Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) csadi0011


csadi0011
őstag

Mai Zapals: 1 dolláros 3 az egyben led lámpa (piros lézer, UV kék, sima fehér lámpa)

Szerk: Olcsóbban

[ Szerkesztve ]

(#40252) zoltan6 válasza Tomi0703 (#40246) üzenetére


zoltan6
őstag

Jó kis óra,nekem is ilyen van,én még 2014-ben vettem licitesen 2850ft-ért,most nézem jól felment az ára.elégedett vagyok vele.a mechanikus része nagyon pontos,állítólag seiko belső van benne.a digitális kinai részéről ez már nem mondható el,kb 2 percet siet a mutatóshoz képest.

(#40253) Dluinet válasza nhpeti (#40250) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a Samsung lényegesen gyorsabb, a Toshiba meg lassú de megbízható

nem lesz kicsi a 16GB-os?

ezek még mind "közepesen lassú" kártyák, nem tudom milyen gyors a telefonod SD vezérlője, de nálam ez lenne a minimum

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40254) zsiz válasza csadi0011 (#40251) üzenetére


zsiz
őstag

ebay-ről 220 HUF ugyanez: [link]

szerk.: látom te is találtál olcsóbban :)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40255) Tomi0703 válasza zoltan6 (#40252) üzenetére


Tomi0703
őstag

És, hogy bírja? Mennyire karcolódik?

(#40256) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mióta megvettem a zöld lézert Banggood-ról, azóta ezt ajánlgatja 20 ezer forintért:
Blue Light Laser Sword :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40257) zoltan6 válasza Tomi0703 (#40255) üzenetére


zoltan6
őstag

jól bírja,másfél éves,nincs rajta karc,masszív erős a szíja is,bírja a strapát,pedig munkahelyen koszos helyen is használom,annyi hogy zuhanyozásnál fürdésnél le szoktam venni.

(#40258) csadi0011 válasza zsiz (#40254) üzenetére


csadi0011
őstag

Ja és ismét azután néztem meg ebay-en, hogy vettem egyet :DDD
Mindegy.. :D Mostantól tuti figyelek.

(#40259) zsiz válasza csadi0011 (#40258) üzenetére


zsiz
őstag

Ezek a zapals-os ajánlatok csak elsőre szoktak jónak tűnni. Általában Ali-ról vagy ebayről ugyanazt olcsóbban is meg lehet találni, mint az ő akciójukban. Amit teljesen ingyen küldenek, az talán megéri tőlük. De az se biztos mert lehet, hogy valami selejt vacak.. :D (Bár eddig ami ingyen jött tőlük, azok működnek.. usb kábel, szivargyújtós töltő, jack kábel.. persze én nem mérek, lehet másnál már rég a kukában vannak ezek, mert nem visznek át csillióA-t. A jack kábel is jó arra, hogy a gagyi autóhifimre küldjem a zenét ipodról. )

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40260) DJ. Ru$y válasza zsiz (#40259) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálad nincs borzasztó alapzaja a jack-jack-nek? Nálam valami iszonyatos, én a BlitzWolf hangszóró és laptop viszonylatban próbáltam, de van, nem i s kicsi.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40261) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok, Nikon D3200- hoz keresnék pót akksit. Van ötletetek, hogy hol keresgéljek. En-el 14 a típus, a gyári 17ezer körül van :(

(#40262) dajkapeter válasza nhpeti (#40250) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én adata-t vettem aliról. Megbízható, hibátlan. Nem gyors, de stabil. Egy 64-es és egy 32-es van nálam. Utóbbi nem az enyém. Alin van hivatalos adata store.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#40263) gatesz válasza gatesz (#40167) üzenetére


gatesz
tag

Valami olcsóbb kényelmes, de nem vezeték nélküli?

