Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) spidersoft válasza Silent77 (#4949) üzenetére


spidersoft
senior tag

Én vettem üvegszálasat a gazdaboltban... szerintem ez ki fog tartani egy darabig :P Régen volt, de asszem olyan 300Ft/m² körül mozog. Igaz ennek kell valami egyszerű keretet csinálni valami vékony lécből... vagy ha nem sajnálod a fa nyílászárót, akkor lazán rátűzőgépezni kívülről :D

(#4952) Silent77 válasza spidersoft (#4951) üzenetére


Silent77
veterán

Annyira nem érdekel, inkább csak poénból rendeltem. :D
Minden hülyeséget megveszek, csak nem tudom minek. :DD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4953) spidersoft válasza Silent77 (#4952) üzenetére


spidersoft
senior tag

ezesetben hátha... :DDD

(a kérdés komoly, valóban megpróbálnám, csak előtte infót kérnék, hogy mennyire megbízhatóak a sárgolyó másik végéből érkező efféle "piperecuccok").

(#4954) Silent77 válasza spidersoft (#4953) üzenetére


Silent77
veterán

Olvastam, de erre nem vitt rá a lélek. :D
Ilyet nem mernék rendelni... de fen e tudja.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4955) Ace owner


Ace owner
addikt

Ma megérkezett a hdd adapterem amit Július 19-én rendeltem. Még nem építem a gépbe, de illik bele a 2,5-ös notebook hdd. [link]

Galaxy Fold 4

(#4956) Silent77 válasza Ace owner (#4955) üzenetére


Silent77
veterán

Pont ilyenre van szűkségem. :R
Milyen anyagból van?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4957) Ace owner válasza Silent77 (#4956) üzenetére


Ace owner
addikt

Műanyag, ha üres hajlékony így tudod bele pattintani a hdd-t vagy ssd-t, viszont ha benne van jól fogja. Gépben nem tudom milyen de biztos illeszkedik ott is pontosan. Majd ha lesz SATA kábelem tudok nyilatkozni róla.

Galaxy Fold 4

(#4958) Silent77 válasza Ace owner (#4957) üzenetére


Silent77
veterán

Közbe megnéztem a képeket.
Jónak tűnik, főleg, hogy most lóg az SSD-m.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4959) Silent77 válasza Ace owner (#4957) üzenetére


Silent77
veterán

Rendeltem is!
Köszi a tippet.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4960) Gépötty


Gépötty
senior tag

Nekünk van ilyen TV Shopos nyúnyogháló itthon, hát... nem vagyok tőle hanyattesve.
Körben öntapadós-tépőzáras, a két felet mágnesek fognák össze. Nem lenne ez rossz, ha egy méterrel magasabb lenne az ajtó, nem csak szabványos, kétméteres. Ott bukik ugyanis a koncepció, hogy a felső ajtófélfán fixen rögzítve van, csak alul és a függőleges része nyílik - méretéből adódóan nem eléggé. Namost annak ellenére, hogy mi vagyunk a csontkollekció család, és nálunk mindenki a pálcikaemberek rendjébe tartozik, mégsem férünk ki rajta. Ezért aztán felül mindig leszakad az összetételnél lévő rögzítés, amit először rajzszöggel próbáltunk meg helyettesíteni, aztán most épp nem is tudom, hogyan kérte meg a párom, hogy maradjon a helyén, mert legutóbb már anyagában szakadt szét.
Persze az sem tett neki igazán jót, hogy egyszer egy nagyobb kartondobozzal próbáltam kievickélni a lakásból (ez az ami esélytelennek bizonyult), és annyira figyeltem, hogy se a dobozzal ne szakítsam ki, se a kritikus felső felfogatást ne tépjem le, hogy egy laza mozdulattal átléptem rajta lábbal :D
Az asszony valahogy megvajákolta (miután én hangjelzésekkel gyakorlatilag az egész lakótelep tudtára adtam, hogy aki nem akar bajt magának, ne vásároljon a termékből). Az idén még tovább idegesítjük magunkat vele, de jövőre ki kell dolgoznom egy új technológiát.
A másik ajtóra lécekből csináltam, Tesa-féle hálóval, ez bő hatezer egységbe, és vagy tíz óra munkámba került. Szegény párom ezért döntött a csodaháló mellett, ami így már nem is tűnik rossz boltnak. De inkább nem mint igen.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#4961) KaiotEch válasza Gépötty (#4960) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A nyúnyogháló az egy új termék? :C :DD :P

