!!!!

(#4891) myk74 válasza Ndruu (#4890) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm!Már továbbítom is az illetékesnek!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#4892) Freddycom válasza adams55 (#4865) üzenetére


Freddycom
őstag

És djgabi, nagyon köszi nektek, remélem holnap is él még az akció, ma már nincs erőm megrendelni :D

(#4893) Freddycom válasza Freddycom (#4892) üzenetére


Freddycom
őstag

Rendeltem is ötöt. :D

(#4894) lazlogogola válasza Earl_Muttley (#4824) üzenetére


lazlogogola
tag

ennyiből itthon is megveszed.
konkrétan én 179 ft-t vettem a CBA-ba

(#4895) adams55 válasza Freddycom (#4892) üzenetére


adams55
tag

Na örülök, hogy velünk tartottál. :C Nekem ma jött meg 4 csomi, köztük a 26-án éjfél után "célországba megérkezett" kis árum. Végül is gyors volt a júli 16-án fizetés után már itt is van. Valamint aki headsetet akar venni, annak ajánlom:EZT a fülest, kicsit be kell járatni, de nagyon kényelmes, könnyű, és nagyon szépen szól ( ami ugye relatív , ennyi pénzért ) van basszus, közép tartomány kicsit rossz volt , de bejáratós , szóval egyre jobb. Kábel kicsit gyengusz, de vettem már rosszabbat is drágábban.

Ki mit rendelt mostanság? :U

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#4896) Freddycom válasza adams55 (#4895) üzenetére


Freddycom
őstag

Én meg egy eléggé hasonlót.

link

(#4897) artiny


artiny
őstag

Valaki vasarolt mar ilyen csavarhuzo keszletet,tapasztalatok?

31 in 1

(#4898) Outlander válasza artiny (#4897) üzenetére


Outlander
őstag

Igen.... Kb 4-6 alkalomra jó egy bit. :))
Műanyag bitfejek alufóliába csomagolva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4899) artiny válasza Outlander (#4898) üzenetére


artiny
őstag

wao ;]

[ Szerkesztve ]

(#4900) 426os válasza artiny (#4897) üzenetére


426os
őstag

Én vettem, elég gagyi, némelyik bit hegyének az alakja sem tökéletes, a sima fejeknek túl nagy a pofája. A markolata viszont jó, kézre áll.
A doboza csak addig jópofa, amíg áll az asztalon, mert ha elfordítod egy pici rázástól kiesnek a helyükről a fejek és legközelebbi kinyitáskor kiborulnak az asztalra. A kupak (átlátszó rész) menete is elég rossz, folyton ferdén megy rá az aljára, megszorul stb.
Nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet (bár egy jobb minőségű ilyen készlet itthon jóval drágább).
A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert nem igazán használtam, csak 1-2 csavar kicsavarásához, de érződik rajta, hogy baromi gyorsan szétmenne egy kis erőltetéstől.

[ Szerkesztve ]

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.