Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39651) wwenigma válasza bul07 (#39646) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Illetve a mellé még kell lakk alá való apró glitter, itthon aranyárban van. ;]

b3n1t0: szivesen. :R

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39652) Outlander válasza wwenigma (#39651) üzenetére


Outlander
őstag

Öhöm, öhöm.... ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39653) wwenigma válasza Outlander (#39652) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jajj, olyan vagy.... :) [link]

De ha mar szep szines dolgoknál tartunk, ezt a telótokot tudom javasolni. Jo minosegu, aranylag olcso es tartos. Csak ugy eszembejutott, hatha valaki epp venni akarna. Tablazatbol ki kell nezni a méretet es a rendeles utan elkuldeni uzenetben.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39654) Real_Necro válasza wwenigma (#39643) üzenetére


Real_Necro
veterán

DHL... persze csak magyar határig szokott az lenni.

+krisztianAMG:

Egyébként nem azt kérdeztem mit csináljak, hanem hogy jogos e...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39655) zsiz válasza zsiz (#39500) üzenetére


zsiz
őstag

Ma is jött tőlük egy levél, ma már azt írták hogy csak 02.29.-én lesz belőle (megnéztem, lesz idén 29.-e :D ). Természetesen várok, nem fogok 1 centes refundot kérni :)

Tegnap nekem is befutott a cardboard. WP-ra tud valaki app-ot hozzá? Bár a kijelzőm is gyenge (800x480), még jó hogy pénzért nem vettem, már rég ki akartam próbálni.

Ma meg jött egy egész gyors csomag Ali-ról: 5db óraelem ~200Ft-ért. 17 nap alatt itt volt sima SG post-tal.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39656) Donki Hóte válasza Real_Necro (#39640) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Linkeld már be, hogy honnan rendelted a csomagot. Kevés olyan weblapot tudok, ahol nincs fent az ASZF-ben eleve az, hogy a szállítás késéséért nem vállalnak semmiféle kártérítés (ha az alap szállítási módot választod).

Ha fizettél külön a határidőre történő szállításért, vagy a honlapon mégis van olyan a vállalási feltételeik között, hogy fizetnek naponta ezer eurót a szállítási késés után, akkor persze igazad van.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39657) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

antelife EU raktárból free shipping van (via hírlevél)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39658) Outlander válasza Mr.Csizmás (#39657) üzenetére


Outlander
őstag

Csak nálam van az hogy bármire kattintok, letölti a html mint egy html fájl?! :U :F

Régen is caar volt az oldala, de még most is...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39659) Ufff


Ufff
senior tag

December 6-án feladott csomag Banggood-ról mikor érkezhet meg? Kezdek türelmetlen lenni!
"Departured at 2015/12/9 1:00:38 from Flytexpress Sorting Center location
Electronic data received at 2015/12/6 6:28:25, Flytexpress Sorting Center"

Piston3-ról van szó.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#39660) Donki Hóte válasza Ufff (#39659) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem a Piston3 január 15-én jött meg a Banggoodról, december 11-i rendelés volt.

Szóval lassan kezdhetsz érdeklődni a Banggoodnál.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39661) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valaki múltkor érdeklődött, úgyhogy ide is belinkelem...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39662) wwenigma válasza Ufff (#39659) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Flytexpress , kamu tracking, pontosabban nem nyomkövetéses. Legutobbi ilyenem jan. 15.-én jött meg, amit kinaban november 18-án adtak fel. De altalaban hamarabb ideér, unnepek miatt torlodott.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39663) Laca1212


Laca1212
őstag

Srácok!
Ha ebay-en megnyer valaki egy aukciót, akkor mennyi idő van a fizetésre?

(#39664) Real_Necro válasza Donki Hóte (#39656) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link]

Nem alap szállítást kértem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39665) kidnou válasza Laca1212 (#39663) üzenetére


kidnou
senior tag

adatlapon ott van

(#39666) kirkri válasza wwenigma (#39662) üzenetére


kirkri
addikt

Nem követhető ugyan, de nem törvényszerű, hogy sokára érkezik.
Nekem január 4-én érkezett meg egy december 23-i rendelésem a Banggoodról Flytexpress-el.

21 éve a Prohardveren! ™

(#39667) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

U8 bluetooth okosóra 16,99$

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39668) zsiz válasza Mr.Csizmás (#39667) üzenetére


zsiz
őstag

És ez miben más mint ez?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39669) psq


psq
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyet rendelni. Tudtok nála jobb eladót és-vagy jobb ajánlatot ?!

(#39670) KTU válasza zsiz (#39668) üzenetére


KTU
addikt

Piros?
:D :DD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39671) NORBl


NORBl
aktív tag

Ez a piston 3 amúgy ebben az árban (4-6 k) annyira jó vétel ? Ennyiért nem lenne érdemesebb venni itthon egy fülest ? (philips,maxell,samsung stb.)