(#4962) Silent77 válasza Gépötty (#4960) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor én már fel sem teszem, majd vaterára. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4963) Gépötty válasza KaiotEch (#4961) üzenetére


Gépötty
senior tag

Igen, nyúnyogcsípés ellen hatásos :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#4964) tahepa


tahepa
senior tag

Sikerült beleszaladnom egy kamu 32GB-os microsd kártya vásárlásba....csupán 8GB adat tudott felmászni a kártyára. Próba szemcsere gondoltam és írtam az eladónak. 6 órán belül válaszolt. Sűrűn elnézést kért és felajánlott 4 font visszatérítést. A kártya 6 font volt licitzáráskor.Ma újabb üzenet az eladótól , nézzem meg a pp számlám. Megnéztem és meglepődve látom hogy 6 font lett vissza utalva. Elnézte volna ? Netán értékelte hogy nem a magascén kezdtem ? ...vagy csak egyszerűen korrekt volt....Írtam neki és nagyon szépen megköszöntem a gyors és korrekt eljárást. Név és cím a házmesternél......

(#4965) 426os válasza tahepa (#4964) üzenetére


426os
őstag

Ez a te szemszögedből valóban korrekt eljárásnak tűnik. Ezek után valószínűleg pozitívat adsz neki és éppen ez volt a cél. A vásárlók nagy részének nem fog feltűnni, hogy hamis a kártya, annak a kevésnek, akinek meg feltűnik szépen visszaadja a pénzt, cserébe kap pozitívat, aminek hatására még többen fognak tőle vásárolni.
Nem jófejségből adta vissza a pénzed, hanem mert neki így előnyös :)

.

(#4966) Mate válasza 426os (#4965) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez így van. Értékelésnél tuti minuszt adnék és leírnám, hogy hamisítványt ad.

Az, hogy visszaadja a pénzt nem jófejség, hanem alap dolog.

(#4967) tahepa válasza 426os (#4965) üzenetére


tahepa
senior tag

Az értékelést már első mérgemben megtettem...nem valami fényesre sikerült.. :DDD
Majd lehiggadtam és írtam neki....a többi már utána következett...

(#4968) poffsoft válasza Flexy90 (#4931) üzenetére


poffsoft
addikt

Ma jött meg a 39in1 készlet, nem egy "Hűha" a nyele, de azért elég korrektnek tűnik. Kissé érdekes, hogy a bitfejek ránézésre legalább 3 klf anyagminőségből vannak :D :D
Eztán bármilyen tecsós kínai csodát szét tudok berhálni... :DDD
A postázás is kevesebb mint 2 hét lett.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4969) Minstrel válasza poffsoft (#4968) üzenetére


Minstrel
senior tag

Hasonlót vettem én is, az a jó benne, hogy nyeléből pár használat után apró darabokban kitöredezett a mágnes, szóval már nem fogja be a biteket :D

(#4970) 426os válasza tahepa (#4967) üzenetére


426os
őstag

A pénzt ha akarja ha nem, vissza fogja adni (PayPal case). Tovább gondolva az ügyet: Ha már értékeltél, még akkor is megéri neki visszaadni önként és dalolva a pénzt. Ha nem tenné, akkor PP dispute-ot/case-t indítanál, aminek a végén a PP adná vissza a pénzt. De ha sok ilyen előfordul, akkor letiltják az eladót. Még mindig nem jófejségből cselekedett a kínai :)
Ebben az esetben kizártak tartom, hogy nem tudott róla, hogy a kártya hamis. Ellenben, amikor feladja a cuccot (legyen az bármi) és sokáig nem jön meg, te írsz neki, visszaadja a pénzt (utána pedig megérkezik a termék, csak sokáig utazott), akkor már beszélhetünk "jófejségről".

