Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40902) Imy válasza ajani (#40900) üzenetére


Imy
veterán

Engem is. :)

(#40903) HXY


HXY
addikt

Az amerikai OREGON SCIENTIFIC termékei nagyon megbízhatóak, pontosak.
Az eurochron és Techno Line termékei pedig használhatatlanok. Némelyik akár 2-3 fokot és 10% páratartalmat is téved.
Amit még különösen ajánlok, mert olcsó és pontos: az Aldi-s termékek. Ráadásul 60 napig pénzvisszavitetési garancia van rájuk.

(#40904) wwenigma válasza Ra3 (#40881) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, van mukodo tracking is, 19.-én rendeltem, 20.-án adták fel, 21.-én a kinai gyujtoben tanyázott, 27.-én ért Hollandiába és tegnap éjjel a magyar elosztóban volt. :)

Más. WLAN repeater-ről szó volt multkoraban de most nem találom, valaki kisegítene tapasztalattal? Olcsón jót jeligére.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40905) Donki Hóte válasza ajani (#40900) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nagyon beszoptam egy Auriollal, az egy dolog, hogy belső és a külső érzékelő egymás mellé téve 0,8 fokkal eltérő hőmérsékletet mutat, de a külső jeladóval a kapcsolatot 3-5 nap után mindig elveszíti :( Semmi más nem segít, csakis a belső állomás teljes áramtalanítása, ami után viszont minden beállítást lehet elölről kezdeni :W

Kerüljétek a Auriolt, mint a szakállas nőt!!!!!! :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#40906) Dluinet válasza Donki Hóte (#40905) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az a Lidl-ös?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40907) Flexy90 válasza Donki Hóte (#40905) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ha rádiós órás, akkor nem fogja a jelet azért fagy le.
Nekem is ez a gond vele. Rakd messzebb az elektromos kütyüktől! Esetleg ablak közelébe!

Xiaomi Fan

(#40908) zoltan6


zoltan6
őstag

ilyet vegyetek,ha jó időjárás állomást akartok:
Sencor SWS 270 időjárás állomás színes kijelzővel
9 körül vettem akciósan,szép nagy színes kijelző,elég jó pontos is,a kijelzőt át lehet kapcsolni éjszakai fényre,így éjjel még latható,de nem zavaró a fénye. :K

(#40909) Saccco válasza Donki Hóte (#40905) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem tökéletesen működik. :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40910) agent_k válasza zoltan6 (#40908) üzenetére


agent_k
őstag

Ez jól néz ki!

Az aldis szines kijelzős 1 évig bírta kb. A külső érzékelő, nem ad jelet a belsőnek. Vagy a belső nem veszi... Mindegy. Így pont arra nem alkalmas amire kellene.

(#40911) w.miki


w.miki
veterán

Univerzális, vágható kijelzővédő fóliát tudtok linkelni, ami olcsó is?
Vagy mindegy, hogy melyiket veszem?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40912) htc07 válasza zoltan6 (#40908) üzenetére


htc07
addikt

Nem tudom mennyire lenne reklám aprós hsz-t direktlinkelni, de a Debrecen topikban szerda reggel íródott egy bejegyzés valami komolyabb időjárásállomásról, amit talán érdemes megnézni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40913) G@ben


G@ben
addikt

Tudnátok ajánlani sörösdobozra való kupakot? Normál fél literesre, de ha van benne 1 literesre való, az se baj.

Illetve meguntam, hogy fodrász után a pulcsim nyaka tele van apró hajszálakkal, amik nem csak felfekszenek rajta, hanem be is szúródnak az anyagba. Ennek a kiszedésére jó lehet ezek közül valamelyik, vagy mindegyik gyenge hozzá?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#40914) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hát én ezek után 3x meggondolom, hogy rendelek-e GearBest-ről, eddig sem volt túl jó véleményem róluk, de ezek után meg főleg. (Tudom, másnak is volt már ilyen, de, ha nekem más profilját dobja be, akkor másnak meg az enyémet...)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40916) NORBl


NORBl
aktív tag

Megjött a fejlámpám. Tényleg nagyon baba, ezért a pénzért nagyon jó kis teljesítménye van.

Viszont, olyan mintha kicsit sötétebb szürke lenne, mint a képen, lehet, hogy más típust kaptam ?

oldalon lévő

enyém

szerk.: hogy lehet megoldani, hogy ne elforgatva töltse fel a képeket ? :D

[ Szerkesztve ]

(#40917) zsiz


zsiz
őstag

Nálam is a kamu FTLMY trackingjükkel takaróznak banggoodék.
Írtam nekik, hogy még nem kaptam meg a cuccot, a posta nem tud semmit mert nincs TN, a címem jól van megadva, meg mivel mindig azt kérik hogy még várjak, azt is írtam hogy még jövő hét végéig várok, ha nem érkezik meg akkor találjunk ki valamit. Erre bedobják, hogy már 3.-án megérkezett az országba a TN szerint és hogy várjak, remélik hamarosan megkapom. Erre mit lehet mondani nekik?

