Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) zoltan6


zoltan6
őstag

zapals-on működik valakinek a mai ingyenes cucchoz a kód?

[ Szerkesztve ]

(#39352) dugesz77 válasza beg (#39338) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos pár nap után nálam is meghalt. Gépben kártyaolvasóval sikerült formázni 10/4 MB/s lefutott a crystal teszt is. De tegnap egy LG G2mini már üresnek jelezte és nem is tudta formázni. Ma már kártyaolvasóval sem lehet gépnél megnyitni.

[ Szerkesztve ]

(#39353) DJ. Ru$y válasza zoltan6 (#39351) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

" 1. Register a free account"

Csak új regisztrációval használható.

musli26
Az egy előrendelhető termék, amit te linkeltél itt a fordítható, ami már nem előrendelhető, hanem azonnal rendelhető, ez miért nem jó?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39354) cikasz válasza beg (#39338) üzenetére


cikasz
őstag

Warning: Only 7648 of 7675 MByte tested.
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 3.73 MByte/s
Reading speed: 9.68 MByte/s
H2testw v1.4

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#39355) XtremLor válasza cikasz (#39354) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem tudom meg en se mire fogom hasznalni szerintem ajandekba odaadom valakinek.
Ugy **** ahogy van! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#39356) cikasz válasza XtremLor (#39355) üzenetére


cikasz
őstag

Én berakom a psp-be, a feleségemnek jó lesz filmet nézni rajta melóba menet-jövet :)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#39357) spidersoft válasza maestro87 (#39345) üzenetére


spidersoft
senior tag

A cuccnak szvsz zselésnek kell lennie, akkor van "élesítve". Nátrium-acetát lakik benne, ami oldódik/olvad a meleg hatására, majd egy hirtelen lökésre (pattintó lemez) vagy szennyeződés hozzáadására újra kikristályosodik. Eszmecsere és kísérlet itt. Szóval ha nem működik, akkor két dolog esélyes: vagy nem elég tiszta a folyadék, vagy nem sikerült maradéktalanul folyadékká válnia az anyagnak. (#39324) Degeczi: szerintem ha megtalálod azt a hőfokot, ahol megindul a halmazállapot változás, akkor elég azt tartani, tehát egyáltalán nem biztos, hogy főzni kell, lehet elég, ha a forró vízben áll valamennyit. Persze elég nagy energiát fel kell vennie (annyit minimum, amennyit lead :D), úgyhogy vélhetőleg valamennyire visszahűti a vizet... szigetelt falú edényben lehet elég csak a forrásban lévő vízzel leönteni, de ezt ki kell kísérletezni.

(#39297) Hali1975: telefonra csíptetni még nem próbáltam, de általános vizsgálódásra jópofa kis eszköz, elég sokat használom. Telefonnál az egyszerűbb modellekkel működhet jobban, lévén azokban kisebb a képérzékelő és a lencse is. Drágább telefonoknál csak a kép közepén lesz egy kis kép... Az LG P500-ammal csináltam két képet most hirtelen: 1 - 2. Mindkettő az USB mikroszkóphoz adott milliméter osztású mérőlapocskáról készült, a képeken látható szellemkép amiatt keletkezik, hogy a pici mikroszkóp LED-jei egy oldalról világítanak, viszont a fóliának nem a papírlap felé eső oldalára van a skála fotózva, hanem a fentire... szóval a fólia az ő vastagságával "eltartja" a nyomatot a papírtól, így a nyomat árnyékot vet.

Az endoszkóp sok esetben hasznos lehet: vízálló, van saját lámpája... :U ami nálam járt, annak VGA kamerája volt, de megütötte a használható szintet. Amikor próbáltam, pont egy doboz fogpiszkáló akadt a kezem ügyébe: kép1 - kép2. A nálam járt példányon 5m kanóc volt, és a videó állandóan akadozott, voltak néhány másodperces szünetek is, szóval sanszos, hogy a nagyon hosszú ebből nem fog jól működni. Normál USB-s volt, nem OTG-s, így számítógépen teszteltem (ahogy elnézem, majd' 4 éve).

