Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40051) DJ. Ru$y válasza Gergosz2 (#40049) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem meg kidobja...?!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40052) Gergosz2 válasza DJ. Ru$y (#40051) üzenetére


Gergosz2
veterán

Aha, én szúrtam el, Mi Band-ként kerestem rá Miband helyett.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40053) Joker88


Joker88
őstag

igaz nem apró pénzes rendelés, ( konkrétan 12 $ ) de megérkezett .. január 12.-i feladás.

Videó

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#40054) andrisbandi válasza Gergosz2 (#40052) üzenetére


andrisbandi
őstag

Aprón van aki egy forintos akcióban adja :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#40055) Silent77 válasza Joker88 (#40053) üzenetére


Silent77
veterán

Cuki, egy linket dobhatnál. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40056) DJGABI válasza DJGABI (#38684) üzenetére


DJGABI
addikt

valaki rendelt még ilyen kártyát és használja mobilban? első alkalommal megformáztam telefonban (fat32.. :((( azt hittem ennél azért már fejlettebb a droid [5.1]) és pár nap után egyszerűen nem tud rá írni, újraindítás után azt írja formázzam... win alól a szokásos sérült meghajtós szöveg, hibákat is talál [link] [link], utána visszatéve tudja használni. Második ilyen alkalom után inkább a régi μSD-t visszatettem, azzal minden OK.
dehát a kártyát teleírta a teszt is.. mégis sz*r lenne?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40057) Ciccuka válasza DJ. Ru$y (#40036) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez annak, amit írtál annak a felét max, ha tudja, de szerintem meg a harmada a reális (max 4000).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40058) beg válasza Joker88 (#40053) üzenetére


beg
veterán

Á, a csencselős panda. :D Hazai fémpénzzel is működik?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#40059) Joker88 válasza beg (#40058) üzenetére


Joker88
őstag

igen, én 10 forintossal próbáltam.. meg amugy is,kicsit meg kell nyomni a gombot hogy elvegye..

Silent77 #40055 : [link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#40060) Outlander válasza DJGABI (#40056) üzenetére


Outlander
őstag

Inkább csak a telod nem biztos h kezeli, csinálj egy <32 es partíciót tesztre.

Nem sok telefon kezel 64 est.
Android egyáltalán nem kezel ntfst, nem is fog soha, erre lett a köztes megoldás az exfat, de ezt sem szokás minden gyártónál integrálni a romba.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40061) DJ. Ru$y válasza Joker88 (#40059) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel Gearbest sokaknál kiverte a biztosítékot, pár alternatíva BG-on.

RBJ
Igen, az alján van egy "kupak", amit ha kiszedsz ki tudod venni a lóvét.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40062) RBJ válasza Joker88 (#40059) üzenetére


RBJ
addikt

Perselyként működik?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#40063) DJGABI válasza Outlander (#40060) üzenetére


DJGABI
addikt

ilyen még van? meg aránylag új telefon (igaz kínai) nem igaz hogy SDXC-t nem kezel...
szerk: hivatalos honlap szerint tudnia kéne

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40064) Ciccuka válasza Outlander (#40060) üzenetére


Ciccuka
veterán

Android-os TV Box-ok simán kezelik az NTFS-t.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40065) DJ. Ru$y válasza Ciccuka (#40064) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bármilyen droid kezeli, ha a kernelt úgy írják meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40066) elszabi válasza Joker88 (#40053) üzenetére


elszabi
tag

Ha van macskád, imádni fogja. [link]

(#40067) ben-ga válasza lalszi (#40039) üzenetére


ben-ga
tag

köszi, jövőbe látsz? ;)

(#40068) DJGABI válasza Ciccuka (#40064) üzenetére


DJGABI
addikt

OTG-n asszem tudja ez is. de mondom gyárilag FAT-ra formázza...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40069) DJ. Ru$y válasza ben-ga (#40067) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak ismeri a LIDL oldalát, a LIDL (amiről én tudok) az egyetlen olyan cég, akinek nem 1, hanem 2 hétre látszik a leendő akciói. Itt. A 28-asban van nyilván a 02.01-es is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40070) Outlander válasza Ciccuka (#40064) üzenetére


Outlander
őstag

Jó, de most telefonról beszéltünk, itt valahogy nagyon nem szokás.