Amit több mint két héttel később rendeltem tőlük, már rég megkaptam.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40918) nelsonmanian válasza NORBl (#40916) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Két verziója van, a régieknél még a led körül volt egy fluoreszkáló gyűrű ami akkor is világított egy darabig amikor már kikapcsoltad a lámpát.Ez a világosabb. Az újabbnál nincs ilyen és picit silányabb minőségű, de attól ugyan olyan jó az is.

[ Szerkesztve ]

(#40919) cris78 válasza zsiz (#40917) üzenetére


cris78
őstag

Nekem is furcsa volt a december 12-ei miband reklamáció Banggoodon. Idáig az volt a menet, hogy várj még egy kicsit, jó a cím, menj a postara. Most viszont szinte egyből kérdezte, hogy resend vagy refund.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40920) havri1 válasza cris78 (#40919) üzenetére


havri1
félisten

Nekem is tegnap, első levélváltásra megkérdezték. Nem kellett lefutni a kötelező köröket.

havri

(#40921) Ittnemaz válasza DJ. Ru$y (#40914) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

ne vedd el a kedvem, én CUBOT NOTE S 3G Phablet gondolokom nagyon...csak nincs pontom, nem tudom olcsositani....

(#40922) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Valaki vett már kompressziós gatyát külföldről? Edzéshez kellene, vagyis kardiohoz. A nagyon olcsóak gondolom olyanok is?

Illetve [ehhez] hasonló bluetooth fülest keresek, valami jobb minőséget, 5k alatt.

(#40923) DJ. Ru$y válasza zsiz (#40917) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont azt kell írni, amit írsz, hogy ez nem egy real TN, és, hogy a később rendelt cuccod már régen megérkezett.

99%, hogy megint svájci posta hozza a Band-eket és azért nem jött még meg.

Én is megreklamáltam második e-mail-re írták, hogy mit szeretnék megírtam, hogy újraküldést, mert ajándék (lett volna), annyit kértek, hogy, ha duplán kapom meg, akkor küldjem vissza, vagy fizessem ki a másodikat, amit természetesen meg is teszek, ha megjön mind a kettő. Tegnap már bent volt a TN (Direct Link [Post Nordon belül]) még nem él, de 30 nap alatt ide ér majd szerintem.

Nem mindegy milyen ügyfélszolgálatoshoz kerül a leveled, szerintem ott is vannak szintek, akik elsőre megadhatják a refundot vagy újraküldést, az alacsonyabb beosztásúaknak pedig rá kell kérdezni, tovább kell vinni az ügyet stb.

bednarik
Hát a saját profilomba jelentkeztem be, erre Dimitriy lettem... Szóval érdekes.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40924) andrisbandi válasza zsolt1225 (#40922) üzenetére


andrisbandi
őstag

bluetooth fülest keresek
A bt és az öt ropi alatti ár kizárja a jó minőséget.

Pár éve vettem 20 ropi körül egy LG HBS-730 bt fülest.
Nem rossz, téli kocogáshoz, jó időben bringázáshoz elmegy. Jó vele telefonálni is, az aksija korrekt.
- De egy hasonló árú vezetékeshez képest nagy a különbség a vezetékes javára.

Nem éri meg bt fülesre többet költeni a várt "jobb minőség miatt".
Amit linkeltél olyat akarok én is venni, mert az LG-t leharcoltam már. Nem veszek újara drágát, értelmetlen.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#40925) zsolt1225 válasza andrisbandi (#40924) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Edzés közben lenne jó, mert nincs zsebem, nem tudom hova rakni a telefont. Futópadon le tudom rakni magam elé, ott piston az király :)

(#40926) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Piros wireless egér.

Teszi a dolgát rendesen. Mindegyik gomb működik, két AAA-t eszik. Rendben van.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40927) atees


atees
őstag

Banggood live chat: Írtam nekik, mert a dec 26.-ai rendelésem még sehol, sablon válasz várjak még :) Mondtam neki, hogy várok még egy hetet és utána kérek refundot, válasz ok meglátjuk mi lesz :D

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#40928) Ittnemaz válasza DJ. Ru$y (#40923) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

ezért nem használok kártyát és ezért nem mentem sosem a paypal adatokat.

de igen mondjuk mi van akkor ha neki állsz rendelni?

