Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) Ciccuka válasza Real_Necro (#40839) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ehhez nem tudod beváltani, mert ez snap up.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40852) Real_Necro válasza Ciccuka (#40851) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tüsszentő porral sem?

Saccco:

Elég gagyinak tűnnek az árukhoz képest. Egy használható kamera meg nem ennyibe kerül. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40853) Handball94 válasza Real_Necro (#40852) üzenetére


Handball94
aktív tag

Semmivel. Snap uphoz se pont se kupon.

(#40854) Saccco válasza Real_Necro (#40852) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem betörővédelemre kell.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40855) wwenigma válasza Dluinet (#40817) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Elég sokmindent rendeltem Buyincoins-ról, nem osztom a véleményed. :N Nincs baj vele csak ha amugy is hulladékot akar rendelni az ember, mashonnan is azt fognak kuldeni.

Tegnap megérkezett a Banggood-os snap-up Blitzwolf QC2.0 10400mAh-s powerbank, hosszabb 1,5cm-rel mint az ugyanekkora kapacitasu Xiaomi. 20 nap alatt ert ide és 13$ az korrekt volt érte.

A Tronsmart QC 3 port-os töltő és a kábelszett is már az országban van, hétfőn kapom meg. :] (ez a pakk 20$ volt kuponnal) Ezzel a csomaggal 3 töltőt selejtezhetek ki itthon végre.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40856) v-man válasza Saccco (#40841) üzenetére


v-man
őstag

Nekem a másodikhoz hasonló van, aliról 27$ volt, de az biztosan nem rendelkezik kártyafoglalattal (nálam nem is volt szempont). Javaslom kérdezz rá a Hálózati / IP kamera fórumban, nekem is ott segítettek a választásban.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#40857) htc07 válasza wwenigma (#40855) üzenetére


htc07
addikt

buyincoinson csak hamis, fake cuccok vannak, tehát ilyet, hogy eredeti xiaomi, tronsmart, blitzwolf keresni sem érdemes.

amúgy a cuccok maguk átlagos minőségűek, amiket én rendeltem onnan.

(#40858) wwenigma válasza htc07 (#40857) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem is azt mondtam hogy onnan kell azokat rendelni, csupan azt hogy ha valaki mashonnan akar 1$-ért rendelni 512TB-os memoriakartyat, az is hamis lesz. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#40859) htc07 válasza wwenigma (#40858) üzenetére


htc07
addikt

Nyilván. :U

Viszont minden ami "márkás", az ott tuti fake.

(#40860) Real_Necro válasza Handball94 (#40853) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor egyszerűbb ha megveszem nem snapupban kuponnal. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40861) havri1 válasza Real_Necro (#40860) üzenetére


havri1
félisten

Bizonyos esetekben alapáron olcsóbb mint snap up-ban ;]

havri

(#40862) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Azért a tinydeal is elmehet a pcsába. Ennyire hülyének nézik az embereket? Ez a telefon soha az életben nem volt 200k de még talán 50-se, de most 200k helyett megkapod a normális árán (ahogy persze eddig is árulták), így ez már 81%-os akció... wtf :W

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40863) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Mit jelent a "clearance" jelzés a termékfotó sarkán?
[link]
Amúgy elég best buy ára van nem?

http://shrimpland.hu/

(#40864) Dr. Romano válasza Shrimplandhu (#40863) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Raktársöprés?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40865) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Banggoodon van pénzvisszafizetés, ha nem jön meg a rendelt cucc?

Még egy kérdés, PayPal-al lehet fizetni, gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#40866) havri1 válasza Balázs1621 (#40865) üzenetére


havri1
félisten

Természetesen van.

havri

(#40867) Nestor16


Nestor16
senior tag

Sziasztok.

