Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) andrisbandi válasza DJ. Ru$y (#39850) üzenetére


andrisbandi
őstag

100%, h a gépén van valami.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39852) Imy válasza D1Rect (#39839) üzenetére


Imy
veterán

Miben jobb? Nekem Piston3 van, ott ttszik a praktikus tok is.
Illetve az újabb fülesnek a kábele már nem tetszik, mivel nem szövet bevonatú, kevésbé lehet elenálló. ;)

(#39853) D1Rect válasza Imy (#39852) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem jobban tetszik a hangzása, a basszus szerintem "árnyaltabb".
Ugyanolyan szövetbevonatú, nem tudom milyen tokra gondolsz én nem kaptam a piston 3-hoz semmilyen tokot.
A műanyag dobozra gondolsz? :F

(#39854) dugesz77 válasza Devil Smile (#39842) üzenetére


dugesz77
őstag

Az is érdekes ,hogy így ,hogy megvan az "elkövető" neve ,címe őt nem ráncigálják meg emiatt?
De valahogy azt én sem értem,hogyha más email címen van a kettő login akkor ,hogy tudta ezt így megvalósítani. Na valószínűséggel valami keylogger lesz a háttérben. Érdemes ellenőrizni akkor ,mert lehetnek így még váratlan vásárlásaid, ha megvan a paypal login. Mert hiába változtatsz az új jelszót is megtudják.

(#39855) moriak válasza Devil Smile (#39842) üzenetére


moriak
tag

Van Teamviewer a gépeden? Kolléga reggel a monitor fényére kelt fel és valaki már bent volt a paypalon és utalni akarta a pénzt. Szerencséje volt, megakadályozta.

(#39856) wentworth


wentworth
tag

Laptop, Tablet nagyobb kijelző védő fóliát honnan érdemes venni?
Akárhonnan akárhányat vettem, mondtam hogy kartom vagy valami közzé rakja bele, egyik se tette bele, mire ideért, már 8 gyűrődés volt az összesen és használhatatlan.

A kis telefonosok még csakcsak túlélik, de a nagyobb, laptop kijelzőre, vagy tabletre nem.
Honnan érdemes venni ami biztosan nem gyűrött? A sokadikam használhatatlan.

Vi10 32G Q32G221510...

(#39857) Silent77 válasza krisztianAMG (#39841) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon. :O
Most rendeltem ismerősnek 4000ft értékében, kértem rá neki gyors postát ami 3700ft volt.
DHL hozza, most parázok, hogy megvámolják. közel 5000ft a kezelési költség +27% áfa, 4 qoadkopter lapátért durva lenne. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39858) cris78


cris78
őstag

Megérkezett a 31-én rendelt elemlámpa eu-ból...
Terep színűt rendeltem, zöld jött...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39860) tonyrulez


tonyrulez
őstag

PayPal SMS azonosítás beállítása

Új felületről nem elérhető, csak a régiről, de meg lehet kerülni. (Én legalábbis az újon nem találtam).
Security fül, itt Log In with PayPal-nál Edit. Visszatértünk a régi felületre.
Felül Back to Settings. Oldalt My Settings, itt Security Key-nél Update.
Alul: Get security key. Itt megadjuk a mobilszámunkat (kétszer ugyanazt), Register, a kapott 6 számjegyű kóddal pedig véglegesítjük. Automatikusan aktiválódott a Security Key.

Belépéskor úgy vettem észre, hogy nem küldi automatikusan az SMS-t, nekünk kell rákattintani a Send SMS-re hogy küldje.

Nagyjából ennyi.

4 8 15 16 23 42

(#39861) sto1911


sto1911
veterán

PP-n a country of return az a celorszag, ugye?

Tegnap feladtam a tabletet, 7005 HUF-ba kerult :Y

@(#39860) tonyrulez: regi feluletet bal alula a Classic Site-al tudod visszakerni.

[ Szerkesztve ]

(#39862) Silent77


Silent77
veterán

Jan 8. rendelés.
Férfi kabát, snap up Nagyon vékony, tavaszra jó lesz fiamnak.

