Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) Outlander válasza fant0mi (#39199) üzenetére


Outlander
őstag

De utálom ezt a nyomorék szolgálatót, hogy lehet ezt használni?!
Millió1 másik van, ami sokkal értelmesebb. :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39202) zsiz


zsiz
őstag

2 zapals-os csomag futott be ma: 8GB SD 1$-ért, 46 nap alatt. Épp tesztelem, nem túl gyors, de legalább lassú. 3MB/sec írás a saját adapterével és a (régi) laptop kártyaolvasójával. A másik meg az ingyenes OTG adapter, 26 nap alatt. Régebben jól jött volna, akkor nem volt. Most van, de most pont nincs rá szükségem.
Mind a kettő maláj posta (SYLMY, nem követhető).

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39203) Batib válasza fant0mi (#39199) üzenetére


Batib
őstag

Szuper! Köszi!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#39204) betyarr


betyarr
veterán

kezdem azt hinni,hogy a pp direkt újította meg a felületét és dugta el ennyire a konverzióállítási lehetőséget,hogy szívassa a jónépet.ugyebár sokan úgy vannak vele,hogy nem kezdik el keresgélni,hogy ki vált: a pp vagy a saját bank és ezáltal többet fizetnek (a pp-nak). :((( :W

mindazonáltal köszi a linket fant0mi :R :R

mod.: az egyetlen szerencséje a pp-nak,hogy az eredetileg jól beállított konverziós dolgot nálam nem állította át :)

[ Szerkesztve ]

(#39205) andrisbandi válasza betyarr (#39204) üzenetére


andrisbandi
őstag

Én is mindíg átállítottam.
- Pedig csak a Paypal védőhálója miatt merek külföldről vásárolni. Szóval jó ez a PP, de fizetni nem akarunk érte :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39206) Outlander válasza betyarr (#39204) üzenetére


Outlander
őstag

Egyébként csak egyszer kell beállítani, illetve mikor hozzáadod az új kártyád..

De pl ebay fizetésnél meg lecarja, ott külön kell manuálisan mindig.

Amúgy meg, a linkelt iromány helyett...

Paypal / fogaskerék azaz beállítások / Payment settings / Payment preferences / Choose how you'd prefer to pay for Preapproved Payments és innentől már ugyanott vagy mint elötte... Nem kell a régi felületre visszaváltani.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39207) betyarr válasza Outlander (#39206) üzenetére


betyarr
veterán

én mindig ellenőrzöm ebayes vásárlásnál,de eddig még nem állítódott át.bár a múltkoriban talán egyszer igen...úgy rémlik.még bosszankodtam is,hogy volt pár drágább vásárlásom :O

(#39208) Handball94


Handball94
aktív tag

Na végre mobiltartót sikerült elcsípni 3Ft-ért.

(#39209) Outlander


Outlander
őstag

Szerintem valós a belgiumpost tracking, bármit is mondjatok... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39210) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sincerity/courtesytrading-nél kapott már valaki TN-es csomagot? Rendelnék egy kb 5K-s kártyád, kiváncsi vagyok ilyen értékűt már TN-el küldik-e? :)

(#39211) Silent77 válasza XP NINJA (#39210) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem a 9k értékre sem rakott.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39212) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Meco XPE-Q5 megint fél áron: 3 dollár. Múltkor 2 volt, de amúgy 1500-1600ft között mozgott.

Silent77: :R

[ Szerkesztve ]

(#39213) DJ. Ru$y válasza agent_k (#39168) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyenesági hozzátartozóhoz semmi nem kell. Van amikor a személyit sem kérik egyenesági hozzátartozótól... :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39214) fant0mi válasza XP NINJA (#39212) üzenetére


fant0mi
addikt

Az ujevi akcioban nem pont ilyen volt, ha arra gondolsz.

(#39215) #92888064 válasza fant0mi (#39214) üzenetére


#92888064
törölt tag

ilyen rendeltem 588 forintért január 1-én, valszeg bg pontokkal csökkentve került ennyibe.
viszont amit a kolléga linkelt az erősebb (500 vs 600 lumen), és abból nincs terepmintás ;]

[ Szerkesztve ]

(#39216) oriic válasza #92888064 (#39098) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Berendelve, remélem hamar megjön.

Live-Die-Respawn

(#39217) dugesz77


dugesz77
őstag

Egész jó árban lett GearBest-en a Superlux HD681 fejes. Teszt ha valakit érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#39218) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ezek a Zapals-osok vicces ürgék. OTG adaptert ugye ingyen küldték, minden cuccból 1-et kértem, nem volt semmi trükközés, nem rendeltem a kutyának meg a macskának is egyet, erre ma az fogad, hogy 2 csomag, 2 különböző csomag számmal, de mind a kettő OTG adaptert rejt, feladták 2x, mikor a jobb kéz nem tudja mit csinál a bal. :DDD Küldjem vissza nekik?

