Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) wwenigma válasza spidersoft (#39698) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem irja sehol sem hogy a szenzor 2Mpxl-es, csupan azt hogy 2Mpxl-es kepet tudsz vele kesziteni. Ugye érzed a difit? Azt kaptad sajna ami írva volt.

Nem hiaba 3x annyiba kerul amiben a szenzor tudja is.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39702) 206 cc válasza vwpolopg (#39694) üzenetére


206 cc
senior tag

hmmm...hát nem ,mertem mondani amikor egyik fórumtársunk elkezdte ajánlani ezt a Meco lámpácskát,hogy milyen jó ennyiért....mert nekem egy kisebbhez volt szerencsém de az is kalap ka..i volt....
Ebből már kb 10 db-ot rendeltem ismerősi körben és merem bátran ajánlani...az eladó is korrekt.Persze csak széljegyzet mivel ez azért drágább...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#39703) vwpolopg válasza andrisbandi (#39696) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én feketét kértem, az is lett, a fogónak hála némileg pigmenthiányos ugyan, de orvosoltam fekete alkoholos filccel :D

(#39697) trol75: Ezen a borítékon a b2c és uk post feliratok is voltak :D A megcímzéses matrica alatt olt 2 másik amit nem sikerült elolvasni mi lehetett...

(#39700) v-man: Köszi, valóban, egy hibapont visszavonva részemről :R

(#39702) 206 cc: Csak azért vettem mert olcsó volt, de ez amit linkeltél képek alapján is durvább, ha meg ennek a romnak az eredeti árát nézzük, még olcsóbb is amit linkeltél

(#39704) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Ilyet tudtok Mo-ról?

(#39705) zsiz válasza 206 cc (#39702) üzenetére


zsiz
őstag

Én ezt rendeltem, gondolom ugyanaz lehet kb. Mondjuk ha nem jó, legalább nem fogom annyira sajnálni ha lelopják a biciklimről :D Még nem érkezett meg, majd kiderül.

Kicsit fentebb a lézeresre valaki?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39706) mgy


mgy
senior tag

Nov. 25-i BG-s rendelés egyik darabja már ideért (kb. két hét alatt), a másik még sehol. Mit tanácsoltok, meddig várjak, mielőtt szólok nekik?

(#39707) D1Rect válasza mgy (#39706) üzenetére


D1Rect
félisten

Én 50 nap után kérem a refundot.

(#39708) havri1 válasza mgy (#39706) üzenetére


havri1
félisten

Már írhatsz nekik nyugodtan. Úgyis fogják kérni, várj még. Én kb 60 napot húzok meg végső határnak.

[ Szerkesztve ]

havri

(#39709) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Honnan lehet kideríteni, hogy a BG-ről rendelt Xiaomi Square Box eredeti-e? Nincs rajta kaparóssorsjegy mint a power bankeken... érdekes, hogy a dobozon 2,5w x2 van BG-n meg 1.8W X 2... akkor most mi a szitu...

(#39710) acelos válasza dugesz77 (#39689) üzenetére


acelos
tag

Nem ajánlanám mert az Rockchip támogatottsága nem a legjobb főleg ha Kodi is akarsz használni inkább amlogic s812 vagy S802-es mediaplayert vennék a helyedbe.Ezeknek van is fóruma itt a prohardveren ott talász megfelelő infót vagy ha megy az angol akkor a freaktab-on

(#39711) Mr.Csizmás válasza vwpolopg (#39709) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1.8 ??

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39712) dugesz77 válasza acelos (#39710) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm a lebeszélést róla :R Éreztem ,hogy valami nem kóser ezzel(túl olcsó lett és ez mindig gyanús).

(#39713) w.miki


w.miki
veterán

PayPal másnak is átállítja a vásárlásnál, hogy ő váltsa a valutát?
Elvileg a beállításokban beállítottam, hogy a bankom váltson, de ő minden vásárlásnál úgy mutatja, hogy az ő árfolyamán váltana, külön át kell raknom az alsó radio gombra, hogy a bank váltson.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#39714) vwpolopg válasza Mr.Csizmás (#39711) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi! Eredetinek tűnik, de a dobozon akkor is 2,5 w van :D

(#39715) DJ. Ru$y válasza w.miki (#39713) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sokszor volt már erről szó. Igen, nagyon sok mindenkinek így működik, de ez Paypal topikba való inkább.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39716) vlcsko82 válasza zsiz (#39705) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Én ilyen leaser-t rendeltem most :K Egyik kollégámnak is ilyen van és tényleg jó (masszív és erős) :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#39717) Minstrel válasza vlcsko82 (#39716) üzenetére


Minstrel
senior tag

És melyiket küldte el? Mert a képeken van az a tiszta fekete vastag meg az ezüstvégű vékonyabb.