(#39296) vizimento: Az USB-s mikroszkópról írtam lejjebb egy kisebb tesztet, keress vissza. A szoftverről nem rémlik, hogy akkor írtam, így most pótolnám: win8.1x64 alatt nem sikerült működésre bírnom a mérő szoftvert, csak a hozzá adott amcap-et. Ezen felül bármilyen (akár demo) amcap-pel elmegy, vagy elballag skype alatt is, vagy bármi alatt, ami webkamerát/biztonsági kamerát/stb. kezelni képes. Ha a program a kamerát nem találja, akkor próbáld másik USB aljzatban... ezen felül 8.1x64 alatt a driver (win alapból megtalálja, nem kell telepíteni) olyat csinált, hogy csak 640x480-at tudtam kiválasztani benne. Ez egyrészt idegesítő, másrészt mindegy is, nagyobb felbontást úgyse tud az enyémnek a képérzékelője... az enyém ugyanígy "2MP" név alatt fut, amiből azt gondolná az ember, hogy nem VGA lesz... :((( vmware alatt futó XP-n is kipróbáltam: mind a mérő szoftver jól működik, mind a driver: tudok választani más felbontást (aminek értelme, ugye, nincs, de legalább működik).

[ Szerkesztve ]

(#39358) jjeahh válasza andrisbandi (#39290) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pont tegnap rendeltem egyet ebay-ről, ha jó lesz rendelek még... húgom meg kettőt vett lidl-ből, azok tökéletesen működnek, csak sajnos ott elfogyott már.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#39359) Jarod1


Jarod1
addikt

a kínai csodagyártmány, 7es usb hub, egyik kapcsoló forrasztása elengedett, egyik LED megdöglött,
át rework-öltem ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#39360) vwpolopg


vwpolopg
őstag

BG-től, hogy lehet a pénzt visszaszerezni ha mégsem akarok valamit megvenni? Hiába megyek rá az apply refund gombra, bejelölöm bármelyik okot, csak pörög a töltés helye miután megnyomom a save-et és semmi nem történik...

(#39361) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Valamelyikőtöknek jött már meg az zapals-os ingyenes otg csatlakozóból? Én tegnap kaptam meg, ráadásul kettőt is, pedig nem regisztráltam többször. :C

(#39362) szabacsik válasza vwpolopg (#39360) üzenetére


szabacsik
őstag

Nekem simán ment a dolog. próbáld másik böngészőből lehet beragadt valami. 3 napra rá meg is érkezett a pénz

/\____/\

(#39363) DJ. Ru$y válasza CanibelZ (#39361) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem erről írtunk tegnap.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39364) Game-over


Game-over
aktív tag

Van valahol akcióban Mi band?

Mert BG-n nem akciósan 18$ a többszínű ledes, de ha máshol is van jobbáron, akkor inkább ott venném meg. (nincs 1080 pontom BG-n :( )

Egyébként csütörtökön jött meg az 1S verzió, de tovább is adtam rajta(majdnem duplaárat nem ért a pulzusmérő, így utólag belegondolva....).

(#39365) vwpolopg válasza szabacsik (#39362) üzenetére


vwpolopg
őstag

3 böngészőt próbáltam sima és inkognitó módban is, eredmény ugyanaz sajna... Rájuk írtam chaten, Amor lett a segítőm :D Azt mondta intézkedett, de idő míg szinkronizálódik rendszer és látni fogom a visszautalást. Biztos ami biztos elküldtem magamnak a beszélgetés anyagát :D

(#39366) gyurkikrisz válasza vwpolopg (#39365) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nekem is ugyanez volt, kb 3-4 munkanap és ténylegesen megérkezett a refund pp-re

