Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) DavidQ


DavidQ
tag

Valami király fm transzmittert tudnátok ajánlani? Egy ilyet rendeltem [link], de annyira gusztustalanul sistereg, hogy használhatatlan. Senkinek nem ajánlom, tényleg katasztrofális! A lényeg az lenne, hogy szép tiszta hangja legyen, és elég nekem a sima jackes csatlakozás (nem kell brutusz se). :R
2 db mac audio mx 69.3-at (maximum zenei teljesítmény: 350W, névleges teljesítmény: 100W), és 2 db mac audio mobil street t19-et (maximum zenei teljesítmény: 120W, névleges teljesítmény: 30W) kéne megszólaltatnia.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#39952) Vertigo18 válasza Beni2360 (#39934) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én is pont most akartam egyet "vásárolni", de teljesen elbizonytalanítottál.. . :F Most akkor mennyire megbízható a működése? Mert olyan, aminek ilyen háttámlája van, kb. 4$-tól kezdődik ebay-en is, alatta nincs háttámla, csak egy kicsi.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39953) andrisbandi válasza DavidQ (#39951) üzenetére


andrisbandi
őstag

Én is csak ilyen sistergőssel találkoztam.
Ósanos 5 ropiért, meg ajándékba kapott hasonló kinézetű. Mindkettő használhatatlan volt.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39954) w.miki


w.miki
veterán

MX3 + voice távirányító
Dec 30.i rendelés, tegnap jött meg.
Végre egy király cucc kínából!
Tudom vele vezérelni az androidos TV stickemet, mintha légegér lenne, ráadásul betanítható a TV távirányítójával, és így a TV-t is lehet vele kapcsolgatni.
Ráadásul mikrofonos, a TV-n hangos kereséseket lehet kiadni :DDD :DD
Két hátránya van:
1. a kikapcsoló gomb tényleg kikapcsolja a TV sticket :DDD
2. a drodios gombokat nem tudtam átprogramozni, pedig szerettem volna, ha a mikrofon gomb megnyomására elindul a google hangkereső, de nem tudtam megcsinálni, a légegérrel rá kell mennem a hangkeresésre.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#39955) Hatii válasza Hatii (#39928) üzenetére


Hatii
tag

Ha inkább a hasznosság irányába haladok, akkor ezt, illetve ezt néztem ki. A második jobban tetszik, és arányaiban olcsóbb is, de nem biztos hogy kell ekkora tárhely erre. Így a már általatok is tesztelt transced jetflash lenne a "biztonsági mentéses" mellé jó lenne az egyik. Így szerintem árban jobban járok és megbízhatóbbak is, mint az "álcás" fajta.
A kérdés megint, az első kettőt próbálta valaki?

(#39956) Ciccuka válasza DavidQ (#39951) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez elég király?

Turn Your Car into K.I.T.T. with a Knight Rider Charger

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#39957) Beni2360 válasza oszy (#39949) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát akkor semmi gond ha néked ilyen telód van. :Y
----------------------------------------
MurdR
Az ennyim meg nem eladó!!! csak vicceltem mert a postával már nem érné meg, vagy ajándékba kellene adnom de nem szeretnék senkivel sem kiszúrni. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39958) oszy válasza Beni2360 (#39957) üzenetére


oszy
veterán

Elvileg ehhez gyártották. Lehet rendelek mégis egyet :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39959) dugesz77 válasza kristof_ (#39945) üzenetére


dugesz77
őstag

Gumis szivacs az egész belül. Itt egy pár kép remélem kivehető:
csatlakozó:

támaszkodik a hátfalon a telefon, így nem feszíti folyamatosan a csatlakozót:

előröl is látszik azért egész mélyen ül a telefon:

Azt,hogy milyen tartós lesz ugye egy nap után nehéz lesz eldönteni. Nekem így elsőre kellemes csalódás, de akkor ha már más megjárta vele figyelni fogok a telefonon lévő aljzatra nehogy tönkretegye. Nálam nincs kontakt hiba,jól tartja a telefont nem is túl szoros.