(#39718) mgy válasza havri1 (#39708) üzenetére


mgy
senior tag

havri1, D1Rect,
köszi, holnap írok nekik.

(#39719) vlcsko82 válasza Minstrel (#39717) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

A vastagat rendeltem,de a vékony is jó olyanom már volt csak nem elég masszív :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#39720) 206 cc válasza zsiz (#39705) üzenetére


206 cc
senior tag

hmm...na azt hiszem én is ezt vállaltam be anno...hát ne várj túl sokat...fiókban kotorászni kb. jó....igaz egy kicsit meg kellett szerelnem,mert alapból nem volt kontakt sem...be se lehetett kapcsolni..

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#39721) nelsonmanian válasza Minstrel (#39717) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Szerintem az ezüstöt, mivel az tűnik inkább tollnak + a leírásban is arról vannak képek.

(#39722) dugesz77 válasza vlcsko82 (#39719) üzenetére


dugesz77
őstag

És itt hol tudsz választani a kettő közül? A hirdetésben 2db AAA elemet ír a működtetéshez(tehát a vékonyat toll szerüt) míg a vastagat már 18650-es akkukkal szokták hajtani.

[ Szerkesztve ]

(#39723) Laci4 válasza dugesz77 (#39549) üzenetére


Laci4
senior tag

Lehet az én kisautóm is oda ment.. még nem kaptam meg.. remélem a napokban nekem is megjön :U

Nekem is jövögetnek a Zapals-os cuccok.. bár a ledes óra nem akar megjönni.. az szerintem elkavarodott, írni fogok nekik..
Az nem kárpótol, hogy az OTG adapterből én is kettőt kaptam..

microSD.. szintén kaptam kettőt.. (meg páromnak is rendeltem egyet.. :B )
Nem vártam túl sokat tőle, ahogy már páran írtátok, ugyan CL10 van ráírva, de.. közelébe sincs..
Próba gyanánt rámásoltam egy 500mega körüli filmet, 3xxxkbyte/sec-el írta..
Gondoltam letesztelem h2wtest-el.. saját adapterével T500 noti beépített olvasójával.. valami hibaüzenettel leállt közvetlen az elején. azóta fel se ismeri a gép.
Jó kezdés.. megpróbálom fényképezőben életre kelteni, anno volt egy kártya amit azzal sikerült..
Félek a bizonytalan működés miatt egy dolcsit se érte meg..

Megjött a telefonra rakható lencse csomag is.. hááát.. S4-en max a makró ami használható.. a többi a széleken eléggé torzít....
Na mindegy...

Viszont lenne egy kérdésem:
Bangoodról rendelt pákához rossz adaptert küldtek..(földeletlen aljzaba való, használhatatlan..)
Gondoltam bepróbálkozok, hátha küldenek másikat, ha megírom nekik...

A webes felületen (contact us). írtam nekik..
Kaptam egy válasz mailt..

"Dear customer,

Sorry for the inconvenience caused.

About the wrong adapter, we will resend you the one you suggest. Hope you will accept. Please comfirm the adapter you suugest is the one you need, and reply us soon.

And we will arrange the replacement for you asap. "

Két kérdésem lenne.. nem tudok angolul, google fordító segít..
- Jól értelmezem, azt mondja, hogy küldenek egy olyat amilyen akarok, csak erősítsem meg, hogy milyet?
- A kapott e-mailre kell válaszolnom? Mert a banggod oldalán nem találtam sehol a levelüket..

Más: snapup tök random, hogy épp hogy lehetett elcsípni dolgokat..
Volt hogy itthonról digi nettel 10db-os termékből nem sikerült, és volt, hogy meló helyen (igaz nálunk hajnalban) mobilnet telefonon wifi hotspot.. notival rácsatlakozva az 5 db-os BT Morul H2 hangszóróból megcsíptem egyet..
Igaz, nem volt olcsó.. ezt nagyon kíváncsian várom milyen lesz majd..

