Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) Batib válasza coolicool_hu (#40498) üzenetére


Batib
őstag

Igen, nekem is írt vmi szállítási költséget., de én nem mentem el a PayPal-ig. Közben megnéztem: Kupon nélkül pontokkal 10.5 dodó lenne, lehet, hogy ezt választom.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#40502) Saccco válasza Vertigo18 (#40493) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mennyire biztonságos vajon egy ilyen? Érzékeny adatokat mentenék ki külső HDD-re.
A biztonságot tönkremenetelre értem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40503) alázógyík válasza Saccco (#40502) üzenetére


alázógyík
őstag

Akkor inkább vegyél egy "gyári" külső merevlemezt. :K

(#40504) Saccco válasza alázógyík (#40503) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azon gondolkodok.
Vagy egy WD Passport vagy egy WD Red + egy ilyesmi.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40505) Cathfaern válasza Cathfaern (#35897) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Rég jelentkeztem a topicban, de a héten megjött a dokkoló is a Zapals-tól (vicces módon azt rendeltem először, és az volt az egyetlen ami nem $0-os volt), így megjött minden ami tőlük rendeltem karácsonyi akcióban (szivargyújtós töltő meg 3,5 jack kábel $0-os volt) :R

Plusz kb. 1,5 hete megjött a VW cardboard is.

[ Szerkesztve ]

(#40506) Shrimplandhu válasza dugesz77 (#40499) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Köszi. Gyanakodtam hogy te voltál :) Nálam is BLF A6-ot kéne megtartania.
Az utolsó mondatodnak nekifutottam 3x de még nem jött át az üzenet :)

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#40507) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Banggoodon megváltoztatták a termék színét amit rendeltem, mert ugye nem volt már. Viszont a rendeléseimnél még mindig azt látom, hogy az a szín van amit rendeltem eredetileg. Ez normális?

Szerk.: Ugye a Weide WH1009-es óráról van szó. Ma még nem postázták pedig reggel néztem volt beleőle raktáron bőven, most meg sold outot ír az összesre... :F

[ Szerkesztve ]

(#40508) Vertigo18 válasza Saccco (#40504) üzenetére


Vertigo18
addikt

Erre sajnos nem tudok válaszolni még... :) Nekem adatok hurcibálására kell, majd meglátom, mennyire lesz tartós.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40509) XtremLor válasza Tomi0703 (#40507) üzenetére


XtremLor
őstag

Igen, nalam igy szerepel egy elozo rendelesemnel.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#40510) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

gearbest azért csinál fura dolgokat. Az előbb beléptem az adataimmal és egy teljesen más profil adatai jelentek meg. Frissítés után már oké lett, de azért meglepett. Mondjuk Annak a 21,14$-nak éppenséggel pont örültem volna.

[ Szerkesztve ]

(#40511) Outlander válasza coolicool_hu (#40510) üzenetére


Outlander
őstag

Eléggé szakadozik is az oldal... meg ha figyelted pár napig volt capthca most már az sincs... úja van tracking oldaon belül, valamit heggeszgetnek... nem is baj mert a kereső elég egyszerű. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40512) Tomi0703 válasza XtremLor (#40509) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi. :R Közben már küldték az email, hogy feladták az órát, így öröm és bódottá' van. Így 12 nap után ideje volt... :DDD :C

(#40513) elszabi válasza coolicool_hu (#40510) üzenetére


elszabi
tag

azért kár, h nem tudtad lekérni obama korábbi rendeléseit. jó logoutos cikk lehetett volna belőle. :DD

(#40514) Silent77


Silent77
veterán

Visszavitték a kék xiaomi egérpad árát, pedig még kellett volna. :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40515) motoflug


motoflug
őstag

Nemrégiben érkezett meg ez a tripod, fel is avattam, elég stabilan tartja a Z1 Compactot, a lábak masszívak.
Úton van még egy másik fajta is, összehasonlítom majd őket.

(#40516) Vertigo18 válasza Silent77 (#40514) üzenetére


Vertigo18
addikt

Huhh, és NAGYON rága lett, szerencsére pénteken ért ide 3.9$-ért pontokkal! :D

Még mindig keresnék faliórát, ami megbízható és nem siet 1 nap alatt 20 percet... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40517) Jackal2


Jackal2
senior tag

Sziasztok, jött egy csomó cuccom, innen-onnan, elmondom mi a tapasztalat:

Ali Express
Megvolt az Aliexpresses teszt rendelésem, 4 db MJX X600 motort kértem, kb. 500 Ft volt darabja, fele ár mint a Banggodon, jól működnek.

Banggoodos cuccok
Jött egy Xiaomi Yi 10K Powerbank, teljesen jó, minőségi cucc, eredeti, amit tapasztalok, hogy a Blitzwolf töltő lassan tölti, olyan 400-450mAh-val csak (10.000mAh val ez kb 20 óra:((). Kinézetre, fogásra sokkal jobb mint a noname powerbankom, de majd a mért tesztek pontosan elmondják, mennyivel (mellékesen totál Apple kívülről, mostanában ez a menő, úgy tűnik).