.

(#4971) poffsoft válasza 426os (#4970) üzenetére


poffsoft
addikt

a hamiskártyásoknál -ritka érthetetlen kivételektől eltekintve- eddigi karrierem során ez a normál eljárás:
A pozitív értékelés reményében full refund. A simlisebbek partial refunddal kezdenek, és a második levélváltásra jön a full.

Megjegyzem, jártam már úgy is, hogy elfogadva a partial refundot, én is fullrefundot kaptam a számlámra. Lehet, a gúgli fordító rosszul fordította le neki a "Dear, O.K. Regards, Me" mondatomat :F

(#4969) Minstrel : ez jó hír... Pedig kimondottan drága cucc :DDD (tecsóban 1 db T3 ~1k a viszonyítási alapom)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4972) kmarci25 válasza tahepa (#4964) üzenetére


kmarci25
veterán

Rendelj tőle sd kártyát. Olcsóbb is, mint 6 font, és nem küld kamut, illetve ha hibás a kártya, akkor szó nélkül cseréli vagy refund (amit választasz).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4973) Freddycom válasza Silent77 (#4743) üzenetére


Freddycom
őstag

Na megérkezett, a mobilomban igen jó sebességet mutat. 45 MB/s-os sebességgel hirdették, erre rájött még egy tízes. :D

(#4974) Silent77 válasza Freddycom (#4973) üzenetére


Silent77
veterán

Tetszetős, nekem is úton van már. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4975) Outlander


Outlander
őstag

Svájci bicsak töltő. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4976) kmarci25 válasza Outlander (#4975) üzenetére


kmarci25
veterán

És maga a töltő hogyan veszi fel az áramot? Mert 220-as villásdugó nincs a fényképen... :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4977) KaiotEch válasza kmarci25 (#4976) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát újesbén :)

(#4978) kmarci25 válasza KaiotEch (#4977) üzenetére


kmarci25
veterán

Jaja, már látom... Én arról is csináltam volna egy fényképet azért, az ilyen korlátoltaknak, mint én... :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4979) petipetya


petipetya
nagyúr

Ruhával, konkrétan inggel kapcsolatosan van tapasztalat?
ebay link

Ez elég jó áron van. Vajon az európai L-es méret tényleg L-es?

"nincs rá lezsóidő"

(#4980) KaiotEch válasza petipetya (#4979) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem tűnik vmi nagy minőségnek, mondjuk az ára is tükrözi. Ilyet kapsz az Asia Centerbe is és ott fel tudod próbálni(csájníz számozás).

[ Szerkesztve ]

(#4981) zsolt1225 válasza petipetya (#4979) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Ha már itt tartunk. Cipőt vett már valaki? Kellene valami cipő, lehet akár másolat is, csak nem legyen pl. nike helyett neik ráírva. De legjobb lacoste lenne, mert tartósságba nekem az vált be a legjobban, csak itthon se 2ft. Nálunk a konditerembe sokan ilyen kínai behozott cipőt hordanak niket amit egy sráctól vesznek, de gondolom ő még rárakja a saját hasznát.

(#4982) petipetya válasza KaiotEch (#4980) üzenetére


petipetya
nagyúr

Na igen, de az a világ végén van. Nincs időm és energiám elmenni oda. Max. a Sárkány Center jöhet szóba, de ott a cuccok 95 százaléka női.

"nincs rá lezsóidő"

(#4983) Mate válasza petipetya (#4982) üzenetére


Mate
nagyúr

"de ott a cuccok 95 százaléka női."

Problem? :D

(#4984) KaiotEch válasza petipetya (#4982) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A sárkány Center a 18-ba van a másik meg a 15-be. Fogadjunk, hogy Te is pesti vagy :D

(#4985) Balinov válasza zsolt1225 (#4981) üzenetére


Balinov
félisten

ha europai mereteket akarsz sztem lesd meg a sportsdirect.com-ot. Szallit MO-ra.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4986) Ace owner válasza zsolt1225 (#4981) üzenetére


Ace owner
addikt

Calirootson most nagy akciok vannak voltak,size.co.uk is jo hely. Teljesen eredeti mindketto es megbizhatoak.