Adott egy Thinkpad Ultrabay-el használva és azt kéne megoldanom, hogy ha szükség van rá akkor külső vinyóként USB-n keresztül tudjam csatlakoztatni mondjuk HD TV-hez. (Első lehetőség volt, hogy VGA - HDMI konverter, de túl sok kábel, macera az egész, ráadásul drága.) Második lehetőségként rack-re gondoltam, utánaolvastam, a topikját is átfutottam, de rájöttem, hogy nekem nem feltétlenül kéne egy 2.5" ház is ehhez a "néha kiveszem, hogy tudjunk nézni HD filmet szebb, nagyobb képernyőn" művelethez, főleg, ha csavarozgatni is kell. Tehát csak havonta párszor lenne kivéve és külső vinyóként használva, így fontos lenne az egyszerűség, rugalmasság, praktikusság.

Szóval azt hiszem nekem elég lenne csak a csatlakozó, plusz esetleg valami olcsó gumis box rá, hogy véletlenül se sérüljön vagy miért lenne fontos házba tenni, ha úgy jobb szerintetek?
Találtam ilyet, ilyen olcsókat (azt nem tudom minek rá 2 USB csati :F ).
Ha ez nem ajánlott akkor a házból is nyugodtan ajánlhatnátok valami jót, de nem túl drágát, 2-3k-ig. Olvastam, hogy van ami kinyírhatja a vinyót aztán emiatt azért nem akarnék beleválasztani egy túl olcsóba... Szóval, ha az én ötletem nem jó akkor marad a rack (és lehet a fórumban rákérdezek) vagy más megoldást is szívesen meghallgatok. :)

Amúgy elég frankó egy topik, hogy itt összességében mindenről volt már szó szinte :D

Üdv, Dávid

(#40868) v-man


v-man
őstag

A napokban érkeztek:
töltőtoll (liciten vettem 2$-ért, méghozzá fehéret, de olyanom már van, így kértem feketét küldjön, azt is küldött, ez a toll-kereskedő részemről ajánlott, vásároltam már tőle a családba több tollat, szinte sinceritys jó időket fut és mint látható a kéréseket sem hagyja figyelmen kívül)

láthatatlan toll (nem tudom nekem miért ilyen sokára ért ide, de legalább itt van)

tartalék védő-szett JJRC H20 minidrónhoz

összecsukható kisolló (kicsit keményen jár, de egyébként ok minőség)

10 db hosszú (kb 100 cm felfújva) lufi gyerekzsúrra (gyorsan itt volt, megfelelő minőségnek tűnik, a partyt talán kibírja :D)

az itt ajánlott zenélő gyertya tortára (elég csúnyán összenyomódott a doboza, de talán sértetlen)

lefolyótisztító (még nem próbáltam, de rohadt sokára jött meg, 2 hónap)

MantisTek™ USB Doctor (ez nagyon tetszik, sokkal minőségibb, mint a 2 dolláros mérő, legalábbis ezen már normális értékeket mutat a BW töltő :DDD meg nullázni lehet, hangjelzést ad)

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#40869) szakalistvan válasza Nestor16 (#40867) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Dupla USB kábel = 2*500mA (elvileg) nagyobb áramfelvétel.

Külső vinyón lenne az egész rendszer? Vagy esetleg pendrive és arra menteni a torrentet ;]

(#40870) htc07


htc07
addikt

Keresek ilyesmi eltolhatós webkamera cover-t laptophoz.

Ha tudtok valami olcsót, ne habozzatok. :D

szerk. ha esetleg valakit érdekel ez, rendelhetünk együtt (black vagy polished metal színben)

[ Szerkesztve ]

(#40871) Outlander válasza htc07 (#40870) üzenetére


Outlander
őstag

Ne lássanak a hackerufoemberek? ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40872) zsiz válasza Outlander (#40871) üzenetére


zsiz
őstag

Most, hogy mondod, nekem a laptopon random el szokott indulni a webcam programja :U :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40873) Outlander válasza zsiz (#40872) üzenetére