Kipróbáltam az E14 to GU10 foglalat átalakítókat, ezek drágák voltak (500/db) az Ebayes 1 dolláros foglalatokhoz képest, de ennek a bele kerámia, remélem nem fognak melegedni.

Szintén megjött a SkyRc Imax B6-hoz az adapter, nem gyárit kértem, mert fele annyi volt, remélem nagyon nem fog melegedni, de majd megmérem egy lézeres hőmérővel.

Egyéb apróságok: 6x3x2mm-es golyós csapágy, fogaskerekek, zsugorcsövek meg egy tonna Gemfan propeller a quadokhoz, nekem eredetinek tűnnek

Gear Best
Rendeltem egy tonna propellert a jóárasított racer cuccokból, meg egy Emax Nighthawkot, ami a vámon áll, ebből most úgy néz ki vámolás lesz:(((

Találtam még két oldalt, ezekről rendelt valaki nagyobb értékű cuccot, amit meg is kapott és jól is működik?:
- Xt-xinte
- Igogo: itt nekem nem egyértelmű, hogy EU-ból jönnek-e a cuccok vagy sem, de úgy nézem nem:( szóval vámolni kell

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#40518) zsiz


zsiz
őstag

Zapals support nálam jól vizsgázott. Rendeltem valamit, de rögtön meggondoltam magam és írtam nekik levelet, hogy töröljék és refund. Így is lett, 3 napon belül visszajött a pénz.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40519) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Ma érkezett egy SAMSUNG MICRO SDHC EVO Plus 32GB a jó öreg sinceritytradingtől a megszokott minőségben és sebességgel. (jan 10. a rendelés)

(#40520) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Xiaomi Piston Colorful Starter Edition fekete füles újra akciós (4,3)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40521) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Large Size Original Xiaomi Mouse Pads
- BLACK 5,82€
kifogyva :U bugos volt....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40522) Surci1 válasza coolicool_hu (#40519) üzenetére


Surci1
tag

Nekem is ma érkezett szintén tőle egy [Transcend Jetflash 790 32GB] pendrive. (2015.dec.31.-ei rendelés)

(#40523) tipuka válasza Ciccuka (#40520) üzenetére


tipuka
addikt

piston 2/3-hoz képest mennyire rossz? vagy mihez tudnátok hasonlítani? :D

(#40524) vwpolopg válasza tipuka (#40523) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ma kiderül, BGről tegnap jött, ma veszem át, este megírom.

(#40525) Outlander


Outlander
őstag

Jött egy ilyen [20Pin-To-2-Port-USB-3-0-HUB-And-HD-Audio-3-5-in-PC-Floppy-Front-Pane], nem magamnak rendeltem...

Saját színes dobozban jött + 4 csavar.... bedugtuk nem volt büdös :D , úgy tűnik h most még az értékek is megvannak...

Bővebben nem tudok róla mit mondani...olyan mint a képeken, megy, teszi a dolgát.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40526) v-man


v-man
őstag

Megjött ma a Banggooddról a JJRC H20 minidrón (28 nap alatt), viszont a postás kiakasztott, simán felakasztotta a kapu kilincsre, de még csengőt se nyomott, jó hogy nem kelt lába...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#40527) Vertigo18 válasza Mr.Csizmás (#40521) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem nem volt bugos, hanem ennyi volt kb. az eredeti ára az emelés előtt. Más kérdés, hogy a fekete már hetek óta "Out of stock" volt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40528) Pttypang válasza pocokxx (#40483) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezeknek a kapcsoloja szokott meghalni. Nekem egy kapcsolos, egy led halott van eddig a listan.

Everybody lies.

(#40529) Game-over


Game-over
aktív tag

Tegnap érkezett (csak van ami postán volt):

Syma X5C-1 EU raktárból, teljesen jó, igaz eddig csak szobában próbáltam csak ne lenne ilyen szutyok idő. :(
Még jó hogy egy hete rendeltem hozzá még egy aksit :)

A Piston 3-hoz használt 5$-os pengető csak ma jött meg, zöld színben (akkora borítékban jött, azt hittem valami hasznosabb cucc van benne :D )

Az újraküldött Xiaomi lámpák, de közben az eredeti rendelés(nov 6) is megjött január elején.

(#40530) dugesz77


dugesz77
őstag

Mára csak egy csomag jött. Usb-c mikro usb adapter. Szokásos xiaomi csomagolás,minőség,tehát eredeti. Jól működik mind töltésnél mind adatátvitelnél. December 31. rendelés.

(#40531) Atomantiii válasza Surci1 (#40522) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nekem is ma jött, kb 8 napja rendeltem.