A pc android még ennél is többet tud, de most nem arról van szó.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40071) Beni2360 válasza ben-ga (#40041) üzenetére


Beni2360
félisten

Órába nem teszünk akut mert kisebb a volt teljesítménye 1,2 és nem pontos. Annyira kevés egy óra fogyasztása, hogy egy nagy teljesítményű elemmel akár 2-3 évet is elmegy. Épp a lidliben vett komplett óra és időjárás egységnél írták, hogy nem szabad bele tenni aksit. itt a falon egy óra és benne egy nyuszis elem már vagy 2 éve.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40072) spidersoft


spidersoft
senior tag

Elemlámpa tailcap helyett nincs valami olcsó billenő/tolókapcsolós vagy egyéb megoldás? Elég ganyé egy szerkezetek ezek... ugye egy kis lemezkalapot tol két lemeznek neki egy pici rugó, és ettől várják, hogy majd jó lesz az érintkezés. Ha a gombhoz hozzáérek, akkor azzal a mozdulattal egy pillanatra szakítom az áramkört, mert a kis kalapot eltolom az érintkező lemezektől. Ennek következménye, hogy hunyorog a lámpa, vagy üzemmódot vált. Ilyen kinézetű pilácsról van szó. Nyilván ezreket nem költenék rá, csak ha párszázból kifussssa :)) :R

(#40073) Saccco válasza huliganboy (#40034) üzenetére


Saccco
nagyúr

Felejtsd el kategória.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40074) Degeczi válasza Beni2360 (#40071) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Megette a fene, ha picit alacsonyabb feszültségtől (nem teljesítménytől!) pontatlan lenne egy óra - de persze nem szokott az lenni, hiszen a kvarc ugyanúgy adja akkor is az ütemet. Inkább az fordulhat elő, h egyszerűen megáll, ha már túl kevésnek találja.

Ezzel együtt az természetesen igaz, h órába teljesen fölösleges akkut tenni.

(#40075) w.miki


w.miki
veterán

Olcsó de jó forrasztópákát tudnátok ajánlani?
Nem is muszáj, hogy páka legyen, valami könnyen kezelhető forrasztó eszköz.
Ritkán forrasztok, de néha muszáj, szóval otthoni, kezdő használatra kellene.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40076) Dluinet válasza w.miki (#40075) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hétfőtől: 3444Ft

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40077) cikasz válasza Devil Smile (#39842) üzenetére


cikasz
őstag

Igazán csinálhatna a paypal már egy alkalmazást mint a wow-hoz, vagy a steamhez is van. Egy guard (vagy authenticator kinek , hogy tetszik) ami adja a kódokat, hogy be tudj lépni!
Esetleg kiadhatnának egy fizikai authenticator-t is akár mint nekünk is van otthon a webbankhoz!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#40078) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Nagy összefoglaló a karácsonyi vásárról (wall of text..)

November tájékán nem nagyon rendelgettem, mert sejthető volt, hogy beáll a légiposta, de konkrétan Karcsánykor mikor a rossz időben (fagyban-hóban helyett sárban-pocsolyában) nem sok kedve volt kimenni az embernek, naná hogy előkerült az eBay.

100 darab tépőzáras kábelkötegelő - 3/5 Titkon reméltem, hogy mivel utalnak a szövgeben a véletlenszerű szóra, majd a 100 darabos csomagban lesz mindenféle szín, ami azért volna jó, mert a különböző irányba futó vagy különböző funkciójú kábeleket szépen el lehetne különíteni. Hát nem - ők úgy gondolták, hogy mind a 100-nak ugyanaz a random színe lesz, kicsit fogalmazhatnának egyértelműbben, ez eléggé lehangolja a vevőt (persze legalább kéket kaptam, nem rózsaszínt). Máskülönben szuper ár/érték arány, ennyiért itthon max. szorítós gyorskötőzőt kapni.

Érmegyűjtő könyvecske - 4/5 Mégiscsak elegánsabb, mint bonbonos dobozokban tárolni. Azért annyira profinak nem nevezném és a kínai cím miatt nem is az a típus, amivel ismerősök előtt felvág az ember, de a célnak megfelel.

Peshtemal, török törülköző - 4/5 Finom, vékony anyag, de méretre egészen nagy, tehát jó nyári használatra, netán strandtörülközőnek is alkalmas. Kicsit az árát így utólag sokallom (oké, hogy nem valami gagyi frottír, de 4000 egy törülközőért mégiscsak nagy pénz), de ha valaki esetleg jár Törökországban és a tengerparton vagy a bazárokban lát ilyet jóval kedvezőbb áron, szerintem fontolja meg.

120mm ventillátor-szűrő - 5/5 Ennyit megér - nem a nagyon sűrű finomszűrős verzió, tehát valószínűleg a kissebb-közepes porszemcséket átengedi, de cserébe nem fogja vissza nagyon a légáramlást.

5x 2,5-3,5 konverter - 5/5 Mindhez jár a 4 csavar is. Mondjuk vezetősínt (szerver vagy nagyobb toronyházakban használt megoldás) még nem sikerült ráerőszakolni, ahhoz lehet, hogy kicsit "módosítani" kell majd rajta.