(#40264) w.miki válasza dajkapeter (#40262) üzenetére


w.miki
veterán

több is :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40265) Pttypang válasza zsiz (#40259) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha egy micro usb-s kabelt azert rendelsz, hogy toltsd vele a telefonod, aztan kiderul, hogy alkalmatlan ra, akkor nem sok mindenre jo. A csillio amper nem feltetel, csak legalabb egy szabvany usb 500mA-jet juttassa mar at... :N

Everybody lies.

(#40266) zsiz válasza DJ. Ru$y (#40260) üzenetére


zsiz
őstag

Nem, nincs semmi. Sem kint a kocsiban, sem bent a Genius SP-HF1250B és az iPod között. De ha laptopra kötöm a Geniust vele, akkor sincs gond. Nem vagyok túl "vájt fülű", de ha annyira rossz lenne azért észrevenném.

(#40265) Crytec210: tölti az, sőt az összes gagyi ebayes meg ilyen olyan kábelem között egy se volt ami ne töltött volna. Pedig, hidd el, hogy egy drága kábelem sincs :) Oké, aláírom, hogy lehet hogy lassabb a töltés, meg olyan is volt egyszer, hogy gagyi autós töltővel és gagyi kábellel töltöttem a telefont úgy hogy közben ment a navigáció és kb fél-1 óránként ment feljebb 1%-ot. Na ekkor tényleg jól jött volna valami minőségi, de amúgy nekem felesleges :)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40267) Dluinet válasza gatesz (#40261) üzenetére


Dluinet
nagyúr

7-10 nap alatt megjött ez, frissíttet firmware sem dobja ki

- Unlike the non-decoded batteries, this premium quality Decoded Battery is fully compatible with OEM specification
- Capable of showing battery status including battery level and remaining usage time
- Fully compatible with your OEM battery charger

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40268) tboy93


tboy93
nagyúr

Tudtok valami jo BT hangszorot mondani, ilyen kis gombojut, amit ki lehet vinni a kertbe/konyhaba. Hangminoseg (mar amennyire elvarhato) es micro usb-rol tolthetoseg az elsodleges szempont, miket ajanlotok?

(#40269) csadi0011 válasza zsiz (#40259) üzenetére


csadi0011
őstag

Hát igen majdnem mindent megtaláltunk máshol olcsóbban. Én most megörültem az 1 dollárnak, na mondom akkor jöhet. De ezután lehet, hogy csak az ingyenesekre kattintok rá. Ha pénz van ott, akkor hagyom. :D

(#40270) XP NINJA


XP NINJA
őstag

LG G2 üvegfóliát mindig tőle rendelem, és most ha kettőt veszel, az egyik fél áron van [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#40271) LógaGéza válasza tboy93 (#40268) üzenetére


LógaGéza
addikt

Xiaominak a portable hangszórói elég jók szoktak lenni, ha magamnak kéne, akkor most egy ilyet rendelnék nagy valószinűséggel. Ha meg ragaszkodsz a körös változathoz, akkor esetleg ez, bár ilyet még nem hallottam.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#40272) tboy93 válasza LógaGéza (#40271) üzenetére


tboy93
nagyúr

A xiaomi adja. Bar dragabb mint az asztali PC hangszorom volt :DDD

(#40273) LógaGéza válasza tboy93 (#40272) üzenetére


LógaGéza
addikt

Asszony öccsének vettem most karácsonyra egy Genius SP-HF1250B-t, ha jól tudom ez alá nem éri meg menni. Meglepően szépen szól bejáratás nélkül :K
És ha belegondolok, a magaspáram többet ér a kocsiban ;]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#40274) tboy93 válasza LógaGéza (#40273) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vele en is szemeztem mar, nekem csak egy ilyen geniusom van, arahoz kepest nem rossz. Egesz jo kis szinpadot tud teremteni, azon komolyan meglepodtem. Legfobb baja talan, hogy buffog a lada, nagyon "reflexes" hangja van. Bele kene kezdeni a home hifibe is, csak meg nincs kesz a kocsiban sem :P Egy ilyen kis hordozhato cucc meg jo lenne, maceras a 2.1-et cipelni ide-oda.

