Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) fant0mi válasza dugesz77 (#39897) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem ez a multicolor van. 2$ volt, arra jo.

(#39902) havri1 válasza dragon1993 (#39900) üzenetére


havri1
félisten

Optibaykeret.hu

Csak ajánlani tudom.

havri

(#39903) DJ. Ru$y válasza dragon1993 (#39900) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha eBay-ről veszed, akkor Top Rated Sellertől vedd, azzal talán nem lesz baj, vagy, ha lesz is legalább el tudod intézni az ügyet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39904) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

LG G4 szilikon tok, hát nem az igazi. Nem jól van kivágva a kameránál, így ha fotózunk akkor lehet hogy bevillan a vakuval a tok. De egyébként fit és jó a színe. Plusz a kijelzőt is védi kicsit! :)

LG G4 tempered glass elég vastag dobozba jött. 2 db 2 centi vastag hungarocell közzé rejtve. Holnap lesz fellökve, de jónak tűnik! :)

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#39905) dragon1993 válasza DJ. Ru$y (#39903) üzenetére


dragon1993
őstag

Őt néztem ki 120,000 eladással nem hiszem, hogy gond lenne.

(#39906) DJ. Ru$y válasza dragon1993 (#39905) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Neve felett ott van amit írtam, szóval ja. Meg kell rendelni, ha gáz van vele, akkor meg levajazod vele.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39907) OccsE válasza syler123 (#39870) üzenetére


OccsE
aktív tag

Megjott nekem is a CardBox... Letoltottem a Play-bol a megfelelo progit, de sajnos ugy tunik nem sikerult kalibralni. QR kod ugye nincs a cardbox-on, hogy automatan beallitsa.
Nagyon ugy tunik, hogy ez hianyozhat, mert a youtube-os videoknal is nem esnek egybe a pontok amitol 3D-s lenne :(
Nalatok hogy/mitol megy rendesen?

(#39908) KTU válasza havri1 (#39902) üzenetére


KTU
addikt

Jó jó,
csakegypicitdrágább
4$ vs. 12.8$
:U

Ne említsem már a Topikgazdának hogy ez melyik topik.
:U
:D

Én is ismerem a kollégát személyesen talán 10 éve, nagyon korrekt.
:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39909) havri1 válasza KTU (#39908) üzenetére


havri1
félisten

Ez igaz, nem néztem kint mennyi, viszont tényleg jók, többet rendeltem már tőlük.

havri

(#39910) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

iPad-re vásásrolt már valaki bőrtokot kintről? Milyen minőség, amennyiben igen? :R

(#39911) maestro87 válasza dugesz77 (#39897) üzenetére


maestro87
őstag

Nem, a kicsivel is gond van, selejt mindnek a kapcsolója.

Cardboard: az gáz ha egy szemmel is ugyanazt a 3D hatást látom mint két szemmel? :DDD Még csak youtube videókat tudtam vele nézni.

(#39912) syler123 válasza OccsE (#39907) üzenetére


syler123
veterán

Nézd távolabbról, akkor összeáll a kép.

(#39913) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem ezek érkeztek ma:
Umi Iron pro szilikon tok. Mivel gyári ezért tökéletes minőség+méret. Pont olyan csomagban jött mint a telefon is.
Ugyanerre a telefonra Tempered Glass. Na ez tényleg nagyon profi. Igényes fém tok,tökéletes méret. (azért ez a kettő együtt drágább volt mint maga a telefon :U ) Sajnos az utánagyártott dolgok még nem elérhetőek erre.
Zapals usb asztali töltő dokkoló. Ennek egész jó a minősége. Dupla oldalas a micro usb része tehát mindegy a telefonon merre áll a csati. Anyaga is rendben van. Elég nagy a hely a hátlap mögött egy LG G2 mini szilikon tokkal simán elfér még van is hely,illetve az alsó csatlakozó befogatása gumis lehet mert van egy kis játéka. December 12. kuponnal 2,99$. Hármas lencse és az usb ionizátorok még nem érkeztek meg.
Szilikonos "folpack". Ez nem tapad olyan jól mint a múltkori Home-ból rendelt. Használható de nagy felületre tapad meg csak jól. December 23. rendelés.
Jött még egy oldalcsípő ,mert az enyémet bátyám lenyúlta.... Megtetszett neki is ,mert ez tényleg jó fajta. December 7. rendelés.

maestro87: nekem ezek szerint szerencsém volt velük. Igaz én még nyáron vettem őket.

[ Szerkesztve ]

(#39914) mQWeXgsf válasza OccsE (#39907) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Ezekkel a progikkal elég jól együttműködik az ingyen cardboard: Gravity train vr, Jurassic vr, Roller coaster vr, Sharks vr, Vr cave, Vr bike, Vr scene.

