Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) RBJ


RBJ
addikt

Ma megint két csomag esett be. :C
Paracord karkötő nekem, körmös ceruza a babámnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4302) KaiotEch válasza RBJ (#4301) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ezt most elhamarkodtad... Nevet, címet ilyenkor illene kitakarni :) Amúgy ilyen karkötőt férfi létedre hogy tudsz felvenni? :F

[ Szerkesztve ]

(#4303) wmati válasza RBJ (#4301) üzenetére


wmati
addikt

Paracordot kitől rendelted?

(#4302) KaiotEch Megyünk lopni megyünk lopni :C

[ Szerkesztve ]

(#4304) kovsol válasza KaiotEch (#4302) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk a boríték totál érdektelen szerintem amúgy is.

May the Force be with you!

(#4305) zsolt1225 válasza kovsol (#4304) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

De már valaki írta neki, hogy az nem kell a képekre.

(#4306) RBJ válasza KaiotEch (#4302) üzenetére


RBJ
addikt

Pont férfi létemre terepmintás karkötő. dikk. semmilyen ékszert nem hordok se aranyat se semmit.
Csak bők karkötőt max. Pont a nagy fukszos valakik a menők? Inkább szánalmasok.
Szerintem meg nem kellene értékelned más ízlését. lehet a tiédtől meg én hányok. :C
Kapkodtam örömömben.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4307) #27813376 válasza RBJ (#4306) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez csak egy karkötő, vagy másra is való?

(#4308) RBJ válasza #27813376 (#4307) üzenetére


RBJ
addikt

túlélő síp van a végén meg ha lebontod túlélő kötél. :DD akárhány méter. mindjárt linkelem.
[link]

wmati vigyázz mert lebuziznak a karkötő miatt. :W

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4309) #27813376 válasza RBJ (#4308) üzenetére


#27813376
törölt tag

Értem, köszi.

(#4310) wmati válasza RBJ (#4308) üzenetére


wmati
addikt

Csaknem buziznak le, én még nem tudtam el dönteni melyiket túl sok variáció van.

(#4311) KaiotEch válasza RBJ (#4306) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem a színnel van bajom. Hanem nekem az a kötés nőies :K

(#4312) RBJ válasza wmati (#4310) üzenetére


RBJ
addikt

rózsaszínt. :))
Milyen a férfias kötés. :Y :W . Én még most láttam rendeléskor ilyet és utána kezdtem érdeklődni.
Nekem még két hetes téma ez a paracord dolog. ótsó vót hát nem mindegy? meg első rendeléseimben van élmény. Amúgy gondolkodok rajta, hogy kötök az egyik órámra ilyen szíjat ha lesz időm.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4313) wmati válasza RBJ (#4312) üzenetére


wmati
addikt

Gyanús vagy te nekem ;]

(#4314) Mate válasza zsolt1225 (#4305) üzenetére


Mate
nagyúr

Én írtam, hogy ne rakjon be 100 képet egy borítékról, mert mind láttunk és kaptunk már.

(#4315) RBJ válasza Mate (#4314) üzenetére


RBJ
addikt

Külön borítékról nincs kép mint az elején tettem. Így nincs miről beszélni. Gyengébbek kedvéért meg lehet valakit érdekel a postázási dátum és érkezés. Kínai feeling így van meg amúgy is. ;] :F

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4316) Outlander válasza RBJ (#4306) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem van 3-4 db is (céges autók, saját autó/motor színeiben) fekete-narancs, fekete-piros, kék-fehér, fekete-kék....
Egy ideig hordtam (1 hét), de valahogy soha nem tűrtem magamon az ilyeneket. :U

Viszont, érdekességként amiket ebayről rendeltem 220-290 ft között, illetve amiket a vaterán vettem 1k körül azok között iszonyat nagy a különbség.
Amit itthon csináltak, arról tényleg elhiszem h alkalmas lehet valamire, míg a kínairól ez nem mondható el..
Mindegy kulcstartónak nagyon jók...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4317) Mate válasza RBJ (#4315) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem elhiszi mindenki a szállítási dátumot ha leírod akkor is. Nem kell képpel bizonygatni.

(#4318) RBJ válasza Outlander (#4316) üzenetére


RBJ
addikt

Nem hinném, hogy kis pista megköti itthon az annyival jobb, sőt még azt is kinézem egy két emberből, hogy onnan rendeli pár egyén. Amúgy nekem is kicsit idegen, főleg a bazi nagy síposcsat miatt ami merev, de hát ebayfeeling vót,van.
Amúgy meg ilyet hordok mikor nem dolgozok, kézműves termék. [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4319) Outlander válasza RBJ (#4318) üzenetére


Outlander
őstag

Nem (csak) a kötés a lényeg.... hanem a felhasznált alapanyag.. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4320) wmati válasza Outlander (#4319) üzenetére


wmati
addikt

Mi a gond a paracordal ?