(#39960) tboj válasza tonyrulez (#39860) üzenetére


tboj
tag

Én is köszi!

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#39961) agent_k válasza wwenigma (#39946) üzenetére


agent_k
őstag

Pedig de. Amit hajóval hoznak az akár 2 héttel később is érkezhet, mint eddig. Spórolás van a vizi szállítmányozási vállalatoknál. Lassan elérik a 19.századi vitorláshajók átlagsebességét ha így haladnak. Mindez akár 30% költség megtakarítást is eredményezhet.

(#39962) htc07 válasza dajkapeter (#39904) üzenetére


htc07
addikt

Majd írd meg milyen a tempered glass, gyanítom, hogy itt is él az "olcsó húsnak híg a leve" koncepció, egy ilyen drága telefonnál meg én nem ezen spórolnék. :DDD

Nekem a nillkin h+pro van úton.

(#39963) Saccco válasza htc07 (#39962) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem él. Patent az olcsó is belőle.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39964) zsiz válasza htc07 (#39962) üzenetére


zsiz
őstag

Én is a legolcsóbbat vettem Lumia 520-ra, igaz van rajta egy minimális anyaghiba amit egyből láttam mikor átnéztem rajta, de felrakva keresni kell, hogy hol is van. Lehet, hogy pont kifogtam egy hibásat, lehet, ha megreklamáltam volna, vissza is fizetik. De így sincs bajom vele. Sőt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39965) wentworth válasza Beni2360 (#39925) üzenetére


wentworth
tag

Nekem van egy Blitzwolf dupla fordithato micro USB.
Van amibe kicsit nehezen megy bele, a tabletomba arra nem használom inkább, a többi eszközökkel nincs bajom vele.
Van félnivalóm annál is? Nem éri meg használni a dupla forditható micro USB-t?

Vi10 32G Q32G221510...

(#39966) Herczi válasza DavidQ (#39951) üzenetére


Herczi
senior tag

(#39967) tboj válasza tonyrulez (#39860) üzenetére


tboj
tag

Beállítottam a mobilos kódot, majd gondoltam kipróbálom, ezért kijelentkeztem. Amikor újra be akarok lépni, beírom az email-t + a jelszót, és rányomok a bejelentkezésre, akkor ezt írja ki: "We're sorry. We need you to login again to verify additional security information."

Viszont nem látok sehol sem Send SMS gombot, vagy mezőt, ahova majd beírnám a kapott kódot. :F Így hogyan jelentkezzek be?! :)

[ Szerkesztve ]

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#39968) Dluinet válasza dugesz77 (#39959) üzenetére


Dluinet
nagyúr

remélem nem olyan ferdén áll benne a csatlakozó, mint a termékfotón

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#39969) havri1 válasza DJ. Ru$y (#39944) üzenetére


havri1
félisten

Én arra nem találom a magyarázatot, hogy a TN - es svéd postás csomag mi az ist... fűzfánfütyülőrézangyalát csinál, kering az éterben, miközben az ugyanakkor postára adott svéd postás TN nélküli csomag már rég a kezemben van.

[ Szerkesztve ]

havri

(#39970) dugesz77 válasza Dluinet (#39968) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem szerencsére. De mondom van direkt egy kis játéka az egésznek. Mivel nem egy drága kütyü gondolom nagyobb a gyári szórás is. Pont egy "jól"sikerültet fotózott a hozzáértő fotós :D

(#39971) DavidQ válasza Herczi (#39966) üzenetére


DavidQ
tag

Személyes tapasztalat, vagy random?

Nem minden kínai szirszar szar!