[ Szerkesztve ]

(#39915) w.miki válasza dugesz77 (#39913) üzenetére


w.miki
veterán

Home-ból rendelt jó folpackot belinkelnéd?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#39916) dugesz77 válasza w.miki (#39915) üzenetére


dugesz77
őstag

Remélem meg lehet így is nyitni, mert igazándiból kellene hozzá egy alkalmazás. 1+1$ volt a két egyforma közepes méret.

(#39917) OccsE válasza mQWeXgsf (#39914) üzenetére


OccsE
aktív tag

Koszi! Ezekkel valoban jo volt...

[ Szerkesztve ]

(#39918) zsiz válasza dugesz77 (#39897) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, én is meglepődtem rajta hogy milyen jó, főleg amiket olvastam.. igaz, hogy nem pont erről, de a név szinte ugyanaz. Mindkettő Meco és mindkettő Q5, ezért gondoltam, hogy amit arról írnak, az erre is igaz. Főleg, hogy ez még olcsóbb is volt. A lényeg, hogy én meg vagyok elégedve vele így elsőre. Később ez változik-e, az majd kiderül.

Közben csak rendeltem egy fóliahegesztőt is. Ilyen lom még nincs itthon... :D Úgyhogy köszi a tippet.

(#39898) RBJ: tetszik, hogy ezek a színesek nem olyan mindennaposak. De lehet, hogy a hagyományossal tényleg jobban jártam volna. Mindegy, nem bánom, jó ez :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39919) oszy válasza dugesz77 (#39913) üzenetére


oszy
veterán

A Zapals dokkoló mennyibe kerül azzal a kóddal, amit írnak az oldalon?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39920) DJ. Ru$y válasza oszy (#39919) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"USB Data Sync Charging Cradle Docks US$2.99 Delivered"

De beteszed a kosárba, elfogadtatod a kódot és már látod is...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39921) air válasza havri1 (#39902) üzenetére


air
nagyúr

"Határozatlan időre a kereskedelmi tevékenységet szüneteltetjük"
:F

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39922) oszy válasza DJ. Ru$y (#39920) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! Csak még nem regisztrálta, ezért kérdeztem. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39923) DJ. Ru$y válasza oszy (#39922) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"De beteszed a kosárba, elfogadtatod a kódot és már látod is..."

Ki mondta, hogy regisztráció kell hozzá? Csináld meg, és meglátod. ;)

Ne legyetek lusták. ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39924) oszy válasza DJ. Ru$y (#39923) üzenetére


oszy
veterán

Igenis! :R :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39925) Beni2360 válasza htc07 (#39876) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem egy hasonló haza vágta az SIII klón telóm csatiját, csak óvatosan.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39926) trebrona válasza DJ. Ru$y (#39877) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor vagyunk ezzel így egy páran:
[link]
[link]

Időpontok nálam is ugyanazok.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#39927) oszy válasza Beni2360 (#39925) üzenetére


oszy
veterán

Hasonló vagy egy ilyen ami innen lett rendelve?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39928) Hatii


Hatii
tag

Pendriveot szeretnék venni. Visszaolvasgattam, hogy kiktől érdemes, de közben rájöttem, hogy mivel nem mindennapi használatra kellene, hanem inkább csak ilyen biztonsági mentés félére, az ilyen "álcázott" fajta nem lenne rossz, amit kirakhatok polcra is. Hogy mire is gondolok, pl.:

[link]
[link]
[link]

Ilyenekkel van valakinek tapasztalata? Gyorsaság, usb 3.0 nem annyira fontos, minthogy nem napi használatos, inkább a megbízhatóság számít nekem. 32 vagy 64 Gb.

(#39929) DJ. Ru$y válasza trebrona (#39926) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Dec. 23-án újraküldött maszkom ma megjött. Szóval tuti megint svájci posta hozza a Band-et és lesz 60 nap, mire ideér, nekem amiben aksi volt, azt svájci posta hozta pl. BW F1 hangszóró.

Hatii
"Kiteszed a polcra" és ez lesz az első cucc, amire rányúlnak, hidd el, egyszerűbb, ha veszel valami kis pendrive-ot és nem mutogatod. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39930) trebrona válasza DJ. Ru$y (#39929) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem svéd? Svájci nem szállít aksit.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#39931) Beni2360 válasza dragon1993 (#39905) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért nem árt vétel előtt a laptop márkája szerin is rákeresni, mert nekem pl. pavilion g6-nál volt külön erre a márkába való. Volt külön rögzítő füle a végén mint a kivett DVD írónak. Így még véletlen sem tud kilazulni. Na meg meg volt a záró vég hozzá.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39932) KTU válasza Hatii (#39928) üzenetére


KTU
addikt

Ha a megbízhatóság számít.

64GB - 5,63 $
:D

"biztonsági mentés félére" esetleg.