Anno kezdtem egy ilyen kis BT cuccal.
Első sorban arra vettem, hogy ha mondjuk fücsi van, ne a telót vigyem be a párás fürdőbe, hanem ezt..
Meg hogy ha meló helyen hallgatok zenét, nem fülessel, kicsit jobb legyen, mint a telefon hangszórója..
Kihangosítását egyszer próbáltam, párom első két szó után szólt, hogy hol vagyok, nem hall rendesen.. többet nem is próbáltam..
Amúgy egész jól működik, szól, lépteti a számokat, megállítja.. még a hangja is elmegy.. elment.. egész addig, míg nem vettem egy HMDX Jam Classic BT hangszórót..
Leesett az állam! :Y
Kicsit rásegítve hangszínszabályzóval, illetve jól megválasztott elhelyezéssel meglepően jól tud szólni! :R
Egy dolgot hiányolok csak belőle, a szám léptetést. (play-pause van)
Illetve a kék BT led este elég erős fénnyel villog.. ellenben az akku töltöttséget jelző led alig látható. mélyen ül a keskeny kis résben..

Mielőtt megvettem volna, nagyon szemeztem a Xiaomi kerek, illetve hasáb BT hangszórójával.
Mondjuk ez mai napig megvan.. ha lesz jó áron, lehet kipróbálom.. kíváncsi vagyok milyen A JAM-hez képest..
No de most ráadásul elvileg úton a fent említett Morul H2-es.. nagyon kíváncsi leszek rá..
Elég minőségi cuccnak néz ki az is.. :U

[ Szerkesztve ]

(#39724) Czimby válasza vlcsko82 (#39716) üzenetére


Czimby
addikt

És még a szétszórva visszatükröződő fényétől is fáj a szemed/fejed...
Nem lenne szabad ilyet gyártaniuk.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#39725) Mr.Csizmás válasza Laci4 (#39723) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a JAM 2k-ért volt a telekomnál karácsony körül hetekig.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39726) Avicularia válasza 206 cc (#39702) üzenetére


Avicularia
veterán

3500 lumen, na ennek is van bőr a képén a hazugsághoz :U

(#39727) Laci4 válasza Mr.Csizmás (#39725) üzenetére


Laci4
senior tag

Hopsz.. a fenti hsz-ből kimaradt a levél szövege..

Igen, sajnos a végére vettem észre.. rendeltem kettőt.. filóztam, hogy ennyiért lehet kéne venni még egy párost.
Megérkezett a T-be..elmentem érte.. hazahoztam, meghallgattam.. irány a webshop.. ebből még kell! :B
Sajna már nem volt.. :(

[ Szerkesztve ]

(#39728) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Snap Up fejlécben nektek is egy világító talpú cipő van kirakva?! :Y ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39729) xcds válasza dugesz77 (#39722) üzenetére


xcds
őstag

Szerintem csak rossz az első kép. Én is azt hittem először, hogy ez is a vastagabb, de az azért nem ennyire olcsó.

(#39730) Gaborz1 válasza DJ. Ru$y (#39728) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Valóban. :DD :DD :DD

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#39731) m4csk4fogo


m4csk4fogo
tag

Sziasztok,

Tudtok ajánlani E14 rgb ledet távirányítóval, ami minőségben is megfelelő és meg is érkezik?

Fél éven belül 2x rendeltem de 1 sem jött meg :(
Anno másik címre a 4. szivargyújtós usb töltő jött csak meg :)

Köszi,

(#39732) spidersoft válasza Czimby (#39724) üzenetére


spidersoft
senior tag

A macska az ő érzékeny szemével effektíve 10 centire a szóródás síkjától tekinti azt, amit a humán majd két méterről olyan ganyé szemekkel, amit egyetlen magára valamit is adó állat se kívánna magára. Macskát távirányítani véleményem szerint ilyen erős lézerrel finoman szólva nem illik. Arra ott vannak az egypálcikás kulcstartók... ugyanúgy csillagászkodni is csak akkor szabad vele, ha megbizonyosodtunk róla, hogy a környéken nem flangálnak kósza repülők.