Nem kell bemutatni: Miband

Samsung 16gb class 10 Kedvenc eladónktól.
Nekem még a régi csomagolás jutott. :) Jan 8. rendelés.

Üveg fólia Lenovo A6000
Dec 23 rendelés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39863) dugesz77 válasza wentworth (#39856) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha nem félsz az Aliexpress-től akkor őt ajánlom. 4 centi vastag kemény hungarocell+bubis fólia. 2X 2 rendelés eddig hibátlanul megérkezett(2 db IPAD 3-4 1db egy Lg telefon és egy huawei tabletre) átlag két hét. Mind jó lett méretben és jó minőségű.

(#39864) Silent77 válasza Silent77 (#39862) üzenetére


Silent77
veterán

Még kettő:

ORVIBO COCO USB WiFi Nem próbáltam még.

Xperia M2 üveg fólia.
Jan 6. rendelés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39865) zsiz


zsiz
őstag

Valaki, ha jól rémlik ebből a topikból rendelt egy fóliahegesztőt pár hete. De most sehogy nem találom. Ha magára ismer, jelentkezhetne egy linkkel és egy kis beszámolóval :) :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39866) Beni2360 válasza tonyrulez (#39860) üzenetére


Beni2360
félisten

És az SMS szolgáltatás mibe kerül ez nekünk?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39867) sto1911 válasza Beni2360 (#39866) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem van par helyen ilyen bekapcsolva, nem vettem eszre, hogy penzbe kerulne.
Sot, a PP-s kodot ugyanarrol a szamrol kaptam, mint a Medias javitasi ertesitest :D

[ Szerkesztve ]

(#39868) Degeczi válasza sto1911 (#39867) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hja, SMS szolgáltatók...
Én is eltároltam annak idején az UNIQA biztosítótól kapott viharértesítő SMS számát, h mennydörgés hangja legyen, amikor ilyen jön - de aztán egy futárszolgálat értesítése is ugyanarról a számról jött... :D

(#39869) beg válasza Beni2360 (#39866) üzenetére


beg
veterán

Amennyibe a többi szolgáltató kétlépcsős azonosítása. Semmibe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39870) syler123


syler123
veterán

Megjött nekem is a 2db cardbox egyszerre, de hogy minek??? :D 720p egyébként ehhez nagyon kevés, ide komolyabb felbontás kell, meg szerintem ennek nem sok értelme van.

(#39871) tthom válasza syler123 (#39870) üzenetére


tthom
senior tag

A fene, pedig most akartam beüzemelni a 720p-s telefonon...

(#39872) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Na válaszolt a geekbuying. Szokásos, karácsony stb. várjak türelmesen.
Meddig szoktatok várni, mikor már refundot kértek vagy újraküldést? Dec. 1.-jén lett feladva a csomag.

(#39873) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Bocsánat, ha valakit nem érdekel, de gondoltam bevágom ezt ide is, hátha segítség... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39874) andrisbandi válasza Vertigo18 (#39873) üzenetére


andrisbandi
őstag

Köszi, jól tudni, h van ilyen USB 3-as bővítőkártya vagymi :)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39875) synar válasza syler123 (#39870) üzenetére


synar
őstag

LG G3-nak nagyobb a felbontása, de azon se ér semmit.

(#39876) htc07 válasza synar (#39875) üzenetére


htc07
addikt

Detto a G4, hiába választom a 2160p videót, 5,5 inches kijelzőn pixeles.

Ez a cardboard arra volt jó csak, hogy észrevegyem a pixelhibákat. :DDD

Na jó, 5 percig élveztem.

apropó, megjött a zapals féle telefon dokkoló. sok jót nem tudok róla mondani, de működik. :D

két oldalas microusb csati van rajta, úgyhogy mindegy, hogy áll a telefonon a csatlakozó, passzol bele. ebből ered a hátránya is, hogy picit megmozdul a telefon és már szakad is a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#39877) DJ. Ru$y válasza Silent77 (#39862) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Band mikori rendelés/feladás? Dec. 12-es vásárlás, dec. 13-i postázás, és sehol semmi. :F

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39878) zsiz


zsiz
őstag

Ilyet látott már valaki? [link] Meg akartam írni a szokásos beszámolómat a mai postáról, erre ez fogadott képfeltöltéskor :D :C