(#40275) kimista


kimista
aktív tag

BG EU mikor tér észhez?

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#40276) Outlander válasza kimista (#40275) üzenetére


Outlander
őstag

Reggel, 6:17:12 kor... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40277) DJ. Ru$y válasza kimista (#40275) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annyit tudsz te is, mint mi...

"Our EU direct is currently undergoing upgrades to improve efficiency and processing speed.
During this time our EU direct will be closed and we recommend you order from our CN direct.
We are expecting the upgrade to take around 2 weeks.
We apologize for this inconvenience and aim to be operating our EU direct again shortly.
Please contact us if you have further questions or would like further information abut this upgrade."

http://www.banggood.com/index.php?com=other&t=euUpgradeNotic

Ez került ki kb. 1 hete. (Pontosabban 01.15-én zárták le elvileg az eu direct-et.)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40278) Dluinet válasza Outlander (#40276) üzenetére


Dluinet
nagyúr

holnap után Reggel, 6:18:12 kor... :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40279) tboy93 válasza DJ. Ru$y (#40277) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fasza... varok onnan egy toltot, 21.-ere ide kellett volna erjen :(

(#40280) DJ. Ru$y válasza tboy93 (#40279) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha feladták 01.15 előtt, akkor mit aggódsz? Már a postával kering valahol. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40281) kimista válasza Outlander (#40276) üzenetére


kimista
aktív tag

grat. :U
gondoltam hátha tud valaki időpontot a két hetet leszámítva.

Kössz Rusy, nem tudtam h mikor lett kirakva.

[ Szerkesztve ]

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#40282) Silious


Silious
tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem ajánlani, egy megbízható AA akkumulátor töltőt? 2000mAh akksikat töltenék velük. Max 4e Ft-ig keresnék, de ha nagyon megbízhatót ajánlotok, akkor lehet drágább is kicsit. Olyan érdekelne inkább, amit vár valaki használt, és van róla pozitív tapasztalata.

(#40283) erzol válasza Tomi0703 (#40255) üzenetére


erzol
őstag

Jó kis óra, kb. 2 hónapja hordom, napi szinten koccantom véletlenszerűen rozsdamentes acélhoz és karc még nincs rajta. Banggood eu raktárról sikerült beszereznem 1 hét alatt az általad kinézett színben.
Ha újra indul a raktár lehet, hogy lesz belőle.

(#40284) DJ. Ru$y válasza Silious (#40282) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kereső jobb fent, találtok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40285) Laca1212 válasza Predator2 (#40203) üzenetére


Laca1212
őstag

Klikk a price alert-re és jelzik ha változik az ára.

(#40286) kenand válasza DJ. Ru$y (#40256) üzenetére


kenand
veterán

Én csak pirosat vennék, a sithek jóval erősebbek :DD

(#40261) gatesz

Aliexpress-en, Ebay-en biztosan van csak írd be a típust, de gyári teljesítmény felét sem hozzák...sokat ígérnek, de keveset nyújtanak...már a PSP idején megtanulta az ember és azóta sem változottsemmi kínai pótaku fronton...

[ Szerkesztve ]

(#40287) kenand válasza tboy93 (#40268) üzenetére


kenand
veterán

Ez jó Bluedio Bs3, bár én 26 USD-ért vettem akcióban

(#40282) Silious

Aldi/Lidl szokott lenni, van rá sok gari, de sajna az ott vásárolható aksikkal nem túl combos az eredmény, 100%-ra feltöltöd, kiveszed 1 nap múlva 0%-on vennak. (pedg a paírjukra egészen más ben írva :(

[ Szerkesztve ]

(#40288) tboy93 válasza kenand (#40287) üzenetére


tboy93
nagyúr

Thx elmentem, 15k-ert kicsit sok, majd ha lemegy az ara akkor talan...