(#39672) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Szeretnék rendelni az ebay-ról egy lézert én ezt néztem ki ,de ha van valaki aki jobban ért az ilyen kütyükhöz és dobna nekem egy linket egy erősebb lézerről (max.2,5k-ig) azt meg köszönném :R

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#39673) zsiz válasza KTU (#39670) üzenetére


zsiz
őstag

És pont csak feleannyiba kerül, mint a másik linkelt :D (De a fekete is ennyi.) Régebben néztem én is, de nem hiszem el azt, hogy 3k alatt kapnék egy valamire való okosórát, így inkább kihagytam.

Más: nekem is lenne lézeres kérdésem.

Ezzel vagy ezzel van valakinek tapasztalata? Macskát hülyíteni kellene ;] de nem lenne baj ha messzire világítana. Viszont nem szánnék rá 1k-nál többet.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39674) Donki Hóte válasza Real_Necro (#39664) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi, de ebből ember meg nem mondja, hogy mennyi a vállalt maximális szállítási határidő (bár a lap alján lévő infók alapján max. 3 napos idő kell az "új vevő verifikálására", plusz a max. 8 nap a feladásra és kell 4-6 nap a DHL szállításra is, ezek alapján legfeljebb 17 napot tippelek, ami szintén a lap alján lévő homályos utalás alapján 17 munkanapként is érthető).

Arról viszont egy szó sincs, hogy ők bármiféle garanciát vállalnának erre, különösen arra nincs vállalásuk, hogy a DHL késése esetén ők bármi felelősséget a nyakukba vesznek.

A lap közepe felé van egy kapcsolatfelvételi lehetőség, kezd meg a gyötrésüket.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39675) Donki Hóte válasza NORBl (#39671) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem sikerült elsőre egy fake Piston3-ba belefutni, de nem adtam fel, a Banggoodról rendelve vettem egy igazit is.

Szóval az eredeti messze megéri a 12,99 dolláros árat (és az egy hónap várakozást :P ), mert jó hangú fülhallgató.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39676) Real_Necro válasza Donki Hóte (#39674) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gyötröm már PP-on egy ideje, általában vissza kanyarodunk mindig arra, hogy ünnepek meg karácsony és 1 hét késés ilyenkor normális... na mindegy, eszkalálom lassan a problémát resolution center felé, aztán majd pontot tesznek a végére.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39677) pockhome válasza DJ. Ru$y (#39596) üzenetére


pockhome
senior tag

Kettő betű, kilenc szám, majd megint kettő betű. átirányít a 17track.net oldalára, ott pedig azt írja hogy 'Not found', már 5 napja hogy úton van... :F

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#39678) wwenigma válasza Real_Necro (#39676) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Van mukodo tracking, PP el fog hajtani. Ha meg visszaadja a penzt, ne felejtsd el kifizetni miutan megérkezik. ;)

pockhome: Flytexpress, egyszermajdmegfogerkezni, neaggodjalutonvan, akar2honapislehet. Amugy Banggood-on van valos, fizetos registered airmail lehetoseg is...

DJ. Ru$y - #39679 - ott van a tracking alatt, amit linkelt képet. Amugy januar 14.-én indult el, szoval....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39679) DJ. Ru$y válasza wwenigma (#39678) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 betű 9 szám 2 betű az nem flytexpress feltétlen.
Csak figyeld meg ezt, ez élő TN:

pockhome
Küldd el a TN-t, vagy itt írd meg, vagy jöhet privátban. ;)

wwenigma
Azt akartam írni, hogy nem feltétlen kamu, de igazad van. Csak mondom, hogy nekem a kínai postás TN-hez is Flytexpress van írva, nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39680) Real_Necro válasza wwenigma (#39678) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze, ez alap, de igazából a szállítási költségből látnék valamennyit szívesen vissza, ha megérkezik, akkor is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39681) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Új Preorder termékek Banggood-on:

Még egy kemping lámpa, Powerbank funkcióval, BlitzWolf® BW-LT5 IP68 Waterproof LED Lamp Light 2600mAh Powerbank, valamint egy szellőzőre tehető tartó, a Rock-tól Original Rock Adjustable Car Holder Bracket.

