Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40951) G@ben válasza betyarr (#40950) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor marad ez a módszer, pedig reménykedtem. Köszi mindenkinek!

Viszont normális, sörösdobozra való fedőt még mindig keresek!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#40952) B4l!nt válasza NORBl (#40916) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Fényerőre van több lehetőség vagy csak villogást lehet kapcsolni?

(#40953) Ciccuka válasza Dr. Romano (#40926) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem is volt ilyen. Sokáig bírja akkukkal, de az zavar benne, hogy kiszűrődik belőle a lézer fénye a tetején, ami a szemednek biztos, hogy nem tesz jót. Erősen kerülendő. Inkább az eshop24 vagy emag-ról egy akciós Microsoft vagy Logitech egér.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40954) havri1 válasza Ciccuka (#40953) üzenetére


havri1
félisten

Pláne, hogy ez egy optikai egér.
Ne beszéljünk már butaságokat.

[ Szerkesztve ]

havri

(#40955) NORBl válasza B4l!nt (#40952) üzenetére


NORBl
aktív tag

3 lehetőség van, 100%, 50% (gondolom én), és villogás. De a kapcsolója is nagyon király, éppen hogy egy kicsit hozzáérek és egyből kapcsolja a következő lehetőséget, nem kell teljesen benyomni a gombot.

MÁS.:
Kék UltraFire-t kaptam hozzá, az mennyire veszélyes ? Most kezdtem tölteni, és kicsit furcsa szagot lehet érezni. :D

[ Szerkesztve ]

(#40956) Ciccuka válasza havri1 (#40954) üzenetére


Ciccuka
veterán

Milyen butaság? Tudom miről beszélek :((( Azért a lézer fénye már nem a gomboknál jöjjön ki felülről :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40957) beg válasza Ciccuka (#40956) üzenetére


beg
veterán

Wikipedia:
"Egy másik fejlesztési vonalon az optikai egér a mozgásokat egy optikai szenzor segítségével ismerte fel, mely egy fénykibocsátó diódát használt a megvilágításhoz."

Csúnya lenne, ha lézer mászkálna benne. (Illetve van olyan is, de azt te nem látod sehol, más technológia, más árkategória) Megint öngól.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#40958) havri1 válasza Ciccuka (#40956) üzenetére


havri1
félisten

Azt látom.

Lézeres egér általában nem is világít. Az optikai egérben a fény, az adott terület megvilágításához kell.

Szerk: beg megelőzött.

[ Szerkesztve ]

havri

(#40959) spidersoft válasza havri1 (#40958) üzenetére


spidersoft
senior tag

A laser egér is világít, jellemzően IR laser van benne. Szóval attól még, hogy a retinád nem készít belőle adatot, a fény belejut :DDD Mivel nincs adat, nincs reakció se, nem kapod el a fejed, sőt, sötétben a pupilla is jó tág, nehogy még véletlenül megfogja az IR fényt. Igaz, ezekben rettenet apró teljesítményű laser dióda van, de attól még nem praktikus bámulni az egér hasát. Ugyanez a baj a zöld laser pointerekkel: alacsony hőmérsékleten nem izgul be a kristály, ami az IR hullámhoszát lefelezi, így lesz egy szép IR lasered (ráadásnak az occsó zöldekbe nem raknak tisszességes IR szűrőt se). Aztán megnézed, hogy ménemvilágít...

(#40960) hcs57


hcs57
őstag

Ilyet vett már valaki? [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#40961) havri1 válasza hcs57 (#40960) üzenetére


havri1
félisten

Pont erről van szó jelenleg, nem?

Szerk: ja nem :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#40962) Ciccuka válasza havri1 (#40961) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nagyon hasonló, szinte ugyanaz kis változtatásokkal.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40963) Beni2360 válasza hcs57 (#40960) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem ilyen van kék színben de 1 év után se kép se hang ahogy szokták mondani. :W
Lehet, hogy azért mert kék? :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40964) Cavsfan válasza hcs57 (#40960) üzenetére


Cavsfan
tag

Nekem is ez van,csak fekete és olcsóbb.Egy éves és tökéletes.....
[link]

