Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40751) krisztianAMG válasza tthom (#40740) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem is van egy 11.11 rendelésem, ami a TN szerint január 24-én hagyta ek Kínát... :D

(#40752) tthom válasza krisztianAMG (#40751) üzenetére


tthom
senior tag

Á, az enyém elhagyta kínát 11.26 körül.. :) Elvileg rendes TN, látszik a posta oldalán is.

(#40753) tahepa válasza Ciccuka (#40746) üzenetére


tahepa
senior tag

...ingyen vagy 1-2 dollárért küldik a cuccokat . Az én microsd kártyám köszöni szépen - jól van.
A Gearbest nagyobb csaló. Használja az ember pénzét aztán ha szerencséje van az embernek akkor küld is valamit...ami lehet hogy nem adja meg magát az első héten. Aztán meg lehet pitizni hogy adjanak vissza valamit....és ezután kegyesen adják a náluk levásárolható xarjukat...azért veszel valami ipari hulladékot és kezdődik az egész újra...tiszta szerencsejáték...jobb mint a lottó...a Gearbest csapatnak persze.

(#40754) dejaris válasza tahepa (#40753) üzenetére


dejaris
addikt

Persze, hogy lotto. En egy k3 note-ot nyertem toluk. Franc se kerte/fizette, de beraktak a csomagomba :D

(#40755) havri1 válasza tahepa (#40753) üzenetére


havri1
félisten

Ezt azért így nem mondanám, inkább csak azt, hogy érdemes észnél lenni, mert kihasználják a Vásárló jóhiszeműségét.

havri

(#40756) SidCorky válasza tonyrulez (#40710) üzenetére


SidCorky
senior tag

De rég akarok ilyen nerf gunt, eszembe sem jutott eBayen rendelni. Miért kell ennyi töltény? Elhasználódik, vagy csak ha lusta vagy érte menni akkor jól jön ha sok van? :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#40757) tahepa válasza havri1 (#40755) üzenetére


tahepa
senior tag

"..kihasználják a Vásárló jóhiszeműségét.."
Ezt mintha csalásnak , átverésnek hívnák úri körökben...

(#40758) tahepa válasza dejaris (#40754) üzenetére


tahepa
senior tag

Ha ez valóban így volt és nem jelezted nekik...akkor inkább nem írom le a véleményemet.. :(((

(#40759) Real_Necro válasza Laci4 (#40743) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én bent hagyom cégnél. Ha valaki jön megint töltőt kéregetni, ezt adom kölcsön (hátha nem adja vissza). :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40760) Lestat3 válasza w.miki (#40703) üzenetére


Lestat3
csendes tag

Már sajnos sehogy. Normális nagy leárazásnál másodpercek alatt elviszik, ilyen átlagosnál csak kicsit jobb akcióknál könnyebb a vásárlás, de igy is max 1 óra. (valamiból 1db sem kel el olyan ál-leárazás van.)

(#40761) zsiz


zsiz
őstag

Ma megjött a snap-up-on 3 Ft-ért vett Langsdom fülesem. [kép1] [kép2]

A kábele lapos és elég gumis felületű, így bízom benne, hogy kevésbé lesz hajlamos gubancolódni. Van mikrofonja, meg egy hívás fogadó gombja is, amivel elvileg telefonon zenét is lehet léptetni illetve szüneteltetni/folytatni. Ezeket nem próbáltam. Egyébként szerintem nem szól rosszul, talán jobb is mint az itthon, MediaMarkt-ban vásárolt szintén 1500Ft-os fülesem. Csak az az 1 pár gumi van hozzá ami alapból rajta van, nekem jó a fülembe. 13 nap alatt ideért a csomag.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40762) Ra3


Ra3
őstag

Szerintetek fali 3 portos usb töltőből az Aukey vagy a Tronsmart ajánlott inkább?
Eredetileg Blitzwolfon gondolkodtam, de most 3200 környékén megy a kettes quickcharge-os kuponnal, és ahhoz még kábelt is kéne lőni, ezek meg 4300-4400 körül elhozhatóak, és van mellé egy kábel is:
Aukey
Tronsmart
Mondjuk a kettő kialakításra nagyon hasonló, én azon se lennék meglepődve ha ugyanaz lenne a belseje, a teljesítményadatok is egyformák.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#40763) L4mie válasza Ra3 (#40762) üzenetére


L4mie
veterán

aukey-ről tudok nyilatkozni nekem autós töltőként bevált, jóféle cuccli :)
másikat nem ismerem.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40764) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Tegnap kaptam egy-két dolgot.