Illetve jött egy ilyen derítő, hát nem ezzel fogom megváltani a világot. :DDD De hát ki kellett próbálni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39219) fant0mi válasza #92888064 (#39215) üzenetére


fant0mi
addikt

En is ilyet, amit te linkeltel. Meg is jottek mar.

(#39220) The DJ válasza DJ. Ru$y (#39218) üzenetére


The DJ
addikt

Dettó, 2 darab OTG adapter érkezett ma nekem is, vakartam is a fejem, hogy ezt meg hogyan és miért? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#39221) krisztianAMG válasza #92888064 (#39215) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az eredeti Cree Q5 LED tán' 230lm-t tud, 1000mA mellett (amit sima AA elemből lehetetlen kiszedni), ehhez is jó minőségű optika kell, nem ilyen lencse...
Ettől függetlenül akiknek tetszik, használja egészséggel, de illúziói azért ne legyenek.

(#39222) syler123 válasza dugesz77 (#39217) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, ez eléggé elgondolkodtató. Mondjuk így pont vámhatár felett van nemigaz? Ha ki kell fizet az áfát akkor annyira nem buli.

(#39223) csadi0011


csadi0011
őstag

Megjött a snap-up-os HOMTOM HT7 telefon. Nem raktak rá áfát (value: 10/mp4 lejátszó ;] )

Telefon dobozának hátulján "Main Camera: 500W.." WTF ekkora a teljesítménye? :DDD Valaki tudja mi ez a "mértékegység", vagy miért ezt írták 5 megapixel helyett?

Meg jött kábelkötegelő: Nem volt valami gyors, de nem is volt sürgős.

[ Szerkesztve ]

(#39226) havri1


havri1
félisten

Keresd a hibát:

havri

(#39227) syler123 válasza #46372352 (#39224) üzenetére


syler123
veterán

Ahogy nézem idehaza sem vészesen drága. Akkor ezt szerintem én most kihagyom.

(#39228) DJ. Ru$y válasza havri1 (#39226) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudom nem kell tanács pont neked, de én vagy kérnék annyi refundot, hogy vegyek egy átalakítót vagy küldetnék vele, minimum.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39229) havri1 válasza DJ. Ru$y (#39228) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, nem szeretnék ebből ügyet, 2 perc alatt megoldom egy kábelcserével, csak hát na, kicsit figyelhetnének jobban :(

havri

(#39230) DJ. Ru$y válasza havri1 (#39229) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem kell ügy, elég ha írsz neki, hidd el, hogy belátja, hogy hibázott, mert én erre nem tudnék szívem szerint pozitívat adni, mást nem nem szeretek, ezért inkább beszélnék vele. Meg nyilván ha nincs otthon kábele az embernek (jó most ez mellékes, hogy neked éppen van), azt is pénz megvenni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39231) spidersoft válasza syler123 (#39227) üzenetére


spidersoft
senior tag

Valóban nem sok a különbség -- edigitalon épp ingyen szállítás van, így csupán 2.000-rel drágább, ami kábé 30% :DDD Már ha épp nincs egy zsák pontod, amivel még 30% lejön, így már csak $14, ami árban a fele most nézem. $15.41-ig lehet levinni pontokkal, ami kb. 4500Ft :U Nekem F-es van, és valóban lehetne benne több mély (a simában elvileg több van), de jó tere van, szeretem ezt a fejhallgatót. Nekem retekmód szorította a fejem, így a tetején lévő acéldrótokat kicsit meg kellett erőszakolnom, így már teljesen kényelmes. Mivel nem zárt, így huzatol a fülem is benne épp annyit, hogy ne fülledjen bele. Viszont kér egy fejhallgató erősítőt... a gépemben ülő Xonar DG erősítője az igényeimnek teljesen elég. Például Genius SP-HF1255A fejhallgató kimenete egy vicc: az erősítő hangsugárzók felé menő kimenete van megcsapolva és egy ellenállással megkorlátozva... -- ez egy egyszerű ezerforintos fülhallgatóhoz tökéletesen elég, igazából alig hallani, hogy valami sántít, de ennél a fejesnél azért már ordít a különbség. Szóval aki vesz, és nem szereti a morgós boom basst, hanem inkább a kiengyensúlyozott hangképre megy rá, nem választ rosszul ;)

[ Szerkesztve ]

(#39232) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok.

Matek segítség kellene. :)
Rendelni szeretnék két dolgot.
Az egyik 190$ + 28$ sajnos 156 euro ezután megfizetem 2,5% vámot + 27% áfát + az ügyintézés díját? A Postaköltség is beleszámít az összegbe?

A másik dolog csak 136$ + 20$ ezt akkor csak 27% áfa terheli + ügyintézési díj?