(#40929) andrisbandi válasza atees (#40927) üzenetére


andrisbandi
őstag

Miband jön neked is?
- Más minden megjött nekem, csak az nem (dec 26)...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#40930) DJ. Ru$y válasza Ittnemaz (#40928) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom, mert volt annyi gerinc bennem, hogy printscreen után kapásból kiléptem, és vissza, és akkor már a sajátomba dobott.

atees
Ha kedvezményes áron vetted a dolgo(ka)t, akkor nem kérnéd refundot, újraküldésnél TN-t adnak, és megjön...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40931) Ittnemaz válasza DJ. Ru$y (#40930) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

ez korrekt is,de ilyenkor engem mindig piszkál a dolog meddig lehet elmenni...
gondolom egyszerre léptetek és valami össze akadt az adatbázisban...

(#40932) NORBl


NORBl
aktív tag

Pohártartó, mert látjátok ti is, az asztalon már nincs több hely. :F :DD

(#40933) DJ. Ru$y válasza Ittnemaz (#40931) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Captcha ezt is pont kiszűrhetné szerintem, de ennyire nem vagyok otthon a témában. Viszont nem ez az első ilyen eset sajnos. Én lassan elvesztem a bizalmam teljesen. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40934) havri1 válasza Dr. Romano (#40926) üzenetére


havri1
félisten

Kézben lefotóznád, a méret miatt?
A harmadik egeret veszem asszonynak, és egyik sem jó méretre. Kicsi neki :DDD :R

havri

(#40935) atees válasza DJ. Ru$y (#40930) üzenetére


atees
őstag

és andrisbandi: kedvezményes blitzwolf hangszóró, akkor lehet, hogy azt kérem, hogy küldjék újra.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#40936) coolicool_hu válasza DJ. Ru$y (#40933) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

csinál fura dolgokat, de mondjuk amit rendeltem tőlük minden megérkezett és ha a több hetes processing időt nem számolom akkor maga a postázás az max 2 hét szokott lenni. Szóval reméljük ez csak valami jó és hasznos fejlesztés közbeni bug és csak jobbak lesznek ha minden összeáll.

(#40937) Batib


Batib
őstag

Hali!
Kérlek segítsetek nekem!
Tegnap jött meg ez.
Mivel most még nincs itthon csak 1,2V-os AA és AAA akkum ezekkel probáltam ki. Behelyezés, bekapcsolás után jelez a 1,2 LiMh led, majd átvált gondolom töltöttség jelzőre és a 100%-os jelző led villog. Igazán nem látom, érzem hogy töltene. Azt sem tudom hogy ezek az akkuk mennyire voltak lemerülve.Ennek így kell működnie? Mikor és hogyan jelzi azt hogy feltöltött?
Bocs a láma kérdésekért, de nem volt még nekem ilyen.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#40938) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#40923) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem is ugyanezt irtak. Eddig 2 ugyben kellett irnom a banggoodnak, mindig jofejek voltak. Mondjuk eddig csak Jilliannel beszelgettem. :) Ok nem fogtak a karacsonyra, meg stb-re mint a geekbuying... Geek csak annyit irt, hogy varjak turelmesen es megjon... De hetfon lesz elseje, tehat 60 napja nem jott meg remelem akkor mar ujrakuldik.

[ Szerkesztve ]

(#40939) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma átmentem én is fillérszexualizálóba :DDD

Rendeltem egy Lenovo akkut 2800 mAh-s cellákkal.

A kicsi kínai erre küldött egyet 2600 mAh-s cellákkal. Megreklamáltam, meglátjuk, hogy mire megyünk egymással :P

(Ott van a hirdetésében, hogy 2500-3000 mAh közötti cellákkal szállítja az akkut, de bepróbálkozom. Majd legfeljebb azt mondom, hogy rendelek tőle mégegyet, ha garantálja, hogy azt 3000 mAh-s cellákkal küldi :) )

Egyébként az akku működik jól :)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#40940) szunyika válasza Donki Hóte (#40939) üzenetére


szunyika
tag

Teljesen jogos, azt kaptad amiert fizettel? Nem.

(#40941) spidersoft válasza zoltan6 (#40824) üzenetére


spidersoft
senior tag

Be lett kötve a vezetékes gáz, lett véve egy nem is olcsó vezetékes termosztát hozzá. Két és fél hónapja megy, ez idő alatt az órájának sikerült feltermelnie 14 perc késést. Igaz ez csak napi 11 másodperc, de ennyi pénzért az ember elvárná, hogy azért legalább az óra pontos legyen benne, amit egy 200Ft-os kínai bolti vekkernél sikerülni szokott megoldani. Csak annyit akartam ezzel, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a drágább eszköz (itt: óra) jobb, sajnos úgy fest, hogy manapság ezt is ki kell fogni...

