Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) Tomi0703 válasza Bence123 (#39094) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#39097) XtremLor: Oké, köszi. :R Már megrendeltem amúgy, nehogy felmenjen az ára mert alin is 20 dolcsi körül mennek.

(#39102) zsiz válasza Rick4 (#39099) üzenetére


zsiz
őstag

+1
Ilyen van nekem is, részemről is ajánlott a cucc! :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39103) bul07 válasza Rick4 (#39099) üzenetére


bul07
nagyúr

Ehhez hasonló nekem is van[link](ingyen volt kínai barátain jóvoltából :) ), de laptop szereléshez már nem volt jó, például rövid volt a billentyűzetet kinyomásához, vagy 18650 töltő csavarjait se tudtam kiszedni mert mélyebben volt nem érte el

Én is nézegetem mostanában ezeket de olyat ami min 2cm hosszú és fej széllességében, mert ha hamar megvastagodik akkor nem ér le

Amit Ad-m linkelt még jó is lehet

Esetleg ha pocokxx erre jár rak fel még róla képet és esetleg a vonalzót a fejek mellé is odateszi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39104) DJ. Ru$y válasza wentworth (#39100) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egy micro usb - usb adaptert, amibe bele tudod dugni a kábelt is meg a mérőt is, ami pedig a műterhelést.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39105) oriic válasza #92888064 (#39098) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, berendelve. Ennyiért ingyen van.

(#39099) Rick4

Megnézem ezt is köszönöm. :R

Live-Die-Respawn

(#39106) bul07


bul07
nagyúr

Már nem tudtam szerkeszteni

Szerszámos fiókba vagy ládába meg ilyen [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39107) Avicularia


Avicularia
veterán

Ma megjött a vw-es cardboard. Dhl hozta, de rohadjanak meg, hozták a szokásos formájukat. Január 5.-én kihozta a futár, de nem voltunk itthon. Semmi értesítőt nem hagyott, nem is tudtam a csomagról. Ma kaptam egy emailt a dhl-tól, hogy akkor mi legyen vele. Bementem a Malmöi központba és átvettem személyesen.
Érdemes a követést is megnézni, vicc a szállítás :U Bielefeld - Lipcse - Oslo - Koppenhága - Malmö
[link]

[ Szerkesztve ]

(#39108) ZS3NI válasza Avicularia (#39107) üzenetére


ZS3NI
őstag

Akkor most foglalom is a repjegyet Malmöbe, nehogy beteljen a járat a sok VW cardboard átvevő miatt. :DDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#39109) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma ezek jöttek:
A klub tagsághoz nélkülözhetetlen két darabos mini csavarhúzó. tényleg picike de már sokszor kellet volna. Tegnap épp az autó szélvédő előtti műszerfal csavarokhoz lett volna használható helyette 10 perc szenvedés. December 26. rendelés.
Optikai/koaxális digitális hangkábelről analógra RCA-ra D/A konverter. PS4 hangját kellett egyszerű erősítőre kikötni. Bevált,tudja. Január 6. rendelés.
MantisTek™ Mbox2.5 USB 3 külső hdd ház. Teljesen rendben van. Jó minőség. Egy elfekvő notebook HDD 80 MB/s USB3 (ilyenkor kék színű a led) USB2 40 MB/s (ilyenkor fehéren világít). December 18 elővétel.

(#39110) beg


beg
veterán

Na akkor pattogatok kukoricát, innentől naponta 73 hsz lesz a megjöttavwcardboardhűdekafa, mikorjönazénvwcardboardom és a kinekjöttmegeddigavwcardboardja témában. Öröm lesz olvasni...