(#40965) Gergosz2 válasza hcs57 (#40960) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én jelenleg egy ilyet nyúzok : [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40966) Dr. Romano válasza havri1 (#40934) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát persze! :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40967) hcs57 válasza Beni2360 (#40963) üzenetére


hcs57
őstag

Ilyen? [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#40968) wwenigma válasza hcs57 (#40960) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkabb egy ertelmes egeret vegyél. [link] Ebbe max mikrokapcsolot kell cserélni 1 év után, itthon a mediamarktban lehetett regebben kapni 8ezerért, 3 év garival.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40969) dugesz77


dugesz77
őstag

Én meg ezt az egeret ajánlom. Sokat próbáltam olcsóbbat jóval drágábbat de eddig ez viszi a prímet. Engem a túl íves ,magas zavarni szokott ez pont jó. A plusz gombok is jó helyen vannak véletlen szinte kizárt megnyomni valamelyiket. Ugyanezt vettem több mint 3 éve hibátlan Hyundai W-MS1303 névvel.

(#40970) Predator2


Predator2
addikt

Helló

USB3.0 hosszabbító kábelt(egyik vége apa a másik anya) tudnátok nekem ajánlani? Olcsón, jót :B
Min: 50cm

Illetve

Ezt [link] azon kívül hogy kábeleket mértek vele mire lehet még használni? Mit/miket mértek vele?

Vesztek egy USB kábelt megméritek mit tud, utána a fiókban penészedik? ;]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#40971) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Melóhelyre szeretnék kés/villa/kanál "készletet", ami mindig bent lehet a táskámban/szekrényben, ilyesmit kb.
Ki milyet használ??

(^)(>.<)(^)

(#40972) Saccco válasza vacs (#40971) üzenetére


Saccco
nagyúr

+ egy otthoni villa

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40973) powers válasza vacs (#40971) üzenetére


powers
tag

(#40974) vacs válasza Saccco (#40972) üzenetére


vacs
veterán

Táskába !?

(^)(>.<)(^)

(#40975) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

RCA összekötő kábelt vennék (2m körül), jelenleg ezt néztem ki, valaki tud jobbat esetleg ennél?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40976) tonyrulez válasza Predator2 (#40970) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az a teszter kapacitásmérésre is jó. De én pl. arra is használom, hogy (mivel a visszajelző led tönkrement rajta) quadcopter akksi töltése mikor fejeződik be, mennyi ment bele stb.

4 8 15 16 23 42

(#40977) fant0mi válasza vacs (#40971) üzenetére


fant0mi
addikt

Klasszik MH kanálgép. :)

(#40978) Vertigo18 válasza fant0mi (#40977) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hidd el, sok embernek ez nem fog semmit se mondani...

Öregek vagyunk! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40979) zsiz válasza vacs (#40971) üzenetére


zsiz
őstag

+1
kanálgép :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40980) dugesz77 válasza powers (#40973) üzenetére


dugesz77
őstag

Mindent visz :R Van olcsóbban is. Én a mai napig kanálgéppel eszem a munkahelyemen. Van egy MH 1976-es és egy 1989 is belőle. Mondanom sem kell, hogy a 76-os jobb minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#40981) Saccco válasza vacs (#40974) üzenetére


Saccco
nagyúr

Képzeld. :U

Egy villa + a képen látható kés, konyhai törlőbe betekerve rajta egy zacskó. Soha nem bökött meg, soha nem vágta ki a táskám. 0 plusz költség, jó anyagminőség, mindig éles recés kés. Egyszerű és nagyszerű. :P

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40982) tahepa válasza powers (#40973) üzenetére


tahepa
senior tag

(#40983) trebrona válasza fant0mi (#40977) üzenetére


trebrona
nagyúr

+1 a kanálgépre! :K

szerk: konzervnyitója is verhetetlen, legegyszerűbb vele konzervet nyitni. Seregben választhattál: bab vagy káposzta :DD

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#40984) powers válasza tahepa (#40982) üzenetére


powers
tag

Én csak belinkeltem az elsőt,ami eszembe jutott,nem néztem hogy hol olcsóbb,de egyben megegyezhetünk,hordozandó evőeszköz készlet nem kell kínából,amíg van kanálgép :K

(#40985) bul07 válasza hcs57 (#40967) üzenetére


bul07
nagyúr

Az ilyen egerem egy napot bírt a görgője meghülyült, meg mondjuk billeget is a talpán gyenge kivitelezés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40986) synar válasza zsiz (#40979) üzenetére


synar
őstag

A laktanyában, volt aki megélezte a kanalát és azzal evett mindent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40987) NORBl


NORBl
aktív tag

Kék ultrafire akku, ilyen kis bogyó szerű cuccok vannak a burkolat alatt, mi lehet? Kezdjek félni?

akku

(#40988) grizlisandor válasza vacs (#40971) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én a piacról(vidék) szereztem be, aki ilyen katonai cuccokat árusítótól vettem, de láttam már horgász cuccokat árusítónál is; ~1500 HUF.