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#39367) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ha rendelek egy 900*300-as egérpadot ezt vajon, hogy adják fel? Ugye nem hajtogatják össze, hogy megtörjön, esetleg rendelt már valaki nagyméretű egérpadot eBay-ről? Tapasztalat?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39368) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#39367) üzenetére


vwpolopg
őstag

Tapasztalatom nincs, de az uccsó kép alapján szerintem feltekerve jön :))

(#39369) regos válasza CanibelZ (#39361) üzenetére


regos
tag

nekem is jött kettő :-)
vajon minek rendeltem ? :-)

(#39370) jjeahh válasza DJ. Ru$y (#39367) üzenetére


jjeahh
nagyúr

szerintem így

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#39371) andrisbandi válasza Game-over (#39364) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem láttam most akciós Mibandot. Szerintem nem is lesz mostanában. Karácsonykor volt 10 dolcsiért több helyen is.
- Lesz most Feb. 7-től egy hetes kínai ünnep. Esetleg akkor nem szoktak akciózni?
Mintha tavaly lett volna valami kedvezményes webboltos-később szálítós buli...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39372) DJ. Ru$y válasza jjeahh (#39370) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezek nem eredeti cuccok, szinte biztos nem gyári dobozban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39373) Nerazim válasza DJ. Ru$y (#39367) üzenetére


Nerazim
őstag

Ekkora méretűt nem, de egy 320*240 est rendeltem innen. Nekem beletették egy A3 borítékban, nem tekerték, nem hajtották fel szerencsére. Bár a 900x300 nem hiszem hogy feladják borítékban ;]

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#39374) Game-over válasza andrisbandi (#39371) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, akkor várok vele még egy kicsit, hátha lesz valahol akcióban.

(#39375) Saccco válasza DJ. Ru$y (#39367) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ennek se sok eladása van, mondom ezt úgy, hogy épp hazardírozok. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39376) DJ. Ru$y válasza Saccco (#39375) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak példa volt, nem tőle akarom rendelni, ugyanis bőven van a negatívjai közt egérpados panasz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39377) tonyrulez válasza DJ. Ru$y (#39367) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem merev anyagból van mint a PH egérpad, hanem hajlékony, gumis anyag, így feltekerve sem lesz semmi baja. Nem ekkora méretben, de ugyanilyenem van,

4 8 15 16 23 42

(#39378) vizimento válasza spidersoft (#39357) üzenetére


vizimento
senior tag

Nekem win7 van, de ott se működik a mérőprogram :(
Képet látok, tehát mint hardvert megtalálja, de a kalibrálás és a képkészítés nem, így a mérés sem...
Ja és igen, max 640x480 :(

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#39379) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Gearbest-en, ha külön napon veszek ugyan abból a termékből, és beleírom, hogy Please send one by one!, szerintetek külön küldik?
- Mert nem írtak vissza rá semmit pár hete amikor így vettem kütyüt tracking number nélkül. Néhány napig semmi nem történt, majd írták, h feladva.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#39380) krisztianAMG válasza andrisbandi (#39379) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Egyszer kértem tőlük ilyet, de természetesen külön adták fel. -.-" Bár nekem nem volt hozzá TN-em.
Én azt mondanám, hogy külön adták fel.

(#39381) spidersoft válasza vizimento (#39378) üzenetére


spidersoft
senior tag

ha mindenképp kell a mérőprogram, akkor virtuális gép és alá XP... nem találtam a programból más verziót. nálam a program (CoolingTech) indítás után azonnal elszáll APPCRASH hibával. majd az lesz, hogy egyéb gyártók programjait rápróbálom, hátha valamelyik fut :D

(#39382) atyca válasza DJ. Ru$y (#39367) üzenetére


atyca
senior tag

Feltekerve,zsinóros nyakú nylon szütyőben.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#39383) core2trio


core2trio
tag

Zapalos free kuponok másnak se müxenek mostanában?