(#4321) Outlander válasza wmati (#4320) üzenetére


Outlander
őstag

:U :F

Annyit írtam, h amit ebayről rendeltem, az szerintem nem az... amit vateráról rendeltem 4x annyiért az jóval erősebb, teljesen más anyag(ú)....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4322) wmati válasza Outlander (#4321) üzenetére


wmati
addikt

Bocs össze kevertem a hozzá szólásokat :(

(#4323) Tim82


Tim82
nagyúr

Amúgy mitől különleges meg mire jó ez a Paracord karkötő?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4324) Outlander válasza Tim82 (#4323) üzenetére


Outlander
őstag

1-2 éve jött be, jó szöveg, szép képek, jó reklám... és drágán lehet eladni a cipőfűzőt. ;] :P

A mindennapokban legalább annyira felesleges mint a korábban tárgyalt névjegykártya multifunkciós eszköz. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4325) RBJ válasza Outlander (#4324) üzenetére


RBJ
addikt

Ott a pont. Nekem mint karkötő tetszik, ebayes szórakozás, otsó és kész. az, hogy milyen történetet kerítenek hozzá nem bír meghatni, mert biztos nem fogom lebontani ablakmászáshoz. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4326) doc válasza Outlander (#4324) üzenetére


doc
nagyúr

a multifunkcios eszkozt nem engedem bantani
igaz hogy a sort barmivel ki lehet nyitni, de a multi-tool konzervnyitonak is jo, az meg barmikor jol johet :D
nem beszelve a kesrol meg a fureszrol

(#4327) Outlander válasza doc (#4326) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD

MInt mondottam, mire használni kellene.. alapból elfelejtem h van.... szóval mire használni kellene már rég megoldottam a problémát.

Amúgy megnézném, h mitcsinál a másik "vége" a tenyereddel ha ki kell nyitni egy csilisbabos konzervet, vagy mire elvágsz egy fát vagy pléldának okáért egy paracordot... :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4328) Tim82 válasza doc (#4326) üzenetére


Tim82
nagyúr

Világos, sajnálod a pénzt egy jó svájci bicskára. :P

Outlander: köszi. Ilyenem sem lesz. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4329) RBJ


RBJ
addikt

Nem olyan életlen ez azért. Ma mutattam a kollegáknak a multikártyát, hát nem tudtam vele meghatni senkit.
De a cardknife az igen.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4330) doc válasza Tim82 (#4328) üzenetére


doc
nagyúr

evek ota rendszeresen hasznalok eredeti Victorinox bicskat, imadom :R
(tobbszaz konzerv kinyitasa, sokszaz szendvics elkeszitese utan meg mindig olyan ele van hogy csak ranezek es beverzik a szemem :C pedig soha nem eleztem)

(#4331) spidersoft


spidersoft
senior tag

Varázsszivacs/melamin szivacs, varázsradír nevű dologgal volt már dolgotok? Rendeltem egy tízes pakkot 99 centért, ma jött meg, és tényleg meglepően jól dolgozik! Valóban kopik, nem is kicsit: minél érdesebb a felület annál jobban. Egy darabot saccra egy négyzetméter meglehetősen vízköves felületen el lehet fogyasztani... cserébe a vízkövet is lehozza minimális dörgöléssel, vegyszerek nélkül, csak vízzel. Ha csak alig vízköves a felület, és sima (festett felület, bútorlap, csempe, stb), vagy nem is vízköves, csak pl. retkes/olajos kézzel lett megfogdosva, akkor alig kopik. Viszont (mivel abrazív cucc) mattíthat felületeket...

Innen vettem próbának a tízet, de van 1550-be 100-as köteg is (esetleg bidesen lehet fogni mégolcsóbban, ha valakinek van cérnája szenvedni vele). Amit vettem ott írja az eladó, hogy 15mm vastag, valójában 20 -- vagy annyit írnak, amennyire sikerül összetolni a sublert, vagy valami új szállítmányból kaptam, nem lehet tudni.

Itthon pl. itt 2000Ft-ért adnak kettőt... ugyanott leírva a dolog tudománya magyarul. Wikin meg angolul. Bótba még nem futottam össze effélével.

(#4332) RBJ


RBJ
addikt

olyan ele van hogy csak ranezek es beverzik a szemem :)) :DD
varázsszivavcsról nem is hallottam még. :Y autóápolásnál említik.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4333) spidersoft válasza Tim82 (#4328) üzenetére


spidersoft
senior tag

Akármennyibe is kerül, egy nagy svájcibicskának, olyannak, amin olló is van szerintem mindenkinek kötelező felszerelés -- a victorinox bicska ollójától körömvágásra még nem találtak még ki gyorsabb, ügyesebb és kényelmesebb eszközt, de meglepően durván jól vág bármit.

(#4334) RBJ válasza spidersoft (#4333) üzenetére


RBJ
addikt

nekem is van pár svájci vitor és wenger is még a babámnak is vettem olyan cuki kéket, nagyon kicsi penge, olló, reszelő, csipesz van benne de szallonnát nem tud vele vágni ezért kell majd még cardknife neki. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4335) Tim82 válasza spidersoft (#4333) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem ne mondd, egy Victorinox nélkül évek óta el sem indulok otthonról.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4336) gergom91


gergom91
tag

Sziasztok!