:R

(#39234) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ma megjött egy olyan csomagom, amin 2016.01.07-i China Post pecsét van. :) (a cuccot 12.26-án rendeltem)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#39235) spidersoft


spidersoft
senior tag

Mi a fityfene lehet az a vicces öltönybökdöső készlet? Három fura alakú, fogazott tű, egy szivacs meg egy kis tubus ragasztó alkotja az apparátust. Valakinek ötlet? o.O

(#39236) Outlander válasza V.Stryker (#39234) üzenetére


Outlander
őstag

Naés? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39237) kirkri


kirkri
addikt

Holnap akartam Banggood raktárból rendelni egy quadcoptert, erre 2 hétre zárva vannak. [link]

21 éve a Prohardveren! ™

(#39238) interstart válasza spidersoft (#39235) üzenetére


interstart
tag

OFF:
Nekem ez jutott róla eszembe először, amikor megnéztem :D

Viszont erre a videóban látott cuccra nagyon hasonlít [link]

[ Szerkesztve ]

(#39239) numera007 válasza spidersoft (#39235) üzenetére


numera007
tag

https://www.youtube.com/watch?v=4QDOS1GzDsI

(#39240) syler123 válasza spidersoft (#39231) üzenetére


syler123
veterán

Értem amit mondasz, de értsd meg te is amit én írtam. A nem nagy biznisz alatt azt értem, hogy nem akkor leesik az állam akció, mint amit maga az oldal ír. Nem 60%-al olcsóbb, hanem mondjuk 30al, ahogy írtad. Edigital igaz 2000ft-al drágább, de ott gari is van ha ez valakinek számítana. Nyilván ha épp fejhallgatót keresnék lehet megvenném, de most kb úgy néztem rá, ha valami durva akció, akkor előrehozom a vásárlást, de belegondolva hogy itthon van egy Panasonic, aminek nincs is rossz hangja mégsem sokszor teszem fel, ezért döntöttem úgy hogy nem biztos hogy van rá szükségem.

Pontom nekem nincs Gearbest-re. 15 dodóért elhoznám :D

[ Szerkesztve ]

(#39241) zoltan6 válasza csadi0011 (#39223) üzenetére


zoltan6
őstag

kábelkötegelőt 200 akárhány forintért vettem a helyi villamossági boltba 100db-ost. :K

(#39242) V.Stryker válasza Outlander (#39236) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem vagyok hozzászokva ehhez a sebességhez.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#39243) D1Rect


D1Rect
félisten

Vettem egy memóriakártyát sinceritytrading-től ami elpilledt.
Kb. 3 hónapos meg tudom én ezt reklamálni valahogy?

(#39244) Outlander válasza D1Rect (#39243) üzenetére


Outlander
őstag

Egyikünk sem sinceritytrading, vagy nagyon jól titkolja...

Szaal, nem biztos, de lehet h tőle kellene megkérdezni. :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39245) gerii válasza D1Rect (#39243) üzenetére


gerii
addikt

Küldtem már vissza neki gyári hibásat, kb 1700ft, de refundot kérj, a cseredarab nálam nem jött meg.

(#39246) gabe_


gabe_
őstag

Tönkrement a telefonom töltője, gondoltam rendelnék egyet az ebayről. Van egy xiaomi 10000-es bankom, azt is jó lenne feltölteni vele, így arra gondoltam, hogy két portos lenne jó, olyan, aminek az egyik portja 1A a telefon töltéséhez, a másik 2A a powerbank gyorsabb töltéséhez (Nem tudom, a bank tud-e egyáltalán 1A-nál nagyobb áramot felvenni).
Nem lenne hátrány hozzá egy kábel sem... :B
Tudtok ajánlani valamit ami megéri az árát?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#39247) pakfong válasza D1Rect (#39243) üzenetére


pakfong
tag

Nyáron rendeltem tőle egy samsung micro sd-t, de csak októberben tudtam kipróbálni. Néhány másolgatás után formázni sem lehetett a kártyát. Ebay-en ráírtam, azt válaszolta, hogy próbáljam meg a hazai márkaszervízt, ha nem megy, akkor küldjem vissza neki, mivel 10 év garancia van a samsung honlapja szerint.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#39248) coolicool_hu válasza D1Rect (#39243) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

valaki írta korábban, hogy itthon is tudta gariztatni. (budaörs - chs) :K (#38744)

[ Szerkesztve ]

(#39249) fant0mi válasza coolicool_hu (#39248) üzenetére


fant0mi
addikt

Az transcend volt, nem samsung.

(#39250) Minstrel válasza pakfong (#39247) üzenetére


Minstrel
senior tag

Én 9 napja küldtem neki vissza egy Samsungot és ma kapta meg a TN szerint. 1440Ft volt, paypalnak elküldtem a feladóvevényt és már írtak is, hogy küldik a pénzt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.