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39111) Devil Smile válasza oriic (#39105) üzenetére


Devil Smile
őstag

Nekem egy ilyen van evek ota.. (szombaton ha jossz megnezheted..) LUX 585 395 a szama de kepeken kivul nem talaltam mar helyet ahol lehetne kapni... gugli dobott ki amazonos linket meg is orultem neki de egy billentyuzet jott be e helyett.. :F 30db-os jo minoseg.. eddig egyet se nyirtam ki.. van benne Torx, imbusz, lapos es kereszthornyos csavarfej (ph es pz is)

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#39112) Czimby válasza Devil Smile (#39111) üzenetére


Czimby
addikt

OBI-s cucc.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#39113) Minstrel válasza dugesz77 (#39109) üzenetére


Minstrel
senior tag

A hdd házban lévő hdd smart adatait megjeleníti a hd sentinel?

(#39114) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nektek működik a snapup oldal?

Szerk.: Már nekem is :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#39115) air válasza beg (#39110) üzenetére


air
nagyúr

Azt kihagytad, hogy "az enyém még nem jött meg, rohadékok, hogy lehet refundolni?" :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39116) Avicularia válasza Minstrel (#39113) üzenetére


Avicularia
veterán

Erre én is kíváncsi lennék.

(#39117) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#39114) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39118) wentworth válasza DJ. Ru$y (#39104) üzenetére


wentworth
tag

Köszönöm az ötletet, sajnos nem megy.
Legalábbis szerintem arra gondoltál, hogy OTG és töltő bemenet is van a microUSB-ből elágazóan. Az a baj, mindenképp át kell menni a feszültségmérőn is az áramnak.

Vi10 32G Q32G221510...

(#39119) Devil Smile válasza Czimby (#39112) üzenetére


Devil Smile
őstag

igen tudom h az anno en is onnan kaptam.. de gondolom mar reg nem lehet kapni ezert se dob ra semmit a gugli.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#39120) synar válasza csadi0011 (#39073) üzenetére


synar
őstag

Megjött az én kártyám is, kezdetnek a mellékelt adapterbe nem lehetett betenni, USB kártyaolvasóba be, formázás után másolás teszt közben 4,2 GB-nál lefagyott, gépből ki, asztalon kettétör, adapterrel együtt kuka, most van egy üres kártyatokom, az is valami. Ez volt az utolsó, amit a Zapals-tól rendeltem.

(#39121) Teplic válasza beg (#39110) üzenetére


Teplic
tag

Igen, azóta már tanultam belőle. Közzétettem a zapals-ot, VW cardboardot, "okos" utp-t és társait. Letiltják a magyarokat az ingyen van, rendelek belőle sokat mentalitás miatt.
Zapalshoz hasonló oldalakat lehet nem véletlenül nem tette közzé más sem, kaptam is érte hideget-meleget.
Azóta elismerem tényleg nem az ingyen cuccokról kell szóljon a topic, hanem ebayről. A cardboardhoz hasonló oldalakat meg megtartom magamnak, a jelenlegi másik Zapalshoz hasonló ingyen kütyüs oldalt nem is fogom ezért publikálni. Zapals publikálásért is többen szóltak privátba, hogy nem kéne. Topicot szétcseszi, Mo-t pedig letiltják.

(#39122) dugesz77 válasza Minstrel (#39113) üzenetére


dugesz77
őstag

Mire vagy kiváncsi? Feltettem a hd sentinelt. Smart fülre ezeket rakja ki.

[ Szerkesztve ]

(#39123) Beni2360 válasza Minstrel (#39113) üzenetére


Beni2360
félisten

Avicularia neked is a válasz IGEN.
Most dugtam rá és mind a kettőt elemzi.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39124) beg válasza Teplic (#39121) üzenetére


beg
veterán

Azért vegyük jegyzőkönyvbe, hogy az "ingyen" Zapals azt jelenti, hogy az amúgy máshol 2 usd+free shipping cuccokat free item+2 usd shipping áron adták. (Kivéve néhány kétpálcás akciót ami haszontalan kacat és senki nem adott érte pénzt.)

Én nagyon megvagyok az ilyen ingyen van, tehát kell oldalak nélkül.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#39125) Minstrel válasza dugesz77 (#39122) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi szépen! Csak az érdekelt, hogy látja-e, mert nekem volt már olyan hdd házam amire csak azt írta ki, hogy ismeretlen merevlemez.