(#39701) wwenigma: mikroszkópra visszatérve: nem írja, hogy mennyit tud a képérzékelő, de a nevében írja, hogy "2MP Digital Microscope". Van olyan is, aminek az a neve, hogy "200X 0.3MP 4LED Portable Mini USB Digital Microscope", annál tudja az ember, hogy mit vesz, mert oda van írva. Vagy az meg 160x120 pixeles képérzékelőt tartalmaz, és azt . Értem én, hogy rongyos 12 dolcsiért mit várok, de marhanagy 10.10 akció volt... mindegy. A képminősége jó, csak a felbontása nem elég jó. Nincs valahol ebayes mikroszkópok topic? Kéne valami ócsó de jó :P

[ Szerkesztve ]

(#39733) L4mie válasza L4mie (#39650) üzenetére


L4mie
veterán

Na frankó...a rendelt akkukból az AA-fixen fake 300mAh val tudom tölteni :S pedig már a 5. kört futja.
súlyra egy normál elem kb fele.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39734) szjoci


szjoci
őstag

Ma jött meg ez a kapcsolós 4 USB 2.0 portos hub. Bedugtam és nem ismeri fel a windows (ismeretlen USB-eszköz, sikertelen eszközleíró kérés), valamint a linken látható apró kék led sem világít... :((( Ez így kuka, holnap azért belenézek. De legalább gyorsan ideért :W

[ Szerkesztve ]

(#39735) zsiz válasza vlcsko82 (#39716) üzenetére


zsiz
őstag

köszi :)

(#39720) 206 cc: túl sokat nem várok tőle, csak arra kell, hogy ha esetleg arra tévedek, ahol nincs közvilágítás akkor is lássak valamit, vagy ha gyorsban kell valami zseblámpa.. annyira csak elég lesz :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39736) wwenigma válasza spidersoft (#39732) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkora képeket csinal nem? :)) Gyártó igy adja oda, anno webkamerat kerestem kulfoldrol de inkabb aprón vettem egy Creative 720p-st itthon...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39737) dugesz77 válasza L4mie (#39733) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos akkor te a fake szériába futottál bele. Itt is tesztelték valós 876 mAh.
Pedig az eredeti egész jó. Írj nekik,hogy ez nem az amit te vártál. Egy teszteres töltő sokat elárulna rögtön.
Azért árulkodó az egyik Gearbest-en feltett kérdés is:
"Question::
What is the real capacity of these battery?
Reply:
Hi Alexey,
The real capacity of these battery is 1200 per cell. Thank your for your inquiry. Please feel free to ask if you have further questions."

[ Szerkesztve ]

(#39738) Upo válasza L4mie (#39733) üzenetére


Upo
addikt

Lidl-ben, aldiban 1000ft szokott lenni a 4-es csomag, és az működik. Én inkább a ready to use változatot veszem belőlük, eneloop-hoz hasonló alacsony önkisülésűek. A normál 2600-2700-asok nem, olyant nem veszek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#39739) 206 cc válasza zsiz (#39735) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
A földig alig világít el szóval Te pont nem látsz vele igaz mások legalább észrevesznek ha az úton ballagsz...😀👌🏼
Avicularia:
...na jó egy nullával többet írt 😀😀 ..de a Zoom pl teljesen jó és korrekt a fénye...már már Convoy S2 szint 👍

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#39740) zsiz válasza 206 cc (#39739) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor pont olyan lesz, mint a mostani :) Kivéve, hogy a mostani el van törve és a kapcsolóját is nehéz benyomni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39741) Jarod1


Jarod1
addikt

valaki rendelt már ilyet?
[link]

(#39742) dugesz77 válasza dugesz77 (#39737) üzenetére


dugesz77
őstag

Múltkor egy kolléga ilyen olcsóbb eneloop hasonmásból vett és elégedett vele nagyon(2300 mAh mérve). Igaz nem sokkal olcsóbb mint IT médiás eredeti Fujitsu.
Csak erre a fránya postaköltség/csomagküldés árral nem igaz,hogy nem lehet valamit kezdeni mi felénk. Ez veszi el a kedvem az itteni/környéki rendelésektől. Megszoktam az ingyen postát és mintha a fogamat húznák amikor meglátok ezeket a 900/1800 forintos belföldi díjakat :W .