Már tegnap is akartam kérdezni, hogy zavarnak-e valakit az ilyen Preorder "jelző" hozzászólások, mert, ha igen szóljatok nyugodtan és befejezem, de hátha valaki kedvet kap valamihez.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39682) pityu8


pityu8
tag

Kezdd valami zűr lenni a banggood " erejében", legalábbis úgy érzem. Az eu boltja várhatóan 2 hétre bezárt, készlet feltöltés miatt (na persze), meg ez a fly akármi tn Kínából sem szokásos. Írom ezt, mert feladtak nekem is sima wifi-s cuccot, és a reptéri biztonsági szolgálat vissza küldte a feladónak. Mi lehetett a csomagban a cuccom helyet? Biztos olyasmi, amiről tudják nem lép ki Kínából. Meg ez a "hatalmas" snapup, ez egyszem telóval. Lehet rossz napom van, de azért csak óvatosan :)

[ Szerkesztve ]

(#39683) air válasza Mr.Csizmás (#39667) üzenetére


air
nagyúr

Mennyire megbízható ez az oldal?
Bolt vagy egyéni eladós?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39684) 206 cc válasza DJ. Ru$y (#39681) üzenetére


206 cc
senior tag

Szerintem jó hogy infózol!
Én még amit szívesen fogadnék az a termék tapasztalatok.Tudom ez inkább a megrendelésekről,szállításról szól,de sokat segíteni és könnyű lenne szűrni hogy mit is érdemes és mit nem rendelni.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#39685) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#39681) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jöhet nyugodtan, én meg szoktam nézegetni, hátha akad valami jó... ezek a 100lm-es lámpák viszont gyengécskék.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39686) Vertigo18


Vertigo18
addikt

A Cardboardon hogy a fenébe kattolok rá az alkalmazáson belül egy ikonra? :) Mert magában a Google Cardboard alkalmazásban tök jól navigálok, de ne tudom, mivel kellene belépnem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39687) DJ. Ru$y válasza pityu8 (#39682) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szimplán rossz napod van. Raktárak néha bezárnak, néha kinyitnak, lehet költöznek, akár másik országba stb. Fly akármit nem tudom miért kevered ide, minden rendelésemhez odaírja BG-nál, kamu TN-re gondolsz, azt meg simán írnak eBay-en is... Pl. MP02506292XSG
Annyit írt, hogy a reptéren van (a feladó országban) már ezer éve át is vettem. :DDD

Snap Up meg már volt ilyen, hogy csak telefonok voltak... HomTom meg Umi, szóval ezen se kell meglepődni.

Jedi erőd ma cserbenhagyott.

Vertigo18
Hiányzik egy fontos dolog erről a CB-ról a "kapcsoló".

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39688) interstart válasza pityu8 (#39682) üzenetére


interstart
tag

Nem kötekedni akarok, de:

"Our EU direct is currently undergoing upgrades to improve efficiency and processing speed."
Én ebből azt olvasom ki szerény angol tudásommal, hogy fejlesztik az EU-s raktárat a gyorsabb kiszolgálás érdekében, az árufeltöltésről itt sztem szó nincs.

Snapup: Jan 8/11/13/15-ödikére volt hirdetve snapup, ami volt is; attól hogy még most is benne van az Umi, az nem azt jelenti, hogy ilyen időszak van.

A többit pedig amit írtál, a TN-t meg a repteres cuccot azt nyilván nem tudom se megerősíteni, se megcáfolni, de amit leírtál, abban ez a két dolog nem volt korrektül megemlítve, bár nyilván mindenki eldönti, hogy mit és honnan akar rendelni, de azért ne kiáltsunk farkast egyből :) És mégegyszer: tényleg nem kötekedni akarok

(#39689) dugesz77 válasza DJ. Ru$y (#39681) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem meg ez bizgerálja az agyam. MXQ 4K RK3229 .
Aki jobban konyít ezekhez a kész média playerekhez lebeszélhetne róla,hogy gyűjtsek tovább és vegyek még egy rpi2.

(#39690) Beni2360 válasza dugesz77 (#39689) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát? ez nem média player!!!
A többit a szakemberek. (RK3229)

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39691) dugesz77 válasza Beni2360 (#39690) üzenetére


dugesz77
őstag

Kadencia helyes fullHd lejátszás,Kodi, megközelítőleg az.. Engem az androidos része nem érdekel,hogy lassúak a játékok és lassan lehet böngészni vele meg a 4K sem érdekel belőle. Én sem ezt szereteném venni ,de ez most ennyiért jó árban van :U . A buktatókra lennék kíváncsi, de lehet átnézek a velük foglalkozó topikba.

[ Szerkesztve ]

(#39692) Beni2360 válasza dugesz77 (#39691) üzenetére


Beni2360
félisten

Jó ötlet. :C Talán ide.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39693) XtremLor válasza dugesz77 (#39691) üzenetére


XtremLor
őstag

Ott lehet valami komolyabb vasat irnak majd pl Himedia Q5-Q10.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#39694) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Megjött EU raktárból a 26.-án, kuponnal 580,-rt rendelt mini CREE Q5 led zseblámpa...

Egyrészt, EU raktárból, rendeléstől számított 26 nap alatt...