(#39972) Vertigo18 válasza dugesz77 (#39959) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen, kicsit megnyugtattad amúgy háborgó lelkemet! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39973) oszy válasza htc07 (#39962) üzenetére


oszy
veterán

A Nilkin jó, de nem véd semmit szinte.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39974) Timmcsy válasza tonyrulez (#39860) üzenetére


Timmcsy
tag

Én is nagyon megörültem ennek a lehetőségnek, köszönöm a leírást.
Viszon srácok erős a gyanúm, hogy ez nem sokat ér nekünk. Kipróbáltam, hogy a deaktiváláshoz küld-e smsben kódot és NEM!!!!???? :W Aki pedig feltöri az accountom az valószínűleg van annyira felkészült, hogy ezt is ismeri... :( :(((

U.i. Most próbáltunk belépni, akkor most csak úgy tudunk belépni ezentúl, ha ott a teló? Akkor ez előbbi tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

(#39975) kristof_ válasza dugesz77 (#39959) üzenetére


kristof_
tag

Köszi képeket. Bár az előttem szólók megijesztettek :D De ennyi pénzért lehet megnézem mégis, hogy milyen.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#39976) tboj válasza Timmcsy (#39974) üzenetére


tboj
tag

"Most próbáltunk belépni"

És sikerült? Mert én továbbra sem tudok. :/

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#39977) oszy válasza dugesz77 (#39959) üzenetére


oszy
veterán

Én is köszönöm a képeket. Jövő héten rendelek is egyet a plushoz :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#39978) vwpolopg válasza havri1 (#39969) üzenetére


vwpolopg
őstag

3 TN-es svéd postás csomag rendeléstől számított 23-25 nap alatt értek ide. TN nélküli rendelés, azthiszem chinapost 12 nap alatt itt volt a rendeléstől számítva... Most úton van egy TN-es chinapostos, a TN a feladás napját 4 nappal a rendelés leadása után jelzi... Kíváncsi leszek az mikor ér ide...

(#39979) dugesz77


dugesz77
őstag

Azért vigyázzatok ,mert egy nagyobb tömegű és vékonyabb mobilnál ,tabletnél előfordulhat amit Beni2360 írt, hogy nem támasztja meg csak nagyon éles szögben a hátsó rész a töltendő készüléket így kikoptathatja, tönkreteheti a gyári usb aljzatot. Nálam jónak tűnik de nekem nem vékony a telefon plusz ott van pluszban a szilikon tok is. A másik meg a forgatható micro usb csati sem mindenkinek tökéletes, lásd a Blitzwolf kábelt ott is szorul pár készüléknél.

[ Szerkesztve ]

(#39980) zsiz válasza dugesz77 (#39979) üzenetére


zsiz
őstag

Én pont ilyen megfontolásból nem rendeltem belőle. Nem ér annyit, hogy esetleg hazavágja a telefon USB csatlakozóját.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39981) Timmcsy válasza tboj (#39976) üzenetére


Timmcsy
tag

Igen, bocsánat, elsiettem, mert ugye már bent voltam és onnan simán engedte deaktiválni az sms-es extra biztonságot. Viszont miután kiléptem, nem tudok belépni, csak ha külön rányomok, h 'send sms', utána beírom a kódot és csak akkor tudok belépni, de igen, működik. Vagy megválaszolthatod a biztonsági kérdéseket, ha épp nincs nálad a telód. Így viszont már nem gáz, hogyha utólag nem kér már kódot, amikor deaktiválni akarom...

(#39982) tboj válasza Timmcsy (#39981) üzenetére


tboj
tag

De nekem nincsen Send SMS gomb sehol, sem extra mező amibe majd írnom kéne a kódot!?

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#39983) Timmcsy válasza tboj (#39982) üzenetére


Timmcsy
tag

Ment privat, h ne offoljuk szet a topikot. Ha nem tudnek segiteni akkor a paypal topicban biztos fog tudni valaki segiteni neked!

(#39984) Beni2360 válasza wentworth (#39965) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha pontosan elolvasod mi béli aggályomat akkor rájössz, hogy nem erről szólt a téma.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39985) KL48 válasza dugesz77 (#39913) üzenetére


KL48
tag

Belinkelnéd normál eléréssel azt, ami jól tapad, kösz!

[ Szerkesztve ]

(#39986) Herczi válasza DavidQ (#39971) üzenetére


Herczi
senior tag

Ritkán használom, de van. Szebben szól mint az átlag kínai vacak.

(#39987) Blaise


Blaise
veterán

CR2025 elemből tudtok megbízható, tartós típust ajánlani?