Galaxy Fold 4

(#4987) Minstrel


Minstrel
senior tag

Elképesztő sebességgel, két hét alatt megjött egy ilyen kis biszbasz a távirányítómhoz :D [link]

(#4988) zseko válasza zsolt1225 (#4981) üzenetére


zseko
veterán

thehut.com, zavvi.com, és a legjobbnak mondott a sportsdirect.com, én egyikről vettem többek közt 3500-ért nofear cipőt, meg kb. 6500-ért fehér airwalk kabátot. Csak persze itt már van szállítási költség, így akkor éri meg ha többet/többen rendelnek.

HR24.hu

(#4989) mukibuci válasza Minstrel (#4987) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez dafuq? nem nagyon tudom kinézni belőle, hogymit lehet vele kezdeni egy távirányítóval :DDD (vagy teljesen mást értünk távirányitó alatt)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4990) Minstrel válasza mukibuci (#4989) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ja, nem írtam milyen távirányító, nem tv :D [link]

(#4991) fraba


fraba
aktív tag

Igaz, ez itt eléggé OFF, de:
Ha van rá igény, összeállhatnánk akár többen is, és rendelhetnénk sportsdirectről. A postaköltség úgy kevesebb lenne mindenkinek. Lehet én is rendelnék valamit onnan.

(#4992) petipetya válasza fraba (#4991) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt elég jó árak vannak, és látom van bolt az Aréna Plazában is. Hétfőn éppen raérek, lehet elmegyek oda.

Vajon ezek a netes árak a személyes vásárlásra is érvényesek?

"nincs rá lezsóidő"

(#4993) Vikusz77 válasza petipetya (#4992) üzenetére


Vikusz77
tag

Itthon jóval drágább.

(#4994) petipetya válasza Vikusz77 (#4993) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ja, akkor pusztuljanak meg.

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4995) Outlander válasza fraba (#4991) üzenetére


Outlander
őstag

Ez akkor éri meg ha egy azon városon belül.... mert itthon mire tovább postázod ugyanott vagytok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#4996) Mate válasza petipetya (#4992) üzenetére


Mate
nagyúr

Csak a név ugyan az, semmi közük egymáshoz :D

(#4997) Silent77 válasza petipetya (#4994) üzenetére


Silent77
veterán

Nem éri meg, én is felmentem megnézni, kár volt. :(

Mi folyamatosan rendelünk sportról szinte minden hónapban.
A postaköltséget picit felemelték, régebben 2090ft a legolcsóbb, utána 3090, most meg 3690ft ha jól rémlik... és sokkal kevesebb termék kell, hogy növekedjen. :(((

Viszont ott is vannak érdekes méretezések adott márkán belül is.
pl 2db XXXL firetrap poló, az egyik jó, a másik kicsi. :U csak színbeli eltérés van.
Amugy XXl vagyok pólóba.
Pierre Cardin ing, XXXL szürke pont jó, bordó hatalmas.
Cipőbe 46-os a méretem, bakancs 47, az onnan rendelt 46-os cipők kicsik. 47 meg órási.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4998) petipetya válasza Silent77 (#4997) üzenetére


petipetya
nagyúr

+mate3553 köszi, akkor ezek felejtősek. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4999) kmarci25 válasza Mate (#4996) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem, egy cég, csak a boltban rádobnak 10-15%-ot mindenre. Annyi az előnye a boltnak, hogy ha valamiért nem jó a termék, amit neten rendeltél: hibás, vagy akár csak a méret nem stimmel, akkor a boltba is beviheted és kicserélik, nem kell postáznod vissza Angliába.
Plusz arra is jó a bolt, hogy elmész, megtapogatod, fölpróbálod, stb., aztán neten megrendeled olcsóbban. :)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5000) Mate válasza kmarci25 (#4999) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez biztos? Régen olvastam egy cikket, miszerint elege van a boltosoknak abból, hogy mindenki azt hiszi, közük van a netes bolthoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.