(#40532) Silent77


Silent77
veterán

Szerintem a tapasztalatokat nem kéne törölni, főleg mivel offba is volt.
Persze nekem mindegy, vagy nem? :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40533) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok.

ezt szerintetek érdemes megvenni?

[link]

Van egy 1 terrás vinyóm s külső winyót akarok belőle csinálni.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40534) Atomantiii válasza mirci18 (#40533) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nem tudom, nekem mióta kinyírta egy ilyen külső tápos doboz a 1,5 T-s vinyómat azóta nem kérek belőlük.

(#40535) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tegnap $5 a Xiaomi egérpad ma már 11 fölött van? Az igen, kicsit bedrágított a Gearbest.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40536) NORBl válasza vwpolopg (#40524) üzenetére


NORBl
aktív tag

Az engem is érdekelne.

(#40537) Silent77 válasza DJ. Ru$y (#40535) üzenetére


Silent77
veterán

Akciós volt, bg-n 16 dollár. Még ez is jó ár szerintem. Persze az 5 dollár jobban hangzott. :)
A kettőért fizettem 8 dodót. Tartaléknak jó lesz a kék.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40538) mirci18 válasza Atomantiii (#40534) üzenetére


mirci18
addikt

Fasza akkor nem érdemes.
Akkor inkább veszek egy sima műanyag tokot meg egy sata usb átalakítót.

3.5-es vinyónál kell ehhez külön áram vagy elég a sata usb átalakító kábel?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40539) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Egy kis előrendelési újdonság Banggoodról.

2 töltő a REXAM-tól:
Original Remax Beetle Dual USB 2.4A Charger For Cellphone Tablet Powerbank
Original Remax Eva Lovely Dual USB 2.4A Charger For Cellphone Tablet Powerbank
Sajnos egyik sem EU szabványos, de egy 100 Ft-os átalakítóval probléma mentes lehet.

Új lámpa, BlitzWolf nagyon ráment erre a lámpa vonalra is:
BlitzWolf® BW-LT2 Balance LED Table Lamp Touch Dimming Rechargeable Reading Light for Bedside Study

2 10.000 mAh-ás Powerbank:
Cooostar PURIDEA S1 10000mAh DC5V 2.4A Power Power With Rechargeable Cable
USAMS 10000mAh DC5V 2.1A Dual Output Ports Power Bank

Végül, de nem utolsó sorban egy Gorillapod utánzat:
Original Fotopro RM-100 Universal Octopus Tripod Holder Bracket

Silent!
Ja, $5 inkább, még jó, hogy megrendeltem tegnap.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40540) Laca1212 válasza motoflug (#40515) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem fikázom ezt, mert nem ismerem.
De Ma láttam Penny-ben akciós Polaroid tripod-ot(több szín is volt belőle) 800 ft körül. Ha valaki épp azt keres, lehet érdemes bepróbálni.

(#40541) Silent77 válasza DJ. Ru$y (#40539) üzenetére


Silent77
veterán

Én még ma akartam, ennie nem kér.
Mondjuk a kettő is elég lesz pár évre.
Minon lufit még rendeletem, nagy sikere volt párom munkahelyén. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40542) woodworm


woodworm
veterán

GM60-as projectort rendelt már valaki? Bevált eladó, webshop? Jó lenne valahol 30k környékén tartani a költségeket.
Banggoodon néztem, de ha megbukik a röntgenen, akkor rászalad jó pár ezres és most nincs eu raktár..

(#40543) zsiz válasza mirci18 (#40538) üzenetére


zsiz
őstag

3.5-eshez kell külső táp, ja és nekem meg egy IDE/SATA to USB átalakítóval füstölt el egy HDD...

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40544) XP NINJA válasza mirci18 (#40538) üzenetére


XP NINJA
őstag

Van hozzá topik, nekem régebben segitettek. Külön 2,5 és 3,5 :)

[ Szerkesztve ]

(#40545) alázógyík válasza woodworm (#40542) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez talán EU-s raktár.

(#40546) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#40539) üzenetére


Avicularia
veterán

Blitzwolf lámpa 40 dollár, elég sokat kérnek érte :U

(#40547) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Ilyen színes lámpa foglalatokat nem látott valaki valahol? Akár magyarban is.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#40548) dugesz77 válasza LógaGéza (#40547) üzenetére


dugesz77
őstag

Minimál lámpa szinte első találat. Amit linkeltél annál szinte minden olcsóbb :D Akkor egy ebay-es is legyen.

[ Szerkesztve ]

(#40549) sto1911


sto1911
veterán

Smart buttonhoz honnan tudom letolteni az apk-t? Az axgio oldala nem elerheto. Koszi!

(#40550) ZS3NI válasza sto1911 (#40549) üzenetére


ZS3NI
őstag

[link] ?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.