Outlander
őstag

Ajjaj, akkor ott már ellopták a mindent IS!. :Y

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#40874) cris78


cris78
őstag

01.07-es lighting zöld kábel, Zapals-ról.
01.10-es topik led óra, Zapals-ról ma megjöttek.
A kábel külsőre jól néz ki, aztán kiderül mit tud.
(audio kábel, otg átalakító még sehol)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40875) Gergosz2 válasza htc07 (#40870) üzenetére


Gergosz2
veterán

Szigszalag?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#40876) Nestor16 válasza szakalistvan (#40869) üzenetére


Nestor16
senior tag

Értem akkor a 2 USB-t. :)

Hát igen ezt a részt is átgondoltam, de egy 30-50 gigás filmet kétlem, hogy vinne rendesen egy ócska pendrive.

Üdv, Dávid

(#40877) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#40839) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az Snap Up-os ár, a normál ár $10 felett van.

Snap Up-ban se kupont se pontot nem tudsz beváltani, hogy? Mikor közvetlen a Paypalra irányít és minden a gyorsaságon múlik? :D
Közben látom megoldódott.

#40834
Ha mindennap ezt irkálja valaki legyen ez a legnagyobb öröme, ha ti meg begurultok rá, csak azért is csinálni fogja.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40878) zsiz válasza Outlander (#40873) üzenetére


zsiz
őstag

Könnyen lehet, főleg, hogy még ráadásul XP van rajta :DDD

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40879) htc07 válasza Gergosz2 (#40875) üzenetére


htc07
addikt

céges laptopon nem mutat túl jól :DDD

nekem is az van hogy random felvillan a kamera, azért jutott eszembe.

meg amúgy is, engem ne fotózgassanak az illuminati gyíkemberek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40880) Timmcsy válasza zoltan6 (#40824) üzenetére


Timmcsy
tag

Koszi, Zapalsos mar van egy, de kellett volna meg egy. Akkor nekunk szerencsenk lehet, mert ez 1-2 honap alatt siet 1 percet. Az meg elmegy arra a celra, amire kell. Van viszont egy snapupos Banggoodrol, na az napi tobb perc elterest is osszehoz, valoban nem erte meg a 300 Ftot.
@cris78 Koszonom szepen a linket!

(#40881) Ra3 válasza wwenigma (#40855) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi, ebbe Tronsmart kombóba beruháztam én is most, kellett kábel is, múltkor már majdnem megvettem az 5-ös pakkot, de valami gond volt és nem tudtam kifizetni, most még megette a kupont amit a múltkor írtál, így 5700-ból megvan az egész. Tracking-et milyet adnak, jelzi rendesen merre jár a cucc?

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#40882) cris78 válasza htc07 (#40879) üzenetére


cris78
őstag

Tegyél rá zapals-os lencsét :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40883) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a 15-én sikeresen 3Ft-ért megvet racsnis mini kulcs [link] (rendes áron)

Elég jó kis cucc igazán meg nem tudtam kipróbálni de nem szorul anyag is van benne , persze nem óriás csavarokra van kitalálva, egy lap rugóval van megoldva a racsnizás

Viszont nem volt a csomagba az a kis műanyag "kupak" hú lehet refundot kellene kérjek ;] :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40884) zsiz


zsiz
őstag

Megint nem pörög a snap-up, még van mindenből bőven :D Mondjuk meg is értem.. egyedül a tároló dobox érdekelne apró csavaroknak, alátéteknek, stb.. de az sem ennyiért.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#40885) beg válasza bul07 (#40883) üzenetére


beg
veterán

Kérj partial-t, 30%. 1 HUF :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#40886) szakalistvan válasza Nestor16 (#40876) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Én ezt használom filmek nézésére [link],hasonló problémákkal küzdök én is:)
Asszony laposa 3.0-ás így a filmet is egész gyorsan felmásolja,de 2.0-án is tud 13 Mb/s írást,20-25 olvasást.Elég FHDra a sebessége.