De biztonsági mentésre mást használj
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39933) DJ. Ru$y válasza trebrona (#39930) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rosszul tudod. Swiss post, az szerintem még mindig svájci. Keresem a képet, csak van pár ezer már.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39934) Beni2360 válasza oszy (#39927) üzenetére


Beni2360
félisten

A lényeg ha nem a telóhoz lett készítve akkor labilis és nem megfelelő a dőlés szöge feszíti a csatit. Nekem kilazította és végül nem lehet tölteni a telefon. csatlakozó csere a vége.
Most néztem az oldalt nem véletlenül vannak a márkák oda írva.
Na kb anno 3$ volt az alin :Y

[ Módosította: MurdR ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39935) trebrona válasza DJ. Ru$y (#39933) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ebből indultam ki, ugyan Fasttech, nem banggood:

Illetve gearbest topicban volt linkelt kép powerbank megsemmisítésről:

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#39936) Hatii válasza DJ. Ru$y (#39929) üzenetére


Hatii
tag

Semmi olyan nem lesz rajta, amivel más tud bármit kezdeni vele, vagy ha úgy érted, azért nyúlnak rá, mert játéknak néz ki, akkor más. A simát sem dugnám el, "álca" szót is azért használom csak, mert nem tudom mi a rendes nevük. :DD Szóval lehetne szem előtt, sőt, max magasabbra teszem, hogy ha kisgyerek erre téved, ne találja meg.

(#39932) KTU: Ezeket csak példáként linkeltem, hogy látható legyen milyenre gondolok, 64gb-ért 6 $-t sem fizetni, azért na... :D Ezért kérdeztem, hogy van-e tapasztalata ezekkel valakinek, ami megbízható és használható. Lehet nem volt egyértelmű előbb.

(#39937) DJ. Ru$y válasza trebrona (#39935) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha az lett volna ráírva, hogy Battery lehet meg is semmisítik, de nekem az a tapasztalatom, hogy BG pont azzal küldi az ilyen cuccokat, amiben aksi van. :DDD [Lehet van megállapodásuk és máshogy kezeli a Swiss Post az ilyen csomagokat. Nem tudom, ez csak tapasztalat.]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39938) Beni2360 válasza Hatii (#39928) üzenetére


Beni2360
félisten

A Pókeres nekem is van én a Póker starstól pontokért vettem de nagyon lassú.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39939) trebrona válasza DJ. Ru$y (#39937) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem a Xiaomi Square Box svéddel jött banggoodtól... ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#39940) Dinter


Dinter
addikt

Most nézem, hogy a piston3 halkító gombja rossz. Nem hiszem, hogy visszaküldöm, nincs kedvem még egy hónapot várni. :(

(#39941) cris78


cris78
őstag

Ez az állapot mit jelent?
A TN: RE579160950SE
Amúgy ezt 4-én rendeltem. Nagyon lassú lett a Banggood....

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39942) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ma nekem is megjött a VW Cardboard. Nem rossz ez. Gondolom attól annyira pixeles, hogy ránagyít és gyengus hozzá a telefonom felbontása. Vagy másnál is olyan?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#39943) Dinter válasza cris78 (#39941) üzenetére


Dinter
addikt

Hogy kb. 1,5 hét múlva elindul Mo. felé.

(#39944) DJ. Ru$y válasza Dinter (#39943) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos vagy te ebben? Nekem a svéd TN-em ezután a bejegyzés után 12 nappal kézben volt.

28/12/15 18:31 Item received for processing
29/12/15 15:00 Item pre-advice received
08/01/16 01:44 Order departed on flight from origin
14/01/16 07:18 Order departed from sorting hub
16/01/16 17:45 Order awaiting customs clearance
19/01/16 09:39 Order customs cleared and lodged with localdelivery agent
20/01/16 10:43 Order delivered

Mi alapján írod ez a 1.5 hetet? Tapasztalat?

cris78
Nekem meg eBay van "belassulva" nem a BG.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39945) kristof_ válasza dugesz77 (#39913) üzenetére


kristof_
tag

Egy képet tudnál lőni a töltőről, hogy hogy áll benne a telefon? Leginkább, hogy mennyire áll stabilan. Lehet rendelek egyet.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#39946) wwenigma válasza cris78 (#39941) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

*akarod mondani lassu lett a posta? Nem hiszem hogy direkt "lassanvigyétek" jelzessel adnák fel. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39947) cris78 válasza wwenigma (#39946) üzenetére


cris78
őstag

4-én vettem, 14-én lett shipped....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39948) Dinter válasza DJ. Ru$y (#39944) üzenetére


Dinter
addikt

(#39949) oszy válasza Beni2360 (#39934) üzenetére


oszy
veterán

Most its is 3$. Én az iPhone 6 plust akarom belerakni. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39950) molb válasza tonyrulez (#39860) üzenetére


molb
csendes tag

köszi. beállítva.biztos ami biztos.

az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki mint amibe nincs áram csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.