Másrészt. Oké, hogy olcsó, de ekkora kalap sz*rt én még nem láttam... ha tekerem a zoomot, 10-ből 8x nekiáll szétcsavarodni. De idáig el se kellett volna, hogy jussak mert nem tudok belerakni elemet/akkut. A vége ugyanis ahol belemenne az akku, ferdén lett beletekerve és most nem lehet kitekerni. Mindjárt nekiesek egy fogóval meg ronggyal, hogy ki tudjam tekerni, nadenakérem...

Szerk: Sikerült beüzemelni... Egyrészt, a lencse karcos. Másrészt a zoom használhatatlan. Harmadrészt a lámpát nem lehet se az elejére se a végére ráállítani, előbbinél a lencsére, utóbbinál a gombra fekszik fel és eldől :D Nem ajánlott a cucc, ne vegyetek ilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#39695) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Már nem is tudom ki hőbörgött itt a svéd posta ellen, hogy minden svéd postás csomag 60 nap fölött fut, és ne is várjuk előbb, hát én már holnap várom: (Nem tudom miért mindenhol svédet ír, mikor Kínából jön, de ennyi belefér.)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39696) andrisbandi válasza vwpolopg (#39694) üzenetére


andrisbandi
őstag

Én is ma kaptam meg. Ténylem még az 580-at sem éri meg.
Nekem hibátlan, de nem azt a színt küldték...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39697) trol75 válasza pityu8 (#39682) üzenetére


trol75
tag

Szerintem is kezd „Nagy zűr lenni kis Banggood-ban”.
December 26-án rendeltem az EU raktárból, amit 29-én postára is adtak, de még sajnos nem ért ide. Pedig még nem is a b2c europe-ot választottam, hanem UK postát.

Az általuk ígért 5-7 munkanap helyett, már 15.munkanapnál járunk.
Lassan nem éri meg az EU-ból rendelni.

(#39698) spidersoft


spidersoft
senior tag

Vettem ugye bengúdtól egy USB mikroszkópot, ami azt állítja magáról, hogy 2 MPixeles, ennek ellenére azt csak feltaknyolva tudja, hardverből csak 0.3 megy neki (VGA, 640x480). Sehol nem írja, hogy a képérzékelő ettől gyérebb, illetőleg 10.10 akcióban vettem, tehát joggal feltételeztem, hogy egy jó akció, azaz egy tényleg 2MP CMOS-os kütyü (pláne hogy sehol nem állítja az ellenkezőjét). Írtam nekik, hogy hát ez, bodi, aligha van meg 2MP, félrevezető a termék megnevezése. Szeretném, ha ajánlanának egy normális, legalább HD (1.3MP) érzékelővel szerelt jobbféle szkópot, mert ezek után nem hiszek a termék adatlapoknak... erre ezt a választ kaptam:

Dear Peter,

Thanks for your email.

Sorry for the inconvenience. About the item you want,you could check it on the following site:

http://www.banggood.com/200X-Zoom-Mobile-Phone-Magnifier-Microscope-Micro-Camera-Kit-for-iPhone-Android-Tablet-p-1030516.html

If you have any problems,please fell free to contact with us.

...most ez vicc? :D oké, hogy annyi megapixel, amennyit csak elgyőz a telefonom (videóban az enyém 640x480-at tud, tehát ugyanott vagyok), de akkor is... ha arra akart célozni, hogy náluk mind xar, akkor azt kellett volna írni, nem ajánlani egy random offtopic terméket. Ha meg viccnek szánta, nos, nem röhögtem. :((( Nem akartam visszakérni a pénzt annak ellenére, hogy nem azt kaptam, mint ami írva volt, csak kértem, hogy ajánljanak egy korrekt lesőkét. Ez mondjuk a leírás alapján valós 2MPix, de ha teszem azt megrendelném ennyi rengeteg pénzért (sanszos, hogy ennyit nekem nem ér, de hátha lesz rá kupon/akció), és nem az lesz, akkor mi lesz? Visszaküldöm? Van itt valami vásárlástól elállás és pénzvisszatarhálás arra az esetre, ha nem azt kaptam, amit kértem? :) Meg nem érkezett csomagot már refundolt a banggood, az működik náluk (csak noszogatni kell őket).

(#39699) xcds válasza vlcsko82 (#39672) üzenetére


xcds
őstag

Basszus én 2600-ért rendeltem. Amit belinkeltek, az alatt nem is volt olcsóbb. De most a te linkeden ott van az ajánlottak között 671Ft-ért is ugyanaz. :D

[ Szerkesztve ]

(#39700) v-man válasza vwpolopg (#39694) üzenetére


v-man
őstag

én is vettem ilyet, de nekem már egy hete ideért, zoomnál a megoldás: nem tekerni, hanem húzni kell ;)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.