Xbox 360 kontroller kópia - 4/5 Sajnos az eredeti Xbox kontrollert nem ismerem - sőt, egyáltalán nem játszottam még kontrolleren, de mivel indie vonalon mostanában megint felkapottak a platformjátékok, adtam neki egy esélyt. Megérte, teljesen más így - olyan játékokkal játszottam órákat, amiket korábban az irányítás miatt 5 perc után kukáztam. Autós játékokhoz még nem próbáltam, de napirenden van. A két hátsó ravasz tűnik gagyinak, mert nincs igazán ellenállásuk a nyomással szemben, de nekem megfelel (de mint írtam, én nem vagyok kompetens személy kontroller témakörben).

Térkép - 1/5 Képek kommentár nélkül:

[ Szerkesztve ]

(#40079) ben-ga válasza Beni2360 (#40071) üzenetére


ben-ga
tag

köszi!! ezt sem tudtam

(#40080) vgyuri válasza cikasz (#40077) üzenetére


vgyuri
őstag

Paypal sms-ben küld egyszer használatos megerősítő kódot, mint a Google.

(#40081) cikasz válasza vgyuri (#40080) üzenetére


cikasz
őstag

Na de a játékokhoz vagy a bankhoz pl. minden belépésnél kell a kód aminél nagyobb védelem nem hiszem, hogy létezik!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#40082) htc07 válasza cikasz (#40081) üzenetére


htc07
addikt

De, ha minden belépésnél személyesen ellátogat hozzád egy ügynök személyazonosságot ellenőrizni DNS alapján. ;]

(#40083) Gergosz2 válasza Feketelaszlo (#40078) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez a térkép :D :D Made my day :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40084) DavidQ


DavidQ
tag

Jut eszembe, hogy én rendeltem Zapalstól egy 8gigás microusb-usb pendrájvot, de még nem kaptam meg. Közületek valaki?

Nem minden kínai szirszar szar!

(#40085) coolicool_hu válasza Feketelaszlo (#40078) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

ha megreklamálod a térképet még kitalálják, hogy csak próbálták a domborzatot is szemléltetni :D

(#40086) Mr.Csizmás válasza Feketelaszlo (#40078) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bocsánat, de ezen röhögtem :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40087) Donki Hóte válasza DavidQ (#40084) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem, mi sem kaptuk meg az általad rendelt pendrájvot :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#40088) tvse1995 válasza Dluinet (#40076) üzenetére


tvse1995
senior tag

Van tapasztalatod vele? Eddig ezt terveztem venni de a lidl-s nem sokkal drágábban egy teljesebb szettnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#40089) DavidQ válasza Donki Hóte (#40087) üzenetére


DavidQ
tag

:C . Végül tényleg így hangzott. :B De a kérdés arra utalt, hogy valaki közületek rendelt/megkapta már?

Nem minden kínai szirszar szar!

(#40090) Dluinet válasza tvse1995 (#40088) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem, de a pákahegy utánpótlás gond lehet, ezért nem ajánlott

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40091) dugesz77 válasza DavidQ (#40084) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem megjött már a január 8.-án a dupla végű pendrive. 8GB megvan csak a sebesség nem az igazi.

(#40092) Shrimplandhu válasza Beni2360 (#40006) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Tudnál linkelni vagy ajánlani komolyabb biteket? Nálam is nyalódnak el a gyenge minőségűek...

http://shrimpland.hu/

(#40093) Degeczi válasza Shrimplandhu (#40092) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ezt itt nagyon komoly bitek: 0 0 1 0 0 1 1 1 :D

(#40094) dugesz77 válasza dugesz77 (#40091) üzenetére


dugesz77
őstag

Nagy dolgokra ne számítsatok. Ezt tudja a dupla végű Zapals-os pendrive:

Viszont legalább használható mind a két fele és nem csak ráragasztották a micro usb részét :D
Lassan ennek is kell örülni.

Degeczi: hozod a neved :D

[ Szerkesztve ]

(#40099) Beni2360 válasza Shrimplandhu (#40092) üzenetére


Beni2360
félisten

Sajnos nem mivel már évekkel ezelőtt vettem és azt sem tudom, hogy hol.
A találatok közt kell keresni a Króm-vanádium meghatározásra. Énekem van egy 7 db csavarhúzó készletem alig nagyobb mint egy 2.5 külső vinyó és 4500 Ft volt itthon. Teló, laptopp hasonló dolgokhoz elnyűhetetlen.
Na megtaláltam ez is nagyon jó és sok mindent ki lehet csavarozni amit a gyártók direkt spéci fejre készítettek, hogy ne tudd szétcsavarni. Ez az.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40100) beg válasza Upo (#40097) üzenetére


beg
veterán

Persze, egyetértek. Erre van a BestBuy - akciók, leárazások, kedvezmények topik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.