(#40989) spidersoft válasza NORBl (#40987) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha eddig nem volt ott, akkor kezdj :D vélhetőleg oxid/maródás, szerintem kiette az elektrolit magát a serlegen.

Kívülről csak egy zsugorcső van rajta, ami védi a zárlattól, nyomtatható meg jobb fogást biztosít. Esetleg az érintett területen hasítsd meg *óvatosan* sniccerrel, hajtsd szét kicsit a kék fóliát, hogy beleláss, és ha meg van rohadva a fém, akkor ezt a cellát már ne tedd bele drága eszközbe...

[ Szerkesztve ]

(#40990) havri1 válasza grizlisandor (#40988) üzenetére


havri1
félisten

Érdemes katona ismerőstől eredetit venni, mert amit a military boltban kapni, az se biztos, hogy ugyanaz a minőség. Az egyéb helyeken árusított, csak hasonló terméket meg egyenesen kerülendő.
A legjobb az MH és évszámos :) Persze csak leselejtezettet...
Én a sajátomat leselejteztem leszereléskor, csak sajnos már hiányos. 56-os évjárat

[ Szerkesztve ]

havri

(#40991) Ciccuka válasza NORBl (#40987) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek az akkuk nem sokat érnek. Dobd ki az akku-hulladékgyűjtőbe! Jó ha tudnak 1000mah-t.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40992) grizlisandor válasza havri1 (#40990) üzenetére


grizlisandor
addikt

RTX2013 felirat van rajta meg egy logo, amit nem ismerek fel, holnap lövök róla képet.

(#40993) Blaise


Blaise
veterán

Milyen best buy 1000 in 1 telefon/tablet és PC szerelő készletet tudtok ajánlani? :D

Olyanra gondolok, amiben van mindenféle csavarhúzó, "spakli", csipesz, ilyesmi. Max 10 USD lenne a limit

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#40994) dugesz77 válasza Blaise (#40993) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos a 10$ felül van de ez egy tényleg mindent bele készlet. Jó minőség. Nem csak szerintem,nézd meg az értékeléseket róla( a két egyest adó nem kapta meg :W ezért lehúzza,no comment) Esetleg egy 10/5$ kuponnal beesik a fájdalom határ alá az ára.

[ Szerkesztve ]

(#40995) xxxjjjkkk válasza dugesz77 (#40994) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Lehel piac galerian az egyik kinai pont ilyeneket árul.
Meglepően jó, alkalmi használatra.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#40996) dugesz77


dugesz77
őstag

Bedobott egy ilyet is a keresőbe a Banggood. Ez majdnem ugyanaz a készlet mint a sokak által megvett Ebay-es csak kibővítve csipesszel műanyag pajszerrel és tapadokoronggal viszont kevesebb a bit benne.

[ Szerkesztve ]

(#40997) Beni2360 válasza hcs57 (#40967) üzenetére


Beni2360
félisten

Ránézésre, de, hogy mi volt ráírva azt már nem tudom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40998) Jarod1 válasza vacs (#40971) üzenetére


Jarod1
addikt

Kanál gép +1. kis helyet foglal,szétszedhető.

(#40999) Jarod1 válasza tonyrulez (#40976) üzenetére


Jarod1
addikt

power bank tesztelésére jó, vagy csak megmérni az USB -t stabil-e rajta az 5V. vagy méred mennyit áramot vesznek fel USB cuccaid.

(#41000) G@ben válasza Jarod1 (#40999) üzenetére


G@ben
addikt

Rá lehet kötni külső winchesterre is ilyet, vagy az megzavarná már az adatokat? Pl megnézni, hogy amire rádugom a winchestert, az ad-e elég áramot.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.