3D szemüvegbe kellene.

(#39988) Upo válasza Ciccuka (#39956) üzenetére


Upo
addikt

Nekem inkább EZ. :C

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#39989) Ciccuka válasza Upo (#39988) üzenetére


Ciccuka
veterán

És még olcsó is :C

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#39990) dugesz77 válasza KL48 (#39985) üzenetére


dugesz77
őstag

Az a baj a Home az egy alkalmazás nehéz linkelni belőle. Lehet úgy egyszerűbb hogy a wish-nek van windows áruházas alkalmazásra onnan elvileg futtatható,nézhető. Én ezt vettem 2 darab közepes méret 1$-ér plusz még 1 $ a postaköltség.
Wish-nek sajnos megvan a rossz híre a 3$-os 128Gb pendrive-k meg a hasonló baromságok miatt. A Home és a Geek két wish bolt csak ebbe elkülönítve vannak a cikkek. Én csak filléres dolgokat mertem csak rendelni de eddig mind megjött. Minden 1-2 $ volt. Fólia hegesztő, szilikonos Folpack, fémszappan, Uv toll.
Női nemnek nehogy felrakjátok a Cute appot onnan nincs kiút :W

[ Szerkesztve ]

(#39991) bul07


bul07
nagyúr


2$-os 15 in 1 csavarhúzó set (Screwdriver ) (Link nincs mert akitől vettem már nem árulja)
Még nem próbáltam menyire tartós, tocsogott a műszerolajba biztos a rozsda ellen
Mágnesesen tartja bár nem olyan erős

Képek: [link], [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39992) oriic válasza bul07 (#39991) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 dolcsit akkor is megért, ha egy fél évet bír csak ki. :D

Live-Die-Respawn

(#39993) DavidQ válasza Herczi (#39986) üzenetére


DavidQ
tag

Sistergés, recsegés, ropogás egyáltalán nincs, vagy ugyanúgy van statikus zaj? Szeretem a Xiaomi cuccait, ha azt mondod nem tapasztalsz alapzajt akkor már veszem is! :)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#39994) Mr.Csizmás válasza bul07 (#39991) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] kicsit drágult, 34 centtel :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39995) bul07 válasza oriic (#39992) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen, bár a fejekkel nem vagyok kibékülve mert van egy két sorja rajtuk
Amúgy én kényszerűségből rendeltem mert alis eladóval úgy egyeztem hogy egy hibás cucc árát beszámítja, így választottam egy olcsó de hasznos valamit tőle
Jó lesz ajándéknak

(#39994) Mr.Csizmás

Rossz a keresőd ;] 1.9$

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39996) dugesz77


dugesz77
őstag

Csak egy kis érdekesség,hogy a Zapals-on árult cuccokba ugyan úgy bele lehet futni Banggood-on is:
USB dokkoló: Banggood, Zapals
Selfie bot: Banggood, Zapals
Autóba telefon tartó: Banggood, Zapals
USB hármas fali töltő: Banggood, Zapals
És biztos van még jó pár ilyen.

(#39997) v-man válasza Mr.Csizmás (#39994) üzenetére


v-man
őstag

megelőztek, törölhető :D

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#39998) zsiz válasza v-man (#39997) üzenetére


zsiz
őstag

ha találtok még olcsóbbat, veszek én is egyet ajándékba :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39999) bul07 válasza zsiz (#39998) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát akkor rajta :DDD
$1.73
Amúgy ez a Reset pin toldalék tök jól jöhet

(Amúgy nekem is kihagy a keresőm :) )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40000) DJ. Ru$y válasza wentworth (#39965) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A csatlakozó nem a fordíthatóság miatt halt meg, hanem mert nem ért neki a hátuljának és feszült (na már most ezt kb. fél perc alatt egy kis gumi odaragasztásával lehet kompenzálni, hogy jó szögben álljon) szóval attól meg fordított kábel nem hinném, hogy baja lesz a csatlakozónak, különben nem lennének ilyen kábelek, nem a BW az első a Prolink-ne már kitudja mióta van ilyen kábele...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.