Már régen olvasom a topicot, sok jó ötletet kaptam innen, amit így utólag köszönök mindenkinek.
Év eleje fele kezdtem az ebay-ezést, először ismerősöm rendelt nekem dolgokat, azóta én is megcsináltam a saját accountomat, és alig várom hogy sorra rendeljem a haszontalanabbnál haszontalanabb cuccokat, kezdve ezzel a bankkártya bugylibicskával :DDD
Meg szeretném osztani amit eddig vettem, hátha én is tudok másnak ötletet adni:
[24cm led strip]
Ebből rendeltem egy 48cm-est is, azt apa akváriumi világításnak építette be, tökéletes fényerősség. A 24cm-est pedig a traktorba kellett, ha kinyitják az ajtót, a lépcső legyen megvilágítva. Teljesen igénytelen, jól hajlítható és 3ledenként le lehet belőle vágni ha kell. Érdekesség, hogy azt írja 12V kell hozzá, de már egy 5V-os adapterről is világít, de nem teljes fényerősséggel.
[nappali led kocsira]
Nem tudom mennyire szabályos, mert pár ismerős belekötött, hogy ha nem gyárilag van beépítve a kocsiba akkor nem engedélyezett. Ajánlott úgy megvenni, hogy van aki be tudja kötni és kapcsolót csinálni neki, és nem árt valami ragasztóval körbe szigetelni, mert az első esőnél rendesen beázott. Amúgy szintén nagyon jól működik, feldobta a régi kocsit kicsit. :)
[helyzetjelző]
Ezt csak kipróbálásból vettük, sokkal tisztább fényt ad, mint amit a boltban vettünk 600ft-ért 1db-ot.
Ja és 6 munkanap alatt megjött. :)
[külső akksi telefonhoz]
Nem ettől az eladótól vettem, de pontosan ugyanilyen volt, csak az 1000Ft-ba fájt. Annyi ideig volt meg, hogy kipróbáljam működik-e. Az Alcatel nem okostelefonom 0-ról teljesen feltöltötte és még maradt benne kakaó, a tabletomat (Asus Memo Pad HD7) 30%-ot tudott tölteni, majd ezután egy ismerősnek megtetszett és megvette 2500-ért :)

(#4337) doc válasza Tim82 (#4335) üzenetére


doc
nagyúr

nalam is kb. 5 eve ott van a borond aljan barhova utazok, sokszor jott mar nagyon jol :K
ahogy nezem, lassan bicska-klubot is alapithatunk :DDD

(#4338) Outlander válasza doc (#4337) üzenetére


Outlander
őstag

A másik ilyen meg a babatörlő kendő... :DDD :DD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4339) spidersoft válasza gergom91 (#4336) üzenetére


spidersoft
senior tag

Elméletileg csak E jelzéses lámpatesteket lehet egy autóba beépíteni, és a gyári felszereltségen kívül max. 1 párat.

(#4340) #27813376 válasza spidersoft (#4339) üzenetére


#27813376
törölt tag

A DRL-re kulon szabalyozas van. Vezerloelektronikasat erdemes venni, ledenkent legalabb egy wattal, egyebkent csak giccsre valo, karsztajling.

(#4341) spidersoft válasza #27813376 (#4340) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem kell rá E jelzés, lehet bármilyen? o.O Mondjuk az oké, hogy nagy fényerejű kell... nappal elég világos van :P

(#4342) zseko válasza RBJ (#4306) üzenetére


zseko
veterán

Hát ilyet bármikor csinálok itthon :D
De lustaság nagy úr, egyszerűbb rendelni :D:D

HR24.hu

(#4343) VMatteo


VMatteo
őstag

bankkártya szerű pendrive-ot keresek, hogy mindig legyen nálam. elég lenne 2-4 gigás is. ilyet, de olcsóbban kellene, van valakinek ötlete melyik eladótól? :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#4344) Earl_Muttley válasza Tim82 (#4323) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Amit a fórumokon írnak róla az alapján ez a duct tape és a WD40 után a harmadik alapcucc :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4345) Mate válasza VMatteo (#4343) üzenetére


Mate
nagyúr

Ki lehet csúsztatni vagy hajtani belőle az usb csatlakozót?

Mindenesetre nem tűnik valami strapabíró és minőségi cuccnak. Szerintem jobban jársz egy micro usb-vel és olvasóval. Sokkal, de sokkal kisebb, bárhova befér és tartós.

(#4346) sto1911 válasza VMatteo (#4343) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem volt hasonló, egy szalagkábelen lóg a cucc, hangzást tönkre is ment, nem ajánlott.

(#4347) sto1911 válasza sto1911 (#4346) üzenetére


sto1911
veterán

hangzast = hamar :DD :W

(#4348) Chimpy


Chimpy
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani power bank-et? Olyan kéne ami tuti nem fake, megbízható eladótól.

(#4349) DJGABI válasza Chimpy (#4348) üzenetére


DJGABI
addikt

xiaomi [link]

tuti van ebay-en/alin olcsóbban de ott már bejátszanak a hamisítványok is

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4350) tipuka válasza DJGABI (#4349) üzenetére


tipuka
addikt

Ha ez tudja amit írnak róla akkor
megeri szerintem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.