WiFi Repeater 01.10. rendeltem.

Valami zörgött benne már akkor, amikor kibontottam. A dugalja rácsatolható/cserélhető fejes, de használni mindkét "hiba" ellenére lehet. Beállítgatni egyszerű volt (IP cím a böngészőben, s elérhető a saját felület.) A dolgát is teszi, lehet nézni szaggatás mentesen videót ott, ahol eddig még a wifi jel is szaggatott volt.

Orico elosztó 01.07. rendeltem.

Teszi a dolgot, tölt mindent, amit rádugok. Minőségi cuccnak látszik, bár rámérni nem tudtam mivel, de normál tempóban feltöltődik minden, amit rádugok.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#40765) cris78


cris78
őstag


Ma érkezett, gyereknek Post it. 144Ft ebay-ről.
És topik óra. Amitől féltem, hogy nem látszik majd a led, de rendesen látszik. Szintén ebay aukción 100Ft. 17-én nyertem meg. Gyorsan itt volt. :C

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40766) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#40749) üzenetére


Tomi0703
őstag

Már minden oké. Reggel még nem volt ott, de már ott a tn.

Más: Jött egy ilyen zapalsról. Eredetileg egy ilyen mobil tartót rendeltem de ez jan 18.-ai rendelés, nem hinném, hogy az ért volna ide. + még ugye 2-3 nap mire ők elküldik. Adódik a kérdés: mi ez amit küldtek? :DDD

(#40767) zsiz válasza Tomi0703 (#40766) üzenetére


zsiz
őstag

Ez a kormányra felfogatható változat, ha jól rémlik azt is ingyen osztogatták (de ebben nem vagyok biztos).

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40768) tahepa válasza zsiz (#40767) üzenetére


tahepa
senior tag

1,5 dollár volt szállítással

(#40769) Tomi0703 válasza zsiz (#40767) üzenetére


Tomi0703
őstag

Basszus téééééééényleg. Ki is ment a fejemből, hogy ilyet is rendeltem tőlük... :DDD :O :R

(#40768) tahepa: Új regeseknek ingyér' volt, úgyhogy beregisztráltam öcsémet... :D :B

[ Szerkesztve ]

(#40771) v-man


v-man
őstag

úgy rémlik volt itt korábban 1-2 ajánlott pénztárca, de most nem találom a keresővel, esetleg tud vki linket? köszi!

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#40772) vwpolopg válasza andrisbandi (#40770) üzenetére


vwpolopg
őstag

Érdekesség2: korábban figyelmeztetést kaptam mert az autós topicban felajánlottam a topiclakóknak 2 autókozmetikai terméket ingyen. Hirdetésnek minősült... nocomment.

Egy pörgetés 66 pont nyeremény, másik kettő 0... nem túl termékeny az előzőhöz képest, a karácsonyi akcióban több mint 3000 pont jött össze...

(#40773) DJGABI válasza Laci4 (#40743) üzenetére


DJGABI
addikt

Nekem is jött lencse, tényleg brutálisan karcos. egyedül talán a halszem ami használható.

autós kormány tartó sztem megy is tovább. ezt nem tudom hogy gondolta bárki is

csőgörény borítású kábel 1.5A-t tud, 1$-t okésnak tűnik. Ezek érkeztek ma.

ja meg régebbről az autós töltőjüket én bedobtam kocsiba, az jó lesz talán

összességében sztem az ingyen cuccaik megérik (ingyér? még szép :DDD ), de komolyabb dolgot biztos én se tőlük vásárolnék

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40776) Outlander válasza cris78 (#40765) üzenetére