(#39126) Predator2 válasza dugesz77 (#39109) üzenetére


Predator2
addikt

Ehhez hasonló 3,5-es HDD külső házat/dokkolót keresek én is, csak nem 8000Ft-ért.
Sokallom az árát.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#39127) Czimby válasza Devil Smile (#39119) üzenetére


Czimby
addikt

Szerintem még simán van, amilyen csillagászati árakon adnak mindent, kész csoda, hogy nem mennek csődbe. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#39128) DJ. Ru$y válasza wentworth (#39118) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem, te értetted félre. Egy ilyen kell neked. Tudom, mert én is vettem egyet, ugyanis nem fehér mérőm van és a kábeleket műterheléssel csak így lehet mérni, hogy ezzel átalakítom a kábelt, ebbe jön a mérő és a mérőbe a 2A-es műterhelés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39129) Beni2360 válasza Predator2 (#39126) üzenetére


Beni2360
félisten

Itt néz körül.

USB 3

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#39130) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma jött egy USB tester, eddig jól működik.

És mostmár mehetek topiktalira is, megjött az itteni hozzám hasonló fillérbaszók nagyvonalú uriemberek luxusórája a Curren óra is :D

Ez már (jó messziről nézve) egész óra formájú, de a kicsi kínaiak megint nagyzási hóbortban szenvednek, ez az óra is akkora, hogy kizárt, hogy a kínaiak a csuklójukra tegyék, szerintem ők a derekukon viselik :C

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39131) Saccco válasza wentworth (#39100) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez tud microusb-t is mérni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39132) cris78 válasza Donki Hóte (#39130) üzenetére


cris78
őstag

A kis mutatók csak dizájn? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#39133) oriic válasza Devil Smile (#39111) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szombaton meglesem, thx.

Live-Die-Respawn

(#39134) w.miki


w.miki
veterán

Akku teszter létezik igazából?
Olyan szerkezet, amivel meg lehetne nézni, hogy egy telefon akkumulátora mennyire van elhasználva, érdemes-e már cserélni, vagy még meddig bírja?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#39135) DJ. Ru$y válasza Saccco (#39131) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De, ha az embernek már van tesztere, akkor jobban jár az átalakítóval.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39136) Saccco válasza DJ. Ru$y (#39135) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha veszel még egyet, akkor tesztelheted a tesztert, ha ezek után beruházol egy újabb példányra, akkor tesztert tesztelhetszt miközben tesztelsz egy tesztert tesztelő tesztert.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#39137) wwenigma válasza w.miki (#39134) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt csak magad tudod tesztelni, ahogy hasznalodik el, lassabban tölt, hamarabb merül.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39138) w.miki válasza wwenigma (#39137) üzenetére


w.miki
veterán

jah, gondoltam, hogy nincs ilyen
arra az esetre lenne jó, ha használt telefont vennék, tudnám milyen az akkuja

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#39139) spidersoft


spidersoft
senior tag

utóbbi napok kütyüi:

szelfibot: az akciókamerához vettem, ha valamit békaperspektívából akarok rögzíteni, vagy valami olyat, amit nem érek fel. Alaphangon a kamera meg a bot semmilyen módon nem tűnik összeilleszthetőnek (legalább állványmenetet tettek volna rá...), mígnem be nem villan, hogy az SJCAM adott a készlethez egy csecse szíjat is, amivel a kamera gyakorlatilag bármihez odaoktrojálható. Ha valakit érdekel, akkor ez van a nyélben -- a kis nyákocska gondosan a csőhöz van celluxozva :) Az 59mm széles telefonomat megtartja, de oldalra könnyen kirázható belőle. A szorító pofái kúposak, hogy jobban kapaszkodjon az eszközben, így nehéz mérni, de a pofa közepe táján nyugalmi állapotban kb. 56mm, míg teljesen széthúzva 92mm. A kis M4 csavarral eléggé meg lehet húzni a billentését, de a teleszkópcső és a műanyag összetételénél lötyög. A fogantyún a kisujjamnak már nincs hely, de áldozni kellett a kompaktság oltárán :)

hőmérő. olyan, mint a termékfotókon: csillog. Mér. :D Elég apró betűi vannak... valamint kicsit sorjás. Amikor még megvettem ez a fotó szerepelt a terméklapon, és ezt is szerettem volna megvenni, amaz a fahrenheites duplaskálás lett volna olcsóbban is :((( . Nem fogok kötözködni, de megérdemelné -- nem azért a pártíz forint különbségért, hanem az elv miatt.