(#40289) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#40248) üzenetére


Tomi0703
őstag

Végülis... Igazad lehet. :R

(#40257) zoltan6 és (#40283) erzol: Köszi srácok! :R

(#40290) tvse1995 válasza tboy93 (#40268) üzenetére


tvse1995
senior tag

Azt hiszem ez is ajánlott bár én még nem hallottam: [link]

(#40291) musli26


musli26
tag

Várható ,hogy még olcsóbb lesz a kábel?:
[link]
Vagy rendeljem meg amilyen gyorsan csak tudom.
Esetleg kompletten töltővel jó árba jön ki?(Nem autós)

Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#40292) ablack válasza musli26 (#40291) üzenetére


ablack
senior tag

Ez a változat olcsóbb: [link] Nem nagyon látok különbséget amivel a másik jobb lenne. A micro USB fele nem két oldalas.

Kupon kód is van a BlitzWolf termékekere: 12blitzw

(#40294) zsiz

Már látom.

Akkor esetleg még a 2m-es is ilyen árban van, bár az is csak előrendelés. [link]

[ Szerkesztve ]

(#40293) Outlander válasza ablack (#40292) üzenetére


Outlander
őstag

Hacsak nem az h egyik készleten, a másik pedig előrendelés.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40294) zsiz válasza ablack (#40292) üzenetére


zsiz
őstag

Ez még csak előrendelhető, valamint csak a sima USB fele kétoldalas, míg a másiknak mind a kettő.

szerk: én egy olyan 2 méterest fogtam ki snap-upban, küldték a levelet, hogy majd február 29.-én várható készlet.. :(

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40295) csadi0011 válasza musli26 (#40291) üzenetére


csadi0011
őstag

(#40296) DJ. Ru$y válasza zsiz (#40294) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lesz az előbb is nyugi. 5-én szállítják azt hiszem az első kör előrendelést, 300 körül van csak, az nem sok, lehet, hogy még az első körből jut neked is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40297) zsiz válasza DJ. Ru$y (#40296) üzenetére


zsiz
őstag

Különösebben nem aggódok, emlékszem másnak is volt így, hogy valami nem volt készleten, megadtak valami jóval későbbi dátumot, aztán mégis 1-2 héten belül fel lett adva a cucc. Na meg amúgy is, nem sürgős, fel is van írva hogy el ne felejtsem.. szóval majd jön amikor jön. Az az érdekes, hogy a terméklapon febr. 05 van, nekem meg 29.-et mondtak.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40298) DJ. Ru$y válasza zsiz (#40297) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem meg feb. 5. (Gondolom számítanak egy brutális előrendelési hullámra, az 1 méteres BW-nek is utolsó 1 hétben ugrott meg nagyon az előrendelési száma, ha jól rémlik.) [Megjön ez, ha nem, akkor újraküldés, mint az előző előrendelésemnél. :( ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40299) htc07


htc07
addikt

Akkora átverés ez a snapup, még nem is nagyon kendőzik ;]

Alkarerősítő 5 dollárra leakciózva 16.25-ről, közben meg 6.69-ért árulják. :U

(#40300) zsiz válasza DJ. Ru$y (#40298) üzenetére


zsiz
őstag

Ott nekem is 5.-e van.
Az emailben amiben kérdezték, hogy mivel nincs készlet, várok vagy refundot kérek-e, abban írtak 02.29.-et.

(#40299) htc07: átverés? Vettem:

- fülhallgatót 1500Ft helyett 3Ft-ért
- Blitzwolf kábelt 1200Ft helyett 3Ft-ért
- 4db fogkefefejet 1200Ft helyett 290Ft-ért
- faliórát 3800Ft helyett 290Ft-ért
- körömcsipeszt 500Ft helyett 30Ft-ért
Meg volt még pár cucc, amik akciósak voltak, de nem ennyire. Nem átverés, csak figyelni kell mit mennyiért veszel meg.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.