(#40913) G@ben: szerintem nem fogja kihúzdosni a hajat a ruha anyagából semmi efféle. Fodrászhoz menet olyan felsőt kell venni, amibe nem fúródik bele illetve elengedi (sűrű szövésű nejlonos anyag pl. jó lehet, de mondjuk kötött teljesen felejtős), illetve a fodrásztól hazaérve azonnal *óvatosan* levetkőzni, majd hajat mosni, mert a menet közben kipergő darabkák okozzák a fő problémát, a fodrász a ruhádat mindig megvédi egy köpennyel. Én géppel vágom magamnak a fürdőben, ruha nélkül. Rögtön össze lehet söpörni, le lehet mosni a hajdarabkákat.

Autóra való takaróponyvát nem tudtok Kínából olcsón? Itthon ilyesmi árakat találok... kis autóra kéne, bár nemtom ez mennyire számít, meg mit jelentenek a feltüntetett méretek egyáltalán: autó alapterületét? kifeszített ponyva méretét?... meg hogy ezek mennyire érnek valamit is... ha valakinek van efféle, szívesen fogadnék tanácsokat :U

[ Szerkesztve ]

(#40942) numera007 válasza spidersoft (#40941) üzenetére


numera007
tag

Én ponyvát a lidl-ben vettem. Sokat nem használjuk, ráadásul azt írja a papírja hogy 3-4 naponta vegyük le hogy ne rohadjon a kocsi alatta. Valami 4000 alatt volt. A szél jellemzően lefújja.

(#40943) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Ilyen kábel keresek csak USB véggel Tudnátok segíteni, hogy keressek rá?

:R

(#40944) DJ. Ru$y válasza Dzsolo (#40943) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Olyat még nem láttam, de, ha nem találsz, akkor egy ilyen hozzá és problem solved.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40945) G@ben válasza spidersoft (#40941) üzenetére


G@ben
addikt

Mindegyik pulcsimba beragad a cucc. Otthon rögtön hajat szoktam mosni utána, de a kis hajszálak kiszedése a pulcsiból idegtépő. Jó lenne valami gyorsabb megoldást találni rá.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#40946) XtremLor válasza G@ben (#40945) üzenetére


XtremLor
őstag

Kerj a vegen egy mosast akkor nem fog hullani amiddig hazaersz, de mint spidersoft irta olyan ruhaba menj ami nem kenyes, pl bemelegito, amikor nyiratkozol pedig azt is leveheted, es csak poloba ulj le, a beteritokendo igaz ved, de az apro hajszalak azok mindehova bejutnak.....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#40947) Feketelaszlo válasza spidersoft (#40941) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az a ponyva mérete, tehát végülis az autó felülete. De ahogy írták, mivel a PVC nem engedi át a nedvességet, könnyen befülled alatta a levegő, s kész is a rémálom. Oké, ez mondjuk a galvanizált karosszériáknál már nem akkora probléma, de nem véletlenül írják oda a káros mellékhatásokat. Szerintem értelme nem sok ezeknek az olcsó időjárásálló ponyváknak.
Luxukategóriában már nyílván nem ilyeneket használnak, ott van selyemtől kezdve lámafarokszőr takarón légkondis buborékokig minden. Igaz, ott már nem az a cél, hogy az időjárás viszontagságaitól megóvja a járgányt, hanem hogy karc se eshessen a drága befektetésen, de a felesleges pénzkidobás közös tulajdonság :DDD

(#40948) Dzsolo válasza DJ. Ru$y (#40944) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm, ez is jó lehet :))

(#40949) G@ben válasza XtremLor (#40946) üzenetére


G@ben
addikt

A ruhát nem nagyon tudom megválogatni, mert aznap derül ki, hogy el tudok-e menni. Az utólagos mosás sem az igazi.
Lehet, hogy berendelem a legolcsóbbat és kipróbálom, hátha. 275 Ft nem olyan sok. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#40950) betyarr válasza G@ben (#40949) üzenetére


betyarr
veterán

maradéktalanul nem fogja kiszedni,az tuti.én minden egyes alkalommal a fodrásztól való hazaérkezés után pólót,pulcsit rögtön teszek a szennyesbe és hajmosás.ez a leghatékonyabb.minden más szenvedés.
már a fodrásztól is kérdeztem,hogy mit lehetne tenni,de ő is ezt ajánlotta.azokat a kis apró hajszálakat lehetetlen kiszedni vagy meggátolni,hogy elbújjanak a ruha szálai között és vörösre szúrkálják a bőrt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.