(#39743) LógaGéza válasza dugesz77 (#39742) üzenetére


LógaGéza
addikt

Pont ilyen eredeti Fujitsu Eneloop AA NiMH akksikhoz keresek alap töltőt - nem kell semmi extra, csak tölteni tudjon, és ne nyírja ki a cellákat. Ahogy olvastam, a gyári Eneloop töltők nem a legjobbak. Van itthon egy régi Energizer CH2PC-EU töltőm, az nem tudom milyen minőséget képvisel.
Esetleg van valami ajánlott, teljesen alap töltő?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#39744) L4mie válasza dugesz77 (#39737) üzenetére


L4mie
veterán

Nem teszteres, de ilyenem van kiírja mennyit merít/tölt szabályozza a feszültséget etc.
látszik hogy fake :S 1200 nek is örülnék, de ez nagyon gáz.

AAA-elemre leszek kíváncsi azokat még nem teszteltem, vagyis ledes gyertyában szolgálnak éppen.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39745) zoltan6 válasza dugesz77 (#39742) üzenetére


zoltan6
őstag

rendelsz több mindent,aztán ingyenes 6-7000ft felett már csak 1-200ft pick-pack pontra,mi, van amikor kollégákkal rendelünk többen,de a pendrive-ok,memóriakártyák is szinte ebay-hoz hasonló árban vannak. náluk szoktam blu-ray lemezeket is rendelni,meg tintapatronokat, verhetetlen árak vannak,és itt van 1-2 nap alatt. :K
kb.15 éve rendelek innét,régen még úgy hozták saját autóval vidékre egy közös átvételi pontra,általában tesco v. mc donalds parkolóba,aztán ott vehette át mindenki aki rendelt.

(#39746) dugesz77 válasza L4mie (#39744) üzenetére


dugesz77
őstag

Akkor a töltő nem lehet akadály :D . Én egy iMAX B6AC használok igaz li-po,li-ion, autó aksi töltésre.
Küldj egy képet a tényleges akku kapacitásról nekik hátha valamit engednek...

(#39747) Degeczi válasza dugesz77 (#39742) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mindenképpen inkább a Fujitsu, ha az valóban az eredeti Eneloop technológiát viszi tovább!

A Sanyo Eneloop uis lényegesen jobb, mint más gyártók alacsony kisülésű megoldása, mert nem csak a szigetelésen javítottak, a szivárgási veszteséget csökkentve, hanem alaposan újratervezték, más a benne használt elektrolit is, és nagyon alacsony a belső ellenállása, ezért az átlagosnál nagyobb áramot tud leadni, úgy, h közben nem zuhan meg a feszültsége.

Ezért ahol nagy az igénybevétel (leginkább pl. vakuk), ott mindenképpen érdemes Eneloop-ot használni, míg egyéb megoldást inkább csak akkor, ha nincs túl nagy energiaigény.

(#39748) dugesz77 válasza LógaGéza (#39743) üzenetére


dugesz77
őstag

Ahogy nézem az az Energizer töltő nem egy okos típus. Jó lassan de kíméletesen tölt viszont töltés végén nem vált csepptöltésre. Ha nem figyelsz rá megölheti hamar a drága eneloopokat.
Nehéz jó választ adni az új töltőre. Van külön topikja is érdemes oda is feltenni a kérdést oda gyűltek az igazi szakik. Az biztos,hogy amit egy olcsóbb töltőnek az árán megspórolsz azt elbukhatod az akkuk árán ,mert hamarabb tönkreteszi őket. Egy processzor vezérlésű cellánkénti felügyelet/töltés alá nem adnám. Egy kicsit komolyabbak már kisütnek regenerálnak is.

[ Szerkesztve ]

(#39749) dugesz77 válasza Degeczi (#39747) üzenetére


dugesz77
őstag

Én pár éve már csak Eneloop-okat veszek ,illetve most már 3x4 db fehér fujitsut is lepróbáltam és teljesen rendben vannak. Ezt inkább azért linkeltem,hogy van kicsit olcsóbban is "jó" akku ha az ár számít.

(#39750) csadi0011


csadi0011
őstag

Courtesytrading-tól rendelt 64GB-os Sandisk pendrive 2MB/s-vel ír. Ez elég ok a reklamálásra ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.