(#39384) XtremLor válasza core2trio (#39383) üzenetére


XtremLor
őstag

1. Elfogyott
2. Kep alatt ott van, csak uj regisztracioval.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#39385) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#39384) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Általában az utóbbi a probléma, csak senki nem olvassa én is írtam róla tegnap.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39386) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Tudtok ajánlani valami jó csavarhúzó készletet?

(#39387) DJ. Ru$y válasza SG3rg0 (#39386) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kereső jobb fent, csavarhúzó. Csodát fogsz látni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39388) Vertigo18 válasza DJ. Ru$y (#39387) üzenetére


Vertigo18
addikt

igen, a találatok felénél az fog kijönni, hogy valakinek tönkrement a tabletje, telefonja és szétszedte egy "csavarhúzó"-val... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39389) DJ. Ru$y válasza Vertigo18 (#39388) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Te miről beszélsz? Őszintén. Ebben a topikban kell keresni, nem az egész fórumban, 4-5. hozzászólás volt Silent77 vagy pocokxx hozzászólása a találati listában, most te még lejjebb toltad a kulcsszóval őket. Ha nem tudod használni a keresőt kérj segítséget. Ja és igen, fórumot úgy célszerű használni, hogy a laptetején legyenek az új hozzászólások, így a legrelevánsabb.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39390) Vertigo18 válasza DJ. Ru$y (#39389) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen a kioktatást, legközelebb megpróbálom nagyobbra tenni a smileyt, hogy észrevehetőbb legyen, azután pedig mellékelni egy kézikönyvet! Irónia volt az egész, egyébként meg TŐLED pont azt tapasztaltam eddig, hogy ilyenkor belinkelsz párat... Tévedtem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39391) DJ. Ru$y válasza Vertigo18 (#39390) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szóban használom, írásban utálom. Bocs. Belinkeltem az összeset direkt, hogy válogathasson, van a mostanában ajánlott és vannak régebbi kisebb szettek is, amit mások ajánlottak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39392) cris78


cris78
őstag

Fülhallgató tárolásra mi a praktikus? Kis zipzáros dobozka vagy halcsont, kulcsra feltekerve vagy egyéb ötlet?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39393) vizimento válasza spidersoft (#39381) üzenetére


vizimento
senior tag

Micam-ot próbáld ki, nekem azzal egyszer sikerült, de hiába próbálgatom ugyanúgy, azóta nem...
Nekem a saját progija ilyen hibával áll le:

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#39394) gerii válasza cris78 (#39392) üzenetére


gerii
addikt

Én a szekrényt ajánlom ;]

(#39395) Hali1975 válasza spidersoft (#39357) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
koszonom az infot.
Akkor majd berendelek mind a telefonra csiptethetobol, mind a csokamerabol egyet.
Udv

(#39396) Beni2360 válasza cris78 (#39392) üzenetére


Beni2360
félisten

Én pl a Kínai vászon nadrágokhoz kapott tépőzáras telefon tartóban ami olyan pici a mai telefonokhoz, hogy erre pont megfelel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39397) Cavsfan


Cavsfan
tag

Hali.Tud valaki egy megbízható karóra eladót az ebay-en,mint a maga nemében sinceritytradin?

[ Szerkesztve ]

(#39398) DJ. Ru$y válasza cris78 (#39392) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nevetni fogsz, de, ha van pecás ismerősöd, akkor kérj tőle egy damil tartót, amiről már letekerte a damilt, a legolcsóbb és jó is, kell egy kis vájat a végeknek a szélére ennyi, szikével megoldható simán.

atyca
Van tapasztalatod 700 vagy 900 mm-es egérpaddal eBayről? Ajánlott eladó esetleg? :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39399) trebrona válasza Cavsfan (#39397) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én tőle vásároltam már többször. [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#39400) Beni2360


Beni2360
félisten

Ez itt ebben a topikban mit kostál?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.