[ Szerkesztve ]

(#40887) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ha valakinek gearbesten volt már újraküldése: küldenek valami rendszerüzenetet, vagy egyszer csak befut a csomag majd? Kértem újraküldést, írta a félszolga, hogy intézi nekem a pakkot, azóta csend honol. Gondoltam legalább egy automata levélre, hogy ma feladtuk, vagy valami, de semmi efféle. Ez volt január 14-én:

Dear Peter,

Thank you very much for your recent order with Gearbest.

I have applied a new package for you, it is processing now, we will send your new package out in 5-8 business days.

Thank you so much for your understanding and patience.

If any problems more , please feel free to contact us anytime.

(#40888) Vertigo18 válasza spidersoft (#40887) üzenetére


Vertigo18
addikt

Semmi üzenet nem jött arról, hogy feladták, vagy éppen hol tart. Egyszer csak befutott a második küldött termék.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40889) Druss válasza zsiz (#40884) üzenetére


Druss
aktív tag

Nálunk még láttam a Lidl-ben a múltheti akcióból barkácsdobozt 999 Ft-ért. Nézd meg hátha még van, mert szerintem nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#40890) syler123 válasza htc07 (#40879) üzenetére


syler123
veterán

Észre sem venni a szigszalagot, nekem a telefonon és tabon is le van ragasztva a front kamera :D Nekem is volt laposon olyan hogy felvillant a led a kamera mellett, természetesen nem én kapcsoltam be, azóta ragasztok minden ilyen kamerát, legyen az mobil, lapos stb. Pici kockát kell kivágni, akkorát, mint a szenzor, senki nem veszi észre.

Mondjuk laposon le tudod tiltani eszközkezelőből, bár a ragasztó a tutibiztos...

(#40891) dragon1993


dragon1993
őstag

Időjárás állomásból van ajánlott?

(#40892) Nestor16 válasza szakalistvan (#40886) üzenetére


Nestor16
senior tag

Rendben, rendben csak egy FHD film esetében is könnyen át tudja lépni a rendelkezésre álló tárhelyet. Nem beszélve a blu-ray minőségről, cirka 50 giga. A 64 gigás pendrivenak viszont még van ára. :R

Üdv, Dávid

(#40893) Vertigo18 válasza Nestor16 (#40892) üzenetére


Vertigo18
addikt

4800 pénz...

Már annyira nem nagy ár, és megbízható az eladó is, meg a pen is...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40894) Dluinet válasza Vertigo18 (#40893) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha valakit nem zavar, hogy mini, akkor ez egy kicsit gyorsabb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#40895) Vertigo18 válasza Dluinet (#40894) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pont ugyan ilyenem van, azért ezt választottam, mert nem lóg ki a TV-ből... :)

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40896) syler123 válasza Vertigo18 (#40893) üzenetére


syler123
veterán

Pen nem tudom mennyire lesz megbízható hosszútávon, szerintem ezekben leselejtezett nandchip-ek vannak, másolás során azt hiszem 16 és 20mb/sec között ugrál ilyet szerintem egy flash alapú tárolónak nem szabadna csinálnia, ez nem merevlemez, hogy egyik részén lassabb, mint a másikon a lemez miatt...
Van egy Adata s102-őm, arra betonstabil sebességgel tudok másolni, nem ugrál össze vissza...

(#40897) htc07 válasza syler123 (#40890) üzenetére


htc07
addikt

nincs kedvem itt ragasztgatni főleg olyan napokon amikor rendszeres használatban van, úgyhogy marad ez a megoldás. Ha senkinek nem kell a packból, akkor majd eladom aprón a maradékot. :DDD

(#40898) Vertigo18 válasza syler123 (#40896) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hááát, nem tudom... Annak azért már van ára is, de nem hiszem, hogy az előző, ami a pendrive topikban igen ajánlott adathordozó, az olyan c@r lenne.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40899) Ciccuka válasza htc07 (#40870) üzenetére


Ciccuka
veterán

Jónak tűnik. ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40900) ajani válasza dragon1993 (#40891) üzenetére


ajani
aktív tag

Egy ajánlott időjárás állomás engem is érdekelne...

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.