Outlander
őstag

Végre valaki aki ugyanúgy nem tud fényképezni mint én, azthittem egyedül vagyok, de most megnyugodtam... :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40777) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ilyen szerencsekupont vesz valaki?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40785) Tomi0703 válasza DJGABI (#40773) üzenetére


Tomi0703
őstag

A kormánytartót fel sem merem rakni mert rögtön elszakadna a gumi rajta... :DDD

Kábelt sajnos én nem tudom letesztelni, de ha tényleg annyit tud akkor az nem rossz ennyiért. :K

(#40786) w.miki


w.miki
veterán

Orrszőrnyírót vett már valaki? :DDD
Én ezt rendeltem, de nem működik.
Nagyon gagyi minőség, ahogy elindul, már be is ragad a fej, és megáll.
Tud valaki jobbat?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40788) coolicool_hu válasza Ciccuka (#40777) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

én vettem egyet :) bármikor bejöhet

(#40789) cris78 válasza Outlander (#40776) üzenetére


cris78
őstag

Szolidaritok csak :)
Más : a halszem lencse selfie-nél működik jól. Mi a családdal azzal szorakozunk :D
A kis tasak meg jó fülhallgató tartónak.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40790) tonyrulez válasza SidCorky (#40756) üzenetére


tonyrulez
őstag

Többen játszunk jó ha van személyenként 10-20 töltény, úton van 12-es tár is, abba is kell pár. Meg egyébként is, kibontottam 30-at, és miután áttúrtam minden szegletét a lakásnak megtaláltam 20-at :F :DDD
Most így van 100db töltény, egy ideig elég lesz.

4 8 15 16 23 42

(#40791) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, usbs, dual band n-es wifi adapter kellene, w10 alá, minél olcsóbban.

Valakinek van bevallt vagy ajánlott típusra tippje?

Köszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40792) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Van egy BlitzWolf® monopodom BG-ről, viszont nem vagyok megelégedve vele 100%-ban.
Sajnos nem abban a pozícióban záródik ahol én szerintem kéne, valamint néha körbe is lehet tekerni lezárás helyett. Reklamáljak szerintetek vagy törődjek bele ? 10$ volt kuponnal, végülus használni lehet csak jobbra számítottam.

Itt egy kép az általam vélt hibáról

EU raktárról rendeltem, de ugyebár az most pihen és gondolom kínába kéne visszaküldeni ha kérik.

(#40793) mgy válasza w.miki (#40786) üzenetére


mgy
senior tag

Én szimplán le szoktam égetni gyertyával... :D

(#40794) grabber


grabber
addikt

Megjött a 3 USB led lámpán,de kettő nem működik [link]
Egyiket kibontottam,a két vezeték be van forrasztva. Már csak azt kéne megnéznem a led rossz vagy a vezeték :(

(#40795) vwpolopg válasza grabber (#40794) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hogyhogy hamisat vettél?

(#40796) DJ. Ru$y válasza coolicool_hu (#40792) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha kihúzod nem pont annyit tekeredik a rögzítési pontok miatt, hogy pont jó szögben áll? Csak ötlet, mert, ha jól rémlik ez nem átforgatható, hanem "patentos" amihez egy kicsit fogatni kell minden szegmensen egy kicsit így a vége pont jó felé állhat.

Más:
Gearbest 01.25-i rendelés még mindig Processing erre mikor érdemes reklamálni vagy érdemes egyáltalán? :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40797) cris78 válasza Ciccuka (#40777) üzenetére


cris78
őstag

Én karácsonykor vettem. Nem nyertem :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40798) DJGABI válasza Tomi0703 (#40785) üzenetére


DJGABI
addikt

kár volt elkiabálnom. rámértem, aztán ennyi volt, hol érintkezik hol nem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40799) grabber válasza vwpolopg (#40795) üzenetére


grabber
addikt

Valaki talán írta,hogy jobb a fénye. Meg olcsó volt(1 dollár alatti)nem néztem mit vettem :B

(#40800) vwpolopg válasza grabber (#40799) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hát ja, az ára az nem vészes. Videót nekik, aztán küldjenek újat. Utána ráérsz boncolni :D

Nekem ventiből van itthon egy hamis, az ugyanazt tudja mint az igazi, majd nyáron kiderül mit bír :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.