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39879) Dluinet válasza zsiz (#39878) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem mert véletlenül sem használjuk a kepfeltoltes.hu-t

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#39880) LógaGéza válasza Silent77 (#39862) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ilyet rendeltem én is magamnak, pont tavaszra, főleg széldzseki szerepkörre. Annak megfelelhet?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#39881) zsiz válasza Dluinet (#39879) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor mit használunk képmegosztásra? Dropbox-ot használom még, de nem szívlelem. Bocsi az off-ért :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39882) dragon1993 válasza zsiz (#39881) üzenetére


dragon1993
őstag

Nekem erre van saját tárhelyen.
Ezt az oldalt: kepfeltolt.es egyik fórumozó csinálta.

(#39883) Outlander válasza zsiz (#39881) üzenetére


Outlander
őstag

Itt is van havi 10 megád... fehér szövegbox alatt van a fájl kiválasztása.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39884) Silent77 válasza DJ. Ru$y (#39877) üzenetére


Silent77
veterán

Dec 30-án lett shipped.
Előtte is rendeltem december 15-én, az is megjött 14-én.

LógaGéza: Arra pont jó, vízlepergetős anyaga. Kéket szeretett volna, de nem volt hála istennek,. :D így Khaki lett.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39885) oriic válasza zsiz (#39881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PH saját képfeltöltőjét mondjuk? :U

Live-Die-Respawn

(#39886) Dluinet válasza zsiz (#39881) üzenetére


Dluinet
nagyúr

imgur.com

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#39887) dugesz77 válasza zsiz (#39865) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha erre a fajta elemes kis fóliahegesztőre gondolsz akkor én rendeltem a múltkor.
Bár nem ebay-n vettem hanem a Home alkalmazásból (kemény 1$ volt) de majd mindenhol kapható. Bag Sealer a hivatalos neve. Igazándiból a vékony nejlonokhoz nem igazán használható de a chipszes és a száraztésztás,kekszesekhez,mireliteshez nagyon jó. Eresztés mentesen le lehet forrasztani a nyitás helyét.

(#39888) cris78 válasza DJ. Ru$y (#39877) üzenetére


cris78
őstag

december 12. shipped 13-án. Még sehol...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39889) LógaGéza válasza Silent77 (#39884) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszi az infót! Én elsején rendeltem, de 10.-én adták fel, és Light Blue színben. Lassan csak itt lesz az is.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#39890) zsiz


zsiz
őstag

Köszi a válaszokat. A PH-s nem a legjobb. Igaz, eddig azért nem használtam mert azt hittem összesen van 10MB, nem tudtam, hogy megújul. De akkor is kevés, csak most 19MB-ot töltök fel. Tudom pl át is lehetne méretezni, hogy kevesebbet foglaljon, de minek bonyolítsam ha nem muszáj. Megbarátkozom imgur-rel.

(#39887) dugesz77: Nem erre gondoltam, de köszi. Az valami asztali verzió volt, ha jól rémlik. Nekem pont vékony zacsikhoz kellene. Pl ha fagyasztóba pakolunk be cuccot, azokat a zacskókat lezárni.

Na és akkor nézzük mit hozott a postás :D

1. 20cm-es kanál. Van egy nagy Coca-Cola üvegpoharam, de ha szörpöt, limonádét, kakaót, stb.. akarok inni belőle, sose tudtam rendesen felkavarni, mert feleakkora volt a kanál, mint a pohár. Ezzel a probléma megoldva. A kanál szélei kicsit élesek, nem vágnak, de azért lecsiszolhatták volna kicsit jobban is. Más probléma nincs vele. Nem túl könnyű, nem hajlik össze-vissza. [kép] 39 nap alatt érkezett meg rendeléstől számolva.