húzófüles telefontok. Első betolásnál megszenvedtem vele, nem is erőltettem tövig, de már bejáratódott, olyan két kilóval lökve már bemegy. (még mindig telefonról és az ő tokjáról beszélek... :U ) -- ezer hála, Saccco! :R

Egyszerű karóra, pontokkal $2.30-ba hoztam el. Hasonlít a képen lévőre :U A mutatói kékesbe játszanak, a hátlapján nincs felirat. Hasonló poliuretán szíjjal jött. A háza fém, de a szíj számára készített marás szélei nincsenek elfenve. Nem sorjás, de éles. számlap - méretek - szíj belseje. A kihirdetett 39g-mal ellentétben csak 36g, szíj nélkül 29,5g.

(#39140) Donki Hóte válasza cris78 (#39132) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A kis mutatók csak rá vannak ragasztva a számlapra.

(De pozitívum, hogy szállítás közben nem estek le :DDD )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39141) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szerintem ma kaptam meg az eddigi leggyorsabb csomagomat.

Cicás post itek, 10db, január 03-án rendelve, eddig semmi szokatlan, untracked, viszont a kínai postai pecséten 01.09. szerepel és ma landolt a postaládámban.
Azért az szép teljesítmény. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#39142) dugesz77 válasza Zirowe (#39141) üzenetére


dugesz77
őstag

Rálesve a Post-itre kidobta ezt..Őrültek mit ki-nem találnak :D
Belegondolva a törpék a családban sokszor játszanak orvososat. Arra is tökéletes. A normálisat nem szeretem amikor pocsékolják. Ahoz drága+ ha kell tényleg akkor meg nincs mert eljátszották..

[ Szerkesztve ]

(#39143) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gyors kínai: [link]

01.06. rendelve, ma megjött :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39144) Flexy90 válasza Mr.Csizmás (#39143) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez UK :)

Xiaomi Fan

(#39145) spidersoft


spidersoft
senior tag

Kicsit off, de gearbesten ha megadjátok, hogy egy csomag mikor érkezett meg, adnak $0.40-nyi pontot... azaz kb. 120Ft/redelés. Náluk a pontot ugye rá lehet húzni egyébként akciós termékekre is ;) Visszamenőleg is működik minden termékre... egyikről itt nem számoltam be, így arról fogalmam sincs, hogy mikor érkezett, arra nincs pofám rátolni egy random dátumot :D

(#39146) coolicool_hu válasza spidersoft (#39145) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Ha rendelek sok sok 1 centes cuccot és értékelem akkor még meg is tudok gazdagodni belőle?! :D

(#39147) tboj válasza spidersoft (#39145) üzenetére


tboj
tag

Ez szerintem egyáltalán nem off. Még csak 2x rendeltem onnan, és erről nem tudtam, köszi!

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#39149) Outlander válasza spidersoft (#39145) üzenetére


Outlander
őstag

Mármint a reviewra gondolsz nem?

Első 5 dupla pontot ér.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39150) spidersoft válasza coolicool_hu (#39146) üzenetére


spidersoft
senior tag

nyilván nem, azért végtelen pontot nem lehet egy rendelésnél beváltani, max. 30% kedvezményt enged :)

(#39149) Outlander: nem review, hanem az orders résznél, ahol listázva vannak a rendelések megadod, hogy mikor érkezett meg, és rendelésenként 20 pontot ad. Így, e! :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.