2. Meco XPE-Q5 600 Lumen 7W Zoomable LED Flashlight, amennyire leírtátok itt többen is, nekem annyira bejött. Fém, jó fénye van, zoomolható, van rajta egy kis fülecske övre/zsebre csíptetéshez. Nekem ennyit megért. Majd este kipróbálom sötétben, biciklin, mert igazából oda vettem, de szerintem számomra meg fog felelni (persze nekem nincsenek más, több ezer forintos lámpáim amihez hasonlíthatnám). Ilyenem van, ennél határozottan jobb. Elsőre meglepődtem, hogy élőben milyen kicsi, nagyobbra számítottam. Kb 10cm hosszú és kb 2cm átmérőjű a vastagabb részeinél. Képek: [kép1] [kép2] [kép3] [kép4] [kép5] [kép6]

3. SKMEI 1134 karóra. A kék színűt vettem. Csak a szokásos, semmi extra funkció: óra, dátum, nap kijelzés; stopper; ébresztő; világítás. Elég nagy óra. Szerintem jól néz ki, minőségre sincs bajom vele. Furcsa, hogy a világítás nem a bal felső gomb, hanem a jobb alsó. Az, hogy mennyire lesz pontos, az majd kiderül. Úgy vettem észre, hogy ezek a színes hátteres órák nem minden szögből olvashatóak könnyen, ez a második. Az elsőnél azt hittem gyenge az elem, de elemcsere után is ugyan olyan. Ettől még nem rossz, de lehetne jobb is. Képek: [kép1] [kép2] [kép3] [kép4] [kép5] [kép6] [kép7]

Mivel egy rendelés volt, az egész 39 nap alatt ért ide, az óra külön csomagban jött. Összesen a 3 cuccért fizettem 6,67 USD-t (1934 HUF). Meg egy 10-5 kupont.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39891) havri1


havri1
félisten

Nekem is ma jött meg a Volkswagen 3D ízé. Na és itt megállt a történet :DDD

havri

(#39892) AndrewTdi válasza havri1 (#39891) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nekem is megjött.
Hajtogasd össze az útmutató szerint.
majd okostelefon elő (droid vagy alma), jutyúb, beírid 360 videó, elindítod, jobb alul lesz egy szemüveg ikon ami által a kép osztott lesz, tedd bele a "3D IZÉ"be és láss csodát. :)

(#39893) cris78 válasza zsiz (#39890) üzenetére


cris78
őstag

Igaz mi nem ezt a lámpát rendeltük... de én is féltem, hogy valami selejtet kapok, mint a többiek. Én meg vagyok vele elégedve. Így világosban a 30m-es termen átvilágít. Egyetlen hiba, hogy nem ilyen színben rendeltem, de viszont amilyen színben kaptam, olyan nem is volt választható... :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39894) Dinter


Dinter
addikt

Megjött a Piston 3, amit elsején rendeltem, már a csomagolás miatt megérte megvenni :C

(#39895) syler123 válasza havri1 (#39891) üzenetére


syler123
veterán

Nem egy bonyolult pedig :D

Rajta van mit hova hajts, de látszódnak is a pontok hogy mi hova illeszkedik.

(#39896) havri1 válasza syler123 (#39895) üzenetére


havri1
félisten

Jah, még nem láttam, majd este, csak asszony küldte a képet a csomagokról :)
Egyelőre a playen néztem milyen alkalmazások vannak :)

AndrewTdi, köszi!

[ Szerkesztve ]

havri

(#39897) dugesz77 válasza zsiz (#39890) üzenetére


dugesz77
őstag

Ebből a Meco lámpából amit te vettél, nálunk is 4db szolgál a családban. Egy a kocsiban egy a kis táskában meg szanaszét a többi. Bőven jó ahoz képest,hogy egy ceruza elemes. Mindegyik tökéletesen működik. A többieknek nem ezzel hanem ezzel van gondjuk. Mondjuk érdekes,hogy egy gyártón belül és elég hasonló lámpáknál miért van ekkora minőségbeli szórás :F

(#39898) RBJ válasza zsiz (#39890) üzenetére


RBJ
addikt

Ezért vettem alap színűt, és még retrosabb a hatás. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39899) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#39877) üzenetére


Tomi0703
őstag

Detto. Ugyanezek az idopontok es meg sehol... :F

Erre valaki?

(#39900) dragon1993


dragon1993
őstag

9,5mm-es Optibayt szeretnék rendelni valami jótanács?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.